Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od milda »

aja píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost i s léčením srdečních vad u psů s pomocí MMS. Šelest na srdíčku, onemocnení chlopní.
Děkuji za jakoukoliv radu.
MMS na srdce nevím, možná, kdyby šlo o nějaké parazity...
U lidí, což jsou celkem podobná zvířata, :D účinkuje dobře na chlopně česnek; přesněji řečeno germanium, které obsahuje.
Dát pejskovi do potravy česnek by neměl být až tak velký problém, doporučuje se to i kvůli červíkům.
MMS bych dnes už dával aktivované do pití, nebo rovnou do nějakého pamlsku.
Neaktivované do pití, jen když ho jinak nepožije.

PS: když si čtu znovu "Tvoje" potíže, začal bych opravdu opatrně s aktivovaným MMS1 (1-2 kapky na začátek) do žrádla, pak event. přidat.
Nelze totiž vyloučit nějaké parazity v krvi, nebo v plicích, event. játrech. Laborka to většinou neumí najít ani u lidí, natožpak u pejsků. ;)


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

aja píše: Rozhodla jsem se pejska (5let 8kg) převést na syrovou stravu BARF (aby netrpěl na záněty a celkově se mu spravilo zažívání) a také preventivně aplikovat MMS. Dříve prodělal (před 3mi lety) zánět slinivky břišní, ...
Nevím, co je BARF.

Naše kočka měla dlouhodobě potíže se zažíváním, které jsme s vynikajícím veterinářem dali do pořádku následujícím způsobem:
- každý druhý den bere tabletku 5mg Prednisonu, protože jí nefungují správně nadledvinky a případné vysazování dopadalo tragicky
- k jídlu dostává chroustáčky Pro Plan Sensitive (pro citlivé zažívání) a střídavě syrové zadní hovězí - vyhovuje jí to a sama si řekne, co z toho právě chce
- vodu k pití má míchanou s živou vodou, jako druhou možnost vodu čistou nebo s neaktivovaným chloritanem, takže si může vybírat
- zpočátku ještě měla krátká období snížené chuti k jídlu, pomáhala na to čtvrtka Diazepamu jednorázově
- když jí bylo cítit z tlamičky, tak dostávala napít asi 3 ccm mrtvé vody (stříkačkou) a nebo 1 aktivovanou kapku chloritanu do 3 ccm vody - již dlouho to není vůbec potřeba

Dnes je jí asi 10 let a "řádí" jako puberťačka.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od milda »

poota píše: Naše kočka měla dlouhodobě potíže............
- každý druhý den bere tabletku 5mg Prednisonu, protože jí nefungují správně nadledvinky ......
Ahoj, zeptám se - ten Prednison má napořád, nebo jste ho později přestali užívat? Taky jsme ho užívali, proto mě to zajímá.
M.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

Prednison bere napořád. Párkrát jsme ho zkoušeli vysadit, ale nahodit nadledvinky se ani jednou nepovedlo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od milda »

Jj, nefungující hormony jsou prevít. U lidí se Prednison časem nahrazuje něčím jiným.
Dík za odpověď. M.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od poota »

U lidí je Prednison dost průser, vím o tom svoje. Ale u koček to funguje kupodivu jinak, a jinak u nich funguje i ten Diazepam. Lidi po něm usínají a kočka se do půl hodiny vrhne na jídlo.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pata
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 04 srp 2011 21:23
Bydliště: Nýdek
Dostal: 8 poděkování

Re: MMS - Léčení zvířat

Příspěvek od pata »

aja píše: Rozhodla jsem se pejska (5let 8kg) převést na syrovou stravu BARF (aby netrpěl na záněty a celkově se mu spravilo zažívání) a také preventivně aplikovat MMS. ...
Doporučují přejít na 100% syrovou stravu a na MMS zapomenout. Syrová strava detoxikuje organismus a tím posilní imunitní systém, který se pak postará o dobré zdraví. Pokud mu ale začneš podávat chemií (což MMS je) zastavíš proces detoxikace. Naopak ji urychlíš šťávou z červené řepy, nebo mrkve. Chce to ale trpělivost. První příznaky zlepšení by mohly být za tří. Za tři měsíce by mohl nasta zlom k lepšímu.
O tom je také tady: http://www.septegram.cz/


edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od edruid »

Děkuji za doporučení, zkusím tu pastu sehnat u naší veterinářky.
Zdravím Eva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od Palo »

edruid píše:Děkuji za doporučení, zkusím tu pastu sehnat u naší veterinářky.
Zdravím Eva
No je to pasta pro koně, to asi veterinářka nebude ochotná dát psovi, to by musel mít 600 kg ;)

Ale možná nabídne nějakou alternativu s Ivermectinem. Otázka je, jestli se vůbec psům Ivermectin ofiko dává, je možné, že ne, tak možná nepochodíš... Ale i tak, u veterinářky tyhle pasty stojí běžně 800 Kč a více, dá se to sehnat pod rukou za míň.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od edruid »

Zdravím Palo, můžeš mi dát nějaký typ?
Díky Eva


edruid
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25 lis 2009 22:49

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od edruid »

I když teď jsem na vážkách zda jí ten Ivermectin dát - na webu veterinární kliniky Na Weilovně jsem našla toto:Již dlouhou dobu se ví, že koliím, šeltiím a některým dalším plemenům např. australským ovčákům nesmí být podán Ivermectin - protiparazitární lék.
Zvláštní je, že tato zvýšená citlivost se ale netýká všech jedinců daného plemene. Takže pokud například váš australský ovčák dostane injekci Ivermectinu (omylem či neznalostí Vašeho veterináře) může být velmi nemocný, uhynout a/nebo se také nemusí stát vůbec nic.

Proč tomu tak je, se podařilo odhalit na Washingtonské veterinární univerzitě za pomoci molekulární biologie. Může za to gen MDR 1 (multi-drug resistence), který se změnil (mutoval) a který kóduje protein (P-glykoprotein). P-glycoprotein je membránový trasportér jehož úkolem je odvádět některé léky a toxiny z celebrospinální (mozkomíšní) tekutiny do krve. Pokud nefunguje, hladina látky v mozku stoupá a může mít za následek neurotoxickou reakci.

Pes s mutantním - změněným genem - označuje se mdr 1-1∆ nebude tedy schopen vyloučit některé léky ze svého mozku jako normální pes a bude mít po podání těchto léku abnormální neurologické příznaky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: použití HCL u zvířat

Příspěvek od Palo »

edruid píše:I když teď jsem na vážkách...
SZ...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Alena
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 úno 2012 16:46

Léčení MMS astmatu u koček

Příspěvek od Alena »

Zdravím vás lidičky, jsem tu poprvé a potřebovala bych radu nebo zkušenost.
Prolezla jsem už všechno možný, ale nikde jsem nepochodila.
Druhým rokem máme asi čtyřletou kočičku, vzali jsme si ji od lidí, kteří jí chtěli dát pryč, proto ani nevím jak je stará, odhad vet. 4roky.
Naše kočička trpí astmatem a s tím má spojený chronický výtok z jednoho oka. Špatně se jí dýchá,mívá záchvaty kašle, hlavně na jaře a na podzim. Oční víčko má v podstatě pořád zarudlý a z oka jí teče. Už jsme zkoušeli mastičky i kapky Opthalmo, ale to nepomohlo. Dozvěděla jsem se o tomto léku, pročetla všechno možný a už ho mám objednaný, i pro sebe, ale potřebovala bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto problémem jako je astma u koček, jestli někdo ví jak toto léčit MMS a popřípadě jak postupovat. Moc děkuji. :)

Nepiš modrou barvou, je vyhrazena pro vpisky moderátorů - vyber si kteroukoli jinou. Příspěvek patří do vlákna "MMS - léčení zvířat", kam ho přeřadím - nezakládej zbytečně nová vlákna. poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Léčení MMS astmatu u koček

Příspěvek od poota »

Vlastní zkušenosti s astmatem u koček nemám, ale vzhledem k tomu, že MMS dává do pořádku astma u lidí, dá se předpokládat, že bude pomáhat i u koček. Kočky MMS snášejí velice dobře a máš dvě možnosti aplikace.
- dávat jí 2 až 3 neaktivované kapky chloritanu do misky s vodou asi tak půl hodiny předtím, než jí to nabídneš k pití, další den do čerstvé vody opakovat.
- aktivovat jednu až dvě kapky, po aktivaci doplnit asi tak 3 až 4 ccm vody (víčko od PET láhve), nasát do stříkačky, která má místo jehly kousek měkké hadičky a tou jí to pomalu přes koutek tlamičky vytlačit dovnitř tak, aby to polykala.
Klekni si za ni tak, abys jí držela se stran stehny, jinak Ti v nejlepším couvne. A drž jí přitom shora hlavičku, protože bude mít tendenci s ní škubnout do strany. Škrábání jí zamezíš tím, že ji loktem držící ruky přitiskneš tělo k podložce. Z Tvého hlasu musí vycítit, že to do ní dostaneš i kdyby čert na koze jezdil, protože jiné cesty prostě není. A potom ji musíš vychválit do nebes, jak je šikovná holčička. Zvyknete si obě, příště už to půjde líp.

S dávkováním Ti moc neporadím, asi by bylo nejlepší začít jednou denně a pokračovat podle toho, jak to bude snášet - osobně mám pocit, že by bylo lepší u tohohle dávkování zůstat, pokud by měla potíže jako třeba průjem, tak vysadit dokud se nesrovná a potom pokračovat s poloviční dávkou - buď jednu kapku a nebo ředit dvojnásobným množstvím vody, ze které se nasaje jenom polovina. Taky jí to můžeš dávat jednou za dva a nebo tři dny, raději večer a po jídle.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Alena
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 úno 2012 16:46

Re:Léčení MMS astmatu u koček

Příspěvek od Alena »

Moc děkuji za odpověď, zkusím jí tedy dát do misky ty 2 neaktivované kapky a uvidím jak na to bude reagovat, ta druhá možnost, že bych jí to dávala do tlamičky je trochu sci-fi, po zkušenostech jiné léčby. Nedala si říct, možná proto, že jí nemáme od malička a nevím co zažila u předchozích majitelů, takže asi zůstanu u té první možnosti, do misky z vodou. Akorát jsem se chtěla zeptat jestli ty neaktivované kapky nejsou méně účinější než kdybych jí to dávala aktivované přímo do tlamičky. Někde jsem se dočetla, že neaktivované se dávají jako prevence a aktivované, když je to zvíře nemocné.?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“