Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zistil som rozpor v zákonoch

Sem jsou přesouvána "spící" a uzamčená témata. Spící témata je možné opětovně probudit k životu...
Odpovědět
peroxid

pro MFAAA

Příspěvek od peroxid »

Tak ti nevím, řekla ta moje.Tak ty jsi od nás nic nechtěl??? Snad jsi chtěl radu, jestli jsem to dobře pochopil. Několik lidí tady se Ti snaží pomoct radou, tak jak je zde zvykem. Když nic nechceš tak sem nepiš. Jestli jsi nám přišel oznámit stav naší země nebo vstřícnost úředníků, tak jsi nic nového neřekl. všichni to víme. Perpetum mobile už máme i bez tebe . A lepší. My ho máme pochromovaný. jestli chceš zachraňovat lidi pomocí patentů a brát za to peníze....tak fuj. několikrát ti to tady lidi napsali. Co vlastně chceš ??? Tuším, že ti nekdo napsal." trhni si nohou ". Ja ti ještě něco poradim. Polib si prdel. s pozdravem tvuj Peroxid


MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Áno aj radu. Tu predsa ide aj o vaše životy, ale aj o to že zákony v žiadnom štáte nemôžu byť v rozpore!!! Ale v prvom rade ide o to ako sa správate. Ak mi niekto napíše že ja nekonám a na druhej strane som vás ja upozornil na to že tu ste v ohrození životov a aj vaši blízky, deti, ap.. Ak vám niekto napíše že štát drží zámerne rozpor v zákonoch a preto tu umierajú ľudia a vy ma obviníte že som chcel na tom zarobiť a pritom ja som ich aj vás informoval a oni nekonali, tak sa zamyslite nad sebou.

Práve konám. Ja som vám oznámil o čo ide. Nikto ma nemôže nútiť aby som sám konal pre záchranu všetkých ak som im to ja oznámil. Ak v niečom môžeš pomôcť pomôž, ale prestaňte obviňovať mňa keď ste sami neurobili nič v tejto veci. Ja nemienim zomrieť od hladu a porušiť svoje práva lebo tebe by sa to hodilo, tak nech riešia rozpor v zákonoch kto im v tom bráni??? Prečo to neriešia??? Čo tu útočíš na mňa? Boli pri tom porušované tvoje práva keď si robil hasiča? Nemal si preto právo na odmenu, alebo právo na slušný život, alebo ti niekto písal že to robíš pre peniaze, ap..

Ja nemôžem konať nič viac ako dodržať zákony. Keby som ti teraz daroval nápad a ja neviem ako by si ho použil a ani by som to nevedel a niečo by sa ti stalo potom by si písal čo??? Tieto nápady musia byť overené a len tak môžu ísť do praxe, ale to tu nenapadlo nikoho. Ja viem čo píšem. To že mi teraz ako štát dlhujete je vec toho že ja som vás aby ste mi nemuseli platiť varoval že tu ide rozpor v zákonoch. Konal som práve tak aby som nemusel takto prísť k peniazom. Ale nie politici vás nekonaním zadĺžia a vám je to jedno. Pritom okrem seba nikomu nepomohli a naopak nechali umierať ľudí. A toto je práca koho aby ste sa necítili urazený že by ste mali konať vo vlastnom záujme a ja som vás na to ešte aj upozornil. Upozornil som politikov, novinárov, úradníkov, aj vás, ap.. Tak mi tu nepíšte že ja som chcel na tomto zarobiť!!! ja som konal normálne a na začiatku som napísal politikom. Nekonali ani po opakovaných výzvach. Upozornil som novinárov. nekonali ani po opakovaných výzvach. Upozornil som políciu. Nekonala ani po opakovaných výzvach. Tak ma tu neobviňujte s takých sprostostí že ja som toto naplánoval že oni nebudú konať!!!


habana

achich jooooo MFAAA !!!!

Příspěvek od habana »

tak to tady čtu a louskám a peroxidový výrok "polib si prdel" mi vcelku hodně zapadá.
A zrovna sem si vzpomněl, kam u nás podobný lidi zavíraj.
Do Bohnic.
Máte u vás něco podobnýho? Tak dej bacha ať se tam brzo nedostaneš.

Je mi tě dost líto. :shock: :shock:
FAK.


MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Chlapca hnevá že mám pravdu. Dopustil sa ohovárania. Žiadny dôkaz a písal o inom. Ak nevieš východisko tak sa niekde strč celý, ale neurážaj a neohováraj iných čo konať pre svoj život chcú.

Som zvedavý kedy začnete normálne komunikovať?
Odpovede ktoré sú tu na téme nie sú dobré a potvrdzujú to skutočné udalosti zo života. To som vám tiež odpovedal. To čo ste tu zatiaľ napísali nerieši ani rozpor v zákonoch, ani patentovanie, ani záchranu životov, ani porušovanie mojich práv. Napísal mi zrovna jeden občan že aj jemu vzali takto nápady a úradník ktorý tvrdil že to nie je dobré riešenie sa dnes živý jeho nápadom. A čo spravodlivosť? Na tú ste mi písali že nie je. Tak poďme zrušiť ministerstvo spravodlivosti!!! Načo nám je ak je to tak ako píšete??? Tak to napíšte kde je chyba!!! Ale pravdu! Bojíte sa napísať a počuť pravdu?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nejsi někde jinde?

Příspěvek od Ilem »

Mám dojem, že sis spletl fórum. Toto fórum je o volné energii. Pokud tvoje záchrany životů ( pořád ještě nevíme před čím), mají něco společného s volnou energí, pak jsi tu správně. ale pokud nic neřekneš, nemůže ti nikdo pomoct. Potom tu jen zabíráš místo.
Když napíšu: "Spasím svět" a nenapíšu, jak to chci udělat, nemůžu se divit, že mě pokládají za blázna.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zrušit ministerstvo

Příspěvek od Ilem »

Dobrý nápad. Kdyby bylo po mém, zruším všechna ministerstva, poslance, vládu a celou tu bandu darmožroutů. Pořád tvrdím, že už dlouho nebyla defenestrace, měla by se zopakovat.
Ale můžu nesouhlasit, můžu dokonce i nadávat, ale to je tak všechno, co proti tomu můžu dělat.


"Dum spiro spero"
Ciceron
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Aj toto fórum je v prvom rade o ľuďoch. Ako sa správajú, ako žijú, ako rozmýšľajú, ap.. Myslím že nie ste zlý ale žiaľ zatiaľ ani dobrý. Konáte ako keby vám bolo jedno či to čo robíte bude použité na skutok dobrý alebo nie.

Riešim aj volnú energiu, ale o tom ste sa zatiaľ ani nezmienili. Ak to riešite načo to riešite ak vám píšem že som vymyslel PM a to prečo ho nemôžete vidieť a keď treba vyriešiť najskôr to aby ste to vidieť mohli čím vlastne vyriešite obrovskú časť voľnej energie. To PM je len krôčik, ale bez PM je to globálne otepľovanie, nedostatok zdrojov, hlad, ap..
V čom akože vám prekáža že žiadam vyriešiť rozpor v zákonoch?
Neviem. Veď je jasné že aj vám by to len pomohlo. Ale to čo zatiaľ píšete tomu nenasvedčuje že by ste chceli aby sa tento stav zákonov zmenil, ap.. Nikto sa zatiaľ neopýtal na nič podstatné. Aké by ste mali výhody zo zmeny zákonov, alebo nejaký návrh ako dať politikom najavo že stačilo tu ide o životy, ap.. To neverím že je vám jedno či si politici môžu s ľuďmi až takto robiť čo sa im zachce namiesto toho čo je potrebné. Toto robili za totality a preto ich západ predbehol v technike. Teraz sa to vracia?


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

[quote="MFAAA"]
Tieto nápady musia byť overené a len tak môžu ísť do praxe, ale to tu nenapadlo nikoho.

V prvom rade sa nauč čítať. To že tvoje nápady sú neoverené som ti napísal. A Ako sa tvoje nápady majú overiť, keď ich nezverejníš? Ak by náhodou tie tvoje nápady fungovali, tak tých mŕtvych si pripíš na svoje konto.

Upozornil som politikov, novinárov, úradníkov, aj vás, ap.. Tak mi tu nepíšte že ja som chcel na tomto zarobiť!!! ja som konal normálne a na začiatku som napísal politikom. Nekonali ani po opakovaných výzvach. Upozornil som novinárov. nekonali ani po opakovaných výzvach. Upozornil som políciu. Nekonala ani po opakovaných výzvach. Tak ma tu neobviňujte s takých sprostostí že ja som toto naplánoval že oni nebudú konať!!!

A nie si ty náhodou Róm? Lebo Rómovia stále hovoria " Veď robte dačo!"


habana

to: Elektro

Příspěvek od habana »

...nevimmmm jak u vás, my jim tady řikáme jednoduše cikáni... :shock: :shock:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro nového člena MFAAA

Příspěvek od 1220 »

Mám z Tebe pocit příteli, že Tě těší být středem pozornosti. To je dost běžné u běžného člověka. Pokud dokážeš člověka jako druh samotného zachránit před sebou samým, musel bys ale být vyjímečný. No ale když se vyžíváš ve slovních labyrintech , a je to spíš kolotoč, žádná spirála žádný vzestup. Vlastně nuda. Můžeš klidně bojovat s úředníky a "nepochopením"do konce života. Zachraň aspoň sám sebe dokud je čas.
Zatím jsi předved jenom sylogismy, na vynálezce je to málo, na cvoka ale běžný výkon, ....... :cry:
Vzchop se a nevěš hlavu. :bye:
K.


habana

to: Karel m

Příspěvek od habana »

moje řeč, dávám ti karmu. :shock: :shock:


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Člověče ty mi připomínáš jednoho člověka který celej život tesknil že nikdy nic nevyhrál a to ani v kartách a pak z něj vypadlo že nikdy ani nevsadil a karty nehraje :roll:


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
MFAAA
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 03 lis 2008 20:51

Příspěvek od MFAAA »

Pre také výroky ako máš ty budú umierať ďalší ľudia. Chceš sa stať týmto stredobodom pozornosti ty??? Už si sa stal teraz čo? Máš s toho radosť, alebo o čo ti ide?
Do konca života koho?
Ja som sa vzchopil už dávno a myslím že liekom pre teba bude nejaká katastrofa, alebo havária aby si sa prebral a keď sa sám budeš triasť od strachu o svoj život potom si začneš vážiť to čo riešim. Potom by si si prial aby si mohol vyriešiť ten rozpor a v tom momente by si celé PM vieš čo.


peroxid

MFAAA

Příspěvek od peroxid »

Všichni zde diskutující se osobně známe. Znám Ilema, Karla, Habanu. vyjmečně jsem zvolil anonym...peroxid. MFAAA věř , že jsme taková jedna rodina. Habana to vystihl.Jsi zralej. Myslím , že ti nepomůže NIC. Martin 11 ti psal upřímně, Elektro také.NIC.jen meleš svou. Jestli nás potřebuješ, svěř se. Jsme taková velká rodina. Najednou z tebe vypadlo, že máš pod palcem volnou energii. No budiž. Nebudeme ti vyvracet , že nemáš. Pohladíme ti hlavičku, politujeme tě. Jak ti pomoci ??? No nedávno tu někdo psal o několika duších v jednom těle.mám pocit, že se to u tebe stalo. člověk si to snad ani nemůže uvědomit. co mužu poradit.Zamysli se . sám nad sebou. dotaz...Máš hlad ? trpíš nedostatkem základních prostředků. chybí ti něco ??? mimo uznání. my foristi tady se klidně složíme a pošlem ti diplom ...za záchranu lidí. máme setkání u Jeffa.tak to tam vemem jako humanitární pomoc zneuznanému vynálezci bojujícímu za zrušení všeho.i nějaké konto máme.Třeba podpůrný fond. Asi všichni chápou , že si trochu dělám legraci - dělám, ale co mi zbývá. nevíme o tobě nic. máš perpetum mobile, tak ho postav, ukaž lidstvu. Když s tím přijdeš na patentový uřad nikdo ti to nevezme. Budeš první a Slovenská republika vstoupí do světových dějin. Akord prepáč, že budeš druhý. Musíš tuto prohru mužně přijmout. My tady se dál budeme plahočit v prachu u cesty a věř , že se ti to nebudeme snažit nikdo ukrást. budeme ti jen blahořečit a říkat. To je NÁŠ kolega s Fora...a budeme na tebe jen a jen pyšní. tak. rozmysli se jak dál. tvuj peroxid


habana

to: peroxid

Příspěvek od habana »

brum, brum :shock: :shock:
Osobně mu ten diplom podepíšuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


Odpovědět

Zpět na „Archiv - Jak na to“