Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

alfko nechci te strasit, ale u me to nedelalo zadne potize, ja jsem uz dost otrla. Pokud ale mas z toho strach tak si to vyzkousej o vikendu ci kdyz mas den volna. Zkus jenom denne jednou a to na lacno 25 seminek a o hodinu pozdeji ten olej.

Ze zacatku jsem to videla vzdy druhy den, sice jenom male kousky ale preci. Chce to ale trpelivost nebot oni jsou rozlezle po celem tele, maji vsude hnizda a kdyz prestanes tak se to zase vrati ke staremu ci potvora zase naroste. Ale s tema antihelmitikama to pujde rychleji. Byla jsem nedavno na oberonu a zde jsem se dozvedela kde ta potvora ci to co mam ja vsude je uhnizdena. On staci zarodek.

Zdravim


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

AHoj, potvrzuji opatrnost s ric. olejem v pracovní den. Takhle jsem to zkoušela s panákem alkoholu nad ránem a po té ricin. olejem. V práci jsem viděla dvojitě :-), a breberky držely jak přišité. Povedlo asi na potřetí, ale riciňák nemohu na nějakou dobu ani vidět....
Je také pravda, že naštěstí "až na potřetí" a byla sobota, protože tohle by v práci (natož v autobuse) vůbec nebylo příjemné.
Páčko... )))


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Hele, četl jste to někdo?
http://www.novinky.cz/veda-skoly/269100 ... zpravy-dne

Jako "nový AIDS v Americe" označují vědci tzv. Chagasovu chorobu, tedy infekční onemocnění přenášené hmyzem. Experti na tropické nemoci z fakulty medicíny v americkém Houstonu nyní varovali, že šíření nemoci v poslední době nabírá nebezpečnou rychlost, která se nápadně podobá způsobu, jakým se v začátcích šířil virus HIV způsobující onemocnění AIDS.

A jeden z diskutujících- pod článkem k tomu řekl...Jeden americký vědec před 10-ti lety prohlásil, že se blíží chvíle, kdy hmyz vyhladí lidskou populaci, neboť mutuje a lidé nebudou mít proti tak malému nepříteli obranu.
Tehdy byl všem pro smích.
Jenže, asi měl pravdu.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Ono to nebude až tak horúce, keď to poznajú od roku 1900. Väčšinou sa začne vo veľkom strašiť nejakou supernezničiteľnou chorobou a o niekoľko dní američania vyhlásia niečo takéto, čo zachráni svet pred vykynožením ľudstva.
Pamätáte sa na baktérie Escherichia coli v španielskych uhorkách ?
Parazity môžu znepríjemniť, až ohroziť život, ale aby spôsobovali prasknutie srdca mi pripadá ozaj ako strašenie.
Ale zas je dobré, že sa začína hovoriť o tom, že aj ľudia môžu mať parazitov. Podľa jednej lekárky, ktorá sa dozvedela od matky o škrkavkách u jej dieťaťa, parazity u človeka neexistujú. Veď kde by ich len mohla dostať ?
Matka pekne poďakovala pani doktorke, ktorú už "asi" nenavštívia.
Ešte by som dodal, že viac sa obávam toho, čo na nás sypú z neba "práškovacie" lietadlá. Podľa jedného zdroja v poslednom čase na nás sypú nejakú baktériu, ktorá spôsobuje zápaly pľúc, astmy a vôbec problémy s dýchaním.
M. Jackson asi vedel, prečo chodil s rúškou na ústach.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Ahoj, tasemnice pořád kope, prosím poraďte, kolik by jste si dali praziquantelu na 55 kg?


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Když kope hlavně po té, co ti diagnostik řekl, že jsi čistá, to je síla..... .
Ono asi trvá nějakou dobu, než ji zlikviduješ. Řekla bych podle sebe i podle zkušeností lidí na foru, zatím jsi ji pořádně naštvala.
Ono to taky funguje u každého dost rozdílně. Proč, to je otázka. Jen se najde nějaké měřítko, další případ ti to shodí. Z někoho to spadne raz dva, další se s tím moří... . Ale také jsem zvědavá na názory.
Jen aby si na prazík nezvykly...


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

Gaia píše:Když kope hlavně po té, co ti diagnostik řekl, že jsi čistá, to je síla.....
Ahoj, nene, na kontrolni meření jdu 5.6., ale cítím ji a když přiložim zaper tak kope a mlátí sebou.


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Slávku, znala jsem léčitele, kteří dovedli barvit a modulovat svoji energii. Někteří byli dobří dlouho, jiní méně. Byli i tací, co čarovali (a půjčovali si od jiných) s energiemi tak, že jsme se pak všichni kolem pozvraceli. Jak někdo zjistí, že to jde, radši se klidit z dosahu....
ale je fakt že můžeš měnit vyzařování a jak působíš někomu dobře, tak také můžeš někomu život znepříjemnit. Asi je možné vyzařovat energii ve frekvenci, v určité frekvenci a cileně ji zaměřovat a předávat tak, aby to breberkám škodilo, případně je to vymlátilo. Nevím. Asi častější je cíleně podporovat organismus tak, aby co nejdříve zregeneroval a pomohl si sám.
Mě by zajímalo, jestli je možné, aby léčitel působil podobně jako zapper.
Co se týká informatik - na tom semináři o homeo nosodách byl opravdu na videu vidět ohromný rozdíl u jedné klientky po podání homeo nosody ze slunéčka . Paní nejdříve dostala cinu, ta dobře zabírala a pak to skončilo. Potom s ohledem na příznaky a obraz léku homeopat předepsal to slunéčko. Paní nevěděla, co dostala a když se to po roce dověděla (o cca 15-20 kg lehčí, jiný výraz, jiná pleť...), začala se smát. Prý ten rok stále od někoho dostávala v různých formách slunéčka, jako obrázek, pohled, vzor na látce apod.. Mimo jiného se také zbavila žravosti- dostala úplně jiné chutě.


lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

Gaia píše:Když kope hlavně po té, co ti diagnostik řekl, že jsi čistá, to je síla..... .

pokud mozno prejit na syrovou stravu, nevim jestli to zvladnes ci je to mozne, je to urcite dost narocne, ale kdyz to pomuze tak proc ne. Hodne to zde uz nekteri psali.


Diky moc za informaci ohledne zaperovani. Uz jsem to vyzkousela a je to intenzivnejsi.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Alfka, sú zdokumentované prípady, kedy 5 metrová pásomnica vyšla sama po 10. dňoch hladovky.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

lena píše:pokud mozno prejit na syrovou stravu..

Diky moc za informaci ohledne zaperovani. Uz jsem to vyzkousela a je to intenzivnejsi.

No premyslim, ze budu 5 dnu jenom na ananasu, ale nevim jestli to zvladnu, nikdy jsem to nezkousela, ale kdyz to nepujde jinak tak to alespon zkusim :)
Nemas za co, snazim se ze zapru vymacknout maximum a zkousim ruzne zpusoby, napadlo me, ze bych si lehla na nozni elektrodu, je docela dost velka a pokryla by cele moje bricho :) Ale nechci to prehnat, musim to nejak vymyslet :D
Taky diky moc za rady a podporu. :)


alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

jao píše:Alfka, sú zdokumentované prípady, kedy 5 metrová pásomnica vyšla sama po 10. dňoch hladovky.

To nevim clovece, dava mi docela zabrat, jsem chudokrevna a docela slabá, zatim ji drtím alternativne a chemicky + zaper, doufam, ze to nebude jedina cesta jak se jí zbavit, ale kdyz nic jineho nezbude, bude hladovka :) diky za radu, mej se :)


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Alfka, takisto aj s hladovkami treba začať opatrne. Skúsiť jeden deň, potom pomaly pridávať a prepracovať sa k cieľu. Takisto po hladovke začať jesť to, čo sa dáva bábätkám a nie vyluxovať ladničku :-). Najlepšie je nájsť niekoho, kdo by Ti s tou hladovkou pomohol a bol pri Tebe. Z vlastnej skúsenosti viem, že to je celkom sila pre telo a rozum. Absolvoval som to v mladosti v joga kolektíve zo zvedavosti. Pila sa iba čistá voda. Priateľom s vyšším vekom po pár dňoch mizli výrastky a bradavice, vychádzala zelená stolica s malými a väčšími parazitami. Po týždni to už bolo v pohode a cítil som sa ako práve narodený. Návrat k strave trval tri dni. Teraz by som si to chcel znovu vyskúšať, len treba zozbierať odvahu a silnú vôľu.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

jao píše:Alfka, takisto aj s hladovkami treba začať opatrne. Skúsiť jeden deň, potom pomaly pridávať a prepracovať sa k cieľu. ..
jj, je mi to jasne, ze by to nebyla zadna sranda. Musela bych si tom neco nastudovat.., kolegyne si v práci jednou vzala 14 dni dovolenou, nikomu nic nerekla a kdyz se vratila, tak jsem ji malem nepoznala, drzela 10 dni hladovku. Rikala mi, ze 3-tí den prisla krize, krece v celem brise, lezla v krecich po zemi, zacala se cistit a vypuzovat z ruznych časti tela usazeny bordel. Pry si neskutecne smrdela.. Jako nerikam, ze by omladka, i kdyz na pleti to bylo poznat hodne, i zhubla, ale mela absolutne jiny vyraz v obliceji, proste byla jina a proto jsem ji malem nepoznala.
Musela bych jak pises zacinat pomalu, protoze jsem to nikdy nezkousela a mam male dite, takze by to byl urcite zahul, abych vsechno zvladla...
Tak az se na to das, tak napis, urcite te nejak i na dalku podporim :) mej se.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

alfka píše:Ahoj, tasemnice pořád kope, prosím poraďte, kolik by jste si dali praziquantelu na 55 kg?
Tasemnice nekope. Neumí dělat takovéto rychlé pohyby. Je to spíš problém někde jinde, po cestě od mozku vzniká díky nějaké breberce "svalový šum". Já tohle mám v lýtkách, v břiše, měl jsem to na slezině a kdoví kde ještě.

Já si taky myslel, že je to nějakej cizák, ale jak občas sleduju svý lýtka, tak ty se hejbou tak, že bych je musel mít celý prožraný červama, což nejsou, takže je třeba se zkusit nad tím zamyslet.

Žel diagnostikovaných malariků přibývá a je celkem pravděpodobné, že to má na starosti právě ona, resp. hýbe se sval či orgán (nebo jeho okolí). Už nějaké ženě škubala prsa jen tak sama od sebe? ;) Neškubala by, ikdyby tam byla ta tasemnice ;)

Neříkám, že se žádnej červ nehýbe, to ani náhodou. Co se týče červů (ale ne tasemnice), tak většinou je patrné spíš lehké "hemžení".

A jestli chceš odpověď na otázku, tak na 55 kg bych dal 1,5 tablety Praziquantelu (900 mg), jako na 60 kg.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“