Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Samozřejmě, že DMSO - když na pokožku, tak na čistou.
Nevím o tom, že by někdo zkoušel MMS na znaménka, takže z tohoto hlediska informace zatím nejsou.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dasa
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 06 říj 2011 13:41
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dasa »

mateřská znamínka má synek tmavě hnědá a vystouplá. Jsou zkontrolovaná mudry a zatím bezpečná. Zatím asi měsíc zkoušíme koupele a nebo potírat naředěným VMS - je pravda že ledabyle, nepravidelně - bez výraznější změny. Teorii o tom že to jsou zapouzdřená ložiska toxinů a parazitů znám a proto striktně nedovoluji mudrům ani nikomu jinému mechanický zásah. Takže zatím čekáme...
Jiná věc byla to rozřízlé znamínko u mého kamaráda...po léčbě plynem VMS ( plynováno cca obden) do 2 týdnů uplně odpadlo a kůže je pěkně růžová a čistá. Jen asi týden byla kůže v místě přikládání skleničky rudá a podrážděná - jak po ráně tenisákem - na tváři zvláště efektní :-))
Postup plynování je popsán na stránkách o MMS. Ted nejsem na svém pc, tak nemám po ruce odkaz, ale určitě se dá jednoduše dohledat.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od early123 »

Heh asi pred tromi rokmi mi lekári povedali,že vraj mám psoriázu, ono to malo aj nejaké také príznaky,mal som to aj vo vlasoch,ale zaujimave že keď mi zobrali vzorku z postihnutého tkaniva prišiel negatívny výsledok,vraj to psoriáza neni,potom ma aj tak liečili všelijakými kortikoidmi,samozrejme nič nepomáhalo a ja som len platil a platil a kupoval drahé šampóny na vlasy/10 - 15 Eur/,kupoval som drahé masti na ruky /mal som to hlavne na dlaniach/všelijako experimentoval ale nič nepomáhalo.
Až som na jar narazil na MMS1,nebudem tu opisovať čo nasledovalo po užívaní ,ale asi tak po mesiaci všetka choroba odišla a ja som ako znovunarodený.Samozrejme s užívaním som mal problém aj ja,ono to ozaj nechutí.
Tak som prišiel na to , že si to zárábam v injekčnej striekačke a hneď to dávkujem do kapsúľ a bože zapíjam pivom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Samozrejme platí len pre dospelých,ale hlavné je ,že necítim chuť chordioxidu.

Ďaľej sa mi osvedčili kúpele,horuca voda ,koľko vydržím a pomer miešania 5 kavových lyžičiek chloritanu a 5 lyžičiek 50% zarobenej kyseliny citrónovej,vo vode sa toho aj nadýcham ,takže je to super a zdá sa sa že to má účinky a veľké,som čistý bez nejakej bodky ,alebo výražky.

Momentálne však fachčím na peroxyde, kúpele stale s MMS.Ale to je už na iné vlákno. :bye:

Howgh


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od děda Slavík »

Kód: Vybrat vše

mateřská znamínka má synek tmavě hnědá a vystouplá. 
Již jsem tady dlouho nebyl, tak jen několik poznámek. Měl jsem také ona vystouplá tmavě hnědá mateřská znamenka. Na doporučení doktora jsem si je nechal odoperovat. A je po starostech, jesti to a ono. Mám ale i jinou zkušenost.

Od roku 1979 mne zlobí Bechbtěrev. Kdo ho má, tak jistě zná všechny radovánky s ním spojené. Nejsou to je bolesti páteře, kyčelních kloubů, postižené srdce a oči, ale v podlední době se pustil i do kloubů na rukou.

Zjistil jsem si, že základní původ je v ZÁNĚTECH. Mám ověřeno vlastní zkušeností, že na záněty spolehlivě funguje MMS.
Dva měsíce beru pravidelně ráno na lačno 6 kapek NaCl2 s jednou kapkou HCL doleji ihned do poloviny hrnku teplou vodou (bez nějakých příchutí a vůní) a vypiju. Když dám kyseliny víc, než jednu kapku, tak se otřesu. Není to pochopitelně žádný pamlsek, ale jde to.
Po pěti týdnech zmizel otok kloubů na prstech rukou, zmizela bolest.

Pro jistotu a preventivně pokračuji v ranním "mlsání" MMS dál.
Zima a jaro to potřebují.

Nenabádám k napodobení- je to moje zkušenost, nemusí takto fungovat u každého.


Kluci, do toho.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím všetkých,

môj exém na rukách postrekujem tak raz za týždeň (každodenné postrekovanie na mieste exému nieje až tak vhodné, začína veľmi sušiť kožu ), ale každý druhý deň sa kúpem asi 50 aktivovaných kvapkách, jednej kávovej lyžičke. Stav exému sa akokeby zastavil, ale koža sa stále nezahojila. Občas pribudne 1-2 malý pľuzgierik, ale po kúpeli sa to hneť utíši. Zaujímavé je že asi po druhej kúpeli 50 kapiek sa mi spravil na druhej ruke malý exém, ale taký ako keby diera v ruke a ešte na nohe mi na jednom mieste sčervenala koža asi na 1cm. MMS zatiaľ neužívam orálne, chystám sa po Novom roku na CDS. Pripravil som si pár otázok ak môžem je toho viac, tak ak niekoho niečo napadne prosím o odpoveď.
1) ak sa chcem pýtať na CDS mám tu, alebo na to určenej téme http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
2) aký nick má tu na fóre Pavel, čo natočil video o CDS (je mi sympatický, tvrdý a rozvážny človek, preto s pýtam)
3) otázka pre chlapov :) je možné, že po kúpeli v 50 kapkách zhruba po 2-3 hodinám dostávam strašnú chuť na sex, ak sa no to vrhneme so ženou tak sex trvá by som povedal až hodinu a viac, ukončenie aktu je dosť veľkým výstrekom zhruba 2-3 x toľko semena ako obvykle.
Ak tu mám nijakú nevhodnú otázku omlúvam sa poprosím administrátora o zmazanie nevhodného textu.
Ďakujem za Vaše odpovede a pripomienky.
Prajem pekného Silvestra.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Dnešní novinka od Johna Wayna a Pavla Eiselta o výrobě a dávkování CDS:

"NEWS
31.12.2011
Dávkování CDS.

Dávkování CDS je v podstatě jednoduché, stačí dodržet koncentraci chlordioxidu rozpuštěného ve vodě. Zde máte názorný příklad jak CDS dávkovat:



Děkuji vám za přízeň a doufám, že informace na tomto webu o MMS i v roce 2012 přinesou mnoha lidem ztracené zdraví.

Jim Humble posílá všem lidem v České republice mnoho pozdravů.

Mějte se v roce 2012 hezky.

John Wayne"

Veselýho Silvestra všem :bye: Batles


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Myslím, že to video o dávkovaní CDS je veľmi dobre spravené. Konečne je to dobre vysvetlené a pochopil som to aj ja :) Ďakujeme Pali ! Ešte nápad kde kúpiť tie testovacie pásiky lacnejšie, resp. aby som nemusel platiť aj poštovné z Cz na SK ďalších skoro 14 €. Pozeral som na e-bay no nijako to neviem nájsť.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
vlad
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 26 lis 2011 22:20
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vlad »

Také jsem hledal. Tady je odkaz, cena cca 10 US, což je bez poštovného o více jak 100% levnější, než na czchem. Více balení - jedno poštovné + jedno clo

http://www.labsafety.com/lamotte-insta- ... ductBottom


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem vlad, zaujimavé :)
Tiež som našiel odkazy, len niektorý neposielajú na SK :
http://www.pooltestonline.co.uk/acatalo ... trips.html
http://www.grainger.com/Grainger/LAMOTT ... trip-4EVZ8
http://www.drillspot.com/products/59990 ... test_strip
Ináč je to nenormálne, že je väčšie poštovné z CZ na SK ako z USA na SK.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

U nás je dražší všechno kromě odměny za práci obyčejným lidem - to nechápete? :D . Absurdistán czech rep :). Tak alespoň popřeji všem pevné zdraví pomocí MMS do dalšího roku :)


kosarka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30 pro 2011 16:47

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kosarka »

Pěkný den, jsem tu nově zaregistrovaná, ale už nějakou dobu vás čtu a hledám informace.
Mám diagnostikovanou rakovinu prsu, MMS1 beru třetí týden. Snažila jsem se o 3 kapky 8 po sobě následujících hodin, ale poslední 3 dny mám při tomto dávkování nevolnosti a průjem. Stav se subjektivně zatím nelepší. Dnes jsem začala brát i MMS2, ale snáším ho hodně špatně, takže i 1/4 kapsle je problém.
Jak si mohu ještě víc pomoci a kdy očekávat nějaký efekt? Prosím, poraďte.
Díky a přeji všechno dobré v roce 2012.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

kosarka píše:Snažila jsem se o 3 kapky 8 po sobě následujících hodin, ale poslední 3 dny mám při tomto dávkování nevolnosti a průjem. Stav se subjektivně zatím nelepší.
Ano, to je normální, stav se nelepší a brzy se začne zhoršovat, pokud budeš s MMS pokračovat a nenahodíš si imunitu zpět do normálu naředěnou chlorovodíkovou kyselinou ;)
Viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2166
a zde: http://upramene.cz/forum/viewforum.php?f=59


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kosarka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 30 pro 2011 16:47

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kosarka »

To jste mě celkem vyděsil :cry:
Můžete mi, prosím, napsat konkrétní návod? Mám úplně přestat s užíváním MMS? Nebo ho ředit HCL?
Jak poznám v jakém stavu je aktuálně imunita? Přestože jsem se snažila pročítat fóra pečlivě nenašla jsem přesnou odpověď na to, jakým způsobem HCL podporuje imunitu... zlepšuje trávení, tomu rozumím, ale souvislost s imunitou?
Díky za odpověď.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Na nějakou dobu bych přestal s užíváním MMS, doplňovat bych jen HCl...

Nějaké povídání zde:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2308

Běžně doporučuji 10 kapek 10% HCl do 300 ml vody, lze pít stále, popř. upravit kyselost podle potřeb.
Někomu stačí pár kapek do čaje, někomu nestačí ani těch 10 kapek do 300 ml vody... Záleží na každém, tělo si často samo řekne, kolik chce, tzn. podle pocitů...

Tady na fóru je toho napsáno celkem dost, zkus si projít ty odkazy a kdyby bylo něco nejasné, napiš dotaz v příslušném vláknu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Zdravím ja tu nechcem mudrovať, som tu ešte tiež nový a neskúsený, no nepomohlo by kosarke brať Betaine HCI k MMS ? Ináč veľmi rád čítam čo píše Pali :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“