Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Louise píše: Ráda bych Váš názor. ... V březnu 2011 mi objevili bulku na krku.
Hele panenko Tohle Ti neublíží a pokud ta bulka je pod kůží, doporučil bych pokusnictví, které to možná vyřeší. Dej přes to něco savýho napuštěnýho vodkou, přes to igelit a přelepit a drž to pod vodkou několik hodin, osobně bych tomu dal 24, ale už dvě to asi vyřeší, i když to bych pár dní opakoval. Ublížit to neublíží a kůži to nespálí a je velice dobrá šance, že ta bulka začne mizet. Akorát použij pouze 40% alkohol, ne silnější. Když to pomůže hurá, když ne, nic se nestalo, ale šance jsou z mých zkušeností velice dobré.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Igi píše:Píšete tu, že likvidace tasemnic není jednoduchá. Jak na ně zabírá třeba takovej klystýr s MMS ?
Zapomeň na to. To se do tenkýho střeva nedostane. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Louise
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 10 črc 2012 18:45

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Louise »

Děkuji Slávku, ale já na to nemám šahat, pak se to zvětšuje, prý se pak ta cysta více plní, což se mi bohužel potvrdilo. Dnes jdu k paní Šedivé na Diacom. Paní Bláhová mi ji doporučila. Říkala, že to vidí na mikrofilária nebo na plasmodia. Říkala, že bych mohla zkusit biolampu. Že bulky takovéto nedělají velcí parazité, ale malý. Jen nechci na operaci, protože mít jizvu 5-6 cm je hrozné.Je to na místě co je vidět. Roh brady a krku.

Slávku a jaké máš ty zkušenosti s takovými bulkami? Je to pod kůží, ale má to prý pevný obal.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Louise píše:Děkuji ...Slávku a jaké máš ty zkušenosti s takovými bulkami? Je to pod kůží, ale má to prý pevný obal.
S bulkami? To záleží na tom, čemu lze říkat bulka. Přesně s tím, o čem mluvíš ty nikoliv. Zato pár zkušeností s lihovýma obkladama na kde co podobného a zatím 100%. Něco vám sem tedy přiložím, na co je třeba dobrý takový lihák.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše:
Igi píše:Píšete tu, že likvidace tasemnic není jednoduchá. Jak na ně zabírá třeba takovej klystýr s MMS ?
Zapomeň na to. To se do tenkýho střeva nedostane. Ahoj, Slávek.
Souhlasím, já to taky neumím. Ale pamatuju, že Denny tady někde popisuje, jak klystýruje až do tenkýho střeva. Nějak se pří tom válí na podlaze... :D ;)
Zkus se ho zeptat.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: Ale pamatuju, že Denny tady někde popisuje, jak klystýruje až do tenkýho střeva.
Deny má bujnou fantazii. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Louise
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 10 črc 2012 18:45

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Louise »

Tak jsem byla na tom Dia..... nebo jak se ten přístroj jmenuje. S tou bulkou. V bulce dle řezu nic, žádný parazit. Jak všichni píšete, že toho máte na stránku , tak asi 8 věcí mě našli. 4 nestojí prý ani za zmínku. Trochu chlamýdie by bylo lepší přeléčit, ale nic prý strašného, tricho...nevím jak je to celé, a pak něco od l...coz je pry blbe, ze se z toho blbe dostava. Ale bylo to v pojivu, ne v bulce. Tak nevím. Kdyby léky, tak jen Entizol a možná Vermox, když mi na ty malé breberky nezaberou ty bylinky co už jím. Jaké máte negativní zkušenosti s Entizolem?


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Ahoj Louise,
Môj názor na bulky sa Ti asi nebude páčiť. Ale aspoň skúsim .
Pri boji s boreliózou sa mi občas vytvoria bulky niekde náhodne na tele.
Po pár mesiacoch zase samovoľne zmiznú.
Bulky sú podľa mňa veľmi užitočné pre fungovanie imunitného systému.
Telo si ich vytvorí vtedy, keď je intoxikované a nevie sa rýchlo zbaviť toho odpadu.
Ak sa podporí imunita správnou stravou a pitným režimom,
telo sa postupne toxínov automaticky zbaví a zmiznú aj bulky.
Posledný týždeň som si užíval slnka na chalupe a nachytal som bronzu, ako za mladých čias.
To sa asi mojim príživníkom nepáčilo a zrejme vylučovali viac toxínov, čo sa prejavilo tak,
že mi vznikla celkom veľká bulka na lícnej kosti. A za to som telu vďačný, že stále tak neochvejne
bojuje a chráni môj organizmus. A viem, že keď bude mať IS čas na bulku, automaticky zmizne.
Takže ja proti bulkám nebojujem a nerobím si z toho starosti, lebo viem,
že telo je veľmi šikovné a keď uzná za vhodné, bulku jednoducho odstráni.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

milda píše:
Slavek Krepelka píše:
Igi píše:Píšete tu, že likvidace tasemnic není jednoduchá. Jak na ně zabírá třeba takovej klystýr s MMS ?
Zapomeň na to. To se do tenkýho střeva nedostane. Ahoj, Slávek.
Souhlasím, já to taky neumím. Ale pamatuju, že Denny tady někde popisuje, jak klystýruje až do tenkýho střeva. Nějak se pří tom válí na podlaze... :D ;)
Zkus se ho zeptat.
To "valanie sa na podlahe" je aby si to dostal aspon do vzdialenejsich casti hrubeho creva. Do tenkeho creva si myslim, ze by sa to dalo dostat, ak je hrube crevo kompletne prazdne, avsak je to len moj dohad. Ak by to aj islo, urcite by si to dostal maximalne tak do par centimetrov tenkeho creva, lenze to mera takmer 6 metrov. Pasomnica sa vzdy snazi prichytit na zaciatku tenkeho creva, co je logicke. Pasomnica prichytena na konci tenkeho creva dost vyrazne zlyhala, kedze telo jej zatial vsetko vstrebe a stravi a jej ostane fakt "hovno".


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Niky »

myslim, ze suhlasim s teoriou o bulkach a intoxikacii. ja som mala asi od 15tich velmi vela takych buliek na krku a kedze stale boli rovnake, aj moja dr. to pripisovala mojim alergiam. zatial som vybrala 6 kol praziq a albendazolu podla p. Blahovej (cize male davky) a entizolovu kuru. a predvcerom, ked som si robila komplikovany uces, tak som uplnou nahodou zistila, ze mi tie bulky uplne zmizli, som si prehmatala cely krk a fakt. celkovo som sa velmi dobre citila. teraz som vsak zas vytiahla kalibre na parazity a dnes sa citim cely den rozladena a inak nie dobre a nahmatala som si dve bulky na krku, cize asi je telo zatoxinovane.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jvj56 »

Igi píše:Píšete tu, že likvidace tasemnic není jednoduchá. Jak na ně zabírá třeba takovej klystýr s MMS ?
Postup mám jenom zprostředkovaný:
Klystýr skutečně nevyčistí tenké střevo. Je třeba použít "šanku" a následně klystýr s MMS. Dotyčná ještě brala nějaké léky ?
Tasemnice se prý z těla odstranila.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

jvj56 píše:Klystýr skutečně nevyčistí tenké střevo.
Zvažuji použití epsomské soli ke "klystýru zvrchu" s docílením sifonového efektu (něco jako šanky):

- dvě 500 ml sklenky s epsomskou solí (jedna lžíce na sklenku)
- dvě 500 ml sklenky s epsomskou solí (jedna lžíce na sklenku) a VMS (5 akt. kapek na sklenku)
- následně 500 ml sklenky s VMS (5 akt. kapek)

Časově nějak rozumně po sobě, předběžný odhad - každá sklenka po hodině.

Mělo by dojít ke klystýru "zvrchu", kdy bude pročištěno tenké střevo VMS-kem. Zatím ještě nezkoušeno, je jen plánováno.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Louise
Slávku a jaké máš ty zkušenosti s takovými bulkami? Je to pod kůží, ale má to prý pevný obal.[/quote]


cetla jsem u leceni dle Hildegardy z Bingenu, pokud mame nejake vyrustky na obliceji pak se ma vzit ametyst naslinit ho a tim potirat prave ruzne vyrustky, znaminka, bradavice na obliceji, nepise zde na tele, ale myslim si, ze to za zkousku stoji. Pry prave ucinek ametystu vnikne velmi hluboko do tela. Ja to zatim delam kratkou dobu, ale nemuzu zatim nic rici, chce to vyzkouset a to dlouhodobe.
Naposledy upravil(a) lena dne úte 17 črc 2012 9:08, celkem upraveno 1 x.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

19.7. - tento čtvrtek, v 17,30 hod., jsme se s kolegyňkou objednaly na plazmu na malárii v Ženských domovech na Praze 5.
Kdyby se to také někomu hodilo, může se přidat. Pokud to stíháte, pošlete mi zprávičku. Je to sice malinká mistnost, ale pár se nás tam vejde. Je nutné přijít včas.
Gaia


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »



Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“