Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahoj Jarda ovčák Svitavy

Příspěvek od sano »

myslíš to dobre, ale mojou priroritou je teraz učiť priateľa čítať. Lámeme ho už tri roky, takže sa tešíme, ako teraz, keď ideme naostro, zaberie.

Samozrejme rozbiehame aj iné projekty, ale kvôli nedostatku času a financií to ide pomaly. Ale ide.

Drž palce.

sano


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Witnamská flaschka

Příspěvek od hapalainen »

Neodolal jsem to sem nedat.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Witnamská flaschka

Příspěvek od Aquarius1 »

hapalainen píše:Neodolal jsem to sem nedat.
To je síla :shock:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozcvička

Příspěvek od Iv »

Tady trochu pro pobavení smyslů.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tady trochu pro pobavení smyslů.

Příspěvek od Iv »

A ještě jeden.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Ahoj Jarda

Příspěvek od sano »

Dnes som sa dostal ku Tvojim technickým reinkarnáciám. Krása, nechceš učiť ľudí, ako na to?
V lete som bol krátko s manželkou v Blave. Unavení z poludňajšieho slnka sme si sadli do parku pri Dunaji a počúvali černochov, ako učili našincov bubnovať. Boli tam dôchodkine, ale najmä mladí. Po krátkych rozpakoch, sa každý sústredil len na hudbu. Vedúci menil rytmus, prispôsoboval sa začiatočníkom, ťahal ich stále ku vyšším a vyšším métam. Ak nestačili zišiel dolu ku nim a opäť im pomáhal stúpať hore. Zrazu tu bola len hudba, rytmus. Poludňajšia páľava bola preč. A nám sa nechcelo ísť do ďalšieho múzea.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přání

Příspěvek od Iv »

Přeji všem příjemné Velikonoce
Dávám to sem vždycky,protože je to mé vlákno a kdo mně chce naštvat a nebo jen tak pokecat,tak tady má vždycky možnost,jak je libo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkouška zraku

Příspěvek od Iv »



Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přání

Příspěvek od Iv »

Využívám i tohoto svého vlákna pro gratulaci!
Je nádherná!!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Diskuze

Příspěvek od Iv »

Jelikož můj seriál se bude blížit ke konečnému finiši,kde budou zveřejněny podstatné informace jak spořit a jak na to,ikdyž dost podstatných věcí je tam již uveřejněno,bych chtěl rozpoutat diskuzi,zda vlákno se Seriálem by bylo lepší zamknout pro nepřihlášené.Je jasné,že časem se to i k nim dostane,ale nějak jsou mně Anonymové proti srsti,připomínají mně Žraloky.Nechám to na Vás ,jak se k tomu postavíte,ale nenuť te mně, abych řekl "Jdu blejt Velebnosti".Tak do toho Ogaři!
Iv.
Naposledy upravil(a) Iv dne ned 20 dub 2008 23:05, celkem upraveno 1 x.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hm zamknout

Příspěvek od 1220 »

Koneckonců proč ne. A proč neudělat registraci za cca 300 - 500 Kč/rok
Stejně sem chodí pár lidí, aby to vůbec pokrylo náklady na server. Vyzobávači si mohou koupit WM magazín a číst nezamknutá vlákna, každý stejně zkouší jen na co má.
Druhá stránka věci ale je, že každý si chce zachovat určité inkognito, a každýmu to fakt nemusí takhle vyhovovat . Skoro mám Ivane pocit, nebude s kým boxovat.
K.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm zamknout

Příspěvek od Iv »

Karel m píše:Koneckonců proč ne. A proč neudělat registraci za cca 300 - 500 Kč/rok
Stejně sem chodí pár lidí, aby to vůbec pokrylo náklady na server. Vyzobávači si mohou koupit WM magazín a číst nezamknutá vlákna, každý stejně zkouší jen na co má.
Druhá stránka věci ale je, že každý si chce zachovat určité inkognito, a každýmu to fakt nemusí takhle vyhovovat . Skoro mám Ivane pocit, nebude s kým boxovat.
K.
Jednoduchý-tak se seriál nedokončí a bude po ptákách.Baf!
Iv


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm zamknout

Příspěvek od 1220 »

Iv píše: Jednoduchý-tak se seriál nedokončí a bude po ptákách.
Iv
Můj názor Ivane jak jak vidíš:
1. není vyhraněný
2. není názorem lidu
proč třeba neřekneš , že by to chtělo hlasování ?
Já budu hlasovat pro zamknutí, není to úplně čistý, ale horší by bylo nechat umřít forum na úbytě :shock:
K.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Poplatek

Příspěvek od Iv »

Napsals:A proč neudělat registraci za cca 300 - 500 Kč/rok
Bylo by dobré,kdyby Rival taky něco napsal o investování do provozu fora,nevím jak to má a pokud jsou nějaké problémy,myslím že by ostatní určitě souhlasili s nějakou částkou ročně.Nevím,jsou to jen úvahy,ale pokud foru schází ty proklaté many,tak se určitě všichni nějak domluvíme,jak tomu pomoci,ale k tomu se musí vyjádřit Rival.Má to tady nastíněné a on si to asi určitě přečte.A raději to zvýrazním barvou,aby v té šedi to nezaniklo!Zatím co jsem srovnával s fory u nás a v zahraničí,je toto forum zatím jedno z nejkvalitnějších a i slušných,ikdyž někdy se to musí trochu korigovat a člověk pak vypadá jak Hůlka.


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

Zpoplatnění fóra

Příspěvek od JiMi »

Zdravím ve spolek.
Jedním z prvních mých návrhů pro Rivala (po té co jsem se zaregistroval a poslal několik prvních příspěvků) bylo zavedení registračních poplatků.
Můj názor je tímto veřejný a dohledatelný, a to i v otázce zamykání vláken. Pokud jsem nositelem nějaké myšlenky, jsem pod ní podepsán, a mám představu, jak ji chci podat, je jen moje věc, jak ji chci a budu prezentovat.

Ani nevíte, jak mi mluvíte z duše. To, že tu chybí ucelená vlákna (seriály), myslím se začátkem a koncem, na to tu hudrujem furt. Tak proč vůbec o něčem hlasovat. To je jak kdyby někdo vydal knihu a nechal v ní každou druhou stránku volnou pro lidovou tvořivost. Máme demokracii, né ? Chci, aby to vlákno mělo fazónu, tak to tak bude. Proč o tom diskutovat ? Kdo chce diskutovat, má možnost založit paralelní vlákno a navíc mu budou navždy fungovat všechny odkazy.

A příspěvky ? Já bych šel ještě dál. Neregistrovaní (nepřispívači ve smyslu nezaplatiči) = READ ONLY. Myslím, že třeba kilečko na půl roku nemůže nikoho, ani študáka, nijak omezit. A pak teprve slovo BAN dostane ten pravý význam. Pokud někoho odsoudíte a znamená to jen změnu nicku, 20x do roka. Zrušte mu zaplacenou registraci a máte pokoj.

A to si nemyslím, že jsem kdovíjaký levicově smýšlející (ve smyslu organizátor, v jednotě je síla a tak) člověk. Takto to jednoduše chápu.
Za mě.... zamykat, platit......
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“