Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

jao píše:Keď si urobím z 32% chem. HCL - chem 3.5% a po 15 min. si to kvapnem do 2 dcl vody, nieje tá HCL potom veľmi zriedená ?
Na 300 ml vody dávám 10 kapek 10% HCl. 3,5% HCl je třeba téměř třikrát více na stejné množství vody.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

Palo píše:Na 300 ml vody dávám 10 kapek 10% HCl. 3,5% HCl je třeba téměř třikrát více na stejné množství vody.
Jenom opatrný dotaz - vím, že běžně používáš 10%ní lékařské/3,5%ní chemické ředění.

Mluvíš v tomhle příspěvku skutečně o 10%ní chemické koncentraci, která by odpovídala zhruba přimíchání jednoho dílu technické kyseliny do dvou dílů vody??

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Osobně 3,5% chem. / 10% lék. HCl vůbec nepoužívám, ikdyž o tom čato mluvím (aktivace 1:1). Osobně používám 10% chem. / 28,5 % lék. ředění (aktivace 3 chloritan : 1 chlorovodíková).
Vždy se bavím o chemickém ředění. Tedy 10% chemická = 28,5% lékařská. Pokud mluvím o 3,5%, jde o 10% lékařském. Vycházím tedy z % které jsou na lahvi (31-37 %).

Nepoužívám technickou HCl, ale čistou HCl, někdy i p.a. Proti používání technické HCl nejsem, ale proč používat technickou, když může být čistá...

Jinak ano, svoji 10% HCl dělám tak, že míchám - jak říkáš - (o něco málo více než) dva díly vody s zakoupenou "ostrou" kyselinou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Palo poprosím potvrdiť ak kyselinu 31-32% HCL, čo som prikladal foto ak ju zriedim 9 dielov destilovanej vody a 1 diel HCL 31 %, môžem s ňou potom aktivovať chloritan sodný s HCL 1:1 ? Chystám sa to akurát ísť nariediť. Len či je to správne ? Ďakujem za odpoveď.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem Palo, ku chémii som nemal nikdy vzťah. Len páni bacha, umýval som striekačku a sklenený kelímok po kyseline a začalo to poriadne kuriť, až som sa zľakol. Nieje to sranda ak sa človek nevyzná. Na budúce to riedim radšej s kamošom chemikom :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

jao píše:Potom mi to vychádza, že na pol litra vody si môžem kvapnúť 3 kvapky neriedenej chemickej 32% ?
Což o to, to by šlo, ale ta kyselina je nenaředěná celkem nebezpečná, ani já sám si nedokážu představit, že bych s ní takto podobně pracoval. Tak doporučuju naředit z 32 na 10 nebo 3,5 a až pak používat dál. Jednou si pozor člověk dá, ale dávat si pozor častěji je nepohodlné ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ahoj Jao, presne tak ako píše Palo, na tú 32% HCL dávaj veľký bacha. Ak by sa Ti nedajbože dostalo trošku vody do 32% asi by si utekal nielen z kúpeľne ale aj s bytu ! Myslým do celej fľaše. Teraz sa mi stalo, že na spodku poháru ostalo asi 2mm kyseliny a do toho som pustil vodu akože som to chcel umyť a utekal som von, do teraz sa trošku klepem z toho.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Rozumiem. Je lepšie si dať pozor, ako byť pohodlný :eclap:
A už rozumiem aj tomu, keď sme na balkóne mali "laboratórium" a robili tam s kyselinami a moja mama nás vždy hrešila, že raz vybuchneme, alebo zhoríme. :oops:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od milnem »

Milan_Sk píše: Ak by sa Ti nedajbože dostalo trošku vody do 32% asi by si utekal nielen z kúpeľne ale aj s bytu ! Myslým do celej fľaše.


Ve škole nás učili jedno základní memotechnické pravidlo pro práci s kyselinami: "kyselinu do potoka vleješ,ale potok do kyseliny ne". Přeloženo:kyseliny se ředí tak,že je přidáváme do vody,nikdy ne vodu ke trošce kyseliny.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Milnem
Dobré pravidlo. Nás to učili: To nebezpečné treba mať v ruke. Teda väčší adrenalín. :hip:

Tu ide ale o koncentráciu HCl, ktorú kvapkáš do vody.
Palo a Milan majú pravdu, radšej nebyť lenivý, ako popálený.
Pre istotu mažem svoj lenivý príspevok, aby to niekto nepochopil zle.
Aj tak je tu v tých %-tách pre neznalých pekný hlavolam :-)


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Teplota sa mi vrátila na 39°C. Nič nejem a nič neužívam. Brucho mám ubolené od tupej bolesti.
Stále sucho v hrdle. Vody pijem dosť a preto behám ako maratónec na krátkej trati.
Deti majú zomňa srandu. Ja sa aj keď cez zuby, smejem s nimi.
Žiadne problémy s vyprázdňovaním. Hrdlo už skoro vporiadku, len mi došlo KS. Musím si ho niekde zakúpiť, lebo ráno mám ústa plné nejakého bieleho povlaku. Oči bolestivé na dotyk a ak vykašliavam. Zrejme som mojich podnájomníkov musel pekne vytočiť.
Som zvedavý, čo ešte na mňa vymyslia. :ethink:
Pekný deň.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ahoj Jao, je mi ľúto, že stále neustupujú problémy. Zrejme bude v Tebe toho dosť. Tiež by bolo možne dobre vedieť ako dlho môže takýto stav trvať a ako presne dávkovať MMS v takýchto prípadoch. Niečo som čítal, ak je vysadené MMS treba užívať veľké dávky C - čka. Údajne najlepšie C je JAMIESON 1000mg príklad tu je http://www.mojalekaren.sk/jamieson-vita ... mg-120tbl/.
Pomohol by som veľmi rád, no ja som len v začiatkoch a zberám zatiaľ len informácie. KS striebro kúpiš v každej lekárni, aspoň v KE je to tak. Taktiež niesom si istý či sa smie kombinovať KS a MMS a ako presne (myslím čas). Nieje nikto v BA čo prešiel niečím podobným a pozrel by sa na Teba, prípadne nijako vedel pomôcť. Prajem veľa zdravia !


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ahoj Milan,
Ďakujem za Tvoj príspevok.
Svoj zdravotný stav osobne zvládam a musím fungovať normálne. Veď je tu čas vianoc.
Včera som bol dokúpiť darčeky, nakúpiť vagón potravín (ešteže sú v supermarketoch WC) a domov som sa dostal okolo 22:00.
Zdravotné problémy popisujem len ako skúsenosti s užívaním MMS.
Verím, že niekto so slabšou telesnou a psychickou konštrukciou by možno skončil aj v nemocnici.
Preto je namieste, keď Tí skúsenejší stále opakujú, že treba začať opatrne.
Stav trvá síce dlhšie, ale má to aj pozitívne výsledky. Dlhodobo plné čelné dutiny sa postupne uvoľňujú. Dýchanie je také bohatšie a voľňejšie. Tie sny mohli byť aj z tej toxicity v mozgu.
Teraz už spávam super aj pri vysokej teplote.
C- vitamín si dávam denne 2x2g toho Jamiesona, ale teraz som si kúpil v DM práškový.
Stojí len 2 nové koruny a je to 100g. Na detox mám prísnu diétu a veľa tekutín.
Radšej nech to trvá o pár dní dlhšie a odídu tie ručičky a nožičky, ako ich hostiť naďaľej. :pivko:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

jao píše:Teplota sa mi vrátila na 39°C. Nič nejem a nič neužívam. Brucho mám ubolené od tupej bolesti. Stále sucho v hrdle. Vody pijem dosť a preto behám ako maratónec na krátkej trati. ... Hrdlo už skoro vporiadku, len mi došlo KS. ...ráno mám ústa plné nejakého bieleho povlaku. Oči bolestivé na dotyk a ak vykašliavam. ... Pekný deň.
Ahojky,
sice to přímo nesouvisí, ale Jani mě poradila žužlání slunečnicového oleje po dobu 20 min a světe div se, ono to pomáhá (v google - léčení olejem).
Je to detoxikace organismu, olejovou emulzi pak musíš vyplivnout a vypláchnout ústa páč za těch 20 min. je plný toxinů z těla. Pré ani tráva po tom neroste :laugh:
Za zkoušku nic nedáš a můžeš to dělat i několikrát denně ;)
Vydržať
H.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Jani je náš poklad a studnica dobrých nápadov. Jasné, že vyskúšam. Ďakujem za pripomenutie.

Dodatok:
Tak som si ten drink vyskúšal. Nieje to žiadny Remy Martin, ale dá sa to vydržať. Po 20. minútach bola biela emulzia a ústa som mal ako prepláchnuté acetónom. Asi to naozaj funguje.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“