PMS1 - zkušenosti, dotazy atd.

Chloritan sodný a chlornan vápenatý - efektivní použití.

Moderátor: Palo

Odpovědět

Zapůsobilo na Vás T-MMS1?

Je to naprostý nesmysl!
4
10%
Ne, to toho určitě nepůjdu.
1
2%
Nějak se k tomu neumím vyjádřit.
2
5%
Originální MMS je prostě originální MMS, nic nového zkoušet nehodlám!
1
2%
Je to zajímavé, ale počkám si na zkušenosti od více lidí.
10
24%
I bych si dal(a) říct, ale chce to ještě nějakou podporu ;)
5
12%
Jdu do toho!
16
39%
Ani jedna odpověď nevystihuje můj názor...
2
5%
 
Celkem hlasů: 41

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 a choroby

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Palo, kdyby sis to celé pořádně přečetl, zjistil bys, že se s těma 10ti rokama zatraceně mýlíš. Samozřejmě záleží na stavu pacienta, ale průměr vypadá na nějakých 6 neděl s Guyovými formulemi...
Zcela jistě má tento pán více zkušeností s HCl, než já. Sám tekutou HCl užívám pouze ojediněle, u mě mají přednost tablety...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 a choroby

Příspěvek od Palo »

Nové poznatky ohledně PMS1

Tak jsme byli s Mo (Monikou) po týdnu užívání PMS1 (týden před PMS1 užívala pouze roztok HCl a Betain HCL) na skok u Bláhové a kromě toho, že se Monika cití o mnoho lépe, tak bylo zjištěno, že se zbavila pouze za pomocí PMS1 cca 90% druhů onkologických virů. Dokonce se zbavila i trichomonády, což nás všechny překvapilo. Na trichomonádu klasické MMS vůbec nezabírá, zatím jsme to dosud řešili Entizolem.
Prozatím většina cizopasníků zůstala, s Monikou jsme se dohodli na užívání namletého hřebíčku v tobolkách dle mých doporučení. Od hřebíčku očekáváme likvidaci alespoň některých cizopasníků.

Berte to jako prozatímní zprávu.

Mám podezření, že PMS1 bude také velmi rychle účinkovat na chlamydie, jakéhokoliv druhu. Řekl bych, že by je teoreticky mohlo zlikvidovat také tak za nějakých 14 dní - je to hrubý odhad.
Naposledy upravil(a) Palo dne pát 09 črc 2010 11:51, celkem upraveno 2 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: PMS1 a choroby

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Mo a Palo,

At' už jakkoliv, držím palce. Myslím si taky, že pokud se srovná ta kyselina, tělo si s parasity asi taky poradí.

+1 :good: +1 :good:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: PMS1 a choroby

Příspěvek od Mo »

At' už jakkoliv, držím palce. Myslím si taky, že pokud se srovná ta kyselina, tělo si s parasity asi taky poradí.

Ahoj Slávku ;) ďakujem veľmi pekne ;) dáme vedieť, ako postupujeme ;) pekný dník


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PMS1 a choroby

Příspěvek od děda Slavík »

tělo si s parasity asi taky poradí.
Myslím, že to byl Palo, kdo se zmínil o zabijáku na parazity - HŘEBÍČKU. Hledal jsem na internetu a něco to má do sebe. Proto jen tak pro pokus občas pokřoupu pět hřebíčků a zapiju vodou. Trochu to pálí na jazyku. Zatím ze mne ale nic nevyšlo. Žádná střevní chamraď. Třeba tam nic není.


Kluci, do toho.
lena

hrebicek

Příspěvek od lena »

pane Slavik, :) nekdy to nemusi byt hned, ze z Vas neco vyleze, kdyz si vezmete hrebicek, a take hrebicek zabiji hlavne larvy, dle studii Clarkove a tyto jsou tezko rozpoznat, snad pod mikroskopem, ale likviduji se urcite spolehlive.

a take je mozne, ze jste jiz dobre procisteny, take paraziti nejsou videt pouhym okem,

ja bych si tu nedelala starosti, ja beru hrebicek jenom, kdyz me zacne trochu hucet v usich, to je znamka,
ze to potrebuji, pak mam zase klid, ale jak dlouho? tyto veci se nedaji planovat, ale daji se likvidovat a
to je to co je dobre.

jsem zvedava na PMS1, take si ho objednam a budu to brat. ale i tak jsem rada, ze je mms po ruce, nebot se najdou dny,
kdy mms nutne potrebuji, treba jako dnes. pak je me zase po pul hodine zase dobre.

mms je super a dalsi vyvoje ci objevy urcite take.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hrebicek

Příspěvek od děda Slavík »

hrebicek zabiji hlavne larvy, dle studii Clarkove a tyto jsou tezko rozpoznat, snad pod mikroskopem, ale likviduji se urcite spolehlive.
Tak je to v pohodě. Mně hřebíček docela chutná a tak jej budu nějakou dobu přidávat do kotvičníkového čaje.
Můj čajíček má tedy dnes složení- kotvičník, hřebíček a máta peprná (bez cukru). Nevím, k čemu to může být dobré, ale mně to šmakuje.


Kluci, do toho.
lena

pridavat matu

Příspěvek od lena »

mata peprna je urcite dobra pro lidi, kteri maji pocit horkosti v tele, nebot to telo ochlazuje a hlavne v lete ci ted, kdyz mame
velka vedra. urcite neuskodi, (zrovna jsem si uvarila hrnek a popijim ho) hrebicek doporucuje take abatyse Hildegarda z Bingenu (lecitelka, ktera zila pred 900 lety, mela vize o leceni) jako rozkousat par kousku, pokud
ma nekdo tinitus ci huceni v usich, je to dost neprijemna vec, asi to delaji ty larvy a vajicka tech breberek, asi ten mms nebo pms1
tam nedorazi, ale hrebicek jde dale jako potrava a kdyz to kousu tak ta chut je opravdu palive silna, takze to ma urcite dobry
ucinek. ja po jedne tobolce hned po nejake hodince citim, ze uz je zase klid, zadne huceni v usich, ci skoro zadne :P !!!!

co jeste sleduji, je dobre udelat sem tam par dnu prestavku, nebot si myslim, ze hrebicek likviduje i dobre bakterie, je to jenom moje
pozorovani, nemusi to byt takto u kazdeho.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od děda Slavík »

co jeste sleduji, je dobre udelat sem tam par dnu prestavku, nebot si myslim, ze hrebicek likviduje i dobre bakterie,
S tím souhlasím. Všeho moc škodí. Ani s tím MMS, nebo PMS to nemusí být bez nedlejších účinků, při dlouhodobém užívání. Nakonec, tělo se samo ozve určitou nechutí...


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Betain a vředy

Příspěvek od muflon »

U BetainuHCL s pepsinem jsem se dočetl:
Než začnete tuto kombinaci užívat, přesvědčte se, že nemáte peptický vřed - betain by mohl váš stav zhoršit.
Jsou s tím nějaké praktické zkušenosti?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:S tím souhlasím. Všeho moc škodí. Ani s tím MMS, nebo PMS to nemusí být bez nedlejších účinků, při dlouhodobém užívání. Nakonec, tělo se samo ozve určitou nechutí...
Bohužel u PMS1 ohledně nechutě k němu toto neplatí. Je dodáváno dostatek HCl, proto není nutné dávat ani pauzy s vitamínem C (vitamín C není vůbec nutný), je možné "frčet pořád". Předpokladem je doplňování dostatku HCl případně "bokem", při uvedených "příznacích", uvedených v návodu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od děda Slavík »

Bohužel u PMS1 ohledně nechutě k němu toto neplatí.
Palo, já bych ještě chvilku počkal s konečným zhodnocením chování PMS1. Je tady zatím jen chvilečku a bere jej hrstka lidí. Čas ukáže.
Já mám jen vyzkoušeno, že po čase vznikne odpor (nepřekonatelný) k MMS s kyselinou citronovou.

PMS1 beru 2x10 jíž dva týdny (nepravidelně) a k tomu obden (večer) jednu tabletu, nebo tobolku betainu HCl. Zatím vše v pohodě a bez pocitu nějakého odporu, nebo vedlejšího účinku.

Souhlasím i s názorerm ohledně vitaminu C, že není nutné dělat pauzy na nápravu škod, jako v případě MMS. Ale to neznamená, že tělo C nepotřebuje a proto jej klidně mohu podle potřeby vzít.

Je to ale jen můj názor.
Naposledy upravil(a) děda Slavík dne pát 23 črc 2010 13:20, celkem upraveno 1 x.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:Palo, já bych ještě chvilku počkal s konečným zhodnocením chování PMS1. Je tady zatím jen chvilečku a bere jej hrstka lidí. Čas ukáže.
Já mám jen vyzkoušeno, že po čase vznikne odpor (nepřekonatelný) k MMS s kyselinou citronovou.

PMS1 beru 2x10 jíž dva týdny a k tomu obden (večer) jednu tabletu, nebo tobolku betainu HCl. Zatím vše v pohodě a bez pocitu nějakého odporu, nebo vedlejšího účinku.

Souhlasím i s názorerm ohledně vitaminu C, že není nutné dělat pauzy na nápravu škod, jako v případě MMS. Ale to neznamená, že tělo C nepotřebuje a proto jej klidně mohu podle potřeby vzít.

Je to ale jen můj názor.
Samozřejmě Ti nechám čas na vlastní ohodnocení možnosti nechuti k PMS. Jen jsem moc nepochopil, co znamená 2x 10. Můžeš to trochu upřesnit?
Ten vitamín C samozřejmě ber taktéž mimo PMS1 (alespoň né stejný den), prostě jako by to bylo MMS...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od děda Slavík »

Palo píše: Jen jsem moc nepochopil, co znamená 2x 10. Můžeš to trochu upřesnit?
No znamená to, že beru denně 10 kapek po obědě a když mám náladu dělat nějaký pokus co to udělá, vezmu ráno 10 a večer dalších deset. Tedy maximálně dvakrát denně po 10ti kapkách.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pridavat matu

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:No znamená to, že beru denně 10 kapek po obědě a když mám náladu dělat nějaký pokus co to udělá, vezmu ráno 10 a večer dalších deset. Tedy maximálně dvakrát denně po 10ti kapkách.
Mě právě zarazilo, že jsi psal o PMS1, tak tedy ne PMS1, ale MMS1! ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „VMS - Chlordioxid...“