Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od jani »

aja píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost i s léčením srdečních vad u psů s pomocí MMS. Šelest na srdíčku, onemocnení chlopní.
Děkuji za jakoukoliv radu.
Ted jsem dávala příspěvek na A-Z forum, tak to jen překopíruju sem.

Chovám naháčky, loni mi odešla fenečka ve věku 15 let a 3měsíce ( pořád to bolí i přes ten slušný věk) No k věci. Holčinu jsem si brala ve třech a půl rocích z prostředí, které nebylo pro ni moc ideální. Co otvor to zánět, astma, slabé srdíčko, volné klouby... mohla bych pokračovat do nekonečna. Tehdy mi ji dala dohromady klasická vet. péče a já jí cpala denně mumio na posílení imunity. Ve 14ti letech byla hodně, hodně špatná, na uspání, přestávala chodit, dusila se čindál častěji / astma srdíčko / na lécích jsem ji neměla. Asi v 5ti letech byla na kastraci - šílený zánět dělohy v pokročilém stavu už se selháváním ledvin, játra..... zachránili mi ji.
Takže jelikož zabírala dieta J. Budwigové na mě, míchala jsem ji i fenečce, denně namíchaná lžíce ( podle toho kolik zrovna snědla, já jí dopřávala co měla chut ) tvarohu + lněný olej + drcené lněné semínko + další co budwig patří ( včetně kayenu, jí jsem dávala špetku, je to na prokrvování a na srdíčko ), mám doma ozonátor, tedy jsem jí dávala pít ozonovou vodu, která ji, jako mě, bezvadně okysličovala, byla po ní čilejší, záchvaty dušnosti ustoupily uplně. Na kloubečky jsem jí dávala drkotinu ( vývar z prasečích nožiček ), mumio jsme samozřejmě dávali po celý její život, beru ho také roky. Její stav se opravdu velmi zlepšíl a já ji na této životní urovni držela ještě v plnohodnotném životě rok a tři měsíce. MMS jsem od dnešního dne začla dávat pesanům do vody také, na základě zdejších doporučení jako prevenci.
Pokud dávám neředěný chloritan do vody, je možné podat koloidní stříbro v tomtéž dnu ???


dinda
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23 led 2012 17:15

MMS na mokvajucu ranu a na rakovinu u macky

Příspěvek od dinda »

Velmi pekne by som chcela poprosit o radu. Mam macku s dvomi nadormi. liecim ju protokolom 2000, t. j. 10 hodin jej davam aktivovanu kvapku MMS1 kazdu hodinu a kazde dve hodiny MMS 2. Potierala som jej nador aj MMS1 s DSMO, cim som jej sposobila ale nepeknu ranu, ktora mokva. Prosim vas poradte mi, ci sa da asplikovat mms aj na tuto ranu a ako. skusala som jej streknut MMS 2 zriedenu s vodou, ale bojim sa jej to velmi mocit. Dakujem.


severanka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 20 říj 2011 18:11
Bydliště: Kozlovice

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od severanka »

severanka píše:Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli se někdo setkal u německého ovčáka se zánětem v uších. Trvá to už 2 roky, co s ním chodím k veterináři ...
Ahoj všichni,

ak konečně po 3 měsících se mi podařilo uzdrvavit mého mazlíčka od toho hnusného zánětu v uchu a to díky MMS a koloidnímu stříbru. I když mi nikdo neporadil, tak jsme se s tím poprali a bitvu vyhráli 8) a ani si asi nedovede nikdo představit, jakou mám velkou radost.
Přeji příjemný zbytek dne ;)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od hanka »

Aho severanko,
my jsme Ti neporadili, protože jsme taky nevěděli, ale Ty jsi si, jak je vidět, počínala skvěle :good: :lol: !
Máme radost s Tebou :lol: . Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
severanka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 20 říj 2011 18:11
Bydliště: Kozlovice

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od severanka »

No, sama bych to nezvládla, taky v tom má ruce můj přítel, který mě v tom hodně podporoval 8) , protože začátky s léčením MMS nebyly jednoduché, pejsek vyváděl tak, že to vypadalo, že se zblázní bolestí, až tak po měsíci se to zlepšilo a nechal si v klidu ucho vyčistit a proplachovat. No a uběhl další měsíc a ouško má jako nové :) . Suma sumárum mě to vyšlo místo vypočítaných 6 000,- Kč (antibiotika+kapky) na 500,- Kč (MMS+koloidní stříbro). Po 2 letech léčením u veterináře = žádný výsledek, jen pomoc na 1 měsíc a pak markantní zhoršení. Po 2 měsících používání MMS a koloidního stříbra = výsledek vynikající.


pata
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:23
Bydliště: Nýdek
Dostal: 8 poděkování

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od pata »

severanka píše: No, sama bych to nezvládla, taky v tom má ruce můj přítel, který mě v tom hodně podporoval 8) , protože začátky s léčením MMS nebyly jednoduché, pejsek vyváděl tak, že to vypadalo, že se zblázní bolestí, až tak po měsíci se to zlepšilo a nechal si v klidu ucho vyčistit a proplachovat. No a uběhl další měsíc a ouško má jako nové :)
Napiš prosím, více podrobnosti. Kolik, čeho si dávkovala a jaks to dávala pejskovi. Myslím, že na to je zvědavo vicero lidí, nejen já.
Díky
Pavel


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

zánět nožky z otlaku - otok a fialové zbarvení u morčátka

Příspěvek od jani »

I já se podělím o svou zkušenost s mms při léčbě zvířátka - skinny morčátka.
Chovám skinníčky a jedna holčička chytla otlaky na předních nožkách, přeléčila jsem to framykoinovou mastí a vše se zdálo vpořádku. Do jedné nožky však chytla asi infekci, nožka otekla do děsného rozměru, zfialověla a morčínka začla být apatická, studená ouška, dostala průjem, navíc je možnost, že je těhotná ( po více pokusech, takže si netroufám tvrdit zda ano, či ne, ještě březí nebyla ). Koloidní stříbro jak vnitřně tak postřik na nožku nezabíral, k vet nemělo cenu jezdit, atb by pro ni byla vražedná, nožku by určitě rád řezal, ale vzhledem k možné březosti by to byl risk. Takže jedinou možností jsem viděla dávat morčíně mms.
Vážila 650 kg, Humble uvádí kapku na 11 kg zvířete.
Zaktivovala jsem jednu kapku, dala ji do deci vody a z toho vzala jednu kapku a přidala dalších 10 kapek vody, každou hodinu jsem to takto míchala a podávala morčínce kapátkem do tlamky, jakoby se těšila, nožku jsem balila na noc do zábalu s černou mastí - bez učinku, pak jsem natrefila na zázrak zvaný smolná mast. V mrazu jsem lítala a sháněla borovici, odrabala z ní smolu, rozustila jsem máslo ve vodní lázni, přidala smolu, pomíchala špejlí, vychladila a přimíchala syrový žloutek, vše v poměru 1:1:1 ( smola, máslo, žloutek ) Přidáním žloutku vznikla super emulze, tím jsem dělala na noc zábaly, malá si to nechala vždy až do rána, ustřihla jsem z pružné rukavice prst a navlékla jí to na paprčku, oblepila izolepou, mast se uchovává v ledničce.
Po dvou dnech podávání mms se malá začla lepšit, nožka byla stále fialová a oteklá, jo dělala jsem 1-2x denně koupele ve 3 aktiv. kapkách 20 minut, po podávání smolné masti výrazné zlepšení, mazala jsem i přes den - bez zábalů, zábaly jen na noc, večer jsem malé dávala mumio. Po týdnu nožka začla odpuchat růžovět - no paráda, týden jsem takto denně co hodinu míchala mms - časově fakt náročné, pak jsem mms začla dávat jen 3x denně, malá začla mít řidší bobky, po mms se to zlepšilo, sem si říkala, snad nebude doživotně na mms, ach jo, ale napadlo mě podat cečko, což jsem měla dělat od začátku vždy navečer ty dvě hodiny po poslední dávce mms - morčí si cečko neumějí vytvářet a musí se jim dodávat. Po podání cečka se řidší bobky spravily. Takže ted už jí mms nedávám, dostává jen mumio a cečko, vzhledem k možné březosti a morčínka je naprosto v pohodě, nožka je růžová, i když na jednom prstíku je stále lehký otok, ale ˇtapká si už bez bolesti a je veselá. Morčí, jak známo moc nebojují, co se týká nemocí a života, v tomto případě mi ji opravdu podrželo MMS - vnitřně a koupele, mumio a smolná mast, později podané cečko. Tu holčinku mám opravdu moc moc ráda a i ona krásně spolupracovala.
Naposledy upravil(a) jani dne pát 27 led 2012 1:29, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od jani »

severanka píše:Po 2 měsících používání MMS a koloidního stříbra = výsledek vynikající.
Můžeš prosím dát přesný postup léčby? Mám fenečku, která také trpívá na třepání hlavy z důvodu ušních infekcí. Zabírají jí sice kapky Surolan,ale jen na pár týdnů, pak se ušní problém zase vrací - přesně jak to píšeš ty. Koloidní stříbro pomáhala také na pár týdnů, pak se problémy opět vrátily.
Moc děkuji předem za upřesnění tvého postupu, pesanovi posílám pusenu na čumáček, kéž by každé zvířátko mělo tak starostlivou a šikovnou paničku, jako jsi ty. Přeji vám oběma hodně krásných chvilek spolu - ve zdraví.


severanka
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 20 říj 2011 18:11
Bydliště: Kozlovice

Re: zánět ucha u psa

Příspěvek od severanka »

No, Surolan, Aurizon a další jiné možné kapky, co mi dával veterinář zabraly max. na 14 dnů, pak jsem, mohla zase jet na veterinu s problémem. Než jsem objednala MMS, tak jsem asi týden používala koloidní stříbro, jen jsem namočila smotek s vatou a vyčistila, jenže on měl to ucho už v hrozném stádiu, takže jsem mu ucho vyčistila (0,4 dcl vlažné vody + 2 kapky MMS + 10 kapek kyseliny citrónové) načetla jsem si info o výplachu, ale nedělala jsem to se 2 dcl, ale do stříkačky s hadičkou na konci jsem dala zbytek z toho čištění a pak jsem mu to tam stříkla a promasírovala. Ze začátku ho to asi strašně svědilo nebo bolelo, než se to trošku začalo lepšit, tak jsem nahrazovala některé dny místo MMS koloidním stříbrem. Asi po měsíci jsem zvedla dávku (0,4 dcl vlažné vody + 4 kapky MMS + 20 kapek kys. citrónové). A taky chci dodat, že jsem 3 krát denně kapala asi 10-15 kapek MMS do vody, aby to i pil (samozdřejmě do plastové misky), mám totiž pejsky 2, tak proto tolik, jinak dávám do papání taky zeleninu z odšťavňovače, co mi vyjde a jednou týdně syrové vajíčko.
Snad to pomůže ;) . Good Luck :)


edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

použití HCL u zvířat

Příspěvek od edruid »

Zdravím Palo, mám dotaz - je možné používat k aktivaci HCl namísto kyseliny citronové, když potřebuji vyléčit svoji fenečku - německého ovčáka -. Objevila se jí PYRODERMIE - což je hluboký zánět kůže až do podkoží. Vypadá to děsivě a má postiženy oba boky a zadek - místa tak 2-8 cm v průměru. Za veterinární léčbu platíme velmi vysoké částky - jedna návštěva 2.600,--Kč. Pokud ano, byly by vhodné koupele? Ob den ji musím koupat v šamponu v ceně 500 Kč. Je to prý nemoc dědičná a hlavně prý dlouhodobá.
Děkuji moc a zdravím Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od Palo »

Ahoj,

pejskům lze dávat chloritan samotný naředěný - pár kapek do vody s pitím, není třeba aktivace. Pokud chceš aktivovat, s HCl to určitě půjde, ale nejsem si jist, jestli se do toho pejsek pohrne...

No zkus, uvidíš...

Koupele určitě půjdou, zkus.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od edruid »

Děkuji za odpověď.
Dávám ji 3 neaktivované kapky do pití, ale vodu mi nevypije, potvůrka, musím jí tam dát alespoň trochu mléka. Tak decko a půl. Pak to vypije. Snad to nevadí??
Pak jí potírám ty šílený boláky Betadinem. No a zkusím ty koupele . Na koupel mohu k aktivaci použít HCl?
Díky Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od Palo »

edruid píše:Děkuji za odpověď.
Dávám ji 3 neaktivované kapky do pití, ale vodu mi nevypije, potvůrka, musím jí tam dát alespoň trochu mléka. Tak decko a půl. Pak to vypije. Snad to nevadí??
Pak jí potírám ty šílený boláky Betadinem. No a zkusím ty koupele . Na koupel mohu k aktivaci použít HCl?
Díky Eva
Mléko by vadit nemělo. Na koupel lze použít pro aktivaci HCl.
Možná bych zkusil i Ivermectinovou pastu. Odčervovací pilule většinou obsahují Praziquantel a látky podobné či shodné Albendazolu. Mohou zůstat breberky, které by Ivermectin vyhnal - takto zůstanou v těle a může to vypadat, že je to neléčitelné a geneticky dané.

Ta pasta by mohla být vhodná, jak ji rozetřeš hafanici po jazyku, tak prakticky není úniku se jí zbavit ;) Ale není zas tak nepříjemná...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 14 led 2012 11:53

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od aja »

poota píše:
aja píše:nemáte někdo zkušenost i s léčením srdečních vad u psů s pomocí MMS. Šelest na srdíčku, onemocnení chlopní.
když jí dáš neaktivovaný chloritan do vody na pití, tak jí to nemůže nijak uškodit. ...


Děkuji moc za radu.
Rozhodla jsem se pejska (5let 8kg) převést na syrovou stravu BARF (aby netrpěl na záněty a celkově se mu spravilo zažívání) a také preventivně aplikovat MMS. Dříve prodělal (před 3mi lety) zánět slinivky břišní, nemáte někdo zkušenosti s kombinací BARFu a tímto onemocněním? Veterináři se k BARFU samozřejmě staví kriticky a tak je rozhodnutí bohužel celé jen na mě. Chtěla bych mu ale pomoci a ne jen přihlížet jak se stav zhoršuje (srdíčko bije velmi silně, dusí se mi stále častěji) :(. Neporadil byste mi někdo jak žačít? Nejdříve přejít z granulí na BARF a pak začít podávat MMS? Nebo opačně? Jakou dávku bych měla vlastně podávat tak malému pejskovi-jednu neaktivovanou kapku MMS do misky s vodou?
Mohl byste mi někdo poradit? Děkuju moc a přeju pěkný den.


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Pre aju

Příspěvek od Elektro »

Zdravím aja.
Mali sme fenku, ktorá mala tiež problém so srdiečkom. Prvý veterinár konštatoval, že srdce má v poriadku, ale musela prekonať zápal pečene. Dal jej tabletky na posilnenie metabolizmu (povzbudenie činnosti pečene a ľadvín). Po prvom dni začala pokašliavať a po druhom dni ešte viac. Keď som jej dal tretí deň (v sobotu) ráno tabletku, tak sa kašeľ ešte viac zhoršil. Prestal som jej tabletky dávať a v pondelok sme šli k inému veterinárovi. Ten sa na ňu len pozrel a hneď povedal, že má slabé srdce.
Po zistení, aké tabletky mala, tak povedal, že to len zhoršilo jej stav, lebo povzbudenie metabolizmu si žiada zvýšenú činnosť srdca. Slabé srdce však na to nestačí a vzniká pretlak v pľúcach, následkom čoho sa hromadí voda v pľúcach a z toho to kašľanie. Veterinár jej predpísal tabletky na odvodnenie FUROSEMID. Prvé tri dni brala 3x1 tabletku a potom 3 dní 2x1 tabletku, ďalej 5 dní 2xdenne 1/2 tabletky. Potom tabletku podať len v prípade kašľania. Naša fenka mala 20kg a mala nadváhu asi 5 kg. Jej vek bol 10 a pol roka.
V Tvojom prípade ide takmer určite tiež o hromadenie vody v pľúcach. Skús mu podať prvé tri dni po 1/2 tabletky FUROSEMIDu a sleduj jeho stav. Mal by piť viac vody a viac aj cikať. Ak jej to pomôže , tak ďalších 3 dni 2xdenne po pol tabletky. Potom 5 dní 2x denne po 1/4 tabletky. Treba bedlivo pozorovať jeho stav. V prípade zhoršenia vysadiť tabletky a ísť za veterinárim. Myslím si, že do vody jej môžeš dávať zo začiatku 1 neaktivovanú kvapku MMS. Ak sa jeho stav zlepší (kašľanie) tak budeš môcť aj dve neaktivované kvapky MMS. Ale pozor, MMS navyšovať veľmi opatrne.
Naša fenka to nevydržala, lebo tie tabletky na povzbudenie metabolizmu jej srdiečko takmer zničili. Nakoniec dostala srdcový záchvat a na doporučenie veterinára sme ju uchránili pred trápením uspaním a usmrtením.
Dúfam, že Tvoj to vydrží a uzdraví sa. Len pozor na prostriedky na povzbudenie metabolizmu (povzbudenie činnosti pečene a ľadvín). V prípade slabého srdca sú to zabijáci.
Želám príjemný večer a psíkovi skoré uzdravenie.


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“