Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Zanesené tlusté střevo. Každý má až několik kilogramů nánosu,atd. To jsem četl x-krát všude možně. Našel jsem si na youtube několik videí s kolonoskopií a na žádném není vidět v tlustém střevě nějaký nános. Fakt tomu nerozumím. Je to tedy jen blud?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše:Zanesené tlusté střevo. ...
Bóže. Najdi si kolonoskopii a zjistíš, že jí vždy předchazí vyčistění střeva ať již klystýrem, či spíše průběžným klystýrovým výplachem obsahu, nebo vyvoláním průjmu, povětšinou roztokem epsomské soli.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Čtu často až kila nánosů, v nich zavrtaní červi, tak jsem měl jinou představu jak to tam vypadá. Manželka na kolonoskopii nedávno byla. Jeden den předem nejedla a snědla jen gutalax. Žádný klystýr jí před vyšetřením nedělali. Je pravda,že zákrok nebyl hluboko, tak jestli existuje nějaké jiné vyšetření a jiná příprava nevím.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Tak sis přečetl, že každý až kila nánosů, na videích ta kila nevidíš a po nás chceš, abychom Ti to vysvětlili.
Bude asi lepší, když si sám rozhodneš, čemu chceš věřit - z toho co píšeš je docela možné, že ta kila nemá úplně každý a taky to, že ta kila když jsou rozprostřena do tenké vrstvy po celé ploše střev, tak nejsou prostým a neškoleným zrakem příliš patrná. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od pavelv »

Kov píše:...Našel jsem si na youtube několik videí s kolonoskopií a na žádném není vidět v tlustém střevě nějaký nános. Fakt tomu nerozumím. ...
Ja jsem dal do guglu youtube colonoscopy , vzal prvni odkaz co mi vylez, a slapnul jsem rovnou do toho, co jsi mozna neuspesne hledal, viz prvni obrazek . A pak jsem si dal do guglu youtube colonoscopy parasite a fakt dobry. Opet prvni odkaz co vylezl, az do 3. minuty OK a pak vidis jak je ta potvora cila a jak se tam prohani, viz obrazek cislo 2, klidne si to pust.
PS: a dal jsem jeste 3. pokus, a uz v 5. vterine videa se to hemzilo pinwormama a fekaliema, viz posledni obrazek. Tak nevim, kam jsi koukal ty :(
PS2: fakt je, ze kila nanosu tam taky nevidim, ale i tak nic moc. Ty kila jsou zrejme v beznem zivote, kdyz se clovek nevyplachuje a po vyplachu se to zrejme vice mene vycisti. Ale bezny 150 kilovy American se asi normalne nevyplachuje a pak tam muze ty kila klidne mit. Coz odpovida tomu co pise Slavek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) pavelv dne úte 18 bře 2014 23:05, celkem upraveno 1 x.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

PavelV-já tuším napsal kolonoskopie-česky. To je už šumák. Dobrý hnus je na těch videích. A jak jsou ty bestie zavrtané do stěny. Ty kila zatvrdlých zbytků,co jsem o nic četl, by byl asi nějaký extrém.
Vždy po takovém pokecu- výměně názorů mé přesvědčení a víra v alternativní medicínu posílí. Známí mě mají za cvoka...
Opět díky pánové!


IMSI
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28 dub 2011 19:46

Diagnostika

Příspěvek od IMSI »

Zdravím všechny, potřeboval bych pomoci s diagnostikou. Příznaky- ztráta svalové hmoty, selhávání rovnováhy, rozmlžené vidění, záchvaty vzteku, není schopen vyjádřit myšlenku(dušnost při mluvení), zácpa.
pokud na něco přijdete budu rád. IMSI


mahatma

Re: Diagnostika

Příspěvek od mahatma »

diagnostika takto cez diskusiu nie je možná. na diagnostiku je tu expert Batles, skús mu napísať a dohodnúť sa s ním


jojoba
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: pát 22 dub 2011 16:50
Bydliště: Eichwald
Dal: 2 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: "Oxidační Stres" a Vodík

Příspěvek od jojoba »

Dobrá zpráva: testuji zdroj Magnesiumhydrogencarbonate 4 MgCO3 . Mg (OH)2 . 5H2O (nelíbí se mi tam ten louh ) ..... slibují ho za 25 USD/kg, což vidím jako zajímavé :-)
Špatná zpráva : Stále se plácám v pochybách
1. Askorbová s kovovým hořčíkem - co to vzniká na tyčce za černé saze ?
2. Askorbová s hydrogenuhličitanem hořčíku - co všechno z toho poleze ?
Ach jo, proč jsem před 40 lety nedával při chemii víc pozor .....
Snad někdo poradí.


jojoba
Macko
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: sob 02 bře 2013 22:28
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: doplnění vápníku vaječnou skořápkou

Příspěvek od Macko »

a to robím jednoducho,i keď aj to je pracné..

Uvarené vajcia majú blanku tiež uvarenú,vydezinfikovanú a je preto aj pevnejšia, dá sa odlúpnuť.
Orazenú časť vyhodím.
Potom rozdrvím /valčekom,fľašou,mažiarom/ škrupinky na prášok -a je to na konzum.


Uživatelský avatar
stevo69
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: ned 12 dub 2009 15:23
Bydliště: SLOVENSKO Nitriansky kraj
Dostal: 9 poděkování

Škrupina z vajíčka (skořápka)

Příspěvek od stevo69 »

Ahojte, čítal som že škrupina z vajíčka obsahuje vela vapnika a velké množstvo minerálov. Že stačí rozomlieť na prášok a denne užívať, vraj velmi dobre na zuby. Máte stým niekto skúsenosti?

Odpovědi najdeš i v tomto vlákně. Stačí si zadat do hledání "skořápky" SDK


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Černá mast vs nádory

Příspěvek od Kov »

Chtěl jsem najít nějaké zkušenosti s černou mastí,co o ní píše Humble v knize, a nenašel jsem o ní samostatné vlákno. Chtěl jsem poslat odkaz jednomu známému, který má po operaci. Vytáhli mu nádor na krku-pod bradou. Má jízvu od ucha k uchu jako kdyby ho někdo podříznul, takže nádor byl veliký. Říkal,že má jít brzy na ozařování(prý ne chemoterapii,jen ozařování-tomu nerozumím,ale prý mu to řekli). Pokud tedy máte nějaké zkušenosti s touto mastí,napište to prosím sem, případně přihoďte odkaz na užitečné informace. Jestli to funguje ve všech případech, z jaké hloubky to vytáhne nádor,atd. Myslím, že by se to mohlo hodit i někomu dalšímu.
Děkuji


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Černá mast vs nádory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše:Chtěl jsem najít nějaké zkušenosti s černou mastí ...
http://upramene.cz/forum/search.php?key ... mit=Hledat
http://upramene.cz/forum/search.php?key ... mit=Hledat

Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Igi »

Jak jsem tu před časem psal, že vyzkouším nakloněnou postel a napíšu výsledky, tak se ozývám. V podstatě ihned po zvednutí jsem já i přítelkyně měli živější sny, přítelkyně říká že barevnější a já celkově reálnější i v nich přemýšlím téměř jak v bdělém stavu. Možná jsem o trošku málo unavený, ale těžko říct. Možná jsem i trochu klidnější. S jistotou můžu řict jen ty živější sny, ty ostatní věci jsou málo výrazné a taky do toho dělám spoustu jiných věcí, tak to může být něčím jiným.


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: Černá mast vs nádory

Příspěvek od dkamila »

Kov píše:Chtěl jsem najít nějaké zkušenosti s černou mastí,co o ní píše Humble
Černá mast (black salve) http://www.naturalnews.com/039803_india ... _herb.html
http://www.blacksalve.biz/black_salve.php
http://billolearyphuket.com/ArticleView ... ticleID=33
Podle vlastní zkušenosti mast opravdu nádory likviduje,ale je to velmi bolestivé,každý má jiné reakce,teplotu,zimnici,slabost.Nádor uschne a odtrhává se od zdravé tkáně,zespodu se vytlačuje ven a u každého to trvá různě dlouho,kdy odpadne nesmí se odtrhnout dříve,jsou tam malé kořínky,které musí uschnout.
Black salve jsem použila na 2 kožní metastázy 3X4 cm,nevím,jak hluboko byly,ale vystouplé byly asi 2cm.Nádory jsem namazala BS na 24 hod ,pak umyla mýdlem,Po 24 hod nádory uschly na placku,týden se nic nedělo,po týdnu otok,bolesti a praskání oddělování od zdravé tkáně to trvalo asi 3 týdny než odpadly a 4 týdny hojení.Nádory byly asi hodně hluboko bolesti maminka měla nejvíc na kostrči a konečníku a přitom metastázy byly na břiše,po odpadnutí bolesti přestaly.Metastázy jsem zlikvidovala,ale maminku nezachránila,jsou to 2 měsíce co umřela . Celý rok jsem hledala léčbu a zkoušela vše možné i nemožné a všechno bylo na nic :cry: ani nevím na co umřela,když nádory byly pryč :cry: prý na rakovinu.Ted mám deprese,jestli jsem maminku svou léčbou nezabila :( :( ,Jen chci upozornit,jakmile odmítnete léčbu doktoři se na Vás vykašlou za celý rok nebyla na CT už o ní neměli zájem i když mi tu 3 hodiny umírala v bolestech jí nedali ani tu debilní injekci proti bolesti a přitom rok žádné léky ani bolesti jinak neměla ,jen byly v šoku,že měla metastázy i na plicích a neměla kyslík a dýchala perfektně ,tak nevím,jestli tam stále ty metastázy měla


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“