Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jani »

Milan_Sk píše:Exém na rukách 10.12.2011:
V prvom rade neviem či tu mám rozpisovať moje skúsenosti každý deň s MMS a exémom
Milane, v každém případě tvé zkušenosti sleduji i když mnohdy ve spěchu, každá informace, zvláště pokroky jsou mi přínosem, takže určitě sděluj, držím ti moc a moc pěstičky a hlavně vydržať :good:


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Veľmi pekne ďakujem všetkým :) Tak vyzerá ruka po 1 celom dni striekani MMS 8x každú hodinu a dnes 2 x každú hodinu. Budem pokaračovať dnes ešte s striekaním.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od kutil »

Milane ahojky.
To co děláš je běh na dlouhou, velmi dlouhou trať. Nelekej se toho a vydrž.
Vnitřního užívání MMS se neboj, jakmile vyčistíš organismus tak můžeš zvyšovat dávky. Jen sleduj své pocity, jakmile k tomu nebudeš mít důvěru, náznak odporu, tak mmsko neber, není to lék! Ale úžasně léčí :hip: A pozdějc znovu a znovu :lol:
Proč píši? Každá voda vysušuje pokožku, koukám že ti začíná praskat. Masti si to občas nejlépe vepřovým sádlem, ale jakýkoliv tuk není na závadu.
Něco podobného sem měl na rukách taky a ztratilo se to ani nevím kdy po očistné kůře mmskem ;)
Vydržať
H.
PS- Musíš vyčistit celý organismus, enem ruce nestačí!


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Ďakujem kutil za podporu, nevzdávam sa ! Začnem aj užívať MMS len to chce čas a pomaličky. Keď každú hodinku postrekujem, nedá sa mastiť, až na noc. Večer odfotím a napíšem viac ...


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Exém na rukách 11.12.2011:

Zdaravím všetkých, myslím že dobrá správa. Cítim sa omnoho lepšie svrbenie úplne prestalo, pokožka začína byť vláčnejšia. Dnes som si rozrobil 8 kvapiek 17ml. vody. Táto koncetrácia na postrekovanie sa mi zdá mi najviac vyhovuje. Skoro vôbec neštípe postriekaná pokožka. Na fotke to až tak nevidno, ale v skutočnosti to začína lepšie vyzerať. Taktiež si umývam zuby s 2 kvapkami. Už som spomínal asi na rukách som mal 2-3 malé asi bradavice asi 2-3 mm veľké, ktoré odpadli po prvom dni striekania MMS. Viete si predstaviť ten zápach po byte ak každú hodinu striekam si ruky, manželka nemala až takú radosť z toho na začiatku. Asi na druhý deň sa stalo niečo zvláštne, manželke sa z toho smradu začali uvoľňovať dutiny, raz za čas jej niečo stečie, tak dnes chodí za mnou a dýcha :) Nemá niekto ekzém ? Nepridá sa ? Orálne stále nekonzumujem MMS, ale dostanem sa aj k tomu :)
Stále žijem strašne nezdravo, samá pikantná pica, pikantný guláš, veľa korenín, soli, udené, 2l. mlieka dene, 5-6 kávy a k tomu kopec cigariet. (nestrielajte prosím po mne )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Keďže toto vlákno je o skúsenostiach s MMS, rád by som sa podelil aj ja.
O MMS som sa dozvedel z videa na YT v ktorom kazateľ informoval o chemtrails, MMS a iných "konšpiráciách". :-)
V tom čase som sa veľmi trápil so zdravím mojich šesťročných dcér.
Nekonečný kolotoč návštev bielych plášťov ma už dostával do zúfalstva.
Problémy s kašlom, soplíkmi a alergickými reakciami.
A stále tie isté lieky a bez zlepšenia zdravotného stavu.
A to ich lekárka ešte chcela zaočkovať povinným očkovaním v 6. rokoch.
To som samozrejme odmietol a odvtedy sa lekárka kumne správa ako k nepriateľovi.
Preto som za posledný rok prečítal o zdraví toľko, že už pomaly si musím defragmentovať hlavu od toľkých informácií.
Keď som počul tú prednášku o tom MMS, mal som pocit, že by to mohlo byť riešenie.
Zakúpil som MMS1 a samozrejme začal testovať na sebe. Mám alergickú reakciu na prach a sezónne trávy. Začal som jednou aktivovanou kvapkou a postupne som pridával. Deti som začal kúpať v 15 akt. kvapkách. Večer som im dával 1 kvapku. Pekne sa z toho dostávajú, soplíky zmizli skoro úplne, chrápanie jednej dcéry sa zredukovalo o 70 % a konečne dýcha voľnejšie. Dávam im tekutý vitamín D3 a vitamín C. Je to na dobrej ceste.

Somnou to je žiaľ trochu zložitejšie.
Keď som bol tak na 6 kvapkách 2x denne, dal som si prvý kúpeľ s 30 akt. kvapkami.
V piatok večer pohodička, ale sobotu a nedeľu som mal príznaky silnej chrípky.
V pondelok už v poriadku. Tak som pokračoval vnútorným užívaním na 6 kvapkách 2x denne.
Vyskúšal som aj inhalovať 2 kvapky a následne som išiel upratovať jeden sklad, kde sa veľmi práši.
Vždy tam vydržím tak hodinu a potom mám pár dní nádchu a bolenie hlavy. Po inhalácii MMS nemám s prachom žiadne problémy ! Super . Uvidím ešte na jar, ako to bude so sennou nádchou.
Po týždni som si zopakoval kúpeľ s 30 akt. kvapkami, ale to som si preplachoval oči, ústne a nosné dutiny (kedysi som aktívne cvičil jogu a robil očisty).
Znovu v piatok večer super, no v sobotu som sa nadránom zobudil s teplotami 40 °C.
Tak veľké a pokryté bielym povlakom som mandle ešte nemal. Bolesti hrdla pri každom prehltnutí.
Bolesti celého pohybového aparátu, zášklby svalstva. Tak som začal cez deň s 2 kvapkami každé dve hodiny a večer po 3 hodinách KS a vit. C. Dnes v pondelok teplota mierne zvýšená.
Ale mandle ešte v horšom stave.
Žeby chlamýdie ?
Inak vôňa a chuť MMS mi je zatiaľ príjemná a dokonca mi chutí. Vôňa chlordyoxidu na mňa pôsobí nostalgicky, keďže celé detstvo a mládežnícke roky som prežil v bazénoch, vtedy ešte poriadne chlórovaných.
Pekný deň všetkým.
Obrázek


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jani »

jao píše:Ale mandle ešte v horšom stave.
Ahoj, držím pěstičky, ale nedá mi nereagovat na ty tvoje mande - s takovým zápalem jsi super pokusnej králíček :lol:

Ne, nezlob se, myslím to dobře, zrovna včera jsem studovala na zahraničním serveru bolest v krku a angínu ( je toho kolem nás mraky, kdyby nás to náhodou dostihlo, at jsme připraveni ).
TAkže, pokud máš chut zkusit osvědčenou léčbu krku, tak si dej čajovou lžičku cayenského pepře do sklenice vody teplé - horké a klokotej ji, něco se může i spolknout :color: Na tom servru se uvádí, že uleva od bolesti v krku přichází během 15ti minut - super ne?
Já beru cayen denně lžičku do vývaru polévky na tachykardie a taky mi přestala být zima.
jinak tu máš odkaz, pokud neagličtíš, hod si to přes google :help:
http://www.earthclinic.com/CURES/sore_t ... ENNE_67732

Držím pěstičky at je dobře.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ahoj Jani,

to už je druhá dobrá rada od Teba, moc si toho vážim. Vyskúšal som pred časom aj tú prvú (paradajky s C) a hneď po prečítaní som išiel prehádzať skrinku na korenie. To bude zas kriku od ženy :-) Kajenské som nenašiel, tak som si dal obyčajné. Uvidíme.
Vzhľadom k tomu, že mám dosť potlačený pocit bolesti (je krásne, ako sa to DNA prenáša medzi pokoleniami. Môj dedo, ja a teraz aj moja mladšia dcéra.), kľudne si toho pokusného králika vyskúšam.
Mám ale pocit, že Palo má asi pravdu s tým nedostatkom HCl. V mladosti sme v rádiokrúžku leptali plošné spoje HCl s peroxydom a nechtiac dýchali tie výpary. Nepamätám sa, že by bol niekto v tom čase chorý na sezónne chrípky. Vždy sme nadávali, že musíme ísť do školy. Nechávali sme na seba kašlať chorých kamarátov, ale bez výsledku :-)
Poobede mi žena donesie HCl 3.5% a vyskúšam. Už som na tom tak, že mandle sú také veľké, že neviem poriadne dýchať. Strčil som si tam širokú hadičku a je to zatiaľ ok. Trochu ma naplo, ale dalo sa to vydržať :laugh: Antibiotiká mám v lekárničke, ale zatiaľ na ne hľadím s opovržením.

Dodatok:
Po chvíli musela ísť hadička preč, nedalo sa prehĺtať. Dal som si viac tekutého D3 a niečo zabralo. Buď to korenie, alebo D3, alebo psychika.
Opuch mandlí je už o trošičku miernejší.
Čo by podporovalo Palove skúsenosti s HCl je fakt,
že sa vôbec nepotím, nemám nádchu aj keď mám zas 39.3 °C a pijem vody dosť.
Asi mám tú chémiu pekne rozhodenú.
Asi sa dám k breatharianom.
Pekný deň


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Držím palce jao. Informuj ako sa dostávaš z toho prosím.
Prajem veľa zdravia.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Exém na rukách 12.12.2011 / 4 deň postrekovania

Zdaravím všetkých : Rozrábam 8 kvapiek a 17ml. vody. Táto koncetrácia na postrekovanie mi najviac vyhovuje.
Podľa mňa sa stav Exému zlepšuje.

Mám niečo aj na ramene a postrekujem to druhý deň, no nijako to štípe v okolí, aj sčervenala koža, tak som si dnes dal pauzu s tým postrekovaním ramena. Okolo toho výrastku na ramene nikdy nebolo nič červené na pokožke, iba teraz po dvoch dňoch striekania MMS. Neviete prosím niekto čo to je a či to mám naďalej postrekovať. Ďakujem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Ahoj Milan_Sk,
V tých výrastkoch sa vraj držia tie zvieratká, možno preto to je začervenalé. Mnoho kožných problémov identifikujú lekári úplne zlea inak Ani ich nenapadne, že to sú parazity.
Podľa fotiek sú ruky na tom oveľa lepšie. Super. Ale počítaj s tým, že odumretá koža sa Ti bude po čase šúpať,lúpať a odpadávať. Budeš ako gekon :-)
Vizuálne to možno bude vyzerať ešte horšie, ako teraz, ale keď dorastie nová koža, mala by byť už v normále.
Ak môžem dodať ešte jedno pozitívum MMS kúpeľov, mal som oba lakte popukané a suché a tiekla mi z nich krv. Teraz je tam koža ako zo stredne veľkého bábätka :-)
Chce to čas a nesmie sa poľaviť. Tiež držím palce.
Naposledy upravil(a) jao dne pon 12 pro 2011 17:16, celkem upraveno 1 x.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Takže HCl sa dnes nekoná. Zo ženy urobili v lekárni panie magistre úplného debila, keď si pýtala to HCl. Nebudem sa nad tým vzrušovať, veď lekární naokolo je habadej. Dnes som musel ísť pre deti do školy a odviezť ich na krúžky. Som dosť vyslabnutý a triasli sa mi kolená po ceste :-) A akurát dnes sa somnou chceli rozprávať snáď všetci rodičia spolužiakov. Konečne som doma a dal som si silnú citronádu a skúsim dva, tri grepy. jesť moc nemôžem, lebo sa to nechce precpať do hrdla. Ten grep skúsim dotlačiť s opačnou stranou varechy, keby to nešlo dole krkom :-). Teplota okolo 39°C. Ale cítim sa v celku dobre. Možno aj preto, že keď človek musí tak ani chlamýdia ho nezastaví. Jediné veľké negatívum sú sny. Také blbosti, čo sa mi teraz dookola snívajú, to je sila. Takže každú hodinu som hore.
Pekný deň


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od early123 »

jao píše:Ale mandle ešte v horšom stave.

Heh aplikuj do krku peroxid vodika,mne to hrozne pomohlo zacal som s tym a ide to zacinam sa menit,stiahni si tu knihu na fore a zacni aplikovat.

Je to zazrak,fakt,bolesti hrdla po dvoch kloktaniach zmizli,pouzivam peroxyd kazdy den a je to zazrak,idem k lepsiemu.

Inac ale ja som precisteny s MMS 1 a MMS2,takze neviem ako to na teba zareaguje.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jao »

Páni, dámy, nesmiete sa na mňa uraziť,
ale pri teplote 39°C sa moje IQ prudko priblížilo tiež k tej 39tke. :baby:
Takže si to musím ešte raz ujasniť, prečítať a namiešať. :ethink:
S tým peroxydom to môže tiež fungovať, ale teraz sa snažím telo zkľudniť a neskôr uvidíme.
Ďakujem všetkým mnohokrát.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Milan_Sk »

Poprosil by som ak by niekto vedel a vysvetlil mi stručne ako sa môže jao nachádzať v takom stave ako je, myslím teploty a ten hrozný zápal hrdla ak berie MMS. Hľavne či môže tak dlho trvať tento stav. Neberte to prosím ako nijaké rýpanie fakt ma to zaujíma. Veľmi pekne ďakujem, Milan.


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“