Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Setkávání

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: aby na to bylo dost času

Příspěvek od belamachina »

jeff píše:Děkuji všem, kteří se ozvali za projevený zájem. Dnes máme 31. října a jak jsem se tak díval na ten měsíc příští, tak právě aby na to bylo dost času by celkem dobře vycházel poslední den v měsíci listopadu a sice pátek 30. Je to jenom návrh, skutečný termín se musí ještě dohodnout tak, aby byl akceptovatelný v ideálním případě pro všechny, nebo alespoň pro většinu.
Takže návrhuji termím letošního podzimního srazu na pátek - neděle 30. 11 - 2. 12. 2007

Jeff

nezabudnite zasa prist vsetci v piatok a len na skok aby som zase nic nestihol :-/

mohol by sa spravit nejaky casovy harmonogram prednasok


Uživatelský avatar
galapetr
Stálý člen
Příspěvky: 44
Registrován: pon 19 bře 2007 9:28
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od galapetr »

Mám dotaz, dá se u Jeffa nocovat?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

galapetr píše:Mám dotaz, dá se u Jeffa nocovat?
Dá, ale přivez si spacák.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re.:účasť

Příspěvek od sano »

Ahoj Jeff,

ten anonymný, ktorý písal, že by prišiel začiatkom XII.mesiaca som bol ja. Bol som mimo, a nevedel som sa napojiť z cudzieho počítača.
prepáč Jeff,

sano


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

listopad

Příspěvek od jeff »

Pěkně nám ten měsíc ale začal, což? Ani situace tady na fóru se neuklidňuje tak, jak by měla a když se podívám ven na to divné počasí, tak to všechno dohromady působí dost deprimujícím způsobem. Rychle letící těžké černé mraky částečně zahalují vrcholky kopců a osamnělé polosuché stromy se v nich chvílemi úplně ztrácejí.....
No nic, to jsou jen dojmy, skoro každý listopad má podobný průběh. Měli bychom se snažit si tento čas nějakým způsobem zpříjemnit a deptky někam zahodit. Třeba do popelnice, nebo je nechat odnést větrem, který žene ty mraky.
Protože se zatím nikdo neozval, že by se mu nějak nehodil termín srazu 30. 11. 2007 tak, jak jsem jej zde minulý týden vyhlásil, beru jej za závazný. Počkám do konce tohoto týdne, zda se nenajde ještě někdo další, kdo by se ještě chtěl přijet podívat, prosím ať to sem napíše a o víkendu sem napíšu seznam lidí, se kterými se počítá. Musím to takhle řešit s ohledem na kapacitu a možnosti, které zde mám k dispozici. Budu se těšit!

Jeff

:jump: brzy začne odpočítávání! :jump:


JOVA
Zasloužilý člen
Příspěvky: 257
Registrován: úte 21 lis 2006 11:01
Bydliště: Jižní čechy
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od JOVA »

Jestli máš ještě místo, tak bych se taky předběžně přihlásil. Snad mi to letos vyjde. Jova


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sraz

Příspěvek od lajos »

Jsem tam na 99%. Ď


kacha
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15 led 2007 20:29
Bydliště: Ostrava
Dostal: 2 poděkování

Sraz

Příspěvek od kacha »

To jeff:
Upřesni,prosím, místo a přibližnou hodinu setkání.Děkuji.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od jeff »

To jeff:
Upřesni,prosím, místo a přibližnou hodinu setkání.Děkuji.

Je pravda, že ne všichni zde již byli, proto pro nově příchozí. Začátek bude v pátek 30. 11. 2007, na hodině moc nezáleží, jsem zde od rána prakticky po celý den. Místo je Praha, Modřany. Přesnou polohu s plánem cesty pošlu každému jednotlivě na SZ. Přidám též kontaktní číslo mobilu. Možnost ubytování tady je, ale hotel to není, spíš tak trošku jako na vandru, vytápěná místnost 40m2 s kobercem, doporučuji vzít ssebou spacák a karimatku. Postelí a matrací mám jen omezené množství. Sprcha a WC v místě. Není to žádný luxus, ale je to zdarma a jednu, nebo dvě noci se to dá. Pokud by tento prostor nestačil, mám ještě náhradní. Vlastní akce probíhá převážně v hospodě, kde bude kromě pití k mání i jídlo a přes den hospoda slouží jako společenská místnost, kde se přednáší a následně i diskutuje. Na předvádění zařízení, pokud někdo něco přiveze, je k dispozici dílna, pro nebezpečné věci venkovní prostory.
Doufám, že jsem nové členy moc nevyděsil, ale tato akce zde již v minulosti probíhala a dobří holubi se vracejí. Takže jak jsem psal výše, další podrobnosti o víkendu!

Jeff


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Auto JM

Příspěvek od xzzzx »

Je tu nekdo kdo by me vzal na sraz? (JM VALTICE) Pojedes Akorde?
Treba nekdo ze slovenska.
Z.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Máme víkend!

Příspěvek od jeff »

Je to tak, sobota je víkendový den. Jak jsem slíbil, píšu sem seznam lidí, kteří jsou mimopražští a projevili zájem se srazu zúčastnit. Pražští zájemci mohou samozřejmě přijet také, ale ti nejsou závislí na ubytování, proto se jich tato zpráva netýká.
Doposud se různým způsobem přihlásili a svou účast předběžně přislíbili tito vodíkáři: Palo, Ilem, Smolař, Pepo.Bn, Tbest, Wh173, Sano, Rival, Jova, Belamachina, Galapetr, Kacha, xzzzx, Pišta, la, Sao, Hubert, Peter, Lajos.
Pro potvrzení své účasti mi prosím pošlete SZ, kde svou účast, nebo případnou neúčast potvrdíte. Těm, kteří zde ještě nebyli pošlu potřebné informace, jak jsem již psal dříve. Jinak 19 lidí a k tomu ještě pár místních, to bude dobré. Zbývají nám ještě necelé 3 týdny, už se nám to krátí, ale pokud projeví zájem někdo další, má ještě možnost.

Jeff


Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

Stretnutie

Příspěvek od Marteen »

Ahoj Jeff,

Ak sa nic nepredvidane nestane prisiel by som aj ja.

mdz


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krátí se to!

Příspěvek od jeff »

Další týden je za námi a vidím, že bez nějakých větších změn, proto pořád platí, že kdo se již přihlásil na SZ, dostal další informace, kdo tak ještě neučinil, má možnost to napravit v následujícím týdnu.
A v pátek 30. budu vyhlížet příchozí davy nejen vodíkářů. :smoke:

Jeff


Hara

Setkání

Příspěvek od Hara »

Zdravím Jeffe

Nájdu sa ešte cca dva m2 pre zloženie mojich kostí ?

Dík Hara


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeff »

Už zbývají vlastně jenom desítky hodin, neskutečně rychle ubývá čas, tak ještě naposled píšu seznam lidí, kteří se přihlásili a byly jim odeslány potřebné informace.
mdz, hara, lajos, WH173, Peter, Sano, Berky, Ilem, tbest, smolař, Palo, Rival, Jova, belamachina, Sao, la, Kacha, Pišta, Galapetr, Pepo.Bn, Hubert, Karel m, Novák, Kutz, Habana, Ovčák.
Pokud jsem na někoho zapomněl, stát se to může, omlouvám se mu a ať hned napíše, abych to dal do pořádku.
Od čtvrtku poběží odpočet!

Jeff


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“