Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
lena

spatne

Příspěvek od lena »

pokud je ti spatne a zvracela, pote je lepe snizit pocet kapek, ale ze jsi brala jenom jednu, ale asi prilis rychle po sobe, udelat zase kratsi prestavku, az se zase telo uklidni a pote pomalu zase brat, staci rano 1 kapku a az druhy den pridat druhou, telo si musi udelat trochu poradek, odbourava jedy a je to proto prilis na metabolismus, jinak se nemusis bat, ze te to zabije, pomalu ale jiste je lepsi jako rychle.

sama jsem to zazila pri prvni davce jsem take mela prvni paleni zaludku jako paleni zahy a pote hlad a chut k jidlu, to jenom, ze se zaludek cisti nejrychlejsi cestou.

jinak si dat vitami c pokud je zle, ten to zase uklidni, precti si vsechny udaje od A az do Z, myslim od zacatku az do konce vsechny zpravy pri uzivani ci zkusenosti s mms.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od děda Slavík »

Objednala som si mms1 a dala prvu kvapku podvecer, asi hodinu po jedle...asi po 4 hodinach som si dala druhu kvapku...a okolo polnoci ma chytil hlad, tak som si dala chleba s niecim...neviem, ci toto sposobilo, ze som zvracala... je to mozne?
Je to možné. Ale důvodem bude MOŽNÁ něco jiného. Nemáš asi v pořádku žaludek (a další problémy). Já bych se podíval na fórum o HCi. Nejprve bych zkusil samotné tablety HCi, dal si do pořádku žaludek a žaludeční stěnu a teprve potom bral MMS. Ale pečlivě dodržel poměr obou složek (1 : 5)

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0

To ale neříkám jako radu, ale jen můj postup v podobném případě.


Kluci, do toho.
mary17
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21 čer 2010 20:44
Bydliště: BA

Re: spatne

Příspěvek od mary17 »

lena píše:jinak se nemusis bat, ze te to zabije
...sa nebojim. Ked som mohla uzivat warf..., ktorym sa zabijaju potkany, tak toto by horsie byt nemalo :D Teda este dostudujem odporucane rady a dusevne sa na to pripravim...a dufam, ze sa to podari. Zatial dakujem.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HCl, MMS1, T-MMS1

Příspěvek od Palo »

Nenašel by se někdo, kdo aktivuje MMS1 kyselinou chlorovodíkovou a s nějakými těmi zkušenostmi? Já jsem už zlenivěl a vyhovuje mi T-MMS1, tak se mi to zkoušet nechce :lol: Ale koupel někdy zkusím...

Co se týče pálení žáhy, zkoušel to tu někdo hasit HCl kromě mě?
Sám tedy mám výborné zkušenosti a mám dokonce pocit, že se mi pomaličku a jistě vrací přirozená HCl... Je to možná dáno i užíváním zmíněného T-MMS1...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Tata skončil

Příspěvek od Mo »

Úprimnú sústrasť :( veľa síl, Mo


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

MMS třídírna

Příspěvek od Mo »

Já to natáhnu do 115ti, protože les mám za zahradou.

Teda Dedo, fandím Vám ;) do tej 115 :) nech Vám tá energia dlho vydrží ;) ale bez tých smutných slov o starnutí z ďalšieho príspevku, tak to je lepšie ;)


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Otazka

Příspěvek od Mo »

děda Slavík píše:Já bych se podíval na fórum o HCl. Nejprve bych zkusil samotné tablety HCl, dal si do pořádku žaludek a žaludeční stěnu a teprve potom bral MMS. Ale pečlivě dodržel poměr obou složek (1 : 5)
Mám rovnaký názor ;) sama teraz začínam s HCl a postupne budem pridávať mms1, teda z toho bude Tmms1 a skúsim asi aj Tmms2, ale až po nejakom čase, bola som včera na diagnostike, nič pozitívneho, tak idem testovať Tmms ;) s tým HCl to bude naozaj pravda, dokonca Palo vravel, že keď by bol človek zdravý, stačilo by i samotné HCl, ale keď už je tam nejaký problém (vírusy a pod.), ten rieši mms, takže preto Tmms ;) treba skúsiť a uvidíš ;) vždy sa však má začať samotným HCl, ako píše Dedo ;)


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl, MMS1, T-MMS1

Příspěvek od děda Slavík »

Sám tedy mám výborné zkušenosti a mám dokonce pocit, že se mi pomaličku a jistě vrací přirozená HCl... Je to možná dáno i užíváním zmíněného T-MMS1...
Přidám taky jeden pocit.

Po delší přestávce jsem začal zase brát MMS. Stará moje zvyklost, 15 kapek s kyselinou citronovou mně nějak nepasovala. Cítil jsem odpor. Druhou dávku jsem snížil na 10 kapek, ale nechuť zůstala. Dnes jsem tedy vzal 10 kapek, ale místo kyseliny jsem tam vysypal jednu tobolku HCi. Nechtělo se to rozpouštět, přidal jsem asi lžičku vody a po delší době jsem usoudil, že to stačí, dolil trochu meltou a šoupnul do sebe. Nechuť a odpor jsem neucítil. Namísto toho jen jakousi vnitřní spokojenost.

Takže mám otázku na Palo. Nebylo by k mání tekuté HCl???


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl, MMS1, T-MMS1

Příspěvek od Palo »

děda Slavík píše:Takže mám otázku na Palo. Nebylo by k mání tekuté HCl???
Určitě, ale nemám zatím dost kvalitní destilované vody, takže množství je omezené. Můžu poslat v 50 ml skleničce s kapátkem. Cena za skleničku je 30 Kč, za náplň 10 Kč. Jde o 10% kyselinu chlorovodíkovou. MMS se s ní aktivuje 1:1, ihned žloutne, není nutné čekat 3 minuty.
Bohužel cena za poštovné a dobírku je stále 100 Kč...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl, MMS1, T-MMS1

Příspěvek od děda Slavík »

Souhlasím, ale potřeboval bych půl litru. Mám na to příživníky.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl, MMS1, T-MMS1

Příspěvek od Palo »

Tak se pak ozvu, jak toho bude víc...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Kalibos
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pát 11 čer 2010 20:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od Kalibos »

mary17 píše:Zdravim, citam vas tu uz dlhsiu dobu...a mam -ako inak- jednu otazku. Objednala som si mms1 a dala prvu kvapku podvecer, asi hodinu po jedle...asi po 4 hodinach som si dala druhu kvapku...a okolo polnoci ma chytil hlad, tak som si dala chleba s niecim...neviem, ci toto sposobilo, ze som zvracala... je to mozne? Po jednej-dvoch kvapkach? To je so mnou az tak zle? :-) Potom ma napinalo na vracanie este asi tri dni. Subezne som bola chora-zapal prinosovych dutin. Chcela by som to skusit, len mam mierne obavy...som alergik na roztoce, mam arytmiu, nadvahu, bolave kolena... ale inak sa citim zdravo :-)
Já osobně si myslím, že to je hovadina, aby ti bylo špatně po 1 kapce. Spíše bych předpokládal, že zde jde o psychiku. Prostě ses začala po použití MMS příliš kontrolovat, sledovat a hlídat. Možná i proto, že jsi z toho měla strach. Ani já si nejsem doteď jistej, jestli vůbec dělám dobře, že to beru. I jsem měl o MMS hrůzostrašné sny. Prostě na tomto foru jsme všichni experimentátoři a žádnej vědecky podloženej výsledek zde není. Přece jen všichni dobrovolně polykáme chemii na úpravu vody v bazénu a to zřejmě ve vysokém množství. Já teda fakt nevím.... jedna věc je tutová, byl jsem při braní plnej vitality. Až bych snad řekl, že to bylo z MMS. Na druhou stranu se mě to zdá jako absolutní blbost, když jsem byl po 2 dnech na dávce 255 kapek za den a ani to se mnou nehnulo. Skvělá byla také pozitivní událost, neměl jsem chuť na jídlo, což jsem při své prasečí váze uvítal.... jenže přesně den poté, kdy jsem MMS přestal brát přišlo to o čem všichni píšou. Prostě jsem se posral. Nepřineslo to však to co jsem slyšel od ostatních a to co jsem očekával (ta hloubka a intenzita posrání). Takže netrpělivě čekám až budu mít týden volna a tentokrát si to sám se sebou přes MMS pěkně vyřídím, v dosahu toalety. Trošku se mě dělalo špatně od žaludku hned po požití a rvalo to tak 30 mint, nicméně pokud to naředíš jablečným džusem a ne vodou, nevolnost by měla být spíše výjimkou. Neměj strach, všechny nemoce co jsi vyjmenovala mám taky. napiš jak jsi to zvládla.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od Palo »

mary17 píše:Zdravim, citam vas tu uz dlhsiu dobu...a mam -ako inak- jednu otazku. Objednala som si mms1 a dala prvu kvapku podvecer, asi hodinu po jedle...asi po 4 hodinach som si dala druhu kvapku...a okolo polnoci ma chytil hlad, tak som si dala chleba s niecim...neviem, ci toto sposobilo, ze som zvracala... je to mozne? Po jednej-dvoch kvapkach? To je so mnou az tak zle? :-) Potom ma napinalo na vracanie este asi tri dni. Subezne som bola chora-zapal prinosovych dutin. Chcela by som to skusit, len mam mierne obavy...som alergik na roztoce, mam arytmiu, nadvahu, bolave kolena... ale inak sa citim zdravo :-)
Opět nedostatek HCl - trávicích šťáv. Ostatně jak to vypadá, tak už delší dobu.
Ke zvracení nebo k průjmu dojde vždy, když není žádná HCl v žaludku. Tedy HCl doplňovat, ještě před užíváním MMS1 či MMS2. HCl sehnat v lékárně. V případě neúspěchu můžu zaslat nyní tablety či tobolky Betain HCl a později, jak bude destilka, tak i 10% roztok HCl.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od děda Slavík »

Betain HCl a později, jak bude destilka, tak i 10% roztok HCl.
Palo, skoro celá Morava pálí slivovici. Na ředění se používá destilovaná voda. Studniční většinou vše znehodnotí zákalem. Letos jsem se byl podívat v nové palírně a dostal jsem informaci, že destilka není a proto se s úspěchem a levněji používá pitná voda z obchodu (v lahvích) bez příchuti.

A mám dotaz. Když HCi je ve skutečnosti žaludeční kyselina, nestačila by aktivace MMS v žaludku pouze svou vlastní kyselinou?? Po případě pro jistotu současně s tím polknout tabletu Betain HCi??


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvek od Palo »

Bohužel to takto řešit nejde. Aby došlo k brzké aktivaci MMS1, je nutné, aby chloritan sodný nebyl ničím jiným dále ředěn. Tzn. pít ho tak jak je absolutně nedoporučuju. Naředěný se aktivuje možná i více než dvě hodiny, což pochybuji, že v žaludku vydrží...

Takže odpověď zní - sice to jde, ale účinnost naprosto mizerná (avšak nějaká malá je)... Navíc určitě to přirozenou HCl v těle vypráská, tzn. určitě doplňovat, ať už v tabletách nebo v roztoku...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“