Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení a HCL

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
děda Slavík píše:...ale teprve teď je to JASNĚ A SROZUMITELNĚ OBJASNĚNO. Velké H, C s malým l (el). HCl.
To jsem rád ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

HCl a psaní

Příspěvek od jvj56 »

Názor chemika, tedy můj.
V tomto případě je jedno zda se píše malé L HCl nebo velké HCL.
L prvek není. Konvence říká první písmeno velké a když druhé tak malé.
Prostě se to zaměnit nedá. :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro zasmání

Příspěvek od Palo »

S doktorem se radši o MMS nebavte, abyste neskončili jako kámoš. Doktor mu do zprávy napsal, že se pacient léčí "chlordioxinem" :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

chlordioxiNem

Příspěvek od Edgar »

a dioxiny jak známo příliš neléči že :D :D


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tata skončil

Příspěvek od Jim68 »

Slíbil jsem, že se dozvíte, jak to dopadlo. Táta v sobotu umřel, už toho měl všeho dost. Mms bral do minulého pondělí, pak už nic nejedl a nepil až do smrti, myslím, že se rozhodl sám. Bojoval pět let a bojoval vším, co bylo k dispozici. Nevzdal to. Jen věděl, že je na konci.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tata skončil

Příspěvek od Palo »

Upřímnou soustrast... Škoda, že se rodina neshodla ohledně mé případné pomoci...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Jim68

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Je mi to líto. Příjmi hlubokou, upřímnou soustrast. Buď statečný. Světluška


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS aktivované HCl

Příspěvek od Palo »

Dnes jsem zkoušel aktivovat MMS1 tekutou HCl. Měl jsem 10% roztok HCl. Bohatě stačilo aktivovat 1:1. V případě 3,5% HCl by určitě stačilo aktivovat 1:2.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS aktivované HCl

Příspěvek od děda Slavík »

Palo píše:Dnes jsem zkoušel aktivovat MMS1 tekutou HCl. Měl jsem 10% roztok HCl. Bohatě stačilo aktivovat 1:1. V případě 3,5% HCl by určitě stačilo aktivovat 1:2.
A to je další důvod, proč ještě chvilku počkám s HCi. To "tobolkování" se na mé třesoucí ruce moc nepasuje. Všechno rozsypu a v tobolce není níc.

Objevil jsem další "zázračný doplněk" k MMS. Léčivé houby. Třeba LESKLOKORKU LESKLOU a OUTKOVKA PESTROU. Roste to i v našich lesích. Bez vedlejších účinků a spolu s MMS je zajištěn život do stopěti. Já to natáhnu do 115ti, protože les mám za zahradou.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Tata skončil

Příspěvek od hanka »

Jim68 píše:Slíbil jsem, že se dozvíte, jak to dopadlo.
Přijmi hlubokou soustrast. Je mi to moc líto. Věřila jsem, že to ještě zkusí, ale pět let neustálého boje člověka vyčerpá i u mnohem lehčích nemocí.... Už chtěl mít klid..... Ať je mu země lehká.
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tata skončil

Příspěvek od děda Slavík »

Věřila jsem, že to ještě zkusí, ale pět let neustálého boje člověka vyčerpá i u mnohem lehčích nemocí.... Už chtěl mít klid.....
Asi se dozvěděl příliš pozdě o možnosti řešení (jak nabízel Palo) A pokud ho ani vlastní rodina nepodpořila a smířila se dopředu s jeho koncem, nebo dokonce...... i to se stává. Nechci posuzovat, ale znám takové případy.
Tomu konci nikdo neuteče. Jde jen o to, to hodně opozdit a neodcházet zbytečně brzy. Ale i to se běžně stává. Jeho odchod je ale vždy horší pro partnera, který zůstane. Samota, jeden důchod na vše a jistota TĚĎ JSEM NA POŘADÍ JÁ. To stáří a nemoci je pěkná mizerie...


Kluci, do toho.
merkwa
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18 čer 2010 13:09

Re: Tata skončil

Příspěvek od merkwa »

Jim68 píše:Slíbil jsem, že se dozvíte, jak to dopadlo.
Mrzi ma co sa stalo Tvojmu tatovi. Minuly rok v lete zomrel moj otec, tiez na rakovinu, viem trosku ako sa asi mozes citit. Cital som Tvoje prispevky o tvojom otcovi a aj naposledy to, ked si opisoval ze je mu horsie. Trosku som ale dufal, ze snad s Palovou pomocou by ste mu pomohli. Ten boj je velmi vycerpavajuci po vsetkych srankach, asi to tak citil, ze uz nema sil.
Uprimnu sustrast. Bud silny.


zuzis
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 22 kvě 2010 22:25

Špatně od žaludku

Příspěvek od zuzis »

Ahoj všem. Měl jste někdo při už nižších dávkách mírné bolesti žaludku, nechuť k jídlu takovou, že se nemůžete na jídlo ani podívat, jinak je vám ještě víc špatně od žaludku? Mohu to považovat jako za působení mms (mms1) a vybíjení něčeho velkého, nebo je to vina nedostatku kyseliny chlorovodíkové? Při dávkách 4 kapek a níže to se mnou nic nedělá a funguju normálně. Ale nemohu se dostat více jak na 7kapek. To jsem k nepoužití, skoro nejím a nepiju.


lena

mms - zaludek

Příspěvek od lena »

u me to fungovalo ze zacatku take tak a ted uz ne, pokud beru jenom 3-4 kapky, kdyz si dam vysokou davku jako posledne 8 kapek, pote me bylo taky dost divne a chut na jidlo nebyla, neco to v tele dela, ci odvadi z tela neco jedovateho, proto neni chut. nejlepe je pockat az uplne vyhladnes, hodne pit vodu, pokud je mozne, aby se telo procistilo. jinak ti muze byt zle, az budes zvracet.

jestli je to z duvodu nedostatku kyselyny nevim, ale asi ne. posledne jsem si to dala prave s kyselinou ci s HCl, coz je vlastne dobre pro zaludek. nechala jsem to tak dlouho pusobit, az jsem opravdu dostala chut na jidlo. sledovala jsem to, ze se to pomalu, ale jiste posouvalo a spatne od zaludku velmi pomalu ustupovalo. trvalo to skoro cely den.

dle rad je nejlepe snizit pocet kapek, aby telo s tim nemelo tolik problemu, ale tvrdi nekteri, ze ne, pockej si take na odpovedi jinych


mary17
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 21 čer 2010 20:44
Bydliště: BA

Otazka

Příspěvek od mary17 »

Zdravim, citam vas tu uz dlhsiu dobu...a mam -ako inak- jednu otazku. Objednala som si mms1 a dala prvu kvapku podvecer, asi hodinu po jedle...asi po 4 hodinach som si dala druhu kvapku...a okolo polnoci ma chytil hlad, tak som si dala chleba s niecim...neviem, ci toto sposobilo, ze som zvracala... je to mozne? Po jednej-dvoch kvapkach? To je so mnou az tak zle? :-) Potom ma napinalo na vracanie este asi tri dni. Subezne som bola chora-zapal prinosovych dutin. Chcela by som to skusit, len mam mierne obavy...som alergik na roztoce, mam arytmiu, nadvahu, bolave kolena... ale inak sa citim zdravo :-)


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“