Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS a různé choroby

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

lupenka

Příspěvek od Riga »

Díky za radu,jenže to je ten můj problém.Jednak bych to tak dlouho nedodržela,jednak jsou to zase peníze za léky.Přesto si Tvoji radu opíšu a někam uložím.Často se vracívám k takto uloženým radám a pak je vyzkouším.Raději budu zkoušet ty koupele.MMS mám dost.Koupila jsem to za malý peníz a větší množství přímo od výrobce.I tak děkuji .Riga


shine
Stálý člen
Příspěvky: 26
Registrován: úte 19 kvě 2009 16:20
Bydliště: Praha

Lupénka

Příspěvek od shine »

Zdravíčko,
mně na lupénku MMS zas až tak nepomohlo, podle mého názoru je u lupénky asi víc druhů.......já jsem objevila, že na můj druh spolehlivě pomáhá síran hořečnatý. Vrchovatou lžíci síranu nasypu asi do 120 ml sklenky nebo nějakého vhodného plastu, do toho přidám ještě lžíci sody bicarbony, udělám 100% nasycený roztok a tím to 2-5x denně matlám (podle práce). Také mi to zaléčilo akné, které se mi letos se zánětem žlučovodů objevilo na čele a bylo fakt dost brutální. Samozřejmě, ta sůl se nekazí, takže až to vyplácám, třeba po 14 dnech, udělám si nový dryják (neboli theriak =)))


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

lupenka

Příspěvek od Riga »

další dobrá rada na vyzkoušení.Díky!


Valhalla
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 16 úno 2010 20:42
Dostal: 1 poděkování

Tak jsem ho taky chytla.. zlatého stafylokoka

Příspěvek od Valhalla »

Tak jsem ho taky chytla.. zlatého stafylokoka, v mém levé oušku :(

0) bolest ucha jako.. krááááááááva
1) doktor > výtěr > laboratoř..
2) týden kapaní Ciploxu do ucha
3) po týdnu kontrola p. doktora, kde na mě čekal výsledek výtěru = zlatej stafylokok
4) tak se ptám p. doktora co s tím.. a no řka že už tam JISTĚ není pač ho ten Ciplox JISTĚ už zničil..
5) Myslíte že fakt zničil ? Nic o něm neví.. udělala jsem quick search a přišlo mi že každej píše, že to zase není JEN TAK.. se toho zlatýho
neřáda zbavit.
6) Jak se cítím ? Ucho už nebolí & pain killer už neberu, bolest už žádná, ale protože jsem MEZITÍM nastydla, tak mi teď v oušku řádně bublá,
ale svědí stále (to ale může být alergie na mé.. kočičí děti..).
7) Nejraději bych natáhla MMS do stříkačky.. a pořádně.. to vypláchla. Poradíte ? Předem děkuji


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Zlatý Stafylokok

Příspěvek od jvj56 »

Moje známá se ZS ho krásně zlikvidovala pomocí MMS. Měla ho asi 7 let.
Od té doby pokoj. Užívala orálně.


Valhalla
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 16 úno 2010 20:42
Dostal: 1 poděkování

Re: Zlatý Stafylokok

Příspěvek od Valhalla »

aha.. hmm 7 let..
a mela ho tez v ousku ?
Diky

Me je trochu zvlastni, ze; a to jsem puvodne nenapsala, ze jak me to ucho svedilo (zrejme alergie, ale to me v tu chvili nenapadlo..), tak jsem to MMS proplachla.. JEDNOU.. a pak po par dni PODRUHE.. a teprve pote jsem sla k MUDr. a nasledovat vyter.. kteryho ukazal ZS.
Jak tam ta potvora jeste mohla byt, po dvou MMS.. ? To je ta potvora tak rezistentni ?
Muj problem je, ze ja stale nevim co to ten ZS je..
frustrujici.. ok jdu studovat.

Dekuji


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

stitna zlaza a mms

Příspěvek od Daria Lori »

Nova sranda...byla jsem na kontrole s krecakem, kde mi pred dvema lety rekli, ze se mam pripravit na operaci se Safenou. Vcera, jsem byla na ekodopleru a doktorka, co tam byla - nova! Hledala a hledala a za chvilku hlasi..."Vy uz jste byla na operaci?" "Kde mate tu jizvu?" A ja, na to ze ne ... . A pak hlasi...."A kde je ta zila"? A ja: "NEVIM"!!! Mohla jsem ji taky rict, ze si sla nakoupit!!! To bych byla ale zla!!! Tak hura do koupele s MMS, pridat kotvicnik na bumbani, Enterosgel na detoxikaci, par vitaminu a mineralu a pa, pa zilo...!!! :D


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stitna zlaza a mms

Příspěvek od Merlin »

Daria Lori píše:Nova sranda...
:good:


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
freem1
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 04 říj 2010 20:48

MMS a bolesti hrdla

Příspěvek od freem1 »

Ahojte. Prosím Vás potreboval by som zistiť ako sa používa MMS na kloktanie (teda keď sú bolesti bolesti hrdla).
Nikde som to presne nemohol nájsť.
Čiže potreboval by som vedieť koľko aktivovaných kvapiek MMS mam použiť a potom koľko vody do toho pridať?
A ako dlho sa má s tým kloktať (koľko sekúnd, či minút) a ako často za deň?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Ahoj ;)
no ja by som dala zaktivovať 3 až 5 kvapiek, podľa toho, aký silý máš zápal, kloktala by som trikrát za deň, ak to máš akútnejšie tak kľudne aj päť, podľa času a možností, aké máš :) a ako dlho??? :D koľko vydržíš :lol: ale nie, no normálne, ako keď sa kloktá, tu by som skôr podotkla, že tak štvrť hodinku nepi a nechaj to pôsobiť, po kloktaní :)
pekný dník :D


Crom
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 09 říj 2010 14:29
Bydliště: Pardubice (Czech republic)

MMS a epilepsie

Příspěvek od Crom »

Zdravím,

nedávno jsem se dozvěděl o MMS a potřeboval bych poradit. Můj otec má už několik let poúrazovou epilepsii.

1. Má někdo z Vás zkušenost, jestli MMS může v tomto případě pomoci?
2. Bylo by nebezpečně, kdyby užíval MMS společně s několika dalšími léky proti epilepsii? Pokud vím, tak jen vitamín C snižuje jeho efektivnost.

Podrobnější informace o jeho stavu nebo zmíňených lécích případně poskytnu.

Předem díky.

Crom


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

MMS - cukrovka - jedna oblicka(ledvina)

Příspěvek od marmik »

Dobry den vsetkym,
K informacii MMS som sa dostala len pred nedavnom, co ma velmi pohltilo a hladam vsetky mozne info o tom. Takze som novacik. :roll:
Chcem sa vas opytat. Pacient ma cukrovku I typu a ma len jednu oblicku(ledvinu)od narodenia. Je mozne ho liecit s MMS? Ci je to riskantne a skonci ako pan Castor - "totální kolaps organismu, selhání ledvin, hemodialýza".
Prosim o radu a zaroven vam dakujem.
Naposledy upravil(a) marmik dne sob 04 pro 2010 9:13, celkem upraveno 2 x.


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

Re: info - MMS - liecba cukrovka

Příspěvek od marmik »

Dobry den vsetkym,

neviem, ci sa pytam na tak neobycajnu vec, alebo nikto nema s tym ziadnu skusenost? :?: :?: :?:
Prosim, ak niekto nieco vie a moze nech poradi.
Velka vdaka.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: info - MMS - liecba cukrovka

Příspěvek od milda »

martuskam píše:Dobry den vsetkym,

neviem, ci sa pytam na tak neobycajnu vec, alebo nikto nema s tym ziadnu skusenost? :?: :?: :?:
Prosim, ak niekto nieco vie a moze nech poradi.
Velka vdaka.
S jednou ledvinou lidé žijí celkem v pohodě plnohodnotný život. Jen na ni musí dávat větší pozor, zbytečně nezatěžovat svinstvama a spíš občas pročistit.
Cukrovka 1. typu není rýma a léčení je každopádně běh na dlouhé tratě. Ale nejdůležitější ze všeho je, nakolik je pacient ochoten něco proti nemoci dělat a něco ze svých zlozvyků obětovat. Většina z nás má skeptické zlušenosti s léčením rodinných příslušníků. Oni se totiž často léčit nechtějí.... :? :roll:

vlákno o cukrovce je tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 58&start=0
a tady: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... t=cukrovka

ale jsou pravděpodobní i paraziti ve slinivce a játrech: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1378

MMS by mohlo pomoci proti parazitům, ale ne samo. naopak ledviny pravděpodobně zatěžuje. V těch vláknech toho najdeš opravdu hodně.

Přeju hodně úspěchů v léčbě a ve spolupráci pacienta... ;) :D


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

info - MMS - liecba cukrovka

Příspěvek od marmik »

Velmi pekne DAKUJEM milda, som vdacna za kazdu odpoved. S tym plne suhlasim, ze pacienti - rodinny prislusnici sa nechcu liecit.
Ak budem mat chvilku vas, tak hned si tie odkazy preklikam.
Este raz vdaka.
Zelam pekny vecer. :zzz: :zzz: :zzz:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“