Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

TRkové řady vyvíječů

Praktické informace...

Moderátor: sao

Odpovědět
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: pepo al. pepe

Příspěvek od pepe »

sao píše:Nemusíš mě děkovat , protože Není za co Pepo .
Vím , -- použil jsem silnějších slov a doufám , že jsi to vzal a zamyslel jsi se nad sebou , protože takhle by už to dál nešlo .
Nechci , aby ses musel nad každým slovem , které vůči mě píšeš , hluboce zamýšlet s tím , abys mě nevytočil , protože to jsme si už jednou vyříkali a myslím si že na furt .
Já jenom nechci , abys tak činil s určitým cílem , protože je to z toho cítit na sto honů .
Piš normálně tak , jak to cítíš a nic nekalého nezamýšlej , protože jenom tak spolu budeme spolupracovat a věci se pohnou dopředu , jinak to nemá cenu a je to ztráta drahocenného času pro nás pro oba .
Jak jsi mohl vidět , tak já taky píšu bez vedlejších úmyslů a řeknu hnedle to co je na první pohled zřejmé a každému tady na Fóru jasné .
Někdo si to třeba převrátí k obrazu svému , --- jiný pak to vezme tak , jak to leží a běží a nic si z toho nedělá , jenom si říká : „“ Ať se volové hádají , protože mě se to netýká „“ . Dá se i tak , -- ovšem nemít svůj názor , byť by byl jakýkoli , tak to je velice špatný .

Když jsem v nějakém takovém stylu tenkrát nastoupil na Petera a pak jsem se mu omluvil , tak jsem to dostal ze všech stran takovým způsobem , až mě z toho bylo špatně .
Kdyby si to tenkrát lidičky pořádně přečetli , tak by pochopily , proč jsem tak učinil a dodneška si to nemůžu odpustit , protože srazit někoho na kolena a ještě v nevhodnou dobu , -- to bylo ode mne silný kafe . Nemám z toho dobrej pocit a ani s tebou , ale nedáváš mi jinou možnost , než útočit , notabene tě jenom kopíruji .

Pravděpodobně a asi nějak tak vznikají války na život a na smrt a vybíjení rodů po celá staletí .
Nechtěj , aby se v tomto pokračovalo , protože by to byl , jako že už je , jenom výsměch našeho Fóra před celým světem .
Sao , pre dobro veci a v záujme tohto fóra z mojéj strany robým za týmto celým čiaru . Pepe

Já taky :smoke: No a jedem dál :


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Tráfko

Příspěvek od sao »

Vskutku pěkná prácička Carpy, jak pravil Laik a má taky pravdu , že žádný obrázek tady nějak dlouho nebyl .
Já jich mám dost a dost , ale je to o něčem trochu jiném (Testatika , Kavitačka , Mag. motory , ) teďka mě tak napadlo , že by se přece jenom pár obrázků hodilo a sice :


Onehdá dal Sano Aktualizaci Meyera a mě se tak zalíbil ten transformátor pro tři frekvence , že jsem si ho musel udělat .
Samozřejmě jsem to průběžně fotil a tak to předhazuji do arény , než se rozhodne , co s tím
Embargem .

Jedná se o Toroidní jádro 20x20 , na které jsem navinul 300 závitů primár a v přesně odměřených délkách jsem namotal 3 vynutí po sto závitech .
Někoho možná zarazí -- tak málo závitů na Primáru ??.
No jo , no jo – ale protože je spojen v sérii s mašinkou , tak tam nemusí být cirka 9z/1V a můžu si dovolit míň .
Co si nemůžu dovolit , je to třikrát vynutí omastit a proto jsem to nejenom změřil , ale taky jsem ty dráty rozvinul na ulici , takže je jeden jako druhej .


Tyto tři vynutí jsou motány přesně po 120˚ -- na to jsem si dával bacha .
Někdo zase řekne : -- Ale vždyť je to jedno ---
Jedno by to bylo jenom v tom případě , pokud by se jednalo o klasické trafo -- to jo . Tady se ale do něho pouštějí tři frekvence v závěsu za sebou a tak tomu musí odpovídat i směr a sycení jádra .
Protože těch T jader mám víc tak jsem první naprásknul jako obyčejně , -- sem si říkal že je to hovadina a že převod jako převod , ale ouha -- měření ukázalo nesmysly .


Motání je v celku , jak já říkám , Brnkačka . Je to konec konců patrno z obrázků a tak jenom zbývá udělat 3 dvojité 555ky a já použiji 556 , neb s tím mám už své zkušenosti z TR0 , čily pro první , La navrhnutým vyvíječem , tedy nultá vývojová řada spuštěná 12.06/06 , který byl i u Jeffa a jak jste mohli vidět a nebo se někde podívejte u mě na video , šlapal na 100% .

Teďka je to teda motané na zkoušku nejenom pro Meyera (když už jsem ho teda namotal ) o kterém jsem měl sáhodlouhé pojednání ve vlákně , které založil Vladapeta , ale i pro TR0 (všechno se musí prubnout – ne )
Jenom doplním -- Meyer měl 9 trubek a né 6
, jak se někdo mylně domnívá a nebo to pár šarlatánů udělalo a prezentovalo a teď se toho nikdo nemůže zbavit , posunutých o 120˚ .
Tedy jsou vždy napájené po třech a středová trubka slouží pouze jako Nulový Bod a trubky jsou NATVRDO , aby se dosáhlo maximálního využití rezonance , tedy využití frekvence , která je do zařízení pouštěna .
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

pro saa - konkurence z vysočiny

Příspěvek od kutil »

Cituji:
Pár hadiček, dvě lahve od okurek a stovky hodin přemýšlení a testování. To je auto s dieslovým motorem, které jezdí na vodu.
Auto spotřebuje kvůli zlepšováku jenom tři litry nafty na sto kilometrů. "Není to úplně můj nápad, viděl jsem to na nějaké americké internetové stránce. Ale podstatně jsem to vylepšil,“ říká Zdeněk Vranka z Dolní Cerkve na Jihlavsku. Svůj automobil skutečně vodou už nějaký čas úspěšně pohání.
"V reaktoru vlastní konstrukce štěpím vodu na vodík a kyslík a plyn potom vháním do nafty. Snižuje mi to spotřebu až na polovinu,“ říká Vranka.
"Je to jednoduché zařízení, které se dá pořídit za nějakých pět tisíc. To je taky můj cíl. Nestojím o patent, stojím o to sestrojit zařízení, které ušetří palivo a každý si ho bude moct postavit doma v dílně,“ tvrdí Vranka.
O patent nestojí
Spotřeba destilované vody je přitom podle Vranky minimální. "Dolévám tak litr až dva za dva týdny,“ tvrdí. Motoru prý vodík prospívá. "Je výkonnější a navíc nekarbonizuje.“
Zařízení je navíc podle konstruktéra bezpečné. "Není tam žádný stlačený plyn, žádná velká nádrž, nic. Výbuch nehrozí, není potřeba žádná velká přídavná nádrž na vodu. Součástky jsou z materiálu, který je schválen pro automobilový průmysl,“ dodává. Tedy až na neutralizér. Ten je postaven ze zavařovací lahve od okurek. "Je to kvůli tomu, abych viděl, co se tam děje,“ vysvětluje Vranka.
Vynálezce z Vysočiny prý je dokonce ochoten pro rozšíření svého přístroje začít spolupracovat s výrobci automobilů. "Kdyby mě někdo oslovil, rok života bych klidně věnoval tomu, aby mohl být tenhle přístroj homologován pro běžný provoz,“ tvrdí.
A potom hnedle zdraží o 100% , aby se to vykompenzovalo . :ethink:

Je to na adrese:
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/kut ... kojen.html

Vydržať H.

Čoveče , jakápak konkurence , ten člověk si jenom trochu k něčemu čuchnul a hned šup s tím ven . On nemá vůbec ponětí , o co tady de , jenom si chce hrát na vlastním písečku úspěšnosti .
Jinak mu fandím , ale nechtěl bych být v jeho kůži .


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Příspěvek od Ludvas »

kurňa bych se skoro vsadil že pustit "plyn" do nafty tak napění jak sviňaa vstřikovací sytem naplněný naftovou pěnou si taky asi jenom pochrochtává blahem, ale odvahu to vyzkoušet v sobě asi nenajdu :lol:


A pak ses probudil a ruku v nočníku co ? :ewhistle:
jo jo noťas je občas zákeřný :bye:
Naposledy upravil(a) Ludvas dne pát 14 lis 2008 19:54, celkem upraveno 1 x.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

Ludvas píše:kurňa bych se skoro vsadil že pustit "plyn" do nafty tak napění jak sviňaa vstřikovací sytem naplněný naftovou pěnou si taky asi jenom pochrochtává blahem, ale odvahu to vyzkoušet v sobě asi nenajdu :lol:
to se neprobublava naftou to de do sani a to si nasava motor


carpy

Chytrý pán

Příspěvek od carpy »

Chtělo by to pána nalákat k "nám" i když osobně si myslim, že kdo hledá najde.Já jsem na tohle forum narazil hned ..... hned jak jsem začal hledat...

Youtube je přehcen takovými videii...

kdo hledá najde


A vodkať si myslíš , že čerpá vědomosti ? Ten je tady pečenej vařenej .


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Příspěvek od Ludvas »

PeTr1 píše:
Ludvas píše:kurňa bych se skoro vsadil že pustit "plyn" do nafty tak napění jak sviňaa vstřikovací sytem naplněný naftovou pěnou si taky asi jenom pochrochtává blahem, ale odvahu to vyzkoušet v sobě asi nenajdu :lol:
to se neprobublava naftou to de do sani a to si nasava motor
tak si skus ještě jednou přečíst jak to má ten pán udělaný

až teď sem kouknul i na to video a ma to vsání tak nevim proč je v textu do nafty

:smoke: No vidíš , ťuňťo
Naposledy upravil(a) Ludvas dne čtv 13 lis 2008 19:20, celkem upraveno 1 x.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

Ludvas píše:
PeTr1 píše:
Ludvas píše:kurňa bych se skoro vsadil že pustit "plyn" do nafty tak napění jak sviňaa vstřikovací sytem naplněný naftovou pěnou si taky asi jenom pochrochtává blahem, ale odvahu to vyzkoušet v sobě asi nenajdu :lol:
to se neprobublava naftou to de do sani a to si nasava motor
tak si skus ještě jednou přečíst jak to má ten pán udělaný
DIVEJ SE NA TELEVIZNY NOVINY BUDE TO TAM NA NOVE JO A HADICKU MA NAPOJENOU PRIMO NA SANI PODIVEJ SE NATO.JE TO BLBE NAPSANO I V TOM VIDEU RIKA ZE PRISAVA SMES DO SANI.JASAN?


bedaa
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 16 říj 2008 19:26

vodík v čechách

Příspěvek od bedaa »

Výborně,teď to vypadá,že se vodíkový spořič dostal konečně do médií i v čechách.Asi je jasné,že se o tom bude psát také neseriozně,a úspěšní replikátoři se stáhnou ještě víc do ústraní.V každém případě je to první vlaštovka.Docela by mne zajímalo,jaké pán používá elektrody. bedaa

Růže k Lásce schůdeček
S Úctou Béda Hudeček


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Scénář

Příspěvek od sao »

Ad1 No , --- nevím zda je to dobře či špatně , každopádně to bude mít neblahou odezvu , protože je to vystrčeno ve špatný čas a jediné , co se z toho dá pozorovat je , že si musel asi umlasknout , aby jakože byl první a ještě k tomu navrch dodal ,že jezdí i na olej .
Vymstí se mu to (ale i nám) , protože to bude mít dozvuky a tahanice s “VB “ a tak , jak před časem jeden Taxikář vystrčil , že jezdí na olej , tak potom ho bezprostředně na to zdražili .
Tady to dopadne tak , že skrz něho na to vydají nějakou vyhlášku a nebo zákon a budou to tvrdě postihovat .

Ad 2 je to , že to někdo udělal naschvál , aby se to mohlo oficiálně potírat a pořádat hony na čarodějnice , protože takovéto vykutálené občany je po zásluze třeba potrestat .

Ad3 Tento pořad bude stažen z oběhu , protože se přece nemůže dopustit něco tak nevídaného .

Ad4 Bude se tvrdit , že je to kachna , aby se uklidnilo obyvatelstvo .


foto převzato z TNCZ
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


habana

pořad v tv

Příspěvek od habana »

nemáte někdo náhodou stočený ten pořad? anebo dejte sem odkaz!
Díky habana :shock:


www.tn.cz :smoke:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

sao má pravdu

Příspěvek od kutil »

Tak jsem si prohlédl z archívu Novy ty TN a zamrazilo mně. Je to přesně jak píše sao. Nemyslím že to vystrčili schválně, to je spíš ješitnost toho chlapa co na tom chtěl něco vydělat. Ale ten závěr redaktorů byl jasný!
Vodík BOUCHÁ :!: a proto řidiči ty, ty, ty a až 50.000,- Kč pokuty když si to dáte do auta-grrrrrrr.
Opravdu s tím vylezl v nepravý okamžik a na tomto příkladě vidíte že to co se řeší zde na fóru se opravdu komerčně využít nedá :cry:
a když vykřičíte do světa že něco ušetříte třebas na topení, hned vás někdo "usměrní" --- třebas na popud závistivého souseda........
Holt sme češi :?
Vydržať H.

A bude ještě skrz to -- hůř :devil:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: pořad v tv

Příspěvek od kutil »

habana píše:nemáte někdo náhodou stočený ten pořad? anebo dejte sem odkaz!
Díky habana :shock:
Ahojky, ty eště žiješ?
tady máš ten odkaz
http://archiv.nova.cz/multimedia/televi ... -2008.html
H.v.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

jeste si tak rikam co natom stoji 5 az 7 tisic? to co tam mel nestoji ani 1500kc na materialu.A PEKNE NAM TO ZAVARIL ZACHVILU NAS NEBUDOU JEN KONTROLOVAT NA ALKOHOL ALE I NA TOHLE.

Tu cenu řekl jenom proto , že na tom chce vydělat . Nic jiného s tím nezamýšlel , protože je to velice nedozíravý člověk , který sice ví kolik je 1 a 1 , ale dostane jenom 2 , ač si představuje , že dostane nejmíň milión .
Těch “dvou“ potom bude tak litovat , až nakonec s hořkostí a zlostí pochopí , že oblaka jsou až příliš vysoko , než aby jich ve své naivnosti dosáhnul .


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

PeTr1 píše:jeste si tak rikam co natom stoji 5 az 7 tisic? to co tam mel nestoji ani 1500kc na materialu
Z toho vidieť, že Vranka chcel z toho vytrieskať nejaké bubáky, a chudák si ani neuvedomil, čo spustil... sao má pravdu - zrejme onedlho svätá únia vydá európsku vyhlášku, ale postih bude 50.000 euro... tiež ma zarazila drzosť redaktora v jednej vete spojiť vaporizátor s rizikom skladovaného vodíku v aute. predsa nie je až taký idiot, aby si aspoň na internete nepozrel čosi z problematiky, o ktorej robí reportáž...


Odpovědět

Zpět na „Sao“