Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Palo píše:Tasemnice nekope
Palo má pravdu. Včera som bol s dcérou na frekvenciách a pýtal som sa diagnostičky práve na tú pásomnicu. Liečila vraj chlapa a podľa jej slov sa pásomnica vydúvala na bruchu a dalo sa pozorovať, ako sa hýbe, ale kopanie nepozorovala.
Alfka, niesi ty vlastne náhodou tehotná ? :baby: :D


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

alfka píše: jj, je mi to jasne, ze by to nebyla zadna sranda.
Nazdar Alfko, podívej se sem.
http://www.pust.cz/forum/index.php?sid= ... ea73707495
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Palo píše:
alfka píše:Ahoj, tasemnice pořád kope, prosím poraďte, kolik by jste si dali praziquantelu na 55 kg?
Tasemnice nekope. Neumí dělat takovéto rychlé pohyby. Je to spíš problém někde jinde,...
Ahoj Palo, pokusim se to popsat lip, výraz kope, jsem si tak nejak osvojila...
Za normálních okolností, at uz delam cokoliv necítím nic, žádné pohyby. Když priložím zaper s frekvencí 440 - 480 Khz zacne se hýbat,ale ne pořád, vždycky u frekvence 464 a pak u 440 + - . Je to neco jako by se v tobe neco našponovalo a nemelo to dostatek místa a pak to škubne a znovu.., když bys priložil ruku na bricho, urcite by to bylo cítil až na povrhu. Neco jako když se protahujes na posteli a ta je ti malá.., nevím neumím to popsat. :) Vím, že je to jako sci-fi a tak jsem udelala pokus na manzelovi :D Nastavila jsem mu stejne frekvence a prilozil si to na uplne stejne misto jako ja a nic, zadny pohyb, žádné škrundání, žádný tlak. Napadlo me , že by to právě mohly delat orgány pod tíhou frekvence, ale mu to absolutne nic nedelalo. Ptala jsem se na to Bláhové a ta říkala, že je to ono. Akorát jsem si to špatně pojmenovala a vás jsem asi zmátla. Nebo pro to existuje jeste jine logicke vysvetlení, ale urcite se jí na to zeptám, až k ní půjdu na meření.
Jinak prazíku jsem si dala 1,5 tablety, ale priste zkusím vzít 2.
Celkem mi tam namerila hlísty, prvoky a cestodu. Ale po požítí prazíku je rozhodne velká úleva, takže neco jsem povrazdit musela. Vypadl ze me takovy obal, velikosti tresne, pruhledny a v ni bylo 6 malych potvor asi 2 cm velke /každa/, Bláhová říkala, že tím se to potvrzuje, ze to jsou mladé cestody, které už trochu narostly. No jsem z toho na nervy, ale bojovat musím.
Mej se a dík. :) PS: omlouvám se, jestli je ten popis příliš konkrétní..


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

jao píše:Alfka, niesi ty vlastne náhodou tehotná ? :baby: :D
Cau :)
hehe, vzhledem k mé výšce 170cm a váze 55 kg by u bricha s dítětem, které je již schopno kopat a upozornovat tak na svoji existenci by byl muj stav už naprosto jasny i na první pohled :D mám bricho jak obrácený lavor, takže tuto moznost vylučuju, ale bylo by to fajn. No i když po tech chemických pokusech ani moc ne...


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Slavek Krepelka píše:Nazdar Alfko, podívej se sem.
Ahoj Slavku, dekuji, mrknu.

:idea: Děvenky roztomilé, krátíte citace sice krásně, ale přece jenom by to chtělo nechat ty hranaté závorky, co jsou před textem a za ním, nedotčené a mazat jenom mezi nimi. Když je náhodou odmažete, tak je můžete dopsat AltGr+f a AltGr+g a nebo můžete dát [Zrušit] a začít znova - poo.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Držela jsem hladovky - ale začalo to většinou přirozeně, tím myslím, že jsem měla nějakou virozu a při té je mi většinou zle - nemohu jíst. A tohle jsem natáhla na pět, týden až asi tak 10 dní. Když se překoná ten počáteční hlad (který jsem vlastně neměla...), tak pak to jde. Většinou mi bylo potom tak dobře, že se mi nechtělo znovu začít jíst. Jenže jsem dost pohubla a trochu jsem se obávala, že to sklouzne do aneroxie - také reakce okolí mi nepřidaly. Chce to mít kolem sebe několik lidí, co vás podpoří. Alespoň mě by to rozhodně udělalo lépe. V té době jsem takhle přímo neničila parazity, tak ani nevím, jak to působilo na ně. Skoro bych se ale bála, že někteří mohou ozdravět s vámi. Taky jsem trochu přehodnotila pohled na urinterapii.
U diagnostika jsem slyšela, že i po 40 denní hladovce tam tasemnice zůstala, sice trochu podvyživená ale zůstala. Šonka ji jen osprchuje. Zase z někoho to začne padat, jen na likvidaci parazitů pomyslí... Ještě to chce tu správnou informaci do hlavy a do těla...


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Magnea »

alfka píše:Ahoj, tasemnice pořád kope, prosím poraďte, kolik by jste si dali praziquantelu na 55 kg?
Ahoj Alfka, ja som niekedy tiez "bojovala s pasomnicou" ked mi ju namerali a to som bola velmi prekvapena, lebo som akurat dokoncila kuru s praziquantelom. Tak som potom sla cez vseltko mozne, od ananasa rozmixovaneho s cesnakom aj Sanku som si robila, tekvicove semiacka a uz si ani nepamatam co vsetko mozne. Neskor som este vygooglila nejaky chemicky protocol na pasomnice, kde pisali, ze by sa mal brat NICLOSAMIDE, ze ten nici priamo hlavu pasomnice, co je najdoleztitejsie. Bralo sa najskor to, potom praziquantel a niekto pridaval aj albendazol. Ja som brala iba Niclosamide. Oficialne som sa jej zbavila, lebo mi pristroj uz to neesteticke stvorenie nenameral. Keby som vsak mala na to teraz cas a priestor, asi by som sla cez hladovku s urinou. Ved raz,,,, :)


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jani »

Magnea, vyšla z tebe nějak viditelně ta Uršula???
Díky


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Neskor som este vygooglila nejaky chemicky protocol na pasomnice, kde pisali, ze by sa mal brat NICLOSAMIDE, ze ten nici priamo hlavu pasomnice, co je najdoleztitejsie.

Ahoj Magneo, myslíš tohle?
http://massage.myeshop.cz/cs/kategorie1 ... 16550.html
v tomhle množství? Nepoznám, jestli je to po lidi nebo pro zviřátka.

Také tenhle odkaz je zajímavý..
http://www.ehow.com/search.html?s=Worms ... t=all&rs=1


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Gaia píše:Neskor som este vygooglila nejaky chemicky protocol na pasomnice,.....
Také tenhle odkaz je zajímavý..
http://www.ehow.com/search.html?s=Worms ... t=all&rs=1

Ahoj, lidi díky moc za rady a pomoc, moc si toho vážím.


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Magnea »

Gaia píše:Neskor som este vygooglila nejaky chemicky protocol na pasomnice, kde pisali, ze by sa mal brat NICLOSAMIDE, ze ten nici priamo hlavu pasomnice, co je najdoleztitejsie.

Ahoj Magneo, myslíš tohle?
http://massage.myeshop.cz/cs/kategorie1 ... 16550.html
v tomhle množství? Nepoznám, jestli je to po lidi nebo pro zviřátka.
1
Ahoj, brala som presne tento Yomesan, ziskala som ho z martina od pani Knapcovej, myslim ze ju tu uz aj niekto spominal. Tu je ten cudzinecky :) protokol napriklad: http://curezone.com/forums/fm.asp?i=1602094#i

a tu je ten spominany Yomesan :
http://www.egyptfarma.info/yomesan
Naposledy upravil(a) Magnea dne ned 03 čer 2012 23:42, celkem upraveno 1 x.


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Magnea »

jani píše:Magnea, vyšla z tebe nějak viditelně ta Uršula???
Díky
Ahoj jani, dobra otazka, pri sanke mi vysli nejake podivuhodne chuchvalce, ale podla obrazkov na nete som usudila ze to boli nejake pliesne. Takze priamo pasomnicu som v stolicic nevidela, ale jedna vec definitivne zmizla. Vzdy predtym som uz dlhsi cas badala v stolici nieco ako sezamove semiacka , sem tam nieco ako ryzu, napriek tomu ze som nic take nejedla. A po tom Niclosamide a celom tom procese sa to vytratilo.


Leon2
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 12:07
Bydliště: Praha, Pardubice
Dostal: 1 poděkování

Porovnání, zkušenosti

Příspěvek od Leon2 »

Zdravím.
Rád bych si pořídil zapgen na podporu likvidace parazitů a dalších breber. Váhám mezi Ravem a Craftgen PC zapperem.
Obracím se na ty z vás, kteří tyto přístroje vlastní s prosbou o reference. Jak jste s přístrojem spokojeni, zda máte pocit, že na patogeny funguje (vyvolané herxky, subjektivní zlepšení stavu). Nebo co vám na nich třeba vadí. Jedna věc je, co hlásá Z-Technology i samotný Craft, druhá věc to, co říkají přímo uživatelé. To má nejen pro mě vysokou výpovědní hodnotu. Reference by mohly pomoci nejen mně, ale i případným dalším váhajícím procházejícím toto fórum. Moc děkuji za jakoukoli zkušenost.


Leon2
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06 čer 2012 12:07
Bydliště: Praha, Pardubice
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Leon2 »

Zdravím,
uvažuji o zakoupení zapgenu jako pomocné síly k ničení parazitů a dalších breber. Rozhoduju se mezi Ravem a Craftgen PC zapperem. Chtěl bych poprosit majitele těchto přístrojů o reference. Jedna věc je, co hlásá Z-Technology nebo sám Craft a druhá věc je, co říkají přímo uživatelé. Zajímalo by mě, zda jste s daným přístrojem spokojeni, zda máte pocit, že vám pomáhá (proběhlé herxky, subjektivní zlepšení stavu atd.). Nebo co vám na přístrojích naopak vadí. Myslím, že by takové ohlasy mohly pomoci nejen mně, ale i dalším váhajícím, kteří budou případně fórum procházet. Moc děkuju za jakékoli reference.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jayo »

Ja osobne si myslim, ze hladovat s parazitmi nieje moc dobre.
Telo je kvoli parazitom oslabene, podvyzivene na mineraly, a tak hladovku zle zvlada. Prekyselenie narasta ovela rychlejsie, nehovoriac o toxinov z parazitov, ktore neustale rozladuju psychiku, ktora by mala byt v klude. Hlavne prve dni hladovky, kym zalezu, su peklo.
Paraziti preziju hladovky, daju si ju proste tiez. Niektore zalezu, urobia cysty. Hladovka ozdravi aj ich, preziju len ti najodolnejsi, a budu este odolnejsi. (Teda tu mam na mysli dlho nelieceny stav, a hlavne mnohobunkovcov. Ked sa toho za roky nazbiera vela. Co sa tyka prvokov v creve, tak neviem, tie by mohla hladovka aj riesit, hoci mozno si narobia cysty, to uz neviem... ale s premnozenymi mnohobunkovcami hladovat je peklo, a hlavne spolu s mineralnou podvyzivou a slabym metabolizmom - dosledok parazitov)

alfka, praziqu pridaj, pridaj. Daj aspon 2 - 1 - 0.
Ja berem s vahou 75 kil 2,5-1,5-0 , po dobu 3 dni za sebou. Zvazujem, ze este jednu tabletku pridam. Jest treba co najzdravsie, aspon sa snazit. :-) A co najmenej, nech sa nema kde ukryt. A dobre su jedla ako kysla kapusta s trochou zeleniny, kopou korenin, nejake ovocie, grapefruit. To zvysuje vstrebatelnost praziqu, nezabudnut pridat aj HCL, pokial jej zaludok produkuje nedostatok.

Vacsinou pasomnica nevyjde cela, ale "naleptana", rozlozena po kuskoch, odchadza postupne.

Ten zapper sa mi tiez nepozdava, zbytocne drazdit a stresovat parazita, nieje dobre. Podla mna sa len viac rozlezu, zakuklia, nakladu viac vajicok. Podla mna parazita treba proste znicit poriadnou davkou, ktora prijde odrazu, necakane. Nieco na sposob, ako rozplestit muchu. Ked sa na nu zazeniete pomaly, stihne zareagovat a odleti.
Si myslim, ze preto sa ludom tak vela krat nedari zlikvidovat parazity, ich taktika je prilis priehladna. Kopec omacky vsade okolo, a stihnu sa pripravit. Paraziti maju tiez svoje taktiky, a treba proti nim urobit spravny takticky manever. Je to ako vojna. Zobrat praziq, jeho najvacsi ucinok je myslim medzi 3-5 hodinami ak si dobre pamatam, takze, pocas 4tej hodiny od uzitia, by som tam pustil jednorazovo ten zapper, a inak nie. Kombinacie s albendazolom maju podla niektorych studii na nete lepsie vysledky z rozpustanim cyst v mozgu... otazne je, ci sa nejak bude zvysovat ucinok aj na pasomnice.


Inak osobne k tym meracim pristrojom nemam az taku doveru. Jednak aj to co spominal Craft, ze je s tym tazke vediet spravne robit, a vsade je vela "napodobenim", ala tie sluchatka... Navyse, myslim si, ze aj ked parazit zdochne, telo este moze hodnu chvilu vykazovat znamky nejakych frekvencii, a na tom vystreni sa namera, a clovek je potom stale v strese, ze nieco ma.

Mne sa teda zda lepsi postup jednorazova poriadna kura, sleha jak hovado, a hned za tym MMS kura. A az potom hladovka a ocisty pecene, a kazdy tyzden udrzovat davku z trojcatka (palina, klinceky, Lugolov roztok), ktora vzdy vycisti pripadne nove vajicka v creve, napriklad, ktore mohli ostat v zlcniku, alebo peceni, a pecenovymi ocistami sa vytlacia do creva. Takto sa po mesiacoch postupne vycisti traviaci trakt od parazitov, aj zlcnik.

Potom by som urobil vlasovu analyzu a doplnal mineraly. Po dlhsom spolunazivani s parazitmi su takmer vzdy rozhadzane pomery mineralov a casto aj ich deficity. Niektore chybajuce mineraly v tele priam otvaraju dvierka niektorym parazitom. Ako Malachov pise, ze pri boji s prvokmi treba doplnit kremik. Zase bor pomaha proti kandide a aj niektorym parazitom. Pokial tieto mineraly chybaju, telo je nachylnejsie a horsie sa brani proti parazitom, a tak sa v nom aj viac premnozia.
Inak akurat sa na zdravi-az overuje ten Polsky labak, idu sa tam poslat 2 vzorky pod roznymi menami, ci dojdu tie iste vysledky, co poukaze na hodnovernost metody. Tema je tu http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=5&t=2165


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“