Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Milan_Sk
Super, gratulieren. Tá zinkovú masť nevysušuje ?


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Fakt som rád pomohlo to ! Zinková masť zatiaľ nevysušuje, len nemastím s tým často len 3 x za deň. Už som aj normálne umýval ruky mydlom (máme doma nijaké bio myslím kokosové) a včera som hodinku kúpal malého bez rukavíc. Tak uvidíme, ale zdá sa mi že to fakt mizne. Nemám žiadne svrbenie ani nepríjemne suchú kožu. Ak to nevadí, budem sa snažiť informovať každý deň. Každý deň umývam zuby a kloktám MMS naďalej :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Asi som si našiel jednu múmiu na ruke. Zrejme sa trepala z tela von a zostala na pol ceste. Odškrabol som ju a trochu študoval pod mikroskopom pri zväčšení 200x. Na zrovnanie som tam priložil môj šedivý vlas :oops: a druhý obrázok - z druhej strany trčí z utrhnutej kože.
Vedel by niekto odhadnúť, čo by to mohlo byť ?
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) jao dne stř 14 pro 2011 19:01, celkem upraveno 1 x.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Milan_Sk
Informuj, informuj. Nikdy nevieš, kedy a komu Tvoje skúsenosti budú veľmi užitočné.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

jao píše:Asi som si našiel jednu múmiu na ruke. ...
Vedel by niekto odhadnúť, čo by to mohlo byť ?
Wau, to čo je ? Ako teplota, stále 37 ?
Prajem veľa zdravia !


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ešte by som dodal k tomu priloženému vlasu. Keďže je šedivý a na bielom podklade, je jeho hrúbka dosť skreslená. Vidno je iba výplň vlasu. To čudo je zhruba tak široké ako ten vlas.

Teplotu si meriam ušným teplomerom, vpravo 37.6 a vlavo 38.2°C. Hrdlo je už celkom fajn, aj som sa dnes lepšie vyspal.

Vykecal som sa o týchto svojich momentálnych zdravotných problémov kamarátovi a spýtal sa ma ešte na niekoľko vecí. Jedna z nich bola, či som nemal červené škvrny niekedy po tele, alebo väčšiu podkožnú zrazeninu. Na obe som odpovedal kladne a bol som si istý, že to bolo z hokeja, veď tam sú zranenia a modriny bežné. Jeho záver bol ale jasný a rýchly.
Borelióza.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Exém na rukách 16.12.2011 / 4 dni intenzívne postrekovanie každú hodinu MMS / 4 dni potierané 3x za deň zinkovou masťou

Ahojte, exém sa hojí ....
Prajem krásny večer a veľa zdravia.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

Prosba o radu.

Příspěvek od zempal »

Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a chcem prejsť na MMS2 ale neviem v akých intervaloch môžem jesť. Keďže MMS-2 sa užíva každé dve hodiny neviem koľko minút pred užitím tobolky s MMS-2 alebo po užití MMS-2 sa môžem najesť. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od milda »

Možné Tě moc nepotěším, ale tady to funguje tak, že každý si ordinuje sám na svoji zodpovědnost a svoje zdraví tolik, co jeho tělo potřebuje a snese.
Podstatné je, co chceš MMS-kem léčit. Zbytečně to brát je zbytečné. ;) :D
30 kapek MMS1 v několika dávkách za den nemusí být mnoho. Jde o to, co očekáváš.
S MMS2 bych si moc nezahrával. Má některé docela nepříjemné vlastnosti a všechno je tady ve foru popsáno:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... hilit=mms2
Já jsem bral v pohodě dvě tabletky MMS2 za den. Nějaký čas jsem vynechal, pak mi jedna tableta téměř obrátila žaludek i střeva naruby..... :roll:


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Milan_Sk
Je fajn, keď sa zbavíš toho ekzému. To aj psychika bude hneď na tom lepšie. Ľudia nemajú radi pohľad na "chorého" človeka.
Samozrejme, po vylepšení príznakov angíny sa dostavil zápal priedušiek. Dýcham krásne, ale čo ide z pľúc, to je sila. Po celom tele mám malé vyrážky, to je asi z tej hoch teploty. Ale na ramene sa mi urobil dosť veľký vred. Tak som si to vytlačil, išlo trochu krvi, ale potom vyšla taká guľka.
Teraz si paranoicky :evil: dávam podobné veci pod mikroskop, ale to, čo sa ukázalo z tej guľky bolo trochu desivé. Samozrejme je to náhoda, ale zaujímavá.

Obrázek

Začal som podľa Palovho receptu užívať neaktivovaný chloritan a po 15 min. to zalievam 3,5 % HCL. Začínam pomaly s kvapkou :laugh: :laugh: :laugh:


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Palo »

Až půjdou nožičky a ručičky, tak dej vědět :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Jao, či veríš či nie som skoro celý deň myslel na Teba, čo je s Tebou, len som Ti nechcel písať. Zrejme sa veľmi kvalitne čistí Tvoje telo :) To je dobrý nápad s tým mikroskopom ! Wau, len čo to je ????
Áno exém sa hojí pekne, aj psychika je OK :)
Dnes sa mi k večeru objavil taký úplne maličký pluzgierik na jednom prste kde "bol exém" tak som si dal kúpel z 30 kvapiek pol hodinku. Asi sa zajtra pustím do postrekovania každú hodinu. Veľa zdravia prajem, Milan.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Palo,

nožičky a ručičky moje biele krvinky rozkopú do priestoru. :evil: Snáď sa doplňujú.
Keď si urobím z 32% chem. HCL - chem 3.5% a po 15 min. si to kvapnem do 2 dcl vody, nieje tá HCL potom veľmi zriedená ?

Milan_Sk

Pľuzgierov sa neľakaj. Tých teraz bude pribúdať. Je to normálny proces obnovy odumretej kože.
Takže sa priprav na prechodné obdobie gekona :P
Čistím sa a to keď som dnes išiel okolo chemickej čistiarne, tak som ich pozdravil "Čaute kolegovia".

Pekný víkend


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Výborně, máme další důkaz úplného vyléčení z rakoviny tlustého střeva s protokolem 2000 - MMS1 a MMS2
Mám radost z toho, že ten člověk postupoval přesně takovým způsobem, jakým léčím rakoviny já.
Při zjištění rakoviny okamžitě nasadit MMS1 a ihned začít alkalizovat organismus těmi nejdůležitějšími dostupnými minerály, atd.
Při léčbě používali i Lugolův roztok, který nikdy neoponemu nemocnému nasadit.
Moc gratuluji synovi i tátovi za jejich otevřenou mysl a odvahu jít do MMS1 :good:
Hezký den všem,
Batles :D
Naposledy upravil(a) Batles dne sob 17 pro 2011 12:19, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“