Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Mim »

Veliká sranda, málem jsem po přečtení spadl ze židle. :lol: :lol: :lol:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Ondřej píše:Stop AJC všem. Zapper jsem dělal podle WMM, ale na výstupu jsem naměřil jen 3,2V (digitálním). Moc tenkrát neúčinkoval.
... Teď jsem měřil výstupní napětí osciloskopem a při držení elektrod napětí klesne na 3,8V!! Evidentně to jaksi nestíhá. Při vyřazení výstupního odporu klesne jen na 8V. Ale dal jsem na Dona Crofta (http://www.worldwithoutparasites.com, nezapomeňte se podívat na filmy o chemtrails) a přidal jsem 10uF kondenzátor, čímž klesla frekvence na 16 Hz a výstup se stal dobře zřetelným nejen v rukách, ale i v celým těle. To bych nevěřil, jak může být cítit blbých osm voltů. Teď na elektrodách naprázdno a s odporem dává 9,1V a při zatížení 8,4V a při navlhčených rukách 7,9V. Croft poukazuje na mnohem vyšší odpor kůže při oněch 31kHz, což je právě na závadu a výrazně to omezuje průnik účinného proudu. Podle mě není potřeba vlhčit. Sranda je když si dám elektrody na spánky, to mi začne blikat obzor. Moc jsem si s tím ale nehrál, řekl bych, že nervy dostávají kapky. Vlastně blikání vidím pořád i když slabé. Kdybych z toho náhodou zhebnul, tak dám vědět. Časem určitě postavím Croftův Terminator.
Pane, Vy jste ... Vůbec NIC jste nepochopil. Postavil jste to celé na hlavu... U zapperu vůbec nejde o to, abyste něco cítil! Pojem "účinný proud" je blbost! Na to si postavte obyčejný induktor s Wagnerovým kladívkem a cívkou s výsuvným jádrem a nechte se protřepávat podle libosti. Stačí 4,5V, kdysi to v bakelitovém provedení prodávali v hračkářství za 15 korun...
Tady NEJDE O PROUD, jde o FREKVENCI! Tím, že tu věc "vylepšíte" pokazíte vše. Zajímal jste se někdy o princip účinkování zapperu? K čemu vlastně slouží?

Typický český "zlepšovatel"... původně to měla být měsíční raketa, ale je z toho docela dobré torpédo, že? :evil: :evil: :evil:

Pletete dohromady dvě věci. Croft mluví o elektrizaci, Rife a po něm Clark o rezonanční FREKVENCI breberek a virů, které správná frekvence poškodí stejně, jako když správný tón roztříští skleničku... ale to jsou věci, které leží za hranicemi drátenictví.
Naposledy upravil(a) Merlin dne sob 17 úno 2007 5:20, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

gewo píše: Typický český "zlepšovatel"... původně to měla být měsíční raketa, ale je z toho docela dobré torpédo, že? :evil: :evil: :evil:

Pletete dohromady dvě věci. Croft mluví o elektrizaci, Rife a po něm Clark o rezonanční FREKVENCI breberek a virů, které správná frekvence poškodí stejně, jako když správný tón roztříští skleničku... ale to jsou věci, které leží za hranicemi drátenictví.
To je trochu jinak. Raketu jsem sice stavěl, ale nakonec z toho byla skákací mina.
Nikde nic nepíšu o tom, že by mělo něco být cítit. To že to cítím jsem uvedl jako vedlejší efekt. A mám v plánu tam dát větší odpor na výstup (nejspíš až bude někdo nemocnej). Croftův bazmek zatím nemám, takže nemůžu kolem toho něco vykládat. Vycházím však ze zkušeností lidí na netu a z toho že to mají v nabídce i společnosti, kterým by jistě prodávání nějakýho šméčka dost ublížilo.
Jasně že Rife a Clark mluví o frekvenční rezonanci, ale zapper s natvrdo nastaveným 555 snad s něčím rezonuje? Jaký je tady potom rozdíl mezi 30kHz a 15Hz? Leda délka aplikace. Taky to má být nainstalované na těle.
Nevěřte tomu, vyzkoušejte to.


ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Příspěvek od ferko »

no ja ma urobeneho becka
cize elektrifikacia krvi podla americkeho patentu asi z pre 10 rokov
plus koloid
plus elektromagneticke pecky z upraveneho blesku
plus ozonova voda

podla horeuvedeneho ma budu deti musiet odstranit krompacom

a doma o tom nemozem ani ceknut lebo som okamzite saman
ach ta bezstarostna mladost
im zavidim


mirek

Příspěvek od mirek »

Princip Zapperu využívá harmonické kmitočty.Čím nižší základní kmitočet
,tím blíže jsou k sobě harmonické.Proto taky obdelníkový průběh-vyrábí "nejsilnější" harmonické,a ty pokrývají celé spektrum frekvencí.Nižší základní frekvence jsou daleko účinnější než původnich30000Hz,a jak už tady někdo napsal pronikají lépe do organizmu.Klasická elektroléčba při rehabilitaci využívá tuto kmitočtovou terapii již několik desetiletí,ale ještě nikoho nenapadlo ji vyzkoušet na jiná onemocnění.Alespoň v našich nemocnicích a rehabilitačních centrech.Používají se přístroje za několik set tisíc Kč,a umějí spoustu věcí-různé kmitočtové programy s různým průběhem napětí.Jsou to v podstatě takové MegaZapperové počítače.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

zapper frekvencie podľa dr. Clarkovej

Příspěvek od sano »

Na stránke http://www.braintuner.com/superzap.htm
je pod smart keys download originálnych frekvenciíí dr. Clarkovej.
sano


Zatial XXX

Náhrada

Příspěvek od Zatial XXX »

Aká je náhrada 74 HCT 4046? Nejako sublimoval z trhu.... :?


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

Dík za snahu, ja viem, že v ČR sa dá zohnať všetko. Ale pri cene IO 16,50Kč za poštovné z Česka zaplatím Slovenskej pošte cca 400,-Sk!!! Nevie niekto na Slovensku o i-net obchode, kde 74HCT4046 majú?


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

V SOS nemajú, ani v Alsete, v GME.sk som to objednal 6.9. a doteraz žiadna odozva...


zawin
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: sob 16 čer 2007 16:05

Příspěvek od zawin »

Je nejaky rozdiel medzi 74hc4046 a 74hct4046? Ak nie tak potom 74hc4046 je lahko dostupny http://www.gme.sk/index.php?action=deta ... pict=&jaz=


Chefo
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 12 čer 2007 11:26

Příspěvek od Chefo »

nasiel som to tu...

Kód: Vybrat vše

http://www.didaktik-gm.sk/index.php?vo=Objednavka&skl=211-058&id=661a9161941b


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

4046

Příspěvek od lajos »

Musím být zas impertinentní, Vy máte teda na tom slovensku problémy, sehnat jeden běžný integráč, aby jste to neměli za chvíli v parlamentu, tuto otázku. Přeji hodně úspěchů, i ty drobnosti bývají vzrušující?


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

Bohužiaľ, je to tak... Zlatá TESLA!


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

kvasinky

Příspěvek od martinq »

lze nastavit zapper na likvidaci kvasinek - CANDIDA ALBICANS ? jsou všude v krvi, mozku, střevech ?

http://www.metabolicketypy.com/ruzne_4.htm


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“