Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

GEET - Pantone reaktor -- Diskuse

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
ja

Zase vševědoucí Mim....

Příspěvek od ja »

Ach jo, Mime... Kdy už si přestaneš hrát na toho nejlepšího kterému všechno funguje ? Např. GEET dokonce ve třech variantách a ve dvou aplikacích, atd... Dokonce Ti funguje i "Mimuv vyviječ vodiku" - no to jsi fakt machr ! Pročpak asi nefunguje nikomu jinemu ? Sám jsi tady všechny přesvědčil ať podle Tebe začnou stavět, že dáš kompletní návod, spousty fotek, a taky že vše vysvětlíš. Jsi pěkný parchant, když se na lidi potom vyflákneš - poté co se ukáže že to nikomu neběží a prosí Tě o radu, tak na delší čas zmizíš ? To se nedělá. Dělají to však HOVADA... Divím se že máš ještě po tom všem odvahu lézt sem, mezi slušné lidi !


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: Zase vševědoucí Mim....

Příspěvek od PeTr1 »

ja píše:Ach jo, Mime... Kdy už si přestaneš hrát na toho nejlepšího kterému všechno funguje ? Např. GEET dokonce ve třech variantách a ve dvou aplikacích, atd... Dokonce Ti funguje i "Mimuv vyviječ vodiku" - no to jsi fakt machr ! Pročpak asi nefunguje nikomu jinemu ? Sám jsi tady všechny přesvědčil ať podle Tebe začnou stavět, že dáš kompletní návod, spousty fotek, a taky že vše vysvětlíš. Jsi pěkný parchant, když se na lidi potom vyflákneš - poté co se ukáže že to nikomu neběží a prosí Tě o radu, tak na delší čas zmizíš ? To se nedělá. Dělají to však HOVADA... Divím se že máš ještě po tom všem odvahu lézt sem, mezi slušné lidi !
nooo a uz to zacina zase budou hadky a tak nooo ale mozna se to zase hne o krok nebo se to uplne po....


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase vševědoucí Mim....

Příspěvek od 1220 »

ja píše:Ach jo, Mime... Kdy už si přestaneš hrát na toho nejlepšího kterému všechno funguje ? Např. GEET dokonce ve třech variantách a ve dvou aplikacích, atd... Dokonce Ti funguje i "Mimuv vyviječ vodiku" - no to jsi fakt machr ! Pročpak asi nefunguje nikomu jinemu ? Sám jsi tady všechny přesvědčil ať podle Tebe začnou stavět, že dáš kompletní návod, spousty fotek, a taky že vše vysvětlíš. Jsi pěkný parchant, když se na lidi potom vyflákneš - poté co se ukáže že to nikomu neběží a prosí Tě o radu, tak na delší čas zmizíš ? To se nedělá. Dělají to však HOVADA... Divím se že máš ještě po tom všem odvahu lézt sem, mezi slušné lidi !
Opakuju se :
Ó jak je dobré nechat věcem volný pád.
Mim to nečet celé, protože bylo mezi řádky napsáno, že jsou na cestě lepší věci než je GEET, zároveň nebylo nikde napsáno, že nefunguje.
Na druhé straně Mim nikdy nesmazal svoje příspěvky. Pane ja, oba dva jsou větší než Vy , to se však může snadno upravit, když se budete snažit .......a nenadávat. Čekat s nataženou rukou v anonymitě a nadávat
fakt skvělé. :|
A já se zde zavazuju, že pro příště ten pád ponechám příslušné gravitaci.
Nic nejde uspěchat, kultivace nevyřeší momentální stav. Kdo chce zůstat na povrchu, myslí si ,že musí, a ten kdo ví, že nemusí, tak už jde jinudy.
:bye: :bye: :bye: :ewhistle:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zase vševědoucí Mim....

Příspěvek od Ilem »

PeTr1 píše: nooo a uz to zacina zase budou hadky a tak nooo ale mozna se to zase hne o krok nebo se to uplne po....
Pokud se já pamatuju, hádkama se to ještě nikdy nepohlo ani o píď dopředu. Naopak mnoho hádek skončilo smazáním příspěvků.


"Dum spiro spero"
Ciceron
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: Zase vševědoucí Mim....

Příspěvek od PeTr1 »

Ilem píše:
PeTr1 píše: nooo a uz to zacina zase budou hadky a tak nooo ale mozna se to zase hne o krok nebo se to uplne po....
Pokud se já pamatuju, hádkama se to ještě nikdy nepohlo ani o píď dopředu. Naopak mnoho hádek skončilo smazáním příspěvků.
bohuzel s tebou musim souhlasit


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: GEET

Příspěvek od PeTr1 »

neco pro tebe petr111.myslis ze tam ma benzin ja myslim ze ne. http://video.google.com/videosearch?q=hho2&sitesearch=#


Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pěkný obrázek

Příspěvek od Edgar »



Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
sumix

Příspěvek od sumix »

Zdravím všechny výzkumníky :)

Jsem rád, že se i v Čechách (a na Slovensku :) někdo touhle problematikou zabývá. Já jsem na to narazil zhruba před dvěma týdny, a doslova mě to fascinuje. Je ale škoda, že diskuze na tomhle vlákně poněkud umřela. Jakékoliv zkušenosti jsou cenné a v Pantonově systému je určitě kus budoucnosti!
Také se chci pustit do experimentů, až budu mít víc času - nejdřív asi taky se sekačkou nebo s nějakou elektrocentrálou, a pak bych plánoval nasazení do auta... Jisté je, že to jde (desítky až stovky instalací mluví celkem jasně - tady je pěkná galerie http://quanthomme.free.fr/qhsuite/Real2 ... antone.htm) a že to má i výsledky, mnohdy velice zajímavé. Co jsem se však nikde nedozvěděl, je vliv na motor... vrtá mi hlavou, co asi tak udělá ta voda v motoru? Nezpůsobuje korozi? To by byl asi jediný problém, kterého bych se obával... Má s tím někdo zkušenost?

Dále jsem přemýšlel nad experimenty, které bych chtěl provádět "se sekačkou" - zkusit různá paliva, případně nějaké mechanické modifikace, a pak z toho vyvodit patřičné závěry. Bohužel jsem ale zatím nevymyslel, jak v domácích podmínkách měřit výkon motoru... Asi by bylo dobré ho nějak brzdit a vzniklým teplem např. ohřívat vodu, z čehož by se pak dal docela dobře spočítat výkon - ale nenapadá mě, jak to udělat aspoň přijatelně jednoduše a robustně...

No a pak v neposlední řadě by bylo fajn vymyslet použitelný systém pro pohon auta, kde by se nepoužívala z Pantonova systému jen pára, ale šlo by využít i různá paliva (v zážehovém motoru). Jak jsem nad tím přemýšlel, je tam pár problémů a asi to nebude jednoduché vyřešit, beru-li v potaz co největší jednoduchost a tím pádem i spolehlivost celého systému...

Tak tedy výzkumu zdar a doufám, že se tu brzy opět někdo podělí o cenné informace a tohle vlákno zase ožije :)

Sumix


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

GEET

Příspěvek od sano »

Tak sa prechádzam netom, a natrafil som na francúzsku firmu, ktorá vyrába a predáva GEET. Udáva max 30% úsporu paliva.

Ak vás to zaujíma je to:

http://www.hypnow.fr/actions/tarif-hypn ... er--70.php


sumix
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: stř 05 lis 2008 14:44

Příspěvek od sumix »

Dik za odkaz, vypada to, ze to maji pekne zmaknuty. Sice by z toho clovek pak nemel takovou radost, jako kdyz si to udela sam doma na koleni, ale zase je to pristupnejsi sirsi verejnosti, coz je fajn. Co jsem tak koukal driv do ty galerie, jak jsem na ni daval odkaz, tak SPAD vetsinou uzivaji traktoristi :)... myslim, ze tuhle odnoz Pantonova systemu vymyslelo nejake francouzske ekologicke hnuti nebo podobna organizace, tusim, ze se jmenuje A.P.T.E, kdyby to nekoho zajimalo.


niki

geet

Příspěvek od niki »

..hmm..,Ja ma za to ze ten retrofit kit na odkaze od Sana,nema nic spolocne zo systemom geet.
- GEEt je multipalivovy procesor ktory vyraba zo zmesi vodnej pary a
z vyparov uhlovodikatych paliv chemickou reakciou (krakovanim) suchy
plyn ,zlozenim velmi blizky svietiplynu.
-Kdezto zariadenie na spominanej stranke zavadza do motora len vodne vypary cez tlakove trisky.Preto sa pravdepodobne nazyva "retro" lebo
prve patenty tohto typu sa zacali objavovat uz okolo roku 1926.(pozri napr. US patent No. 001595509

-Pri spravnom nastaveni GEET systemu motor vlastne bezi na relativne suchy svietiplyn a preto nekoroduje a ani oxidacia oleja v motore nieje nijak zvysena.Problem korozie vyfuku je obdobny ako u vozidel na
plyn, pouzitim uslachtilych materialov sa lahko eliminuje.

8) Nik.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

to niki

Příspěvek od sano »

Prepáčte za zavádzanie. Našiel som to v príspevku spojenom s geeet.
Rýchlo som to skopíroval a dal do fóra. V budúcnost si to čo odporúčam, ohľadne geeetu aj prečítam. Geet nie je moja parketa. Chcel som pomôcť.
Ešte raz prepáčte.

sano


Návštěvník

Re: to niki

Příspěvek od Návštěvník »

sano píše:Prepáčte za zavádzanie. Našiel som to v príspevku spojenom s geeet.
Rýchlo som to skopíroval a dal do fóra. V budúcnost si to čo odporúčam, ohľadne geeetu aj prečítam. Geet nie je moja parketa. Chcel som pomôcť.
Ešte raz prepáčte.

sano
Nemáš sa začo ospravedlňovať. Je jednoduchšie niekoho napadnúť, než si prečítať celé stránky. Povrchnosť je vlastnosťou kritikov.
P.


niki

reakcia

Příspěvek od niki »

To nebola ziadna kritika ani napadanie,reagoval som prave na zaklade toho ze som si clanok precital.

-Tieto fora a SMS spravy nemam velmi v laske,prave preto ze su absolutne neosobne a akykolvek text podlieha naladam a emociam citajuceho.


Návštěvník

Cer

Příspěvek od Návštěvník »

Katalyzátor
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“