Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Obecné choroby

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Palo »

lena píše:...myslim si, ze kombinace s KS a MMS neuskodi...
To je otázka. Je celkem velký předpoklad, že MMS vymlátí KS z těla - ve své podstatě se tedy nesnáší, nedá se kombinovat.

Ale už jsem slyšel i případ, kdy tato kombinace způsobila velice špatný stav jedince, připomínající velmi nepříjemně extrémně zatížený organizmus, ale jestli to byla detoxikace, čert ví... Dotyčný si to vysvětloval tím, že koloidní stříbro brebery naučilo něco ve smyslu, aby natahovaly ručičky a MMS je pak za ty ručičky vytáhlo a zmasakrovalo je...

Jednoduše řečeno - je to pěkně vo hubu. Nikdo vlastně neví, jestli má tahle kombinace pozitivní vliv pro člověka, nebo způsobí jen přetížení organizmu. Bojím se, že je to právě jen to druhé...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Craft »

Palo, Palo, meleš poněkud prázdnou slámu, přečti si nejdříve, co jsem uvedl tady a zkušenost KS vs. MMS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... start=1050


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Palo »

Nemusíš mě hnedka osočovat, zvlášť, když jsi ten svůj odkaz dal až po mě :lol: Navíc nenapsal jsem, že je to blbost kombinovat, ale jen, že dosud zatím nikdo nebyl schopen přesně popsat, co se při kombinaci děje ;)

A kombinaci jsem myslet užívání MMS a KS zároveň, né na střídačku ;)

A neříkám, že MMS je na všechno ;) A je mi jasný, že KS má na určité problémy mnohem lepší účinek než MMS.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Craft »

Já tě Palo neosočuji, pouze konstatuji :D Vzhledem k tomu, že trvá poměrně dlouho než tělo KS vyloučí, dovolil bych si tvrdit, že je celkem jedno, jestli se to bere na střídačku nebo současně s časovým odstupem, viz. uvedený názorný příklad. Ale osobně mi připadá dosti nelogické, aby někdo KS a MMS bral současně ;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Palo »

Mě vadí ten výraz "meleš" :) Tako bych psal úplnou hovadinu ;)

No ono ze začátku stříbro valí všude možně, pak se někde usadí na nějakou dobu, než ho tělo vyloučí. Není to jen o tom, jestli KS v těle je, nebo není. Záleží na tom kde a jestli je v cestě MMSku. To ze začátku určitě je a může vzniknout problém.

Já to zkoušet na sobě nebudu, ale zajímá mě to. Nechceš zkusit braní MMS po KS dřív a dřív, abysme věděli víc?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

ks + mms

Příspěvek od lena »

panove zdravim,

nevim, ale ja nemam potize s branim KS a MMS zaroven. Jiste neberu jedno a zaroven to druhe, vetsinou je zde casove rozpeti vice hodin. Myslela jsem si take, ze to nemuze delat dobrotu, ale poucilo me to jinak. Moje pozorovani, pokud beru jenom KS tak mam pocit pri vziti mms, posledni poznatek byl, nesmirne jsem se v noci potila, nevim jestli to bylo timto prostredkem, ale citila jsem se potom velmi dobre. Jinak MMS muze zase KS, pokud se nekde usadi v tela, zase krasne z tela vyvest ven, nebot cisti telo od vsech ruznych kovu a nejenom kovu.

tot vse.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS a MMS

Příspěvek od Craft »

Co mě akorát vadí je to, že někdo už dopředu něco napíše, aniž by to bylo nějak prakticky ověřeno. Bohužel takových nepodložených spekulací je hodně i v tomto fóru a jsou pak pro ostatní dosti matoucí. Z toho příspěvku, co jsem uvedl jednoznačně vyplívá, že braní KS a až pak MMS může možné herx reakce z MMS snížit na úplné minimum za předpokladu, že pro MMS pak zbyde ještě nějaká práce ;)
No ono ze začátku stříbro valí všude možně, pak se někde usadí na nějakou dobu, než ho tělo vyloučí. Není to jen o tom, jestli KS v těle je, nebo není. Záleží na tom kde a jestli je v cestě MMSku. To ze začátku určitě je a může vzniknout problém.


Mám dojem, že už pouze tady zase spekuluješ. Já již vyzkoušel variantu vně, tj. MMS, pak hned KS, výsledek naprosto dokonalý.
V tom příspěvku byla varianta MMS, pak KS (cca. 2 litry) a pak opět MMS v neuvěřitelné nárazové dávce 3 x 20 kapek za 6 hod. bez jakéhokoli problému. Pro ty, co někdy aspoň zkoušeli MMS až neuvěřitelné.
Chápu, že tohle kombinování bude proti srsti všem pravověrným MMSkařům, ale takové jsou zatím praktické poznatky, jak si lze zřejmě mnohé nepříjemné reakce z MMS ušetřit.

Taky by mě zajímalo v čem je ta jistota, že MMS opravdu dokáže z těla vylučovat těžké kovy stejně jako proces chelace, nebo přípravek DMSA a nebo http://derealizacia.wgz.cz/alfa-lipoicka-kyselina
Na tohle jsem zatím nikde žádnou praktickou zkušenost nenašel, pouze si to mnoho lidí myslí.


habana

Re: mononukleóza

Příspěvek od habana »

Palo píše: No jo, když se dá koňská dávka stříbra, tak to potom jo... Jen bych na tohle spíš nasadil MMS. Tedy když to vezmu v poměru cena/riziko/aplikované množství/účinek ;)

Tvé koloidní stříbro je jistě perfektní, na plísně je bezkonkurenční. Ale na viry bych opravdu dal spíš MMS...
Milé Palo, zkoušel jsem kdysi také co umí MMS a nemám z něj vůbec dobrej pocit.
Podle mne je to nebezpečnej blivajs. Promiň.
Mám ale svoje velice špatné zkušenosti.


Hmm...

Re: mononukleóza

Příspěvek od Hmm... »

Habana vytam ta v klube . P.


Uživatelský avatar
NoDi
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 27 lis 2009 20:30
Bydliště: Valachy

Problém s nožkama

Příspěvek od NoDi »

Ahojte,

udělalo se mi na nožkách tohle, nevítě nekdo co to může být? bolí to jako by mě nekdo dobil trubkou...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
NoDi
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 27 lis 2009 20:30
Bydliště: Valachy

a pravá

Příspěvek od NoDi »

...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


lena

nozky

Příspěvek od lena »

jen si zacni pekne s mms, jinak se toho jen tak nezbavis,

i kdyz mnoho cest vede do Rima,

a take dulezite se v nem koupat, ale nezapomen ho i brat, :!:
Naposledy upravil(a) lena dne čtv 29 dub 2010 12:07, celkem upraveno 1 x.


NoDi..

..

Příspěvek od NoDi.. »

MMS již nějakou dobu užívám, tomu taky přičítam že v krevních obrazech nemám absolutně nic špatně všechno je krásně v normě :o) , že se to i doktorům nezdálo jak může mít někdo hodnoty tak moc v normálu...samo že sem jim neřekl co beru ;o) je fakt, že koupel jsem si dlouho nedával...


lena

nohy

Příspěvek od lena »

delala bych pravidelne ocisty jater jak je pod vlaknem "ruzne ocisty" nekolikrat popsano,

rano na lacno lzici olivoveho oleje a po 10 minutach lzici citronove stavy, to zacnes setrne tve jatra cistit,

a po nejake dobe treba 1-2 tydnu bych udelala primo velkou ocistu jater jak se jiz zminuji,

k tomu take brat koloidni stribro,

najdi si vice informaci, jak pusobi,

a budes mit po potizich


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: nozky

Příspěvek od krovak »

lena píše:jen si zacni pekne s mms, jinak se toho nezbavis,

a take dulezite se v nem koupat, ale nezapomen ho i brat, :!:
leni pri vsetkej ucte toto je riadne zavadzajuce tvrdenie (v perle bol k tomu taky pekny slogan: http://en.wikipedia.org/wiki/There%27s_ ... y_to_do_it )

edit: zmenil som komentar k linke


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“