Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Minerály,Potravinové doplňky,Co a jak užívat

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Poďakovanie

Příspěvek od Nso ci »

lena, cimirek, úprimne ďakujem, + 1 :good:. Toto fórum je plné skvelých duší.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

kysličník hlinitý v produktu Schindeleho minerály

Příspěvek od muflon »

Nelíbí se mi hliník (kysličník hlinitý) obsažený poměrně dost v produktu Schindeleho minerály:
http://www.lekarna.cz/schindeleho-mineraly-1000g/

Dle knihy Doba jedová, i historických faktů, je hliník dost nebezpečný... online poslech stream (nebo ke stažení mp3 v audio archivu CR2 :
viz audionahrávka pořeadu Meteor z 23.7.2011 8:08 (čtou z knihy Doba Jedová...o níž jsem již dával na tomto fóru odkaz ...
http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?defau ... 15x_Meteor

Nebo se pletu a ve formě kysličníku hlinitého pak hliník tolik nevadí??? To bych se dost divil...Tak kdo ví, napište... :roll: (ať si to kdo chce srovná s tím co ví)

PS: já schindeleho nikdy nepoužíval, ale vím že se jistě najdou mnozí...dávám přednost chloridům minerálů...

Jo a ten Meteor běží na ČR2 (Praha) každou sobotu ráno v 8. Teď tam na pokračování čtou z té Doby Jedové, minule bylo o očkování a předtím o vakcínách, nádobí, hliníku, aspartamu... (prostě samých chem.dobrotách, mňam ! :evil: :lol:

Vobčas říkaj na Meteoru pěkný blbosti, ale občas tam něco zajímavýho taky je (jako teď ta kniha Doba Jedová).
Recenze knihy:
http://www.chemievjidle.cz/prakticke-in ... ova-clanek
("...máme ji taky doma a udělal bych to jako povinnou četbu místo Babičky ve škole. Je to opravdu síla a doporučuju tu knížku číst po kouscích, protože najednou je to až moc silný kafe...." 8) 8)


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Koupě vitamínu D 5.000 IU 360 cps za 725 kč

Příspěvek od jani »



NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: kysličník hlinitý v produktu Schindeleho minerály

Příspěvek od NAVAR »

Kysličník hlinitý alias Al2O3 alias korund je poměrně dost stabilní.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

osud.cz

Příspěvek od stevo69 »

No pozeral som ten webshop osud.cz, to snad nie je možne tak predražené výrobky som ešte vživote nevidel.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Re: osud.cz

Příspěvek od stevo69 »

mam objednané Kyselina askorbovu, chlorid draselný, jedlú sodu atd ked mi to príde dam vediet ake su ceny a kde som to kupil


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Kyselina fosforečná - nejdůležitější kys na této planetě???

Příspěvek od Denny »

Ahoj, dlouho jsem tu "nebyl" a tak mě omluvte, pokud se již toto téma probíralo:

Cukr je pro nás požehnání, tvrdí například Petr Lukeš
B o s k o v i c e (Jim) - Jaké jsou dnes nejrozšířenější choroby, kterým lze předcházet?
Mezi obyvatelstvem je rozšířena řada plísní, které nám snižují vitalitu a hlavně imunitu.
Nejčastější plíseň je moučná – Candida albicans. Ta se objevuje již za 3 - 12 hodin na pečivu, které
necháme uloženo v igelitu. Tato plíseň způsobuje moučnivku na sliznicích dutiny ústní, hlavně u
dětí a u žen na přirození. Situaci podporují i ostatní plísně, hlavně na burácích, které produkují
nejhorší jedy – aflatoxiny. Dále podporují plísně antibiotika braná opakovaně a dlouhodobě. Plísně
jsou zákeřné proto, že nám nedělají teploty, pouze je nám slabo a divně a snadno pak chytáme
běžné infekce.
Proč?
Protože se navazují na receptory T-lymfocytů, což jsou naši buněční zabíječi v první linii
v obranyschopnosti. Ty ztratí svou důležitou funkci makrofágů a pak viry a bakterie mají volný
vstup do těla. Pak se divíte, že jste opakovaně nemocní. Když to pacientům vysvětlím a oni
dodržují určité zásady, pak za půl roku přijdou a řeknou – víte, že jste měl pravdu. Teď už je mi
podstatně líp a mám více energie.
Pijme colu, je v ní cukr!
Když řeknu, že Coca cola je nejzdravější nápoj u nás, tak 90 procent lidí, kteří jsou zblblí
podplacenými lékaři, se chytne za hlavu a myslí si něco o mé pomatenosti. Když chci psát nebo
povídat o Coca cole, tak své tvrzení musím mít podložené, což se o mnohých pisatelích říci nedá.
Já vypiju denně 2 litry coly. Nepředpokládám, že by doktoři byli tak hloupí sami od sebe, když
vystudovali medicínu, a že by si nepamatovali, že například kyselina fosforečná je pro nás
nejdůležitější kyselina na této planetě. Drží totiž genetický kód DNA, protože ta jediná je schopna
tvořit esterické můstky, které drží šroubovici DNA, aby se nerozpadla. Kdybychom tu kyselinu
neměli, budou se rodit různé zrůdy. Coca cola, která je konzervovaná kyselinou fosforečnou nám
vůbec neškodí, právě naopak.
Další důležitou funkcí kyseliny fosforečné je její schopnost tvořit makroenergetické vazby v ATP,
dále s glukózou a fruktózou a kyselinou pyrohroznovou. Při odštěpení jedné molekuly této kyseliny
se uvolní energie 12 kcal, která je okamžitě zpracována pro další funkce a reakce v buňce
(opakování pro lékaře).
Rovněž s despektem je tvrzeno, že výborně vypucuje záchod a povolí šrouby. Zkoušel jsem to, ale
není to pravda. Když chcete vypucovat varnou konvici, použijete na to ocet nebo kyselinou
citrónovou a nikdo vám neříká, kromě mě, že je to šméčko pro tělo.
Kyselina fosforečná a fosfáty se dřív, kdy ještě nebyl farmaceutický průmysl tak hladný, používali do mýdel,
čistících prostředků a saponátů. Nyní se fosfáty pomalu odstraňují a do čistících
prostředků a saponátů se dávají bioenzymy, které člověku škodí. Fungují totiž jako dráždidlo a
alergen na sliznici dýchacích cest. Takže, když si kupujete prací prostředek, kde je psáno velkým
písmem bez fosfátů, je velmi pravděpodobné, že si přivodíte alergii.
Jakou cestou jsme v minulosti získávali kyselinu fosforečnou?
No, ze stravy. Když jíte maso, tak ze stavby masa samého, ale i z buněk ostatní stravy, protože
obsahují DNA. Coca-colu piju již od roku 1963, kdy jsem ji dostal jako odměnu za to, že jsem udělal
příjmačky na zdejší gympl. Vím, že je to nejzdravější nápoj u nás, protože obsahuje kromě kyseliny
fosforečné trávící fermenty, které jsou podobné wobenzymu.
A za ten platíme velké peníze, když ho potřebujeme.
Coca colu vymyslel v roce 1885 americký lékarník John S. Pemberton z Atlanty v Georgii a při
výrobě mimo jiné použit extrakt z cocy a colových ořechů. Nápoj se prodával v okolních lékárnách
jako „tonik stimulující mozek“. Kdo má trávící problémy jako například zvracení a nechutenství a
dá si vyštěrchanou a mírně naředěnou ledovou coca colu, tak se mu udělá dobře. Bohužel přesto,
že to lidé již vyzkoušeli, se nikomu nerozbřesklo. Že by si řekli, že na zanícený trávící trakt se dá
šméčko a ono se to vyléčí...
Dále by si měli doktoři vzpomenout, že naše kosti jsou složeny z 85 procent z fosforečnanu
vápenatého. To je ohromná zásobárna vápníku a kyseliny fosforečné. A jak někdo tvrdí, že Coca
cola odvápňuje, tento proces není tak jednoduchý. Protože naše kost je tvořena a odbourávána
dvěma druhy buněk. Jedny se jmenují osteoblasty, které tu kost staví za pomocí alkalické
fosfatázy. A dále máme osteoklasty, které kost odbourávají a tuto reakci katalyzuje (spouští)
kyselina citrónová.

Celý článek zde: http://www.boskovicko.cz/cislo.phtml?is ... #art_12853


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Vitamíny

Příspěvek od dfgfh »

Zdravíčko, omlouvám se, že se ptám na něco, co bylo určitě řečeno nesčetněkrát, ale mám v tom už takový maglajz, že se zeptám pro jistotu také. Jaké všechny vitamíny či jiné doplňky stravy by měl člověk se špatnou imunitou jíst? Slyšela jsem o dávkách vitamínu C až 15 - 20 000 mg/den, což mi však následně údajně způsobí nedostatek vitaminu B2 a B6 a kyseliny listové, zinek se má užívat se selenem, k jódu a vápníku je také zapotřebí zinek. Jsou všechny tyto informace pravdivé? A jaké množství kterého vitamínu je tedy optimální? Nyní jím denně zhruba 1200 UI vitamínu D, 400 UI vitaminu E, 15 mg zinku, 300 mg hořčíku, cca 3 mg vitaminu B, asi 1500 mg vitaminu C a 100 mg selenu. Co všechno bych ještě měla zařadit? A na jaký nedostatek si nyní zadělávám? Jsem přesvědčena, že na nějaký zajisté, tak se raději ptám, dokud je čas. Díky moc! Klára


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

MNO...

Příspěvek od jarda ovčák »

Imunitu máme všici zhruba stejnou. Plus mínus autobus. pak nastupují specifikace... žiju ve městě, jsem neštastný, dělám práci, co mne neba,musím čumět na lidi, který nemusím a nedělám, co bych chtěl, nežiju, jak bych chtěl,nemilluju, nejsem milován.......
Zde je příčina poruch imunity. To jsou příčiny. Myslet si, že nám hrst pilulek nějakým zázrakem napraví příčiny je pošetilé.Poruchy imunity a časté nemoci jsou vykřičníkem, jsou požehnáním i vstyčeným ukazováčkem, abychom pochopili, že je třeba změny.
Možná to bude šok, ale zkus lehkou stravu, ryby, zeleninu, čerstvé mošty i štávy, vše pouze čerstvé, organické. A ve stejném duchu a stejně pečlivě se chovej ke své duši. Vsadím se s tebou, oč chceš, že zanedlouho se vše změní.Patáky nežer, zbytečně budeš cpat svoje peníze lékárníkům.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MNO...

Příspěvek od laik »

amen :good:


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Re: MNO...

Příspěvek od dfgfh »

jarda ovčák píše:Imunitu máme všici zhruba stejnou. Plus mínus autobus. pak nastupují specifikace... žiju ve městě, jsem neštastný, dělám práci, co mne neba,musím čumět na lidi, který nemusím a nedělám, co bych chtěl, nežiju, jak bych chtěl,nemilluju, nejsem milován.......
Zde je příčina poruch imunity. To jsou příčiny. Myslet si, že nám hrst pilulek nějakým zázrakem napraví příčiny je pošetilé.Poruchy imunity a časté nemoci jsou vykřičníkem, jsou požehnáním i vstyčeným ukazováčkem, abychom pochopili, že je třeba změny.
Možná to bude šok, ale zkus lehkou stravu, ryby, zeleninu, čerstvé mošty i štávy, vše pouze čerstvé, organické. A ve stejném duchu a stejně pečlivě se chovej ke své duši. Vsadím se s tebou, oč chceš, že zanedlouho se vše změní.Patáky nežer, zbytečně budeš cpat svoje peníze lékárníkům.
Děkuju, vážím si Tvé rychlé odpovědi, ale vzhledem k zdravotním problémům se o zdravý životní styl už chvilku zajímám a ač zatím nejsem schopna (a nejspíš ani nikdy nebudu) žít jen ze syrového ovoce a zeleniny, tak se snažím, co mi vůle stačí :) Nyní jsem dokonce vyřadila i mléčné výrobky, alkohol a kávu (a to je pro mě sakra krok) a jím tedy jen ryby, ovoce, zeleninu, tmavé pečivo (úplně bez pečiva bohužel být nějak neumím), sladím medem, používám himalájskou sůl.. jistě, často zhřeším a moje strava není zdaleka dokonalá, k bodu, kdy celý svůj život zasvětím jen zdravé stravě, se nejspíš nikdy nedopracuju, ale chtěla jsem tím říct, že se snažím a určitě si nemyslím, že spolknu hrst tabletek a bude mi hej, naopak jsem byla vždy proti umělým vitamínům, ale podle posledních informací, které mám, se zdravou stravou do těla potřebné látky nedostanou a proto bych se chtěla zeptat, jak mohu v tomto ohledu svému tělu co nejlépe pomoci já. Děkuji.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Takže budeš mít organismus zatížen tou druhou stranou... Nic se neděje bez příčiny, a pokud tu neodhalíš, budou se důsledky marně napravovat. Jakým způsobem se projevuje pokles tvé imunity?? Pokud totiž jak píšeš baštíš trochu zdravě, pak je opravdu příčina tam, kde ji nikdo nechcem hledat. Když vyloučíme posttraumatické stavy po chemo, operacích, úrazech...


dfgfh
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pát 07 říj 2011 21:14

Re: mno...

Příspěvek od dfgfh »

jarda ovčák píše:Takže budeš mít organismus zatížen tou druhou stranou... Nic se neděje bez příčiny, a pokud tu neodhalíš, budou se důsledky marně napravovat. Jakým způsobem se projevuje pokles tvé imunity?? Pokud totiž jak píšeš baštíš trochu zdravě, pak je opravdu příčina tam, kde ji nikdo nechcem hledat. Když vyloučíme posttraumatické stavy po chemo, operacích, úrazech...
Projevuje se častou nemocností, ale v poslední době se jedná o tak frekventovanou nemocnost, že mi za poslední měsíc bylo všeho všudy dobře třeba 7 dní, ale ani jeden den ne natolik, abych mohla třeba sportovat. Jsem stále unavená, jakmile udělám rychlejší pohyb, tak jsem zpocená, bolí mne v krku. Mám to všechno od 15, kdy jsem měla mononukleózu. Poté, co jsem ji vyléčila, jsem začla být často nemocná (do té doby jsme byli s bratrem oba neustále zdraví). Tenkrát jsem začala chodit na imunologii, kde mi pak doktor řekl, že mám stále více EB viru v těle, ale protože jsem měla pocit, že mi prášky (Luivac apod, nevím, jestli je to taky takoví svinstvo) nezabírají, tak jsem tam asi po třech letech chodit přestala. Potom se stávalo, že jsem byla nemocná třeba celou zimu, ale nyní v mých 24 už to bylo i celé léto. Většinou se nejedná o takovou nemoc, že bych nebyla ničeho schopna, to třeba dva dny, ale i potom je všechno hrozně obtížné a nedá se s tim moc fungovat. Teď, když jsem se začla cpát česnekem a céčkem hned při prvotních příznacích, trvá nemoc třeba trochu kratší dobu, ale i tak když pořád ruším, na čem se s kým domluvím a doma pořád polehávám, tak je mi to nejen nepříjemné, ale už i trapné vůči ostatním, proto s tím fakt musím něco udělat. MMS jsem brala při nemoci jednou a pak jsem z něj začala mít strach, ale nyní zase začínám koketovat s myšlenkou, že se možná jedná o způsob, jakým s tím zatočit. Co myslíte? Díky za každou radu!
Naposledy upravil(a) dfgfh dne ned 09 říj 2011 7:53, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: mno...

Příspěvek od poota »

dfgfh píše: Projevuje se častou nemocností, ale v poslední době se jedná o tak frekventovanou nemocnost, že jsem mi za poslední měsíc bylo všeho všudy dobře třeba 7 dní, ale ani jeden den ne natolik, abych mohla třeba sportovat. Jsem stále unavená, jakmile udělám rychlejší pohyb, tak jsem zpocená, bolí mne v krku. Mám to všechno od 15, kdy jsem měla mononukleózu. ..
Tohle vypadá na únavový syndrom, ke kterému se většinou po mononuklóze dospěje. Je to pěkné svinstvo a dřív na to dávali invalidní důchod. S pokrokem doby je toho stále víc, takže tu invalidku na to škrtli - hned je víc "zdravých". Ale na druhou stranu přibylo lidí, kteří mají problém dojít do práce, tam to nějak přežít a doploužit se potom zpátky. Jediný typ MuDrců, kteří tomu věří a někdy na to i něco málo najdou, jsou imonologové. I jejich možnosti jsou značně omezené, takže vyzkoušet se to dá, ale je to bez záruky.
Osobně bych doporučil směrovat se spíš na čištění organizmu - ledviny, játra, střeva, a očistné kůry jako třeba půst nebo hladovky. Pomoci by mohly procházky v hlubokých lesích a cvičení pokud možno v přírodě - tai-či a nebo třeba Pět Tibeťanů. Vzhledem k tomu, že lékaři si s tím neví rady, je vhodnější se soustředit na alternativní postupy.
Únava a neodpočatost způsobují apatii a nechuť cokoli dělat. Bojovat proti tomu jakýmkoli fyzickým vypětím je nemyslitelné - ale je nutné začít tím, že se podpoří psychika. Je potřeba si najít něco opravdu zajímavého a aktivně tím mysl "zabavit". Pasivně ležet a "odpočívat" nepomáhá, to sis už ověřila. Zkus tedy raději pomalou procházku na čerstvém vzduchu. Nejde přitom o nějaké fyzické vypětí, jde hlavně o to, že jsi aktivní. Že právě Ty jsi tím, kdo řídí dění kolem Tebe, že se to děje podle Tvé vůle. Že se nepodřizuješ tomu, co se Tě snaží "dostat". Nikomu nic neslibuj abys to nemusela odvolávat - aspoň se potom nebudeš muset cítit trapně a mít pocit, že jsi "nedostatečná". Všechen svůj volný čas si vyhraď pouze pro sebe, pro svoje zájmy a svoje aktivity. Ty jsi teď to nejdůležitější, co máš - a nikomu na Tobě nezáleží víc, než Tobě. Není to žádné sobectví - uvědom si, že tohle je zatraceně těžká práce a jestli se z toho chceš opravdu vyhrabat, tak na to budeš muset vydat obrovské úsilí. Taky se nenech znechutit tím, že to půjde velice pomalu a někdy téměř vůbec. Úspěchem je i prosté nezhoršování, takže jakýkoli sebemenší posun k lepšímu je zcela legálním důvodem k jásotu a oslavám.

Držím Ti palce - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kotel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 27 říj 2010 13:43
Dal: 1 poděkování

Re: Kyselina fosforečná - nejdůležitější kys na této planetě

Příspěvek od Kotel »

A co kofola? Mě tedy chutná víc :D


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“