Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Příspěvek od blackjoe9 »

Ja sa tady nechcem hádať , ale aj vo fyzike je tiež veľa paradoxov a tiež ich poriadne nechápeme, tak nikdy nehovor nikdy..


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
firefoxik

Příspěvek od firefoxik »

blackjoe9 píše:Ja sa tady nechcem hádať , ale aj vo fyzike je tiež veľa paradoxov a tiež ich poriadne nechápeme, tak nikdy nehovor nikdy..
Například?


firefoxik

Příspěvek od firefoxik »

firefoxik píše:
blackjoe9 píše:Ja sa tady nechcem hádať , ale aj vo fyzike je tiež veľa paradoxov a tiež ich poriadne nechápeme, tak nikdy nehovor nikdy..
Například?
"Tati tati, já mám žízeň!" "To nevadí, já mám v lednici pívo"

Nikdo se nechce hádat, ale přečíst si příspěvek a odpovědět na NĚJ je snad základ diskuze, nebo se pletu?


blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Příspěvek od blackjoe9 »

Ok, musel som ísť preč, ..myslel som to tak, že sa môže vyskytnúť jav zdanlivo odporujúci všeobecnej skúsenosti, ale pochopiteľný z hlbšieho štúdia prírodných zákonov, ktoré sú tiež tak trocha nejasné.. ;)


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

soutěž

Příspěvek od martin11 »

...hallooo boys....Fobos & Blackjoe9..& Company.líbí se mi jak se snažíte...hele hele...mam napad....zasoutěžíme si komu se to dříve roztočí...ja dělám pístový motor vy nějaký točící se válec...kolik jste ochotni vsadit peněz...a pro všechny lidi na foru...na koho si vsadíte...a kolik....nebo jinak...soutěžit může kde kdo....vsadme všichni stejnou částku...a vítěz všechno shrábne...podmínka jednoduchá....aby se to vydrželo točit alespoň 10 minut samo.....3x za sebou....po 10 minutách....Martin11 :lol: p.s minimální částka vsázky 1000.- Kč to není moc...


... věřím, že se " TO " povede ......
blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Příspěvek od blackjoe9 »

A co když sa mi to bude točiť cca. 70 000 rokov, pokiaľ sa nezoderú ložiská a nezoslabnú magnety ?? :lol: :lol: ;)


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Příspěvek od blackjoe9 »

a do kdy to treba udelat motor?


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Zatím se mi točí leda oči :roll: ale co kdyby náhodou..... 8)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
firefoxik

Re: soutěž

Příspěvek od firefoxik »

martin11 píše:...hallooo boys....Fobos & Blackjoe9..& Company.líbí se mi jak se snažíte...hele hele...mam napad....zasoutěžíme si komu se to dříve roztočí...ja dělám pístový motor vy nějaký točící se válec...kolik jste ochotni vsadit peněz...a pro všechny lidi na foru...na koho si vsadíte...a kolik....nebo jinak...soutěžit může kde kdo....vsadme všichni stejnou částku...a vítěz všechno shrábne...podmínka jednoduchá....aby se to vydrželo točit alespoň 10 minut samo.....3x za sebou....po 10 minutách....Martin11 :lol: p.s minimální částka vsázky 1000.- Kč to není moc...
Neni 10 minut tak trochu málo? S troškou nadsázky, když udělám dostatečně těžký rotor a malý tření, tak se mi to bude taky točit deset minut. Podmínka by měla být, že po nějakým počátečním impulsu bude viditelná akcelerace, nikoli zpomalování. :idea:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

podvádět se nemá

Příspěvek od martin11 »

...to je mi jasný, že to chvilku jde ošulit....dokonce do toho jde i zabastlit baterie aby se to točilo...podivám a vidim...proto nevěřím těm videím na netu......tak kdo se přidá k soutěži....a prosim Vás, všichni co se ptáte...CO BY SE STALO, KDYBY....zkuste si to....ja jsem jen fotograf o technice skoro nic nevim a pokusil jsem se...výsledek vidíte...tak pilujte vrtejte lepte zkoušejte....přemýšlím o založení vlákna " REALNÝ MAGNETICKÝ MOTOR " na tomto vláknu toho je sice hodně ale dost se to tříští...tak nevím ...během dne sem dám popis toho co mám hotové....zatím zdarec martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: re:Prostor

Příspěvek od Akord »

Anonymní píše:Fyzika ,kterou má na mysli Kacha, vychází striktně ze zkušeností přímého vjemu...
Ok, jenom takto popsané to není samo osobe žádná fyzika. Fyzika je to až potom, až existuje reprodukovatelný pokus s vysvetlením. Být chvíli žákem nezaškodí ani učiteli.


Anonymní

re:Prostor

Příspěvek od Anonymní »

Ti kteří prožili nebo prožívají paradox stavu "ne dva ne jedno"
obzvlášť oceňují další hříčku:

budiž proklet budeš-li mluvit,
budiž dvakrát proklet,budeš-li mlčet. :)

Je překvapivě širokého záběru ,a zdá se,že ji prožívá i
celá řada účastníků/nebo bývalých účastníků/tohoto fora. :lol:


kacha
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15 led 2007 20:29
Bydliště: Ostrava
Dostal: 2 poděkování

Prostor

Příspěvek od kacha »

Vaše ,názory týkající se ,na tomto fóru ,základních otázek o free energy,jsou pouze papouoškováním minimálně sto let , trvajícím zapšklívým stavem tuhé,ničím reálným nepodložné,tj. einstainovsky rigidním t.j. oifciálně prezentovaným stavem aktuální , nábožensky ekvivaletním stavem mysli. A to je pro tuto víru spíše urážkou,než jejím popřením. Klidně si ty Vaše poučky,o kteých se kdokoliv dočte v " nábožensky" vědecky dostupných publikacích šiřte dál. Odověďi na to co jest ku příkladu reálné EM pole se z nich ovšem nedozvíte. A nemám ani motivaci,sdělovat neumětelům, podstatu těchto jevů,neboť viz . výše- stejně by ji nepochopili .


kacha
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15 led 2007 20:29
Bydliště: Ostrava
Dostal: 2 poděkování

prostor

Příspěvek od kacha »

Zvažuji na základě příspěvků niku Akord zdal-li má vůbec smysl,cokoliv zde prezentovat.Takže přemýšlým již několik týdnů o tom ,zda-li je tento web adekvátní potřebné teoretické úrovni zde nastíněným problémům o free energy.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

kacha

Příspěvek od lajos »

proč tolik nad tím mudrovat? nevšímej si jich a veď si svoje, snad by si se neurazil? nebo jim to natři.


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“