Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mms1 zakal

Příspěvek od poota »

lac7 píše:hladam som kade tade na fore ale som nenasiel odpoved na:
....
uzival som mms1 3 tyzdne,, prestal som a teraz chcem znova na 3 tyzdne aspon ale stalo sa to ze po par dnoch uzivania ma zacne dusit , nie nejaky extrem ale proste ked sa nadychujem tak ma tak pridusi trosku... neviem ci mi to robi mms zle alebo nieco tam mam a sa to lieci...stretol sa niekto s niecim takym/
Nenašel, ale je to tam, a dokonce mockrát.
Z používání léků na nějaké potíže jsme zvyklí, že potíže a nebo problémy mizí a nebo aspoň slábnou.
U přírodních léčiv je docela běžné, že "choroba" proběhne celá, ale třeba slaběji a nebo za kratší dobu.
U MMS dochází k čištění, tedy zabíjení "potvor". Tím ovšem v těle stoupá hladina odpadu, tedy vyloženě jedovatých a škodlivých látek, které se projevují jako "zhoršení" stavu, tedy aspoň do té doby, než játra a ledviny stihnou jejich hladinu snížit. Dalším běžným jevem je to, že čištěné orgány se začínají na den i několik "ozývat", i když se předtím nijak neprojevovaly - jsou to třeba právě játra, ledviny, často i klouby.
Při užívání MMS jsi jenom Ty zodpovědný za dávkování a měl bys ho řídit právě podle reakcí svého těla - pokud se objeví nějaké potíže, měl bys je omezit sníženým dávkováním. Když přejdou, můžeš zase dávkování zvýšit.

Není důležité, kolik kapek bereš, ale jak se přitom cítíš!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jablečná šťáva a MMS

Příspěvek od děda Slavík »

arabela777"]
.. .. NOVÁ REGENA a píšou tam o černé masti na tumory......O
Pročetl jsem si článek o ČERNÉ MASTI a podíval se na www/cernamast.cz (v článku je uvedena adresa.)
Tam jsem se dozvěděl, že tato mast je určena NA IMPREGNACI NOVÝCH MALÍŘSKÝCH PLÁTEN. Jiné použití jsem tam nenašel.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Nežádoucí účinek: Smrt

Příspěvek od arabela777 »



lac7
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11 dub 2010 11:31

Re: mms1 zakal

Příspěvek od lac7 »

Jo diky za info , takze v pohode mozem zacat znova kuru .dik ;-)


lac7
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11 dub 2010 11:31

Re: mms1 zakal

Příspěvek od lac7 »

poota píše:.. v těle stoupá hladina odpadu, tedy vyloženě jedovatých a škodlivých látek, které se projevují jako "zhoršení" stavu, tedy aspoň do té doby, než játra a ledviny stihnou jejich hladinu snížit.

Pokial si dore spominam po dobrati mms (3 tyzdne) som hned ochorel na dlhu dobu ......asi 5-6tyzdnoch (problemy s dutinami atd...) no to len tak pre info.... jemi jasne ked sa telo cisti tak sa clovek citi zle ,to mi nevadi a je to normalny stav.. ja som sa len trochu zlakol ze preco to dusenie, lebo po vysadeni mms za 1-2 dni to duesnie prejde...davkovanie davam podla pocitov jasne, ked ma prezenie tak (na 1 strane je to dobre kedze kvasinky idu von :) ) ale zas ten stav je trosku hard :) najma v praci , potom sa clovek velmi neusstredi ale to nevadi ...dostal som sa na 2-3x 12 kvapiek denne pri minulej kure ked pamatam, zajtra idem znova, zacnem od 5tich ..stravujem sa ako vitarian takze tych 5 by malo byt v pohode na zaciatok ,,no uvidime ako s tym dusenim,,ide mi hlavne o tie kvasinky vyhubit resp. dostat do prijatelnej mieri aby bol balanc :-)

Dik za info ;-)


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost

Příspěvek od Cina »

Když se chceme zbavit zdravotních problému je potřeba změnit životní styl.To je velké rozhodnutí a je většinou na zbytek života.Je potřeba si uvědomit,když stárneme naše tělo je značně opotřebované a jestliže ho chceme omladit tak jímá cesta není.Jsme od přírody plodožravci a ne všežravci nebo masožravci.To znamená,že kdo nezmění své návyky,tak se musí smířit s tím že bude trpět nějakou civilizační nemocí.
Jsme savci a pojídáme savce.Savci trpí od přírody různými červy,viry,bakteriemi atd.To pochopitelně potravinovým řetězcem dostaneme do sebe(svalovec,tasemnice,motolice ...)MMS je zabije a mi za nějakou dobu to dostaneme zpět.Když jíme živočišné výrobky s uhlohydráty(knedlík,rohlík,brambory atd.)tak blokujeme a přetěžujeme trávení.Likvidujeme slinivku a zaděláváme si při nejméně na cukrovku.Oslabený organismus těžko obnovuje svůj imunitní systém.Naše potrava by měla být živá a ne mrtvá.Co uvaříme tak je tak na udržení života ale nic moc na obnovu našeho kvalitního zdraví.MMS nás nastartuje,ale je potřeba čistit náš organismus a ulehčit mu práci.Když se začnou projevovat zdravotní problémy,tak je to známka že začínáme fungovat.To se vrací ve vlnách a problémy ustupují,jsou slabší a delší intervaly.Někdy i několik let.
Pomáhají hladovky a klystýry.Takže kdo nezmění své stravování tak je to jako když vyráží klín klínem.Kdo prodělal chemoterapii,tak už do konce života nemá jíst živočišné potraviny.Do konce ani kůrky chleba.


:D Jsme co jíme :D


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Nejen co jíme

Příspěvek od jvj56 »

pro Cina: Dobře napsaný

Já bych rád doplnil, že zdraví není jen o jídle.

Tělo potřebuje zdravý pohyb, neškodné prostředí, psychyckou odolnost a v neposlední řadě zodpovědnost předků (tu ale už neovlivníme).
:D


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zkušenost

Příspěvek od huhu »

Ponechám tu svoji zkušenost , třeba někomu pomůže při rozhodování.

Zkusil jsem MMS s kys. citronovou
1. den jednu kapku, druhý den dvě , třetí a další dny 3 kapky 3-5 x denně - jak se to sešlo.
Desátý den mi MMS začlo smrdět , tak jsem si to vyložil jako že stačí a zkusim to zas někdy.

Výsledek : zmizel kašel , který mě zlobil už dva týdny, Odezněla chronická rýma , kterou mám od dětství - v životě se mi tak volně nedýchalo a po ránu nemusim smrkat. Zlepšilo a zrychlilo se hojení drobných ranek a spálenina od CA zmizela po týdnu , jako bych se koupal v moři.

K tomu jsem zkusi potírat suché fleky na kůži ( už rozdrbané, bo svědí ) , které se mi dělávají v zimě, neředěným MMS. To byla kokotina - popálil jsem si kůži. Nafackoval jsem si a zkusil koupele v 30 kapkách do vany . I fleky se zhojily , do teď na ně působila jen mast s kortikosteroidním hormonem ( Triamcinolon E )

Vedlejší účinky : větší žízeň - pil jsem jak v létě , ne jak v zimě. První dny smrděla stolice jako nervově paralytický plyn , pak se upravila a je lepší než před kůrou.


Konec hlášení.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zkušenost

Příspěvek od chiq »

trcmik píše:zdraví ve spolek,
po pročítání fóra o MMS jsem se rozhodl ho také zkusit, ale už po dvou kapkách se dostavil průjem a po noci strávené na záchodě (s malými přestávkami ;) ) jsem raději vysadil...
No jo, nepíšeš, koľko krát denne si nasadil 2 kvapky (dúfam, že aktivované kyselinou) Viacerí mi volajú, že kdesi na i-nete čítali, že najlepšie je začať 3 kvapky 8 x denne (?!?!?) Neviem, kto píše také kraviny, ale je to risk jak kráva.
Kto s tým vôbec nemá skúsenosti, tak ozaj pomaly - najlepšie cez voľný deň začať ráno 2 aktivované kvapky, ak sa nič nedeje, tak na obed znova 2 aktivované kvapky, ak sa nič nedeje, potom večer zvýšiť na 3 aktivované kvapky. Druhý deň ráno 3, na obed 3, večer 4. Zvyšovať vždy večernú dávku. Ak začne byť nevoľno od žalúdka, alebo začnú hnačky, nasledujúcu dávku vynechať. Ak sa to ukľudní, pokračovať s dávkou o 1 kvapku nižšiu. Žiadne hrdinstvá!
Dúfam, že je to dosť polopatisticky ;)


trcmik
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07 dub 2007 19:40
Bydliště: Mladá Boleslav

zkušenost

Příspěvek od trcmik »

No naštěstí jsem z toho měl respekt a bral jsem jen ráno a večer a samozřejmě aktivované 1:1 s HCl , dát si to víckrát za den, tak nevím nevím co by to se mnou udělalo :shock: ;) . Přemýšlím že bych zkusil i ten enterosgel na detox


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Zkušenost

Příspěvek od early123 »

Cina píše:Když se chceme zbavit zdravotních problému je potřeba změnit životní styl.To je velké rozhodnutí a je většinou na zbytek života.
Veľmi dobrý článok,ale v praxi ťažko uskutočniteľné.Potraviny nadupané E - čkami a zabijackými tukmi, ťažko zohnať kvalitnú zeleninu a ovocie.Z časti však realizovateľné, treba však zohnať kvalitny odšťavovač a spraviť aspoň niečo pre seba.MMS musíš však užívať stale, pôjde sTebou až do konca, je to bomba a mne sa to bombovo osvedčilo, u mňa to funguje.Počítam tak o 10 až 15 rokov s vekom späť.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Nejen co jíme

Příspěvek od Mo »

jvj56 píše:pro Cina: Dobře napsaný

Já bych rád doplnil, že zdraví není jen o jídle.

Tělo potřebuje zdravý pohyb, neškodné prostředí, psychyckou odolnost a v neposlední řadě zodpovědnost předků (tu ale už neovlivníme).
:D
+1 :good:
ja sama som za úpravu stravu a mäsko nepapám, ale syry a ryby hej, i keď už pomenej, keď som prestala jesť mäso, mala som zvýšenú spotrebu syra ;) bolo to treba niečím nahradiť, biele pečivo nejem, ale chlieb z domácej pekárne hej ;) a tak ... v tomto každému ako vyhovuje, jedni vravia mäso - myslím paleolitická strava, druhý vegánstvo či vitariánstvo, podľa mňa sú oba extrémy, no v krajnej miere by som sa asi na to dala ;) s hladovkou som problém nemala, v dobrom na ňu spomínam, ale zopakovala by som ju tak o pár rôčkov (42 dňovú), príde mi, že sa čistenie dá podporiť v dnešnej dobe aj inými vecami, ale vlasne jediné, čo som chcela povedať, že trápiť mäsožravcov, že vôbec nemôžu mäso, si myslím, že je pre nich psychická trauma :oops: ale to je len môj názor, vravím, mäso nejem ;) ale si predstavte, že niekomu oznámia, že má rakovinu, stres, k tomu, že nemôže nič živočíšne, teda nielen mäso, stres, ďalej, ani cukor, biele pečivo, kôrky ... stres :roll: treba to postupne, vidím to na sebe, najprv som jedla len hydinu, a to málo, potom len ryby, potom viac syrov, teraz už menej, mlieko nepijem, s mäsom som vylúčila cukry a sladené nápoje, keďže mi to chýbalo, začala som piť 100% šťavy, lebo ten cukor chýbal, bolo to pre mňa nezvyčajné, teraz si dám šťavu - kupovanú málokedy, najradšej mám domácu čerstvú, a tá zas nie je tak často ;) v lete sa to dá, bez mäsa, syrov, je ovocia a zeleniny, milujem melóny ;) v zime je to horšie, napríklad aj k vločkám si dávam biely nesladený jogurt, tak je to živočíšne, a melasa??? keď som ju kúpila, hneď dve, tak som tú jednu hneď radšej darovala, čo mi nechutila, teraz som to oľutovala ;) bolo to veľké a drahé balenie, a používam ju do vločiek, a chutí mi tam ;) myslím, že keď v strave človek niečo obmedzí, potom postupne obmedzí viac vecí, sám od seba, bez stresu ... to je dôležité ;) teda podľa mňa ;) lebo keď viem, že to nemôžem, a predsa to zjem, aby to nenarobilo - psychicky horšie veci ;) človek sa nad tým trápi, že to nemôže a zhrešil :oops: pekný dník ;)


Lenkazdravka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08 bře 2011 12:35

dotázek

Příspěvek od Lenkazdravka »

Prosím poradíte mi jak začít užívat tu kyselinku? Mám /z práce-ale pst/ 35% chlorovodíkovou /solnou/, naředit bych to snad zvládla nějak, ale co s ní dál?


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: dotázek

Příspěvek od jvj56 »

Lenkazdravka píše:Prosím poradíte mi jak začít užívat tu kyselinku? Mám /z práce-ale pst/ 35% chlorovodíkovou /solnou/, naředit bych to snad zvládla nějak, ale co s ní dál?
Co to je pst?? neznám :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: dotázek

Příspěvek od poota »

Když dáš do 9ti dílů vody 1 díl kyseliny (né obráceně, vždycky kyselinu do vody! - pomalu a míchat) tak dostaneš 10%ní lékárenské ředění, které odpovídá 3,5%nímu chemickému - to se tady běžně používá na aktivaci MMS i na pití - tak 1 až 2 kapky na dcl vody.
Na aktivaci MMS je lepší 5%ní, takže do 19ti dílů vody 1 díl kyseliny.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“