Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Ještě jsem nezkoušela tobolky.. Ty už "jedeš" MMS2?
Naposledy upravil(a) SVĚTLUŠKA dne úte 04 kvě 2010 12:10, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: .

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

isabel píše:.já beru 2kapky v tobolkach.. do těch tobolek vodu nepřidávám..a před tím se vždycky najím..a zapíjím hodně vody aby se to v žaludku zředilo po rozpuštění kapsle..
A nemá se náhodou hodně pít i před braním tobolek? Myslím že ano, aby se asi nepřilepily na stěny žaludku. Co?


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: isabel

Příspěvek od isabel »

takhle se to snažím právě dělat...jen mně prostě udivuje že se tady říká že je špatně z toho, že tělo nestíhá odvádět toxiny ale lidem bývá špatně okamžitě po spolknutí..to přece ještě nemuže začít nějaky čistící proces ne?


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

No nevím, nevím.. Možná to tak rychle učinkuje! Určitě ale hodně pij předtím i potom a studenou vodu, nebo džus (ne pomerančový) , jak tu doporučují.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: isabel

Příspěvek od isabel »

SVĚTLUŠKA píše:Ještě jsem nezkoušela tobolky.. Ty už "jedeš" MMS2?

nee ještě ne..já je teprve včera zaplatila a vůbec netuším kdy to dojde..koupila jsem si tu "sadu k vyzkoušení" :D


isabel
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Hmm, takže máš všecko. A všecko můžeš ozkoušet. To je moc fain! Já koupila jen MMS1 a mám kapsle pro MMS2, které chci začít také užívat ale trošinku později. Tělo si má zvyknout vůbec na MMS, tak už nechci být hrr, jak tuto neděli. Bóže to mi bylo hrozně! :cry:


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: isabel

Příspěvek od isabel »

tak jsem si tedka dala vitamíny a je mi z nich taky blbě..a asi vím v čem to bude..včera jem měla pocit že na mně MMS přestává pusobit a tak jsem si chtela zkusit vice kapek co to udělá..dala jsem 6kapek do tobolky...a asi jsem si tam poleptala žaludek..no mooje blbost :roll: :roll: :roll: :oops:


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od Palo »

isabel píše:.já beru 2kapky v tobolkach.. do těch tobolek vodu nepřidávám..a před tím se vždycky najím..a zapíjím hodně vody aby se to v žaludku zředilo po rozpuštění kapsle..
Do tobolky přidej opravdu aspoň trochu vody, decentně...

Včera jsem se potkal s pánem, který měl z MMSka v tobolkách problémy - žaludeční a hodně velký, teda asi 2 dny zpět a rozchází to ještě teď.
Řekl bych, že celkově to nebylo zvládnuté... Vzal polévkovou lžíci MMS, aktivovat a dal si to do sedací koupele - zřejmě do nějakýho lavóru a i přesto, že MMS bylo aktivované, tak měl na těle popáleniny... Nechápu... No řekl bych, že dobré varování - všeho moc škodí...

Jinak, děláš C-pauzy? Výborný je vitamin C práškový, v lékárně by ho měli mít 100 g za 60 Kč, levnější co je mi dosud známo, tak nelze sehnat... Je výborný s hroznovým cukrem, libovolné množství, což se právě hodí k pauze s MMS...


...koukám, že jsem s C-pauzou s křížkem po funuse :lol: No jo, nemám se zakecávat jinde :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

..

Příspěvek od isabel »

ted jdu právě na tu pauzu...a budu k tomu do sebe lít ten enterosgel... :lol: :lol:


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

.

Příspěvek od isabel »

jinak jsem si včera nechtíc kápla par kapek aktivovaneho mms na šaty..černé šaty!mám tam světlý fleky..takže kdy to použiju na pihy tak mám zaručený výsledek! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


isabel
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od děda Slavík »

Originál vitamin C v prášku (kyselina askorbová bez příchutí a příměsí) ja také za 130 Kč (120 gr) na

http://eshop.originalatok.cz/ProductCar ... 1032103001

a stejný, ale někde snad i levnější u firmy KAREL HÁDEK

http://www.karelhadek.eu/cs/eshop/?sear ... n=Vyhledej


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: .

Příspěvek od děda Slavík »

isabel píše:jinak jsem si včera nechtíc kápla par kapek aktivovaneho mms na šaty..černé šaty!mám tam světlý fleky..takže kdy to použiju na pihy tak mám zaručený výsledek! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To je velice cenná zlušenost s MMS jako odbarvovačem. Dělal jsem si potřebnou přípravu do lahviček na PVC podložce (pod talíře a hrnky) na stole v kuchyni a zůstaly tam odbarvené kroužky od skleničky. Za ten malér to ani nestálo.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Isabel.

Příspěvek od Batles »

Isabel, poslechni mou radu a do tobolky přikap tolik vody, kolik se vejde. Žaludek totiž není připraven na takovou koncentraci z tobolky a klidně může vyvolat i spontánní zvracení.
Zažili jsme to oba se synem, no naštěstí tyto prudké raekce jsou spíše vyjímečné.
Ze zvědavosti jsem teď spočítal počet dávek během kůry s MMS. Je to asi tak TŘISTA PADESÁTKRÁT.
Také jsem testoval chování tobolek s MMS na přikryté misce. Některé tobolky doslova explodují a na dalších se zase začne vytvářet takový oválný balonek který se zvětšuje, až pukne. Řekl bych, že tobolky se takto tlakem plynu otvírají i v žaludku dříve, než je rozpustí žaludeční kyseliny.


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Isabel.

Příspěvek od isabel »

moc děkuji už to budu dělat přesně jak píšeš.. ;)


isabel
lena

Re: .

Příspěvek od lena »

Včera jsem se potkal s pánem, který měl z MMSka v tobolkách problémy - žaludeční a hodně velký, teda asi 2 dny zpět a rozchází to ještě teď.
Řekl bych, že celkově to nebylo zvládnuté... Vzal polévkovou lžíci MMS, aktivovat a dal si to do sedací koupele - zřejmě do nějakýho lavóru a i přesto, že MMS bylo aktivované, tak měl na těle popáleniny... Nechápu... No řekl bych, že dobré varování - všeho moc škodí...

............................................

palo, tak to ten pan s lzici na misu prehnal, nebot se doporucuje na koupel ve vane, kde je hodne vody 20-30 kapek, ja jsem si udelala mirku a kdyz dam 30 kapek na lzicku, tak je plna, pro vanu to je akorat, ale dat si to do lavoru a lzici velkou, to se nedivim, ze mel popalenou plet.

proto je dulezite nezkouset a take brat informace od Humbleho vazne.


Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“