Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Živá a mrtvá voda

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
y

pravidelný jav

Příspěvek od y »

Všimol si tiež niekto?
Mrtvá voda ph5, usadenina na dne asi kysličníka vidíte na foto. Pričom usadeniny minerálov na dne živej vody ph11, klasické, tenká rovnomerná vrstva na dne. Niekoľko krát opakované, vždy rovnaké. Fľaša vo fľaši. 0,7 l mrtvá a 0,3 l živá + celofán. Nezávisí od miesta. 220V , 1 hodina.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Viliho a ostatni

Příspěvek od xzzzx »

Cau Vili a ostatni
Nemohl bych poprosit o postup jak udelat "jednoduse" zarizeni pro vyrobu Z a M vody, ktere bude pro nas dostupne a hlavne BEZPECNE.
Nepripadami ze bezny nerez je vhodny pro potravinarske veci a taky 220 neni prilis bezpecne a to hlavne z vodou. Hodne lidi bude brat do ruky magnetek a hledat nerez coz neni ta zpravna volba.
dik

Zdenek


Svět zboř! Já budu stát.
vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro xzzzx a ostatni

Příspěvek od vili »

Dostupný, jednoduchý elektrolyzéz máte zde k vidění, můj cestovní a nádoba v nádobě. Bezpečnost si musí každý zvolit takovou, jaká mu bude vyhovovat. Naprosto bezpečně jste se mohli hrabat v ruských televizorech. Proč? Po ostranění zadního víka, jste odpojili přívod proudu. Snad to už mnozí debilové pochopí, jak udělat naprosto bezpečný elektrolyzér. Jsou stovky zařízení, keré jsou mnohem nebezpečnějčí, varují každého poze tím, že zařízení je v provozu, varovným světlem. Kdo se hrabe v zařízení, které se otáčí, nebo je pod napětím. Osobně používám časový spínač, kde svítí kontrolka provozu, viz obr., rozsah 6 s - 60 hodin
Pokud, kdo chce mít dokonalý a drahý elektrolyzér může použít Titan potažený Platinou, nebo samotnou Platinu. 22 let požívám nerez, musí být výhradně nemagnetický. Přečtete si pečlivě předcházející příspěveky, kde to je jasně napsáno, potom teprve vstupujte do diskuze.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
vili
Stálý člen
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21 bře 2007 1:45
Bydliště: Praha
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zde máte průmyslový 100 litrový elektrolyzér

Příspěvek od vili »

Jako diafragma je požita požární hadice, je tedy nutno po vypnutí akamžitě vylít. Je použito novodůru, ač je karcinogéní, to při betonování jakost betonu neovlivní, tuto vodu nikdo nepije, pouze cement.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Voda neni lék ale má léčivé účinky.
Y

vili,

Příspěvek od Y »

máš nejaké výsledky meraní ako ovplyvňuje taká vody betón?
Ďakujem.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Y

Příspěvek od sano »

Literatúra udáva asi 30% zvýšenie pevnosti betónu pri použití zmagnetizovanej vody, t.j. vody, ktorá pretekala cez pole medzi dvomi magnetmi, ktoré boli obrátené ku sebe rovnakým pólom.
Overené vo firme na výrobu stavebných materiálov, v ktorej som pracoval. Keď bude teplo, tak sa pokúsim nahovoriť majiteľa na experiment so živou a mŕtvou vodou a zmeriame pevnosť betónu.
Y mám ku tebe prosbu. Mohol by si sa mi ozvať na sz?


D

Kvetinač?

Příspěvek od D »

Ale nech už je kvetináč akýkoľvek, musí sa predsa z neho do vody vylúčiť hromada sajrajtu! Použitie skla a celofánu povedzme, ale kvetináč a ďalšie hmoty na lepenie ...?! Rovnako elektródy na medenom drôte až vo vode?! Veď tam vzniká klasická elektrolýza!


ga
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 08 bře 2006 15:01

Re: Kvetinač?

Příspěvek od ga »

No to mas 100% pravdu, hlavne kdyz v tom kvetinaci predtim byla hlina s kytkou :lol: :lol: :P


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

květináč

Příspěvek od martin11 »

...jeden známý...bohužel,již dlouho není....to dělal z květináči...před 40ti roky...voda z horské studánky ...obyčejná baterie z motorky 6V a celofán.elektrody měď plech...žádná elektronika...no tenkrát stejně nebyla...ze začátku nějaký humus se vyloučil...to vylil....používal to na poranění, odřeniny a tak na exemy a kožní problemy...nevim myslim že to nekonzumoval ...jen zevně....take na kytky...proč nevim ....byl jsem mladej a jiný názory :oops: ale květináč ano...a měl to od někoho z 20tých let min.století...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

informace o vodě

Příspěvek od martin11 »

...konečně jsem sehnal tuto knihu...všem kdo mají jakékoliv pochybnosti o kvalitě vody ...tak nahledněte sem...v příloze ukázka co máte hledat za knihu...víc nepomohu...Martin11 :lol: vydavatelství ALFA Bratislava a SNTL rok 1983
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Zaujímavý článok.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Tak článek je to opravdu zajímaví ale...já třeba nemám rád klasickou hudbu jako takovou a co teď,jak mne může uzdravit něco co nesnáším.Naopak rock a jiná podobná muzika mne dokáže pěkně nabudit a cítím se fajn.
Co když je to u každého jinak,podle článku jsou vlastně všichni kdo provozují tvrdou muziku zhoršovatelé zdravotního stavu národa.Připadá mi to jako reklama na lidovku která skomírá na úbitě.Každá doba má svůj styl a kulturu.V pravěku mlátili do dutých stromů(totéž dělají některé primitivní kmeny dodnes) a byla vlastně lidovka ,pak přišel někdo na to že stačí natáhnout kůži na dutý špalek a byl tu vlastně rock :D A co teď s tím 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Lipia dulcis - Lípia sladká (aztécky cukor - tri krát sladšia ako stévia), obe rastliny rovnako staré. Tú vľavo zalievam upravenou vodou - Handel, Bach, Vivaldi, tú vpravo neupravenou vodou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

muzika

Příspěvek od jeff »

Není nic jednoduššího, než vyzkoušet zasadit víc rostlin do květináčů a hrát více hudebních stylů. Osobně bych vyzkoušel Sepulturu, Metallicu, Iron Maiden, Judas Priest, Venom, Machine Head......nebo nějaké představitele klasického punku Sex Pistols, Stranglers, Damned, no a i z jiných směrů, jako třeba art rock, new wawe, ale i klasický hard rock...
Domnívám se, že na tu vodu má vliv spíš než hudba sama druh energie, kterou kolem sebe šíří přítomní. Někomu se to líbí, jinému ne a podle toho i vyzařují. Něco podobného jako při výrobě orgonitu.

Jeff


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

úplne súhlasím. a k pokusom je pole úplne volné. ja som sem dal výsledok môjho pokusu.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“