Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

No když tam není chmel, tak je tam chmelový extrakt...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dasa
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 06 říj 2011 13:41
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dasa »

ahoj
první úspěch:
rozřízlé zhnisané znamínko...téměř 2x zvětšené..na tváři
léčba: do štamprle 5 kapek mms akt hcl...plynovat ...asi tak 5 x
znamínko postupné uschlo a odpadlo..na tváři ani známka po znamínku či něčem podobném
dík za toto forum i za vás

ps: a můj vyléčený kamarád mě má stejně za blázna a používat dál mms mi rozmlouvá..


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Ahoj Dášo, gratuluji!

O znamínku se povídá, že nejde o žádné mateřské znaménko, že je to pouze zakonzervovaná směs toxinů, které tělo nedokázalo odbourat a tím pádem jediné řešení bylo toxiny umístit na jediné místo a zakonzervovat. To je důvod, proč jsou se znamínkem takové trable, když se rozškrábne apod.

MMS logicky pomoci v tomto případě může a já Ti děkuji, že jsi to sem napsala ;)

Kamarádovi řekni, že Tě MMS ochránilo před zbytečnými problémy!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jani »

jao píše:Voda sa mi už nejako obpila :)
Protože se mi voda občas také tak nějak obpije :P , zvlášt po nějaké té drkotině (dodávám tím kolagen kloubům ) či domácím masku, ale alkohol nemůžu v jakékoliv podobě ( jen nepřebuřený burčák ), tak to řeším pivkem bernard free, někdy světlým, někdy tmavým, podle chuti, která nevím, čím je ovlivněná. Je to pivko, které údajně nepasterizují je nealkoholické a je mi po něm opravdu moooc dobře :pivko: :pivko: :pivko:


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jani »

Milan_Sk píše:Ďakujem Jani :)
Sľúbené foto môjho Exému. V deň keď mi višli také malé pľuzgieriky to nebolo skoro skoro vidno, no reagovalo to na mydlom a vodu. Mimochodom všetky mydla sme sme doma vyhádzali a používame nijaké bio s kokosovým olejom - vinikajúce na umývanie a nedráždi pokožku. Po striekaní MMS sa to zhorší, myslím opticky, ale následne to prestane svrbieť a akokeby to mms vytiahlo. Všimnite si ako sa pekne hojí pokožka tam kde už nevyšli pluzgieriky, na fotkách by to malo byť vidno. Ja sa s MMS iba zoznamujem a všímam si jeho účinky zatiaľ na pokožke a zubov. Jednu vec už viem dnes na isto, že MMS reaguje iba tam na pokožke kde s ňou niečo je a to nemusí byť vôbec vidno, MMS to proste vytiahne a začne tam štípať a ostane červená pokožka. Mám asi 3-4 miesta na pokožke kde mi niečo vyšlo. Inde MMS nereaguje ! Skúšal som si aj na vajcia nastriekať aktivované 10 kapky s 17ml. vody a nič. Chlapy vedia o čom píšem :) Raz sa mi vilial asi deci benzínu na vacia a to bolo šťastie, že som bol pri potoku a bolo leto, to len na pobavenie.
V porovnání s prvním obrázkem a tímto posledním je patrné velké zlepšení, držím moc a moc pěstičky.
Možná by nebylo špatné začít brát MSM - organická síra, ( podpora léčby kožních nemocí )
já ji kupuju osobně v Brně:
http://www.4fitness.cz/suroviny/msm-1kg ... 60kc-p-51/
Původně jsem ji vzala pro manžu, ale ten si ji namíchal jestli 3x a konec, no co už s ním :devil:
No tak ji beru já spolu s cečkem a sodou bikarbonou.

No a co se týká záležitosti " vajcia + benzín " :eclap: co vy chlapi nevymyslíte :laugh:, to je jak když jeden kluk líčil, jak si připravoval papričky habanero, neumyl si ruky a pak šel :piss: , vzhledem k tomu, že vím, co habanero umí, mi ho bylo 20 minut úpřímně líto :evil:


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od huhu »

Milan_Sk píše:Ja sa s MMS iba zoznamujem a všímam si jeho účinky zatiaľ na pokožke a zubov.

Přidám sem moji zkušenost, protože dnes už vím , že co jsem si nadrobil spěje k vyléčení.

Každou zimu mívám malé flíčky suché kůže - svědí , tak si je drbu :bhead: .
Mno a letos , že bylo málo slunka, stressu dost , přišly dříve. Na pravé ruce jsem si je rozdrbal do krve a zachvátilo to půl ruky , začla se dělat vrstva zrohovatělé kůže. Do toho pupínky ze kterých šel maz. Hnus. Triamcinilon nezabral.

Začal jsem se koupat v MMS, potírat olejem , tím se to dost zastavilo, ale svědilo dál a já drbal...

Po dvou týdnech už jsem dostal strach - fakt to bylo ohavné.
Tak jsem přešel na trojboj . Piju MMS - první týden neskutečné průjmy a nevolnost. Když jsem vloni MMS zkoušel ze zvědavosti a v podstatě mi nic nebylo , takové věci jsem nezažil.

No a zvenku to místo potřu peroxidem , štípe to , pění to, ale posléze se zatáhne a ztuhne. Tak to opláchnu a potřu olejem ( s konopím ) , tím se to zvláční a to konopí věřím má taky vliv.

Po týdnu a půl trojboje konečně vidím obrovský úspěch . Kůže nerohovatí, vrací se do normálu, netopí a chytá zdravou barvu. Ještě se zregeneruje a budu spokojený

Závěr - dokud jsem to MMS nepil , nevypadalo to na uzdravení.



----------------------------------------------

No a co si o tom myslím ? Nějaká tlupa neřádu si ve mně ustlala a řádí. Dokonce jsem měl občas pocit , že mě manipuluje - třeba drbání nešlo zastavit. Hleděl jsem na levačku jak drbe, říkal jsem si, že to je kravina, ale nemohl jsem přestat. Tak to by dokonce mohlo znamenat cizopasníka.......


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Ahoj,

já se zbavil pomocí MMS požíváním i koupáním a čicháním asi všeho, co mě od narození trápilo a s čím si MUDrři neporadili (znám však osobně i ty, kteří to i s rodinou a to i preventivně užívají a doporučují i když s radou, aby to bylo bráno rozumně - souhlas). Pak jsem to s pomocí Palo protáhl totální odčervovací kůrou a když dnes už nic z toho neužívám, což je skoro vždy užívám denně 1 kávovou lžíčku koloidních minerálů. Vše co mě trápilo je minulostí (zkoušel jsem i rozemletý hřebíček - je super - díky PALO). Faktem je že jsem měl jen vrozenou chronickou bronchitidu, cukrovku, choresterol, pár kožních nemocí, hemeroidy a něco dalšího. Co je nejdůležitější, cítím se opravdu o moc a to i desítek mladší, nemám problém s únavou a rýmičkami a jinými věcmi, které při stejném výkonu trápí mého syna, ač je velice silný, zdatný hlavně o 33 let mladší. A není to činnost kterou by každý určitě nezvládl. Také dcera na Urologii dost dobře nepochopí, že jsem se zbavil všech problémů s močením. Taky okamžitá reakce s infikací pomocí nakaženého hmyzu, případně i vyléčení několika problémů s pohybovým ústrojím. Viděl jsem fascinovaný pohled mé doktorky na interní problémy - ten jen tak nezapomenu :D) MMS není mistrovský, ale opravdu mimořádný nástroj pro dobré žití a přežití. Netvrdím že funguje u každého a na sto procent. Ale podle mě je to opravdu zázračné řešení. Pomocí zde uváděných poznatků a www.edca.cz se už nebojím téměř ničeho, protože spoléhám jen sám na sebe ;).

Přeji Vám všem krásné svátky, šťastný Nový rok a hlavně hodně zdraví a spokojenosti

Vašek


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

zajva píše:Faktem je že jsem měl jen vrozenou chronickou bronchitidu, cukrovku...
Měl jsi cukrovku a už nemáš? Pokud jsi vysledoval po čem se to spravilo, mohli by Ti být někteří lidé opravdu vděční, cukrovka je tu takové ještě ne úplně prozkoumané téma.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem všetkým za rady :)
Jani aj keby si umyl ruky po tých papričkách, nepomohlo by to. Stačí sa babrať so štíplavou paprikou.
S tou cukrovkou tiež by ma zaujímalo či pomohlo MMS.
Veľa zdravia prajem....


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Měl jsem cca i poslední dobou cukrovku 8,4, nyní dlouhodobou 4,84. Přitom jsem kromě posledních asi 14 dnů nebral asi 8 měsíců léky ani na cukrovku, ani na cholesterol. Jak jsem psal, absolvoval jsem 8 denní nepravidelnou kuru po 8 hodinám cca 8 neutralizovaných kapek. Pak několik dní ráno namletou kávovou léčku hřebíčku v troše vody, zapité větším množstvím vody. Následovalo odčervení pro koně a psy - dle Pala 3 a po měsíci další 3 dny. Nakonec 1 kávovou lžičku ráno na lačno koloidních minerálů. Preventivně jednou za čas celková koupel ve vaně (nejprve 15 neutralizovaných kapek v troše vody na vymytí vany a pak 45 neutralizovaných kapek do horké koupele celého těla s tím, že dopoštím horkou co vydržím a snažím se tam být co nejdéle). Také koupání nohou v lavůrku za stejných podmínek, jen ale asi s 20 neutralizovanými kapkami). Kromě uváděných problémů se mi o mnoho zlepšil zrak a funkce ledvin. Nedodržuji žádné diety, ani omezení. Proto žiji stejně jako předtím a nedám na MMS a ostatní věci dopustit. Na srdci už mě také nebolí ... :D. Ať si kdo chce pomlouvá, já budu jenom vychvalovat. Mějte se a krásné svátky přeji opět :)

Vašek


dasa
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 06 říj 2011 13:41
Dal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od dasa »

Palo píše:
dasa píše:ahoj
první úspěch:
rozřízlé zhnisané znamínko...téměř 2x zvětšené..na tváři
léčba: do štamprle 5 kapek mms akt hcl...plynovat ...asi tak 5 x
znamínko postupné uschlo a odpadlo..na tváři ani známka po znamínku či něčem podobném
dík za toto forum i za vás

ps: a můj vyléčený kamarád mě má stejně za blázna a používat dál mms mi rozmlouvá..
Ahoj Dášo, gratuluji!

O znamínku se povídá, že nejde o žádné mateřské znaménko, že je to pouze zakonzervovaná směs toxinů, které tělo nedokázalo odbourat a tím pádem jediné řešení bylo toxiny umístit na jediné místo a zakonzervovat. To je důvod, proč jsou se znamínkem takové trable, když se rozškrábne apod.

MMS logicky pomoci v tomto případě může a já Ti děkuji, že jsi to sem napsala ;)

Kamarádovi řekni, že Tě MMS ochránilo před zbytečnými problémy!

to znamínko bylo toho kamaráda :-)))
ted experimentuju se synkem...máčím ho ve vaně s mms..má po těle dost velkých vystouplých znamínek a začínají mu dost vadit, asi kvůli slečnám....ale zatím žádná změna..uvidíme časem..


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Poprosím vysvetliť "léčba: do štamprle 5 kapek mms akt hcl...plynovat ...asi tak 5 x"
Čo je to plynovat ?
Ďakujem


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

má po těle dost velkých vystouplých znamínek a začínají mu dost vadit
Tie vystúple znamienka, ak majú farbu kože som riešil radikálne. Nechtami som po tom útvare prechádzal dovtedy, až to bolo úplne ploské. Vyšla z toho kvapka krvi. Zachvíľu to zaschlo a do troch dní to odpadlo. Žiadne stopy na koži a nikdy sa to viac neobjavilo.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

jao píše:Tie vystúple znamienka, ak majú farbu kože som riešil radikálne. Nechtami som po tom útvare prechádzal dovtedy, až to bolo úplne ploské. Vyšla z toho kvapka krvi. Zachvíľu to zaschlo a do troch dní to odpadlo. Žiadne stopy na koži a nikdy sa to viac neobjavilo.
No farbu kože... Běžná mateřská znaménka jsou hnědá... Zatímavý by bylo dát VMS přímo na znaménko a možná i s DMSO. Ale je to celkem velkej risk... Ty znaménka jsou údajně něco jako taková chobotnička... Když bysme udělali něco takového, mohl by být velký problém a pak... Chlordioxid sice máme, ale co když pokračování bude neúspěšné? Sice pokusy dělám rád, ale tohle je celkem risk...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Palo neviem aké máš skúsenosti s DMSO, ale tiež treba na neho dávať bacha. Len som bol trošku vystrašený s tým, že ak dáš DMSO na kožu a je napríklad špinavá, alebo nijako infekčná, tak to zavedieš rovno do celého tela. Ja to ešte presne zistím od jedného lekára. Ešte sa chcem opýtať materské znamienka ak užívate MMS orálne a potierate taktiež znamienka MMS neodpadnú same ?


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“