Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
lena

Re: Prosím o radu

Příspěvek od lena »

machina píše: Užívám ho asi 2 měsíce- po prvotním pročištění cca 2x týdně 6 kapek, cca 1x týdně koupel. ...
udelala bych prestavku s MMS a brala jenom vitamin c a prirozene i dalsi vitaminy. Vitamin C, je ale velmi dulezity. Telo se musi uklidnit. S rychlosti nedojdes daleko, telo se musi patogennich latek zbavit, ale ne rychle, nebot prijde k stavu jako je nevolnost, prujem atd. zalezi na kazdem jednotlivci z nas.

Jestli mas mit operaci, tak lekari si uz poradi a v nejhorsim posunou operaci na pozdeji.

Nedelala bych takove veci, jako brani MMS zvysovat, to si jenom zhorsis stav. Nesmis zapomenout, kolik let se v tele jedy hromadily a ted se jich chces zbavit na jednou, to nejde. Telo je musi postupne vyloucit, odbouravat. Trpelivost je lepsi. Udelej na kazdy pad prestavku. Obstarej si HCl (precti si tyto vlakna)a ber z toho par kapek, ty ti vice pomuzou jako MMS. MMS muzes brat, az se zase vsechno uklidni a budes mit zase na nej chut.


machina
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 30 srp 2010 11:49

Díky všem

Příspěvek od machina »

Všem mockrát děkuju! Já hodně zpanikařila, protože na operaci čekám půl roku a představa, že bych kvůli nachlazení čekala další půl rok mě neskutečně vystresovala. Takže už nebudu dělat kraviny s MMS a nechám tomu volný průběh jen s vitamíny, snad se to nerozjede. Asi by fakt nebylo dobré rozbouřit tělo ještě víc, kor před operací je dobré se zklidnit... Ještě jednou díky


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od děda Slavík »

další příklad, jak podle nového návodu Humbla došlo k naprostému vymlácení přirozené trávicí kyseliny. Tím pádem jsou bílé krvinky bez aktivity (bez pohybu). Logicky tedy nepomůže ani další MMS ke zlepšení stavu. Prvně se musí vzpamatovat bílé krvinky,................


........Ale máme aspoň potvrzeno, že C velmi rychle nakopne BK.
Zase jsem si vybral dvě pro mne podstatné myšlenky s kterými souhlasím a vyzkoušel jsem si je.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od arabela777 »

Od soboty beru MMS.Začala jsem 1 kapkou celých 8 hodin. Měsíc a půl mě bolí pravá noha v kyčli,stehno a táhne se to až k chodidlu , Nejvíc to bolelo v klidu,ale i když jsem chodila.V pondělí jsem nemohla spát bolestí.Postupně jsem to zvyšovala na 3 .V sobotu zkusím na 4.Je to chuť příjemná,,není mě protivná.Od úterka mám po bolesti !!! ZAJÍMAVÉ.
V úterý jsem si hrábla nechtěně do vlasů za ušima směrem ke krku , měla jsem tam léta na každé straně 2 tukové bulky a koukám jak blázen a ono nic.Rozhodně doporučuji a budu pokračovat.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od Batles »

Tak to gratuluju! Mám podobnou zkušenost s uzdravením kyčle. Bral jsem 2-3-kapky MMS1 v tobolkách 10x denně a po několika dnech bylo po bolesti. Už to bude skoro půl roku a kyčel je stále v naprostém pořádku.To jsme už dva se stejnou zkušeností a to už také něco znamená.
Buď velmi opatrná s dávkováním 4 kapek každou hodinu. Může to s tebou pěkně a nepříjemně zatočit.
Čím aktivuješ MMS? Kyselinou citronovou, nebo kyselinou HCl?
Držím ti palce. :lol:


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od děda Slavík »

Buď velmi opatrná s dávkováním 4 kapek každou hodinu. Může to s tebou pěkně a nepříjemně zatočit.

Tady i já plně souhlasím. Když už jsi tak daleko, prodlužoval bych čas mezi dávkami a nepřekračoval množství kapek, které (jak je vidět) na tebe funguje.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od arabela777 »

Ředím to kyselinou citronovou 1 kapka MMS 1 kapka kys.cit.
Jak píše Humble 1 velký paňák kys.cit. 1 velký paňák vody.Lepší se to počítá a nemůže dojít k záměně,když si to kapeš.
Já mám koníčka alternativní medicínu,takže bylinné čaje ,gemoterapie a jiné mě nejsou cizí.Myslím,že se tělo stále čistí,proto si můžeš dovolit větší dávky.aniž by ti bylo špatně.


lena

ucinek MMS

Příspěvek od lena »

@arabella777


ahoj, :D tak ja mam take tuhle cestu, konicek alternativni medicina, energeticka prace

i tak bych to brala pomalu, ale nekdy je treba si udelat vlastni zkusenost. MMS neni lek, ale desinfekce, muze ti byt opravdu zle,
kazdou hodinu 4 kapky je dost narocne, ale musis si toto vyzkouset sama a jit dle intuice vlastniho tela.

preji ti hodne zdaru!!!


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od arabela777 »

Máš pravdu asi budu pokračovat 2 kapky 3x denně
Každou hodinu je to náročné,když chodíš do práce.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od Batles »

arabela777 píše:Ředím to kyselinou citronovou 1 kapka MMS 1 kapka kys.cit.
Jak píše Humble 1 velký paňák kys.cit. 1 velký paňák vody.Lepší se to počítá a nemůže dojít k záměně,když si to kapeš.
Určitě a co nejdříve si pořiď z lékárny HCl 3,5% a aktivuj tím, budeš mile překvapena výsledky. Chceš-li aktivovat 1:1 kapce, tak si z aktivační lahvičky odlej 1/3 obsahu HCl a doplň destilkou. To je tak akorát na aktivaci a navíc velmi prospěšné. Stojí to za to.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od arabela777 »

V jakém množství to prodávají ? Už jsem o tom četla,že je HCI lepší.Mají to v lékarně ?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ucinek MMS

Příspěvek od poota »

arabela777 píše:...Každou hodinu je to náročné,když chodíš do práce.
Ani ne, Jim na to doporučuje jednu fintu ve stylu "velké kouzlo bílého muže" - aktivuj si celou denní dávku, nalej do velké láhve, řekněme litrové, a dolej vodou (nebo džusem). Každou hodinu pak můžeš upít jedno deci a máš to na celý den v klidu a pohodě :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od Deane »

arabela777 píše:V jakém množství to prodávají ? Už jsem o tom četla,že je HCI lepší.Mají to v lékarně ?
V lekárni Ti nalejú do malej fľaštičky s kapátkom. Mne tak pani naliala. Moc nepotrebuješ. Mala 11%-nú, aktivujem takou. Ak si kúpiš v lekárni tie malé fľašky s kapátkom tak možno aj v práci nebudeš mať veľký problém.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Potíže při užívání MMS

Příspěvek od Elektro »

Zdravím všetkých.
Je tu problém s koncentráciou HCl.
Batles píše:Určitě a co nejdříve si pořiď z lékárny HCl 3,5% a aktivuj tím, budeš mile překvapena výsledky. Chceš-li aktivovat 1:1 kapce, tak si z aktivační lahvičky odlej 1/3 obsahu HCl a doplň destilkou. To je tak akorát na aktivaci a navíc velmi prospěšné. Stojí to za to.
Deane píše:V lekárni Ti nalejú do malej fľaštičky s kapátkom. Mne tak pani naliala. Moc nepotrebuješ. Mala 11%-nú, aktivujem takou. Ak si kúpiš v lekárni tie malé fľašky s kapátkom tak možno aj v práci nebudeš mať veľký problém.
Predpokladám, že Batles udáva chemickú koncentráciu a Deane udáva lekárenskú koncentráciu. Bolo by dobré, aby sme sa dohodli na udávaní koncentrácie HCl buď lekárenskej, alebo chemickej. Predíde sa tak zbytočným nedorozumeniam a chybám v dávkovaní HCl. Vzhľadom na to, že väčšina kupuje HCL v lekárňach, navrhujem udávať koncentráciu lekárenskú. Alebo každý, kto udá koncentráciu HCL, nech pripíše, o akú koncentráciu ide (či chemickú alebo lekárenskú). Je to len môj návrh a nenútim nikoho, aby ho akceptoval. Ale myslím, že sa tak predíde zbytočným nedorozumeniam a chybám v dávkovaní HCl.
Želám všetkým príjemný deň.


Hľadajme možnosti ako sa to dá a nie ako sa to nedá.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Lékárenské ředění HCl.

Příspěvek od Batles »

Dobrá připomínka Elektro.
Já vždy uvádím lékárenskou koncentraci. Kupuji ji vždy v lékárně a na můj konkrétní dotaz jak ji míchají, řekli, že v lékárenském ředění, jinak se to prý nedělá. Takže nalejí 7 ml kyseliny HCl 33% a doředí 193 ml destilkou a je z toho 2 deci 3,5% HCl.
Původně jsem chtěl kupovat 10ti%, ale nemohl jsem je zlomit. Smlouval jsem dál a ochotní byli až na 5ti%. Vždycky vezmu tu jejich prázdnou lahvičku a strčím ji pod nos obsluhující lékárnici. Ta chvíli nerozhodně kouká a když vidí jejich vinětu, tak milostivě odkráčí nechat ji udělat. No a doma si ji doředím na 3,5% a v pohodě aktivuji MMS a dávkuji do sklenice vody pár kapek, hlavně když mne popadne žravost na masóóóó......... :D


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“