Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Kalíšky nemusíš po použití vyhazovat, stačí je přeřadit na běžné používání :)
Nad velikostí kundiky nemusíš dumat - natoč do ní trochu vody, nasaj do pusy, prožbrblej a zase ji vypusť do kundiky. Pak nech kundikou protéct příslušné množství vody, které můžeš kontrolovat třeba tím, že ho z násosky vypouštíš do odměrné nádoby. Dosaženou potenci preparátu použij jako u jiných způsobů.
Až budeš přemítat o vhodnosti opakovaného použití téže kundiky, tak si pozorně přečti, co píše Čehovský o "trvanlivosti" preparátu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od proud »

To ano pooto,ale porad to nevysvetluje,proc bych v kundice nemohl mit rekneme 2 litry vody,zabublat,protrast a pouzit,uz je vlastne napotencovano,.......privadi me k tomu prave ta jeji velikost,bejt to prece o prolejvani,stacila by uplne prtava eheh:-))))))))))))))))"kundicka" :-))))))))))))))))))))

Anebo je to uplna pitomost? Pak mi ta neprakticka velikost a to,ze kazdej mel evidentne tu svoji,neleze do hlavy.....zrejme i to zabublani melo nejaky pravidla,aby to slapalo......Jen nahlej napad,tak jsem si rekl,dam ho k dobru,at me sezerou:-)


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Kundiku můžeš mít velkou jak chceš, vezmi si třeba čajovou konvici, vody do ní můžeš dát po libosti a bublat můžeš do Alelujá - nic a nikdo Ti v tom nemůže překážet.
Jenom je otázka, jestli a jak to bude fungovat ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Vyšel nový článek od p. Čehovského, tak snad neuškodí ho sem šoupnout... :D
Je vidět, že Čehovský už úplně upustil od původní metody podání "jednou za uherský rok", ale podává AL naopak velmi často

Diabetes II.: Uzdravení po prvních týdnech užívání AUT
12.11.2014 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Muž ve věku 50let ke mně přišel na konzultaci v polovině května. Před 7 lety mu byla diagnostikována cukrovka II. typu – snížená citlivost tkání těla k inzulinu. Po celou dobu od zjištění diagnózy lékařem užívá 3x denně amaryl. Hodnoty glykemie se pohybovaly mezi 7,4 – 11. Má zvýšený krevní tlak, na jehož snížení užívá 1x denně lékařem předepsaný lék. Po dobu tří let trpí jednou za dva měsíce průjmy, které trvají 2-3 dny. Dva roky má potíže s erekcí.

Dávkování AUT po této úvodní konzultaci jsem navrhl následovně:
1. týden: 1,5l vař slina + vař dech denně
2. týden 1,5l obden slina var + dech var
3. 3l obden dech var + slina var
4. týden 3l vař dech pouze obden
5. týden 4,5l 2x týdně dech var
6. týden 6l 1 týdně dech var
8. 8l 1x týdně dech var

Při kontrole o necelé 2 měsíce později jsem si po jeho výpovědi mohl do záznamů zapsat následující:

Hodnota glykemie je stabilně kolem hodnoty 6 – běžná hodnota u zdravého člověka. (Měření probíhá vždy ve stejnou denní dobu.) Lékař mu nařídil snížit dávkování amarylu o 70%. Krevní tlak se upravil do standardních hodnot a léky vysadil. Průjmy se za tu dobu nevyskytly. A potíže s erekcí taktéž nezaregistroval. Objevila se drobná bolest pod levou lopatkou. Cítil se vitální a svěží. Působil spokojeně.

Dávkování AUT po této kontrolní konzultaci jsem zvolil takto:

Navázat na původní dávkování a připravovat metodu z dechu (bez varu) a zvyšovat každý týden stupeň ředění o 1l. Četnost podání 1x týdně.

Do další kontroly ke konci září se dostal na potenci 16l a referoval o ustálení zlepšeného stavu z minulého období. Dávky amarylu snížil oproti poslední kontrole o 1/3. Potíže, o kterých hovořil na 1. konzultaci, se žádným způsobem několik měsíců neprojevují. Občas ho zabolí v koleni nebo jiném kloubu.

Dávkování do našeho příštího shledání jsme se domluvili takto: Užívat 1x za 14dní preparát z nevařeného dechu 18l a dále připravovat spíše pocitově – při náznaku potíží užít jednorázově.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

milda píše:Je vidět, že Čehovský už úplně upustil od původní metody podání "jednou za uherský rok", ale podává AL naopak velmi často
Myslím, že nejde o "upuštění od původní metody", ale o dvě různé osoby.
Jiří Čehovský nebude asi zcela totožný s Kryštofem Čehovským ;)
Původní dávkování se mi líbí hlavně tím, že ho může použít bez jakýchkoli obav kdokoli a bude mu fungovat, i když zřejmě za delší dobu.
Dávkování vyladěné na konkrétní nemoc a osobu vyžaduje stanovení od odborného poradce, což znamená nákup lahvičky a placené konzultace, výhodou je uzdravení v kratší době.
Každý si může vybrat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Nj, zase máš pravdu. :D
Myslím, že se jedná o syna Mgr Jiřího Čehovského, mají společnou poradnu. Článek samozřejmě vyšel na stránkách staršího, Jiřího Čehovského.
Vím, že jsi zastáncem starší školy (jednou za "uherák"), ale fakt je, že i starší Čehovský už ordinuje
časté podání a později postupné prodlužování intervalu.
Aspoň to tak bylo v článcích, který jsem v poslední době od něj četl.

M.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Myslím, že nejde o upuštění od původní metody, ale o to, že četnost aplikace závisí kromě jiného i na stáří pacienta. Starší lidé se závažným onemocněním potřebují autopatii dělat častějc.


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od proud »

milda píše: .....ale podává AL naopak velmi často.....
Doplnujici otazecka: co je "AL"??


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od proud »

Vzhledem k navstevnikum neznajicim presny cely pojmenovavani veci a postupu,bych byl proti zkratkam "profiku"......respektive kdyz uz ke zkraceni,pak srozumitelnymu bez predchozich znalosti.Je dost lidi co pouziva k vyhledavani google,nebo mensi zlo,a pak pro ne tyhle dulezity veci nemusi vyhledavac diky zkratkam najit a poslat je sem.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

proud píše:Doplnujici otazecka: co je "AL"??
Autopatický lék. :D


scheri
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: ned 17 bře 2013 22:17
Dal: 103 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od scheri »

Mgr. Jiří Čehovský
EZOTERA - prodejní výstava, se uskuteční v Praze 4, v Hale TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle (u stanice metra C - Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického). Velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu, poradny alternativní i klasické medicíny, přednášky a doprovodný program. MŮŽETE SE TĚŠIT např. na setkání s oblíbenou českou herečkou Ljubou Skořepovou, dále nás navštíví Milan Calábek, Beáta a Julius Patakyovi, Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Adolf Inneman, Renata Lopourová, a mnoho dalších. NOVINKA: Program s MAKROBIOTIKOU. Otevřeno pro návštěvníky : Sobota 29.11.2014 10 - 19 hod., Neděle 30.11.2014 10 - 18 hod


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od turtle22 »

http://www.autopatie.cz/autopatie-z-prany/ - přečetla jsem si tenhle příspěvek, moc se mi líbí a naladilo mě to na experimenty.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Turtle, to je fantastické! Nakoplas mě taky. :-) Já vždy potřebuji, aby mě někdo nakopl.
Já se přiznám, že sice dělám AP z prány, ale jenom ze 6 litrů, protože jsem líná tahat domů vodu a taky nemám dopodrobna nastudované webové stránky. Musím to o Vánocích napravit, dotáhnu vodu a pustím se do čtení.
O kolik litrů najednou navyšujete? O 1,5 l nebo i více?
Děkuji moc.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od turtle22 »

Já co jsem zkoušela, tak o půllitr, nicméně dělala jsem to tak všelijak, s pomocí umělohmotných kališků, abych je mohla bezbolestně vyhazovat, a taky vodu z kohoutku...no asi to bude chyba, ale stejně, použít na to 50 l, jak se tam píše, to asi nedám, musím to ještě produmat.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od sisa »

Na 50 litrů bych se nedostala ani za rok, myslím, že bych se i bála. Chce to postupně. :-)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“