Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Připálené Karbanátky

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Karban

Re: Náboženství fóra apod.

Příspěvek od Karban »

Rival píše:.... Jedna z úloh tohoto fóra je i to podnítit lidi k samostatnému tvoření a myšlení.

.... Zkusme se vzájemně vzdělávat tvořivě a konstruktivně. Pojďme blíž k přírodě. Pojďme svá tvrzení podložit pokusy a ne jen písmenky...
Ano, správně.

Bude tedy přínosem, když zde napíšu, že jsem si pro přepravu vlastní osoby postavil raketu asi tři metry dlouhou, s nádrží pouhými prdy plněnou a škrtnutím zapalovače startovanou, s doletem v řádu desítek kilometrů?

A bude-li snad někdo chtít konfrontaci, pak bude stačit prsknout nějakou hovadinu a označit ho za negativní element pro debatu, podobně jak ten pohádkář z Plzně?

:P


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pohádkář z Plzně

Příspěvek od rival »

Ještě jednou a srozumitelněji. V mém předchozím příspěvku nebyla řeč o žádném pohádkáři z Plzně ani o žádných jiných lidech. Byla řeč kromě jiného i o Tobě... Samozřejmě, že pokud reagovat nechceš, tak nemusíš. Všichni jsme tu dobrovolně a každý z nás nejspíše i z jiných pohnutek. Je tu dost místa pro všechny názory, jen je třeba najít si tu správnou část fóra, kde se člověk cítí jako doma. A pokud taková část fóra dosud neexistuje, není nic lehčího než ji vytvořit. To vše je zde možné...


Karban

Re: Pohádkář z Plzně

Příspěvek od Karban »

Rival píše:Ještě jednou a srozumitelněji. V mém předchozím příspěvku nebyla řeč o žádném pohádkáři z Plzně ani o žádných jiných lidech. Byla řeč kromě jiného i o Tobě... Samozřejmě, že pokud reagovat nechceš, tak nemusíš. Všichni jsme tu dobrovolně a každý z nás nejspíše i z jiných pohnutek. Je tu dost místa pro všechny názory, jen je třeba najít si tu správnou část fóra, kde se člověk cítí jako doma. A pokud taková část fóra dosud neexistuje, není nic lehčího než ji vytvořit. To vše je zde možné...
Dobře, tedy srozumitelněji.

Předpoložme, že napíšu sem cosi o skvělém experimentu, který má obdivuhodné, ba přímo neuvěřitelné technické parametry.
Pokud snad někdo bude chtít onu věc vidět v reálu, pak ho označím za nevhodného k další debatě.

Takto se tedy tvoří a "společně pracuje"...?

:P


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Příspěvek od Pego »

:bad:
... proto je me vlakno Info inspirace zamceno... komu kape na karban, toho tam neni treba abi za*iral... Rivalku, vyhod prosim co sem nepatri nekam pod Rotoverter-autoftopic, nebo tak.. nejak mam dojem ze nam to tady jeden radce od K nejak cely rozbiji a redi (hnoji)...

PS trochu exaktni chemie:
1 sud spinave vody + 1 kapka prvotridniho vina = 1 sud spinave vody
1 sud prvotridniho vina + 1 kapka spinave vody = 1 sud spinave vody
(bohuzel, rovnice nepusti...)


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Rival, cením si Tvuj postoj. Rozumím i Karbanovi, který nadnesene kritizuje nevyváženost príspevku fóra. Určitá stručná nadnesenost by nemela být prekážkou videt, že za ní stojí zkušený človek, který si své názory overuje. Nejvetší problém fóra není samotný názor, nebo postup, ale to, že není možné jednoduchým zpusobem zarídit, aby se vše o čem se píše dalo overit, nebo opakovat, co je zrejme taky smyslem fóra. Jde zrejme jen o to, zda nekterí členové fóra mají, nebo nemají privilegia. Je jenom shoda okolností, že se tento problém reší v tomto tématicky nesouvisícím vlákne. Já treba mám taky pocit, že nekterí účastníci nesnesou mé pohledy na vec. Myslím si ale taky, že když se nekdo uchýlí k prehnane nemístným výrokum, nebo dojdou argumenty jiným zpusobem, tak si o tom udelají úsudek predevším čtenári. Rotoverter zase není až tak cenné vlákno, když nedošlo na argumenty, jenom na potyčky. Co mi zatím nejvíce vadí nejsou ani tak osobní konfrontace, jako pokusy o manipulaci mínení. Mám rovnež za plevelení, když kdokoli nekriticky prebírá jakékoli smetí prostrednictvím ruzných linku a nosí to všechno sem. Pokud si človek uvedomí, že odkazu s danou tématikou je fakt mnoho, tak to má asi takový efekt, že se mnoho fór nafukuje predevším smetím, asi jako pudy domu. Pak se neví, co s tím. To se za tech pár let trvání fóra fakt nenajde ani jeden z členu fóra, který by byl schopen zmerit neanonymne, verejne a s dohledem, co i jediný existující strojek na VE? Pokud ne, je treba pripustit, že zatím takový být nemusí, a ne delat z fóra agenturu JPP. Jinak je to fakt náboženství založené na víre. Pritom i každé slušné náboženství nebude útočit na jiná náboženství. To ale zas pochybuju, že náboženství stačí k výrobe energie ve forme, o jaké je tady reč. Bez chleba to taky nejde, stejne jako neumíme kone odučit od sena. Melo by se rozlišovat, co jsou vlastní zkušenosti, co osobne a kým overené informace, a co neoverené. Jinak mám pocit, že stačí, aby zdroj informace byl dostatečne daleko, nebo byl reálne nedostupný, a už je považovaný za pravdivý. Tolik k tem informačním privilegiím.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Souhlasím s Akordem je v tom celí problém tohoto fora,bohužel zde nejde jen o plevelení ale i o napdání byť jem myšlenkově jiného názoru.A proto raději skrytě což již mnozí členové činí.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Akord píše:...To se za tech pár let trvání fóra fakt nenajde ani jeden z členu fóra, který by byl schopen zmerit neanonymne, verejne a s dohledem, co i jediný existující strojek na VE?...
...podľa Karbanových príspevkov nemám záruku, že po predvedení sa mne alebo mojej rodine nestane nejaká "autonehoda"... a k tomu ešte nejaký anonym...


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

chiq píše:
Akord píše:...To se za tech pár let trvání fóra fakt nenajde ani jeden z členu fóra, který by byl schopen zmerit neanonymne, verejne a s dohledem, co i jediný existující strojek na VE?...
...podľa Karbanových príspevkov nemám záruku, že po predvedení sa mne alebo mojej rodine nestane nejaká "autonehoda"... a k tomu ešte nejaký anonym...
Samé vytáčky. Strach z ropných a iných mafií je iba úbohé zastieranie strachu zo seba samého.
P.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Anonymous píše:...Samé vytáčky. Strach z ropných a iných mafií je iba úbohé zastieranie strachu zo seba samého.
P.
Mne ropné a iné mafie nevadia. Strach mám z takých blbcov, ktorí dokážu oponenta fyzicky zlikvidovať, len aby dokázali svoju pravdu. Preto takí, ako TY, sú tí poslední, ktorým by som niečo predvádzal.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

chiq píše:
Strach mám z takých blbcov, ktorí dokážu oponenta fyzicky zlikvidovať, len aby dokázali svoju pravdu. Preto takí, ako TY, sú tí poslední, ktorým by som niečo predvádzal.
Teraz už nemáš právo kritizovať blbcov ako ja, ktorí chcú verejne riskovať svoju povesť. Tvoj prístup je iba obyčajná pripos....sť pred prípadným neúspechom.
P.


Návštěvník

Pro Rivala

Příspěvek od Návštěvník »

Ještě stále si myslíš, že tady jde o fakta a ne o víru? Chce si snad někdo ověřit jestli nekecám? Chce si vůbec ještě někdo něco ověřit?
P.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1335
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 227 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Rivala

Příspěvek od rival »

Anonymous píše:Ještě stále si myslíš, že tady jde o fakta a ne o víru? Chce si snad někdo ověřit jestli nekecám? Chce si vůbec ještě někdo něco ověřit?
P.
Jednoduché řešení. Založ své vlákno a poděl se o své poznání.. Jistě se tady najde řada lidí, která se nechá inspirovat a půjde Tvou cestou. Myslím, že zájem o nové informace tady je... Dej šanci, ať se projeví i mlčící většina...


Návštěvník

Re: Pro Rivala

Příspěvek od Návštěvník »

Rival píše:
Anonymous píše:Ještě stále si myslíš, že tady jde o fakta a ne o víru? Chce si snad někdo ověřit jestli nekecám? Chce si vůbec ještě někdo něco ověřit?
P.
Jednoduché řešení. Založ své vlákno a poděl se o své poznání.. Jistě se tady najde řada lidí, která se nechá inspirovat a půjde Tvou cestou. Myslím, že zájem o nové informace tady je... Dej šanci, ať se projeví i mlčící většina...
Každý můj příspěvek je dokonale ignorován, když ne rovnou napadán určitou skupinou lidí. Vůbec nezáleží na obsahu. Mlčící většina mne už nezajímá. Chová se jako stádo ovcí. Jde slepě za větším slibem. Založení dalšího vlákna je zbytečné zabírání místa.
P.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Příspěvek od Akord »

Anonymous píše:Já jsem ochotný klidně předvést svůj spořič i záznamy o provozu. Není to však o žádné VE, ani jiné tajemné energii. Pokud bude někdo ochoten se mnou tři dny jezdit a pak o tom něco napsat, jsem k dispozici.P.
Tri dny muže být pro nekoho problém stejne jako pro mne, je to dost, i když kolikrát ztratíme zbytečným pachtením mnohem víc. Možná by to šlo zredukovat a pripravit treba merení opakované trasy na odmerku. To bych se snažil si čas udelat.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Pro Rivala

Příspěvek od Pego »

Anonymous píše:
Rival píše:
Anonymous píše:Ještě stále si myslíš, že tady jde o fakta a ne o víru? Chce si snad někdo ověřit jestli nekecám? Chce si vůbec ještě někdo něco ověřit?
P.
Jednoduché řešení. Založ své vlákno a poděl se o své poznání.. Jistě se tady najde řada lidí, která se nechá inspirovat a půjde Tvou cestou. Myslím, že zájem o nové informace tady je... Dej šanci, ať se projeví i mlčící většina...
Každý můj příspěvek je dokonale ignorován, když ne rovnou napadán určitou skupinou lidí. Vůbec nezáleží na obsahu. Mlčící většina mne už nezajímá. Chová se jako stádo ovcí. Jde slepě za větším slibem. Založení dalšího vlákna je zbytečné zabírání místa.
P.
P., jiste veci overilo jiz mnoho lidi, nejsou ale na foru, potazmo nechtej publikovat, prozradit... Ja publikoval komplet data s TR - pres 17000km, aktualne 5,3 pri dynamicke jizde, bez elektriny uz hafo km... I kdyz si na mne zanevrel, ja osobne Tvym vysledku verim... Kdyz chces inspirovat, popis a mozna se chytne vic... :roll:


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“