MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

MMs so mnou nič nerobí

Příspěvek od martinka009 »

Beriem MMS,prešla som si pekne od jednej kvapky až k 15 kvapkám 2 krát za deň.Dávam si to do želatínových kapsúl,nakolko som nemohla tú chuť ani cítiť.Ale potrebujem od niekoho poradiť,pretože všade čítam že väčšinou každý má menšie či väčšie problemy skôr či neskôr pri užívaní,ale mne vôbec nič nie je.Žiadne hnačky,bolesti,zvracanie ani nič podobné.Neviem teda či to na mna má nejaký účinok,dalej či mám počet kvapiek ešte zvyšovať.Chcela by som si týmto prečistiť organizmus,zbaviť sa lupín,výtoku ale hlavne mykozy na nechtoch.Nejako necítim na sebe ani zmeny k lepšiemu.Poradte prosím,dakujem.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nič nerobí....

Příspěvek od laik »

hmmm...nevím, ale podle mě, na tyto tvé obtíže bych spíše praktikoval ty koupele...kousek dole je ke koupelím vlákno....
ale co mám zkušenosti, tak na ruzné mikozy na nohách či výtoky a pod. jsou ty koupele vynikající.....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nič nerobí....

Příspěvek od chiq »

Aby si to dlho nehľadala, tak stručne:
aktivovať 20 - 30 kvapiek, vyliať do čistej vody vo vani, nepoužívať ŽIADNU chémiu (mydlo, soli, peny do kúpeľa, šampóny, kondicionéry...)
Kúpeľ by mal trvať aspoň 30 minút, lepšie dlhšie. Ak voda chladne, dopúšťať horúcu vodu.


martinka009
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 15 kvě 2011 22:26

MMs so mnou nič nerobí

Příspěvek od martinka009 »

Ludia dakujem vám za rady,už som nad tým rozmýšlala,vyskúšam.Ale zaujímalo by ma prečo mi vôbec nič nebolo pri navyšovaní kvapiek,či to má účinok aj ked necítim nijaké potiaže,či to proste funguje aj ked mi nie je zle.A neviem či by som mohla a do kolko zvyšovať počet kvapiek,kolko sa môže najviac zobrať.


Pr0metheus
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: stř 11 kvě 2011 17:10
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMs so mnou nič nerobí

Příspěvek od Pr0metheus »

Podľa najnovších výskumov Jima Humbla doporučuje v Protokole 1000 užívať 3 aktivované kvapky každú hodinu po 8 po sebe nasledujúcich hodín počas 3 týždňov. Miesto vody sa môže použiť aj džús - ovocná šťava (ale nie pomarančový), ten ale nesmie obsahovať kyselinu askorbovú (E300), t.j. pridaný syntetický vitamín C. Všetky tieto informácie sú uvedené v najnovšej knihe "Mistrovský minerální doplněk pro třetí tisíciletí". Takže kedysi doporučované ranné a večerné mega dávky sú vraj menej účinné ako menšie dávky brané počas ôsmych po sebe nasledujúcich hodín.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMs so mnou nič nerobí

Příspěvek od poota »

martinka009 píše:.. či to má účinok aj ked necítim nijaké potiaže,či to proste funguje aj ked mi nie je zle. ..
Samozřejmě, že funguje.
To, že je Ti "zle" je jenom příznak toho, že množství "odpadu" už je vyšší, než stihnou odstraňovat játra a ledviny - projeví se to jako jakákoli jiná otrava tak, že organizmus se vyčistí "zkratkou".
Nespěchej a klidně pokračuj. Taky je potřeba si uvědomit, že při braní nalačno může být i podstatně nižší dávka tou "hraniční".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Poradíte?

Příspěvek od poota »

S chloritanem si nelam hlavu, je to stejná koncentrace.
Ten rozdíl vzniká tím, jak se to počítá - někdy se bere ředění původního roztoku a jindy se počítá s tím, že v tom původním roztoku je asi 80% chloritanu - někde na začátku některého vlákna o MMS je to přesně vysvětlené.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Technická připomínka.

Příspěvek od Merlin »

Už to tady jednou bylo, ale opakování je... atd.

Pokud bezprostředně odpovídáte na nějaký příspěvek, NEPOUŽÍVEJTE citaci. Raději zkopírujte Předmět, případně Citovat, ale citaci smažte. Úplně zbytečně to žere prostor na serveru, a jak mnozí vědí, objem databáze už dělá adminovi problém. Děkuji za pochopení. M


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Ještě jeden dotaz

Příspěvek od Lena231 »

Děkuji za odpovědi a smazání "nepodarku". Mám ještě jeden problém, chci se dostat na 8*denně 5 kapek /protokol 1000 + nadváha/, zatím jsem na 3 až 4 kapkách. Při šesté, někdy osmé dávce cítím, že se mi už při pohledu na lahvičky s roztoky zvedá žaludek a už je nedám. Dnes už nešla ani pátá dávka. A po zbytek dne je mi nevolno. Dnes beru osmý den. Neudělala jsem chybu, že jsem rychle přešla na ty 3, 4 kapky? Někde čtu - co nejrychleji na předepsanou dávku a někde zas zvyšovat pozvolna. Omlouvám se, nevím si s tím rady. Díky za případnou odpověď. Lenka


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Ještě jeden dotaz

Příspěvek od Batles »

Ahoj Leno231, jasně že jsi to přehnala.
Co nejdříve se dostat na vyšší dávky je opravdu nesmysl, pokud netrpíš život ohrožující nemocí. Tento postup si snad mohou dovolit mladší ročníky s obstojnou imunitou a ti, kterým jde o život. No a také lidé s nadváhou to celkem snášejí lépe. Pokud však nemáš 100 kg a víc, tak prostě snižuj počet kapek na dávku!
Není žádný důvod, aby ti bylo špatně. Je to prostě vysokými dávkami. Probíralo se to zde na foru snad 30x a víc :P
Je možná vhodné, udělat si 2-3 dny přestávku a céčkem.

A taky moc srdečně zdravím svoje přátele, dnes jsem vstal konečně z mrtvých po 24 dnech ve špitále :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ještě jeden dotaz

Příspěvek od poota »

Batles píše:A taky moc srdečně zdravím svoje přátele, dnes jsem vstal konečně z mrtvých po 24 dnech ve špitále :D
Ani nevíš, jak jsme rádi, že Tě ti bílí havrani nedostali :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Ještě jeden dotaz

Příspěvek od Batles »

poota píše: Ani nevíš, jak jsme rádi, že Tě ti bílí havrani nedostali :D
Zdravím - poota
Díky moc! Však už jsem se na vás na všechny těšil! :laugh:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ještě jeden dotaz

Příspěvek od chiq »

Batles, želám skorý návrat do normálu :)

K tým dávkam - Lena231, skutočne (aj z vlastnej skúsenosti) doporučujem neprekračovať Humblom odporúčanú maximálnu dennú dávku 24 kvapiek, tá sa dá pekne deliť (napr. na 3x8kv., 4x6kv.)


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Re: Ještě jeden dotaz

Příspěvek od Lena231 »

Moc děkuji za odpovědi a Batlesovi držím palce. Lenka


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Ještě jeden dotaz

Příspěvek od Batles »

chiq píše:Batles, želám skorý návrat do normálu :)


Milý Chiqu, opravdu jsi mne rozesmál!!! Určitě máš zkušenosti, viď? :lol:
Sotva jsem vlekl nohy, ale prchal jsem z toho "výzkumného ústavu" co mi síly stačily :D

Děkuji i Tobě Lenko a drž se děvče zlaté!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“