Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Pastičky na zloděje.

Moderátor: aNONym

Odpovědět

Souhlasíte s umísťováním pastí za účelem ochrany svého majetku?

Ano - můj dům, můj hrad. A to je nedotknutelný.
59
92%
Ne - vždyť to může být člověk, který si tím "jenom" řeší svoji těžkou životní situaci nebo to může být i dítě (např. ze sociálně slabší vrstvy).
5
8%
 
Celkem hlasů: 64

NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: ryba smrdí od hlavy

Příspěvek od NAVAR »

kutil píše:Jó, kdyby se za krádež sekaly ruce, to by bylo v republice bezrukých !!!
Jak si mám vážit hlavy našeho státu když dělá ostudu ve světě-grrr Stojí mu to za to? Chudáček, nemá ani na pořádný pero? Kdyby si o něj řekl, tak mu jej rádi na cestu aj zabalí..
Viz včera v novinách Seznamu, nebo v nedělní 168 ..
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 058250410/
na konci od 25 min. 20 sec.
H.v.
Osobně a podle toho jak to pero sbalil, tak si myslím že to udělal a takto zahrál shválně. Je vidět že to má na háku a za pár jak se říká.
A vůbec, proč bych se vzrušoval že nějakej Vašek v přímím přenosu sbalil pero, když se po velké sametové šaškárně kopaly tunely tak se lidi vzrušovali ještě méně.

Tihle "něabchadimije" si myslí ža jsou nepostižitelní.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Je to perverzní.
Lidi scípají na úbytě, občanské svobody jsou v řiti, ryjeme morálně rypáky v hnoji a národ se baví vrtošivým staříkem, kterýho sice nemusím, ale s kým ho chcete proboha srovnávat........
Se sobotkou, ransdorfem nebo paroubkem, topolánkem, nečasem, bártou, nebo dolly buster.....
Vždycky jsem si v koutku duše dělal prdel z toho, že tenhle poslední soud přežijou jen osvícenci. .....
Najednou začínám chápat, že jiná možnost nemůže být.
Mrzká lůza vládne nám, diktuje všechno , co smíme a nesmíme a sama smrdí jako žumpa.
Jsme národ poseroutků, nic víc


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Začínám bejt docela dost vážně nasranej ...

Příspěvek od A(&F) »

... v poslední době je to tu fakt síla ...

... před 14ti dny na osvětleném parkovišti, obklopeného ze dvou stran paneláky, nám nějaká svině ukradla z Comba zadní nárazník (včetně držáků a značky) ... vono je to totiž mnohem lacinější, než si ho jít koupit nový ... :bhead: ... cena dílů vč. práce (+ nový značky) vyšplhala na 13.400,- (= což je pomalu cena celýho auta, ... rv. 1999) ..... a jelikož spoluúčast na pojistce je deset táců, tak po odečtení DPH nedostaneme skoro nic ... o dvou promarněných dnech, spojených s lítáním po úřadech a servisu, se nemá smysl ani zmiňovat ...

... jo, to si takhle ráno přijdete k autu a ....
Obrázek

... parkoviště je přes noc vždy plné ... Combo stálo uprostřed, tam co je na fotce ...
Obrázek

... no, ... a jak jsem dnes v podvečer zjistil, v noci nám vykradli i Berlingo (odemkli + zase zamkli = nezjištěným způsobem) ... přítelkyně, když ráno přišla k autu, tak normálně odemkla a jenom poklidila pár věcí ze sedadla spolujezdce (myslela totiž, že jsem tam v noci byl a něco hledal ... :? ... nijak to tím pádem moc neřešila, protože navíc zrovna spěchala na důležitou schůzku) ... pryč je tak všechen vercajk (včetně nádherný sady kleští od Knipexů :cry: ) ... povinná výbava, tzn. lékárnička, vesta, náhradní žárovky, lano, atd. ... ale taky autonabíječky k telefonům a PDA, rozbočovač, měnič k noťasu, starej digi foťák, atd. ... a bohužel také vlajky pro zákazníka, které jsem včera vyzvedával a měl je dneska odevzdat (moje blbost, že jsem je tam nechal) ...

... už se těším na zítřejší jednání u policajtů, protože když jsem byl hlásit škody na Combu, tak se mne snažili přesvědčit, že zůstatková hodnota ukradených dílů je vzhledem k jejich stáří menší jak 5.000,- (jako vždy, snažili se to jako vždy nacpat "do přestupku", aby jim to nezhoršovalo nevyjasněnost tr. činnů), ... což mne však poměrně lehce vytočilo do běla, takže jsem je na férovku poslal velmi hlučným způsobem do prdele .... policajti nám jsou úplně k hovnu !!! ... je jich málo, kašlou na nějaký vyšetřování ... a ještě je to většinou za ty prachy co berou přitom vůbec nebaví !!! ...

... jo, žijeme v děsný době .... jestli chytnu nějakýho ksindla, a je vcelku jedno za cokoliv, tak to schytá za všechno ... komplet ... aby si to zapamatoval ... už se na to docela těším ... ať si kdo chce, co chce říká ... A. ... :P ...


PeS: ... aby toho ještě nebylo málo, tak nám počátkem týdne nějakej debil rosřihnul na zahrádce plot, aby si natrhal jahody v ceně zhruba padesáti korun ... :| ... ten kreten přecvaknul i spodní tlustej napínací drát ... opravoval jsem to skoro 2 hodiny ... :roll: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Začínám bejt docela dost vážně nasranej ...

Příspěvek od huhu »

je to asi dva týdny, co přišel ráno tady ve vsi borec k novému super béčku a marně hledal krásná kola.
ale ten nárazník a jahody .....
tady umí cigoši strčit ruku skrz plot a nevadí jim, když kolem pleskají diabolky..... vloni stačlo zahvízdat a brali čápa.
voni se megarychle vyvíjí.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Švárovi nedávno někdo ukradl airback ... přitom rozbil okno

Příspěvek od A(&F) »

... což by nebylo nic divného ... vždyť automobilové díly se na objednávku kradou běžně ... co ho ale těžce šokovalo, když mu poliši řekli, že se často v krátkém odstupu na stejném autě děje opakovaná krádež toho stejného dílu, co již byl ukraden ...

modelový příklad: ... někdo vám z vozu např. ukradne dveře nebo katalyzátor (příklady, co uvedli policajti), ... takže si ten díl pořídíte nový ... ale oni vám ho vzápětí ukradnou znovu ... zajistí si tak "dodávku" ganz noj tailu ... vlastně vás ve skutečnosti donutí, abyste jim ho dodali až pod nos ... :shock: ...

... něco je špatně ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Švárovi nedávno někdo ukradl airback ... přitom rozbil o

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... zajistí si tak "dodávku" ganz noj tailu ...
Jestli tomu dobře rozumím, tak oni ten první díl snad ani nezpeněží - ono jim jde o až o ten fugl novej! Zatracená pakáž mizerná! Já to snad ani raději nebudu komentovat, nebo dostanu ban za vulgární vyjadřování.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Švárovi nedávno někdo ukradl airback ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... zajistí si tak "dodávku" ganz noj tailu ...
Jestli tomu dobře rozumím, tak oni ten první díl snad ani nezpeněží - ono jim jde o až o ten fugl novej! Zatracená pakáž mizerná! Já to snad ani raději nebudu komentovat, nebo dostanu ban za vulgární vyjadřování.

Zdravím - poota
... ano, rozumíš správně ... :| ... jestli chceš, tak si hezky nahlas zavulgarizuj ... :D ... já to přehlídnu ... a Ty jakožto moderátor si potom BAN můžeš udělit klidně sám ... :lol::lol::lol: ... ;) ...

PS: ... po osmi hodinách od nahlášení se na mne konečně dostala řada ... ve finiši jsem se ještě pohádal s dozorčím, protože měl blbý kecy a odmítl přizvat technika ..... jo, jsou to hovada ... ti co kradou ... :evil: ... 8) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Švárovi nedávno někdo ukradl airback ... přitom rozbil o

Příspěvek od chiq »

A(&F) píše:... něco je špatně ... :? ...
Yo, yo, ...a nebude to v tom, že sme príliš slušní????? Mňa nedávno vykradol sused, čo mi dokázali dvaja nezávislí ľudia. Ale oficiálne nemôžem nič robiť, sused je veľmi dobrý kamarát s tzv. politickými disidentami (s ktorými sedel v Leopoldove) teraz rozlezenými v celej štruktúre polície. Ale už dlho nebude dýchať rovnaký vzduch... Prestávam byť slušný.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Švárovi nedávno někdo ukradl airback ... přitom rozbil o

Příspěvek od poota »

chiq píše:.. veľmi dobrý kamarát s tzv. politickými disidentami ...
Taky jsem se s tím setkal.
Na policii s námi sepsali protokol o trestním oznámení, které dle jejich vyjádření bylo naprosto jednoznačné. Na závěr ještě jméno pachatelky - po ujištění, že jde skutečně o tuto osobu vytáhl protokol ze stroje a vyhodil do koše. Na projevený údiv vysvětlil, že jsme tam nikdy nebyli a nic se nesepisovalo. Na další údiv - copak vy nevíte, že je to chartistka? Nebo jste opravdu tak blbí, že si myslíte, že je to tady právní stát? Už ať vás tu nevidím!
Komentář snad netřeba.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Tak nějak přemýšlím ...

Příspěvek od A(&F) »

... jak donutit vládu, aby konečně udělala radikální krok pro nastolení pořádku v této zemi !!! ... pro snížení kriminality, ať už je jakákoliv ... proč my, daně platící občani, máme neustále čelit nesmyslným zákonům, které ochraňují pouze zloděje a podvodníky ... proč vůbec existují zákony, jenž všelijaké svoloči umožňují, aby takřka beztrestně okrádala ty ostatní, co poctivě pracují ... a proč občan, který jde na policii nahlásit spáchání trestného činu, si většinou připadá, že ve skutečnosti vlastně policisty obtěžuje ??? ... proč je s ním ze strany policistů zacházeno, jako by ani nebyl poškozeným, ale provinilcem ??? ...

... přemýšlím, jak donutit ten námi zvolený ksindl, aby se konečně zamyslel proč nadále nad touto svoločí držet ochrannou ruku ... a nemakačenkům ještě k tomu poskytovat všemožné sociální výhody ... za co ??? ... přitom se však obávám, že dokud nebudou zavedeny odpovídající tvrdé tresty, tak se vůbec nic nezmění ... na žádné z úrovní ... :| ...

... má snad někdo dobrý, ale přitom i realizovatelný nápad ??? ... A. ...


PeS: ... sice dost často kroutím hlavou nad různými pochybnými tresty praktikovanými v muslimském světě, ... zároveň si však dokážu představit, že by po opakovaném spáchání trestného činnu byl dotyčný hajzl pro ostatní členy společnosti viditelně ocejchován ... např. neodstranitelným tetováním na čele ... nejlépe ve tvaru terče ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Tak nějak přemýšlím ...

Příspěvek od poota »

Moc nadějně to nevidím, promiň.
Už Karel IV. otec vlasti s tím měl problém. Do jeho doby bylo zvykem, že se právo "nalézalo" při soudním líčení pro každý případ úplně znova. Už tenkrát na základě úplatků. Takže tentýž čin byl hodnocen velice často úplně protichůdně.
Pokusil se tehdá zavést zákoník, který by přesně a jasně stanovil, jak má být ten který čin posuzován a trestán, a to jednou provždy naprosto stejně. Jeho Majestas Carolina tehdá neprošly - proč asi?
Dneska je situace zdánlivě jiná, protože zákonů máme dostatek, ba přímo až nadbytek.
Leč výsledek je tentýž - nikdo, a to ani studovaný právník, dneska předem neví, jak proces dopadne. V konečném výsledku se dá říct, že lumpové a darebáci vítězí pravidelně jak KO, tak i na body.
Na první pohled to vypadá nelogicky, ale stačí si uvědomit, že čím větší lump, tím víc má peněz, což platí i obráceně - čím víc peněz, tím větší lump. Právě ti nejprachatější sedí nahoře a motají zákony tak dokonale, aby se v nich nikdo pořádně nevyznal a mohli si je přiohýbat podle potřeby. A ta potřeba je daná jenom penězi a těch mají nejvíc právě lumpové. Ale všechno je přesně podle zákona.
Takže čemu se divíme - funguje to jako švýcarské hodinky.
Zajímavý je ovšem ten vývoj. Původně zákony nadržovaly jenom těm nejvyšším lumpům, ale s postupem doby nadržují lumpům stále nižším a dneska už to začíná vypadat, že zákon bude nadržovat prostě lumpům všem a bez vyjímky - to bude zřejmě ta pravá demokracie. Nebo něco jako solidarita mezi lumpy - pokud se mezi nimi najde nějaký lump bez majetku, tak se mu to snaží nějak vynahradit - dostane sociální dávky a advokáta, který ho ze všeho vyseká úplně zdarma.
A nějací naivové by chtěli, aby se jim sekaly ruce a nebo vypaloval cejch. Cha chá!
Dneska se nesmí ani zveřejnit jejich jméno, aby náhodou neutrpěla jejich pověst.
Prostě jenom drží pohromadě - kdyby se mohlo zveřejnit jméno nějakého kapsáře, tak to by se už za chvíli mohla taky zveřejňovat jména defraudantů, tunelářů a korupčníků. Vždyť to by nakonec mohlo vést k rozvratu celé naší společnosti.
Lumpové celého světa spojte se - a nikdo vás už neporazí!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Tak nějak přemýšlím ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:A nějací naivové by chtěli, aby se jim sekaly ruce a nebo vypaloval cejch. Cha chá!
Dneska se nesmí ani zveřejnit jejich jméno, aby náhodou neutrpěla jejich pověst.
... a kdo říká, že to vypalování cejchu musí probíhat s posvěcením zákona ??? ... ;) ...

... zrovna o víkendu jsem byl u kamaráda v jedné nejmenované dědině na historicky první oslavě "Dne spravedlnosti" (šikovně spojeného s "Dnem dětí" :jump: ), jenž se konal na počest události, že se jim přesně před rokem konečně podařilo po dlouhé době odchytit lapku, co tam bezostyšně kradl již několik měsíců ... v té vesnici totiž bydlí pouze několik starousedlíků, zbytek jsou zahrádky a rekreační chalupy ... škody šly do statisíců, takřka až k milionu (přičemž otrávení psi se penězmi vyčíslit nedají ... :cry: ) ... tehdy zadržený byl černoch na podpoře, takže šance na náhradu škody byla nulová ..... a cože s ním provedli ??? ... poté, co 5 dní dostával několikrát denně nakládačku (kdy se jim sám velmi ochotně doznal ke všemu, co spáchal nejen u nich, ale i v okolí), tak dali na radu profesionálního policisty, byť jen částečně (zmíněný poliš je mimo jiné i členem tamního mysliveckého spolku): ... v rámci rozlučkového večera se s morgošem podělili o litr kvalitní pálenky ... a pomocí tříkilové palice mu z posledního jednoho až dvou článků všech prstů na rukách vyrobili dokonale rozmašírované placičky ... včetně kostí ... :? ..... než ho potom vykopli z auta nedaleko od nemocnice ve vedlejším okrese, dostalo se mu na cestu ještě řádného poučení, aby navždy zapomněl, že kdy v té vesnici byl, ... jinak, že dopadne ještě hůře ..... no, od té doby se širokém okolí zcela úplně přestalo krást ... :D ... a dokonce prý ani nějaké další vyšetřování nebylo ... ;) ... jestli ono to náhodou nebude tím, že žádnou cigorku už tam hodně dlouho nikdo neviděl ... :lol: ...

... pokud se někdo z vás čtoucích právě zamýšlí, že díky zmrzačení ho teď bude muset naše společnost živit až do konce života, tak ať si uvědomí, že po finanční stránce se vlastně nic nezměnilo ... stejně bychom na toho zmetka všichni společně dopláceli, protože dávky by odčerpával tak jako tak, ... ale navíc by k tomu ještě škodil, což už teď rozhodně nebude ... 8) ...

PeS: ... původní rada zmíněného policisty byla však ještě mnohem drsnější ... tam by už žádné další náklady s jeho výživou spojené nebyly ... :ethink: ... ale také by potom nebylo žádné účinné varování pro ty ostatní zmetky, co jen parazitují na úkor ostatních ... :!: ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne pon 20 čer 2011 17:06, celkem upraveno 4 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Tak nějak přemýšlím ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... původní rada zmíněného policisty byla však ještě mnohem drsnější ...
V okolí naší chaty vykrádání citelně pokleslo záhy poté, co jsem začal rozšiřovat, že nás policie ujistila, že pokud najde někde pohozenou mrtvolu známého recidivisty, tak místo nějakého vyšetřování rovnou napíše, že cizí zavinění smrti nelze prokázat. :idea:

Zdravím - poota
P.S. Při mé notoricky chabé paměti už ani nevím, jestli jsem si to jenom vymyslel a nebo mi to opravdu nějaký policajt vykládal - tak to zní pravděpodobně :D


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Tak nějak přemýšlím ...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... původní rada zmíněného policisty byla však ještě mnohem drsnější ...
V okolí naší chaty vykrádání citelně pokleslo záhy poté, co jsem začal rozšiřovat, že nás policie ujistila, že pokud najde někde pohozenou mrtvolu známého recidivisty, tak místo nějakého vyšetřování rovnou napíše, že cizí zavinění smrti nelze prokázat. :idea:
... to jo, ale určitě není nad názorně předanou vlastní zkušenost ... s trvalými následky ... :D:D:D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Tak na zahrádce to má vývoj ...

Příspěvek od A(&F) »

... v naší kolonii nám druhým týdnem řádí škodná ... sběrači kovů, kteří však nepohrdnou ani něčím lepším na přilepšenou ... řádí jak pominutí ... bylo již vykradeno 42 zahrádek (možná i víc), tempem několika za noc ... mizí vše kovové, co se na pozemcích nachází ... nejen kovové profily různých tvarů (ať již porůznu uskladněné nebo přímo sloužící jako podpora větví u starších stromů), ale např. i silné kroucené dráty od rajčat nebo vodovodní trubky s kohoutky vystupující z řádu nad zem (oddělané hezky páčením a ulomením, normálně za provozu), dokonce nebyl problémem ani starý hornický hunt, sloužící jako zásobník na dešťovou vodu, nebo do země zapuštěná zahradní houpačka ... za své vzalo i několik kovových žebříků, povětšinou hliníkových ... mně zmizel také, přestože byl pod zámky (k boudě připoután pomocí lešenářských kotvících ok dvěmi masivními řetězy, ... ty jsem také nenašel) ... :? ..... těm zahrádkářům, krerým se dostali až do chatek, se ztratilo také několik koleček, těžší nářadí (krumpáče, palice, atd.), potom ještě prodlužováky a vše ostatní, co obsahuje měď (el. sekačky, čerpadla, pily, drtiče větví, atd.) ... rádia a ostatní elekroniku ponechávají na místě, pouze uřezávají přívodní šňůry ... jednomu zahrádkáři dokonce vybrakovali vychylovací cívky z televize, a to dosti brutálním způsobem (jak jinak že?) ... našemu sousedovi ukradli háky z armovacího drátu, co na nich měl zavěšené truhlíky na verandě ... :roll: ..... už máme potvrzeno, že jsou to naši oblíbení černí spoluobčané ... jsou až tak neskutečně drzý, že si v době svítání klidně zajeli doprostřed kolonie autem, za kterým měli připojený přívěsný vozík ... v pátek ráno je z dálky viděla nějaká holčina, co chodí velmi brzo běhat, kdy ji přitom překvapilo, že odjeli, aniž by za sebou zavřeli bránu ... kde však od ní vzali klíče, to zatím ještě nevíme ... ale až je chytíme, tak se to dozvíme ... :D ... a my je chytíme, tím jsme si jisti ... 8) ... už máme připravený sklep k jejich uskladnění ... ;) ...

PeS: ... nejhorší na tom je, že ty svině kolorovaný přitom ničí naši úrodu ... člověk se s tím piplá, hýčká rostlinky, potom přijde na zahrádku a nalezne prostříhaný ploty, pošlapaný záhony, ulomený větvě, vyškubaný rajčata, muškáty vysypaný z truhlíků, vyplavený pozemeky ... :cry: ... PČR do toho ale už zatahovat nebudeme ... :| ... i přestože jsme již 2x apelovali, jestli by nějak nemohli zvýšit svou iniciativu, tak od počátku víkendu, co nás tam po nocích několik dobrovolníků hlídá, se policajti ani jednou neukázali !!! ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Tertium NON datur“