Orgonový akumulátor a orgonity

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

to wivo

Příspěvek od Nobody »

Ahoj priatelu,
si fakt hviezda...jeden prispevok a tolko karmy....myslim to uprimne a tiez pridavam bod..pokracuj prosim...
Prajem Ti vsetko dobre a nech Ta Sila sprevadza..
Nobody.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: ano

Příspěvek od Aquarius1 »

jeff píše:Jestli to správně chápu, tak pro pořádek a důslednost. Jako forma se dá použít nějaká nádoba kornoutovitého tvaru, asi i trychtýř. Díru v něm něčím ucpeme, pak se nalije např. ten epoxyd, vloží se spirála z Cu drátu cca 1,5mm, zasype se vrstvou směsi odmaštěných pilin (nerez, železo, mosaz), předpokládám, že by asi neměly být spirálové špony, jen takové ty správné třísky. Pak opět epoxyd, spirála, piliny atd, až se nádoba naplní až po okraj a nechá se vytvrdit.
Díky, opravdu jsem na to zvědavý.

Jeff
Jo přesně tak,jen si tu formu vymázni nějakým tím silikonem ať se to nepřilepí a s těma třískama,u mne jsou i špony i třísky tak nevím ale líp se tam cpou ty třísky zpod frézky.

Zdravím ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

orgonit

Příspěvek od jeff »

Díval jsem se na net a našel prozatím jen jeden celkem podrobný návod v češtině.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Paráda tohle už je o něčem jiném začnu shánět krystaly. ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

orgonit

Příspěvek od jeff »

další tentokrát jednodušší návody na menší zářiče
http://www.aeomis.com/workshop.html


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Minulý týden jsem byl u diagnostičky, která bezva ovládá kyvadlo a přinesl jsem jí pár orgonových akumulátorů. Byla z nich celá nadšená-otázky co to je? co to dělá? atd. Po vysvětlení možných vlastností se jala měřit kyvadlem. Výsledky (odpovědi) měření: léčí, zlepšuje psychiku, ruší geopatogenní zóny všesměrově(na rozdíl od pyramidek), ovlivňuje počasí atd. Působí kladně i na zvířata, mimo myší, ty to nemají rádi. Měřila jejich sílu nebo účinnost- základní verze piliny a spirála drát má 120%, přidáno přírodní krystal 140-160%, přiložené koncentrované kruhy pod aku s krystalem (nebo zalití do spodku) až 180%.
Dosah až 400m.
Přinesl jsem jí i koloidní stříbro a když jsem viděl jak snadno dostává odpovědi na jakékoliv otázky, jsem se zeptal jestli může určit ppm koloidu, obratem zjistila (pomocí kyvadla) že koloid má 10ppm. Blb jsem si nevzpomněl na otázku rozměrů částic nanometry, když tak příště, půjdu za ní 18.7 ,pokud si vzpomenete na nějaké zajímavé otázky, napište a hodím to u ní do kola.
Dva akumulátorky mi zabavila (zaplatila) neb se snima nemohla již rozloučit a další si objednala.
Poslední zvláštností bylo že kolem akumulátoru viděla modré energetické světlo (vidí i auru). Jak leželo asi šest kusů aku na stole, tak za půl hodiny byla z toho dost hotová, jak na ní působyli.
Když se dali dva aku těsně k sobě tak jejich účinky se zrušili, stačilo dát je 0,5m od sebe a vlastnosti naskočili zpátky.
Bylo úžasné sledovat kyvadlo v její ruce, v podstatě se točila až vodorovně od působění aku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Lajos a ostatní tady

Příspěvek od Iv »

To je dobře chlapci!!!:good:
http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=4589

Jo,málem bych zapoměl připomenout,doma si ty TB dejte vždy dále od el.vedení,když je budete mít velice blízko a přižene se bouře,tak většinou se nějakým způsobem energie indukuje do tohoto vedení a ze zdířek ráda "vyskakuje " eterová energie ise zvukovým doprovodem.Počítači ani žádné elektronice to zatím neublížilo,tak jen pro jistotu.Poznáte to podle barvy výboje,není žlutý ani červený,jen nádherně modrý jak jasná obloha.


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
y

Příspěvek od y »

lajos píše: napište a hodím to u ní do kola.
.
Zaujímavé by bolo porovnanie odpovedí, keby nevedela čo má pred sebou. Daj jej niečo bez popisu. Nech hovorí ona nie ty.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

peter

Příspěvek od lajos »

Přebytek je tam ta energie, v porovnání s čím je tam víc než 100%, to nevím-ona také jen klade otázky, popřípadě je formuluje jak se jí zdá nejvhodnější-co dodat?
Y- tak trochu jí věřím, bylo by trochu dětské jí zkoušet, budeš muset si sehnat vlastního senzibila na jeho vyzkoušení.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

taky to zkusím

Příspěvek od jeff »

Příští týden jedu na návštěvu do jižních čech za jednou uznávanou léčitelkou, tak tam taky několik těchhle hraček vezmu s sebou, rovněž tak i koloidní stříbro.

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

a ještě jednou

Příspěvek od jeff »

kdyby někdo potřeboval nějaké krystaly
http://www.minasgerais.cz/index.php?id= ... a8b3792937


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

křišťál

Příspěvek od Aquarius1 »

Dnes jsem si objednal ten křišťál z adresy výše položené a pryskyřici koupím v sobotu(pracovní proces je nějak dlouhej a nestíhám) a zítra vymetu pod mašinama piliny a hobliny(jasně že hliníkový dřevěný by tam asi nešli :lol: ) Už se těším na výrobu :)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
y

lajos

Příspěvek od y »

lajos píše: Y- tak trochu jí věřím, bylo by trochu dětské jí zkoušet, budeš muset si sehnat vlastního senzibila na jeho vyzkoušení.
Nedobiedzam, nenalieham, konštatujem.

... a vyskúšať senzibila vôbec nie je detinské. MACHRI sa nebránia- majú z toho zábavu, rýchlokvasných chytá amok. MACHRA nenaserieš tým, že ho vyskúšaš.

Samozrejme, príspevok nespochybňuje funkcie orgonitu.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Nikdy bych nevěřil že půl kila křišťálu je taková mrňavá hromádka :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: peter

Příspěvek od Elektro »

lajos píše:Přebytek je tam ta energie, v porovnání s čím je tam víc než 100%, to nevím-ona také jen klade otázky, popřípadě je formuluje jak se jí zdá nejvhodnější-co dodat?
Podľa popisu návštevy predpokladám, že 100% je stav bez orgonových akumulátorov.


Odpovědět

Zpět na „Dílna“