Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Sluneční záblesk

Auroran přináší poselství od našich Praotců a starších lidských Rodů.
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

ZÁBLESK, NOVÝ SVĚT, AKTIVACE SVĚTLA A LÁSKY 💖

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Renata Ra - MIMOŘÁDNÉ VYSÍLÁNÍ - PŘÍCHOD STVOŘITELE

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

POVÍDÁNÍ O ZÁBLESKU, O VYŠŠÍM JÁ, O HVEZDNÝCH BYTOSTECH A jiné

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

ZÁBLESK - BUDE V PŘÍŠTÍCH TÝDNECH 💖

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Antonín Baudyš - Záblesk a bod zlomu

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek z Facebooku

Příspěvek od rival »

Vědomé spojení se svým Vyšším Já

Ivet Umion Silhova

Krásný den skupinko 🙂
Tak kolika z vás zamával termín Záblesku s vírou? Vězte, že vše je tak, jak má být, a jde vše tou správnou cestou. Záblesk bude. Věřím v to nejen proto, že mi to Moud slíbil jako kamarád, se kterým se nahoře znám dlouhý čas... ale i proto v Záblesk věřím, protože jiná cesta, jak osvobodit tento Svět - prostě není.
Včera jsem mluvila s Moudem do pěti hodin do rána. 🙂 a to, co jsem se dozvěděla - bylo částečně šokem tak trochu i pro mě. 🙂 Znáte někdo Marcela Vanka? Před 17ti lety jsem ho hodně hltala. Týpek, co chlastal, honil holky..se dostal "náhodou" k jedné meditaci hromadné, a tam slyšel hlasy. A ty hlasy ho úkolovaly. A on s nima začal komunikovat. Napsal knihy, chodily k němu lidé, a Bytosti , co je v hlavě slyšel, těm lidem odpovídaly na jejich všemožné otázky.
To byl také jeho tým s kým mluvil. A Marcel tehdy řekl pro mě ohromující věc, že portály jsou ve Slunci - a že ve Slunci jsou Bytosti, které lidstvu pomáhají...........????? Kde myslíte, že je Moud? Odkud ke mně mluví?❤
Dneska mi napsala Soňa Peková. Už mi o této skvělé ženě Moud říkal dříve, na dotaz, proč právě já. On říkal, že je nás více úkolovaných. A mluvil o Soně. Ona je také na stejné cestě, jako já a mnozí z vás. Mnozí z vás, jako i Soňa, chcete rozběhnout komunikaci s týmem, s rodinou, nebo chemonderonem a zatím vám to nejde. Nevzdávejte to. Sice je záblesk blízko, ale je dobré se spojit s těmi, kdo nad námi bdí, a pomáhají nám. 🙂 K někomu Bytosti mluví, někomu vnuknou myšlenku. A člověk - pak prostě VÍ. Tak jako to má v tuto chvíli Soňa. A mnozí z vás, které jsem měla tu čest poznat na mnoha seminářích.
Přidávám dopis od Soni, s jejím dovolením. Protože ona to moc hezky popsala a i ona chce, aby lidé našli v sobě Světlo, a zůstali na té správné cestě, a nenechali se temnými silami a jejich taktikou stáhnout dolů k pochybnostem.
Je jen na nás, čemu uvěříme. Nikdo jiný za nás to rozhodnutí neudělá.
A vůbec dostávám mnoho dopisů a zpráv, kde mi píšete, že naciŤujete pravdivost předávaných slov od Bytostí. A jejich slova jsou pravdivá. Byť používají okliky a občas nutné nepravdy. Jak ale říkají - jen tedy, je-li to opravdu nutné.
Milá paní Ivet,
poslechla jsem si se zájmem Vaše povídání o Záblesku, který byl stanoven na 1. srpna.
Dovolte, abych Vám ze srdce poděkovala, že jste své Hvězdné Rodině neodepřela tu velkou Službu, abyste tyto informace lidem přinesla, trochu sice na můj vkus ve strašící podobě (zemřou, když vyjdou z úkrytu), ale ve velmi přesvědčivé podobě, že samotná jsem doufala, že se Vaše slova naplní.
Nicméně, proč píši - porozuměla jsem z Vašeho velmi milého a upřímného povídání, že pokud Záblesk 1.8. nebude, tak bude "co řešit s Vaší hvězdnou rodinou" 🙂
Prosím, nic takového, neb tato "epizoda" byla nesmírně důležitá.
Záblesk velmi pravděpodobně bude, neb vzhledem k sabotáži procesu Vzestupu temnou stranou bude asi potřeba dát lidem "kopanec do jejich vědomí", vědomí jim energeticky skokovitě zvednout - aby se finálně probrali.
A teď, jemná rovina potřebuje vědět, jak si lidstvo stojí při představě, že bude určeno přesné datum, kdy se to stane. Ivet, jak jinak by to na jemnohmotné rovině zjistili, než malým "předvolebním průzkumem" přes kanál, kterému naprosto důvěřují, což jste pro ně Vy.
Takže Vám to může připadat na první pohled, jako že si z Vás udělali krutý žert a zatřásli pevností Vašich argumentů směrem k Vaší komunitě, A NEBO - což myslím, že je správněji, že přes Vás získali nesmírně důležité údaje o tom, kde si stojí vědomí lidí tváří v tvář takové konkrétní informaci. Není to sice pravý pouliční sběr dat, neb Vaše komunita o Záblesku ví, ale nejde o to, zda o tom někdo ví, či neví, ale v jakém rozpoložení jeho vědomí při představě konkrétního termínu Záblesku je. Totiž, aby Přechod byl co nejhladší, všechny strachy musí pryč.
Navíc, kobyla ještě naposled nekopla, což ještě nějaké strachy mezi lidmi nabudí, tak "průběžný monitoring" přes důvěryhodné kanály (jako jste Vy pro Vaší hvězdnou rodinu) jsou mimořádně potřebné.
Dám Vám s dovolením příklad na naší rodině - je nás pět dospělých, kteří žijeme společně v jedné domácnosti a o těchto tématech tedy všichni vědí. Juniora nepočítám (12 let), ti jsou, stejně jako Vaše dcery, jasně 5D, takže oni budou v pravou chvíli vše vědět a nemusí se na nic v 3D připravovat, jenom by je to případně zmátlo, pokud je jejich vědomí ještě překryto 3D programy.
Takže - je nás doma pět dospělých. To, jak z těchto lidí každý očekával 1.8. si dovolím označit na stupnici 1 až 5, kdy 1 = nesmírně se těším, 5 = jsem totálně vyděšen.
(tyto informace jsem na prosbu Soničky vymazala 🙂 )
Průměrná známka z tohoto je 3, tedy "prošel", ale žádná sláva. Myslím, že většina rodin by na tom byla ještě výrazně hůře.
Protože strach je ta největší brzda, bude potřeba ještě zapracovat, než Záblesk nastane, neb by to (alespoň v tuto chvíli) způsobilo více škody, než užitku.
Takže pokračujeme v naší Službě dále, Vaše práce je nesmírně cenná. To, co jste umožnila svými posledními videy, jsou nesmírně důležitá data pro Stvořitele, či skupinku programátorů v pozadí událostí, jak jim říkáte 🙂
Opatrujte se a své Hvězdné rodině za nás všechny hluboce poděkujte za to, že Vám umožnili "proměřit", kde si lidstvo aktuálně stojí.
Oni někdy opravdu používají dost drsné nástroje 🙂, ale oni jasně vidí cíl a jdou za ním jako pes. A to je správně.
Moc pozdravů Vám posílám, ještě jednou upřímně děkuji a vše dobré Vám přeji,
Soňa Peková
--
MUDr. Soňa Peková, PhD.
TILIA LABORATORIES s.r.o.
Laboratoř molekulární diagnostiky
Krásný den všem 🙂 ❤❤❤


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

ZÁBLESK - BLIŽŠÍ INFORMACE

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

POVÍDÁNÍ o NAŠEM SVĚTU

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

ZÁVĚREČNÉ FINÁLE SE BLÍŽÍ

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

FINÁLNÍ SCÉNA HRY BYLA DOTOČENA. ODPOČET PRÁVĚ ZAČAL. IT'S A FINAL COUNTDOWN.

Příspěvek od rival »




ŽIJEME NAŠE ŽIVOTY, KTERÉ UŽ JSOU NATOČENÉ NA PLÁTNĚ 🌺💖


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

FINÁLE JE NATOČENO, UŽ NEJDE UHNOUT. VÍTĚZSTVÍ SVĚTLA JE JISTÉ 💖

Příspěvek od rival »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1334
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

JSME VE HŘE - A VĚTŠINA Z NÁS JE STÁLE V ZÁKLADNÍ ÚROVNI HRY

Příspěvek od rival »



Odpovědět

Zpět na „Zprávy z Galaxie - Andrejka“