Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Ivanov vyvíjač 3 funguje niekomu?

Příspěvek od Eter »

Ahoj Navar je to tak ako ti klucka napisal a aj ja hovorim vsetci sa tu zastavate niekoho a vobec ste jeho schemi nerobili prakticky, vsetci ste "znali", a mi co na tom robime okolo 10 rokov sme asi "blbci". Mi vieme dobre co robi voda, elektrody, elektrolity, pulsi atd. mame to odskusane. :enaughty:
Mi jazdit budeme, narozdiel od vas!!! :esilenced: :ewhistle:


neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Palo píše:
neoanthropus píše:Si si istý že máš v tom naozaj jasno? Taký jednoduchý príklad zo života ktorý podľa mňa určite aj sám na sebe poznáš tj. stavy keď sa tvoj zdravotný stav v relatívne krátkom čase a niekedy je to i na dosť dlhú dobu celkovo a dosť rapídne zhorší po "prežratí" alebo zjedení (vypití) niečoho čo ti nesedí alebo je "pokazené". Jednoduchá otázočka, keďže z pohladu anamnézi sprievodné symptomy sú tie isté aj tu zlýhava imunita?
Sazmořejmě, jen výraz "selhávání imunity" je přitažený za vlasy, správně je snížení imunity.
Neodpovedal si mi na dotaz len slovíčkáriš. Ak máš so slovom "zlýhava" problém prehoď si ho za "snížení" a pokús sa mi nato čo sa ťa pítam priamo odpovedať.
Palo píše:
neoanthropus píše:CDS nemá taký problém s balastom ako MMS.
To mi trochu rozveď.
Ide o soli ktoré pri MMS vznikajú
Palo píše:
neoanthropus píše:Čo myslíš pod tým "zachránilo několik jedinců před tím nejhorším"?
Před těmi nejhoršími stavy, kdy je slepě podáváno MMS po hodině dluhodobě, které by mohly vést i k úmrtí.
Vychádzajúc z tohto tvojho tvrdenia tým pádom MuDrlanti majú svojím spôsobom pravdu keď niektorý z nich hovoria že užívanie MMS bez ich "ochranéj ruky" je životu nebespečné.
Palo píše:
neoanthropus píše:Mám to prejdené celé a keďže je v tom i z tvojéj strany dosť nejasností, pítam sa. Asi ti to ušlo takže ešte raz, nepítam sa ťa nato čo robí HCL v krvi. Môžeš mi prosím ťa ešte prezradiť ako si nato prišiel že kyselina chlorovadková nachadzjúca sa v žalúdku má niečo spoločné s kyselinou chlorovodikovou nachadzajúcov sa v krvi?
ale nato, čo majú tieto dve kyseliny z pohladu okruhov ktoré sú navzájom od seba oddelene spoločné keďže ako je mne známe, každá z nich vzniká v organizme v inom orgáne a v iných množstvách. N
Je celkem jedno, že se tvoří na dvou různých místech v těle. Na tvorbu potřebuje tělo dostatek materiálů. Pokud doplníš HCl přímo do žaludku, tělo nepotřebuje materiál na tvorbu kyseliny v žaludku, materiál použije na výrobu chlorovodíkové na tom druhém místě - tedy pokud je to tak, jak píšeš, já se tím zas tolik v tomto směru nezabýval. Mě stačí, že se cítím líp a zdravější při stálém a příjemném doplňování HCl než při užívání MMS (akt. s kys. citr.), které sice pozabíjí kde co, ale pak se cítím utahaný, jako po jídle, bez pocitu hladu s tím, že jsem třeba už delší dobu nic moc nepojedl.
Táto tvoja odpoveď nie je relevantná na položený dotaz. I pri pravidelnom poživaní primeraného množstva dobrého koňaku sa subjektývne budeš cítiť lepšie a zdravšie no objektývne to po zdravotnéj stránke pôjde s tebou dole vodou. N
Naposledy upravil(a) neoanthropus dne pon 23 led 2012 15:34, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

neoanthropus píše:Neodpovedal si mi na dotaz len slovíčkáriš. Ak máš so slovom "zlýhava" problém prehoď si ho za "snížení" a pokús sa mi nato čo sa ťa pítam priamo odpovedať.
Já Ti odpověděl, že ano.
neoanthropus píše:Ide o soli ktoré pri MMS vznikajú
Citrátům říkáš jen "soli"? Hmm...
neoanthropus píše:Vychádzajúc z tohto tvojho tvrdenia tým pádom MuDrlanti majú svojím spôsobom pravdu keď niektorý z nich hovoria že užívanie MMS bez ich "ochranéj ruky" je životu nebespečné.
Ano. Ale ani MUDrlanti nemají páru o HCl, tak je jedno, jestli jsou přítomni nebo nejsou. Jediné, co můžou udělat je u MMS doporučit ukončení užívání, což pochopí kde jaká opice, když vidí, že to dělá neplechu.
neoanthropus píše:
Palo píše:Je celkem jedno, že se tvoří na dvou různých místech v těle. Na tvorbu potřebuje tělo dostatek materiálů. Pokud doplníš HCl přímo do žaludku, tělo nepotřebuje materiál na tvorbu kyseliny v žaludku, materiál použije na výrobu chlorovodíkové na tom druhém místě - tedy pokud je to tak, jak píšeš, já se tím zas tolik v tomto směru nezabýval. Mě stačí, že se cítím líp a zdravější při stálém a příjemném doplňování HCl než při užívání MMS (akt. s kys. citr.), které sice pozabíjí kde co, ale pak se cítím utahaný, jako po jídle, bez pocitu hladu s tím, že jsem třeba už delší dobu nic moc nepojedl.
Táto tvoja odpoveď nie je relevantná na položený dotaz. I pri pravidelnom poživaní primeraného množstva dobrého koňaku sa budeš cítiť lepšie a zdravšie no objektývne to po zdravotnéj stránke pôjde s tebou dole vodou. N
Když to jde opravdu "dole", tak nečekám, že bych to po nějaké době nepoznal.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Palo píše:
neoanthropus píše:Neodpovedal si mi na dotaz len slovíčkáriš. Ak máš so slovom "zlýhava" problém prehoď si ho za "snížení" a pokús sa mi nato čo sa ťa pítam priamo odpovedať.
Já Ti odpověděl, že ano.
Môžeš mi zopakovať tvoju odpoveď, nejak ju tam nikde nevidím.
Palo píše:
neoanthropus píše:Ide o soli ktoré pri MMS vznikajú
Citrátům říkáš jen "soli"? Hmm...
Nik oktem teba tu nepíše o citrátoch a pokjal viem, telo si citráty vyrába podľa potreby samé.
Palo píše:
neoanthropus píše:Vychádzajúc z tohto tvojho tvrdenia tým pádom MuDrlanti majú svojím spôsobom pravdu keď niektorý z nich hovoria že užívanie MMS bez ich "ochranéj ruky" je životu nebespečné.
Ano. Ale ani MUDrlanti nemají páru o HCl, tak je jedno, jestli jsou přítomni nebo nejsou. Jediné, co můžou udělat je u MMS doporučit ukončení užívání, což pochopí kde jaká opice, když vidí, že to dělá neplechu.
To isté sa dá kludne povedať aj o MMS aktivovanóm HCL alebo o HCL samotnéj podávanéj ústne.
Palo píše:
neoanthropus píše:
Palo píše:Je celkem jedno, že se tvoří na dvou různých místech v těle. Na tvorbu potřebuje tělo dostatek materiálů. Pokud doplníš HCl přímo do žaludku, tělo nepotřebuje materiál na tvorbu kyseliny v žaludku, materiál použije na výrobu chlorovodíkové na tom druhém místě - tedy pokud je to tak, jak píšeš, já se tím zas tolik v tomto směru nezabýval. Mě stačí, že se cítím líp a zdravější při stálém a příjemném doplňování HCl než při užívání MMS (akt. s kys. citr.), které sice pozabíjí kde co, ale pak se cítím utahaný, jako po jídle, bez pocitu hladu s tím, že jsem třeba už delší dobu nic moc nepojedl.
Táto tvoja odpoveď nie je relevantná na položený dotaz. I pri pravidelnom poživaní primeraného množstva dobrého koňaku sa budeš cítiť lepšie a zdravšie no objektývne to po zdravotnéj stránke pôjde s tebou dole vodou. N
Když to jde opravdu "dole", tak nečekám, že bych to po nějaké době nepoznal.
Vieš ako fungujú otravi npr. arzénom alebo ortuťou? Jednoducho, po kvapkách. I v tomto prípade skôr kým si všimneš že sa niečo s tvojím organizmom deje je už večinou neskoro. Mimochodom, doposial si mi na moje dotazy nedal ani jednu jedinú korektnú odpoveď a z tvojéj strany to bolo len o slovíčkárení. N


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Podľa gramatických chýb a skladby viet mám dojem, že podobné príspevky som tu čítal pod iným nickom.
Vlákno rieši skúsenosti užívateľov s MMS. Tak sa toho držme.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

neoanthropus píše:Nik oktem teba tu nepíše o citrátoch a pokjal viem, telo si citráty vyrába podľa potreby samé.
Vypadá to, že Ti chybí základní vzdělání, zejména tedy co se týče chemie, tak se nezlob, už nebudu na Tvoje komentáre a dotazy reagovat. Nemělo by to absolutně význam - pro nikoho.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Palo píše:
neoanthropus píše:Nik oktem teba tu nepíše o citrátoch a pokjal viem, telo si citráty vyrába podľa potreby samé.
Vypadá to, že Ti chybí základní vzdělání, zejména tedy co se týče chemie, tak se nezlob, už nebudu na Tvoje komentáre a dotazy reagovat. Nemělo by to absolutně význam - pro nikoho.
Nehnevám sa. Je len samozrejme že ked na ne nevieš reagovať tak na ne asi ani nebudeš reagovať. Vychádzajúc z obsahov tvojích príspevkov tu na fore by som sa pri tvojích znalostiach problematiky týkajúcej sa nielen základnéj chémie ale aj chémie citrátov v ľudskom organizme na tvojom mieste radšej zdržal komentára. O význame mojéj polemiky k tejto téme nechaj Ty rozhodovať iných. V tomto súhlasím s Jao, je to tu o skúsenostiach s MMS tak držme sa bez prázdného slovičkárenia témi tohto vlákna. Ďakujem. N


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Přečetl jsem.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Palo píše:Přečetl jsem.
:laugh:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

neoanthropus píše:
jao píše:Ahoj,
Po vlastných skúsenostiach musím dať za pravdu Palovi, že užívanie MMS1 aktivované kyselinou citrónovou môže spôsobiť prudké zníženie imunity. Imunita mi klesla ...
Jao čím môžeš podložiť to tvrdenie o zníženi tvojej imunity?
Jao ešte stále si mi po pravde neodpovedal na túto myslím si v celku jednoduchú otázku ktorá sa priamo týka temi. Ak si toto presvedčenie nadobudol len svojím pocitom, potom táto informácia má taku istú vypovedaciu hodnotu ako tvoje celkom zbytočné rýpanie na moju adresu. H


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

to Hunter:

Prečítal som si.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

jao píše:to Hunter: Prečítal som si.
:lol:

:good:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od hanka »

neoanthropus píše:Jao ešte stále si mi po pravde neodpovedal na túto myslím si v celku jednoduchú otázku ktorá sa priamo týka temi. Ak si toto presvedčenie nadobudol len svojím pocitom, potom táto informácia má taku istú vypovedaciu hodnotu ako tvoje celkom zbytočné rýpanie na moju adresu. H
Nesouhlasím s Tebou, tady nejsme na odborném semináři, aby jsme museli dokládat svoje "výpovědi". Tady si píšeme svoje zkušenosti s MMS a s překonáváním svých potíží... jeho zkušenost a pocity, které ji provázejí májí pro nás naopak velkou hodnotu ;)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
neoanthropus
Starší člen
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 19 led 2012 0:53
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od neoanthropus »

Mimo téma (offtopic)
hanka píše:
neoanthropus píše:Jao ešte stále si mi po pravde neodpovedal na túto myslím si v celku jednoduchú otázku ktorá sa priamo týka temi. Ak si toto presvedčenie nadobudol len svojím pocitom, potom táto informácia má taku istú vypovedaciu hodnotu ako tvoje celkom zbytočné rýpanie na moju adresu. H
Nesouhlasím s Tebou, tady nejsme na odborném semináři, aby jsme museli dokládat svoje "výpovědi". Tady si píšeme svoje zkušenosti s MMS a s překonáváním svých potíží... jeho zkušenost a pocity, které ji provázejí májí pro nás naopak velkou hodnotu ;)
Vieš hanka z nie jednéj vlastnéj skúseností s chorými ludmi viem že i pri samoliečení je to rovnaké ako s MuDrlantami tj. na jednu stranu tým luďom ktorým stačí len "liečiť" (biznis), tým stačia k zdôvodneniu ich liečebných postupou domnienky a dohady a na druhú stranu tým pár luďom ktorý chcú naozaj vyliečiť tak tým len tieto domnienky a dohady bez podložených faktou a pádnych argumentov nestačia. Každý z nás sme iný a s inými skúsenosťami. Skrze to akceptujem tvoj názor a nenahnevám sa na teba aj keby si skrze to samé neakceptovala môj názor Ty. N


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Nemám zkušenosti s MMS2, vadí mi balast, který je zde a zneužívá prostoru. To co nám dal Jim Humble k dispozici a to zdarma všem, to uznávám. Keci a polemiky si nechte jinam. Je to o zkušenostech. Mám jen vynikající osobní poznatky na základě toho, co mi pomohlo, ač se zdálo být nevyléčitelné. Taky nejsem rasista, jen nechcete jít prudit tam, kde máte rodnou řeč? Jsem nasraný z jiných důvodů, asi mi MMS vyléčilo nejen tělo, ale i mysl. Komu jsem o tom řekl, používá a všichni chválí, jak pomohlo. Doporučuji moderátorům aby založili pro ty lidi nové téma - prudič profesionál a tam je automaticky přesouvali, třeba si budou vzájemně rozumět ;). Je to demokratické? Možná že ne, ale rozumné určitě. Ještě poznatek, hodně problémů jsem řešil (a vyřešil díky poznatkům a pomoci lidí odtud - viz Palo, ale myslím, že problém vodíku patří jinam :) ) a neříkám že se vším souhlasím. Globálně však 51 procentuální spokojenost je správný směr. Proto říkám, nemusím mít pravdu, ale rozumný názor možná ano.
neoanthropus píše:
Mimo téma (offtopic)
hanka píše:
neoanthropus píše:Jao ešte stále si mi po pravde neodpovedal na túto myslím si v celku jednoduchú otázku ktorá sa priamo týka temi. Ak si toto presvedčenie nadobudol len svojím pocitom, potom táto informácia má taku istú vypovedaciu hodnotu ako tvoje celkom zbytočné rýpanie na moju adresu. H
Nesouhlasím s Tebou, tady nejsme na odborném semináři, aby jsme museli dokládat svoje "výpovědi". Tady si píšeme svoje zkušenosti s MMS a s překonáváním svých potíží... jeho zkušenost a pocity, které ji provázejí májí pro nás naopak velkou hodnotu ;)
Vieš hanka z nie jednéj vlastnéj skúseností s chorými ludmi viem že i pri samoliečení je to rovnaké ako s MuDrlantami tj. na jednu stranu tým luďom ktorým stačí len "liečiť" (biznis), tým stačia k zdôvodneniu ich liečebných postupou domnienky a dohady a na druhú stranu tým pár luďom ktorý chcú naozaj vyliečiť tak tým len tieto domnienky a dohady bez podložených faktou a pádnych argumentov nestačia. Každý z nás sme iný a s inými skúsenosťami. Skrze to akceptujem tvoj názor a nenahnevám sa na teba aj keby si skrze to samé neakceptovala môj názor Ty. N


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“