Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Danniah, vítej mezi námi! :good:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Danniah píše:Měla jsem jet za DR. Bláhovou teď v létě, ale cestou mi upadl výfuk a prostě jsem nedojela :)
To je škoda... Tak třeba to příště vyjde :) Přeji hodně úspěchů!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od madi »

Palo píše:
Cina píše:Kyselina citronová rozpouští vápenné usazeniny...
A která? Syntetická nebo z citronu?

Bohužel, to co tvrdíš mi nějak nevysvětluje fakt, že po užití rozpuštěné kyseliny citronové se mi pálení žáhy zhorší, přičemž při užití naředěné pravé citronové šťávy (nebo naředěné kyseliny chlorovodíkové) se mi pálení žáhy uklidní. Tvé texty směřují k tomu, že je jedno, co vychlastám, výsledek bude stejný. Bohužel už jsem si v životě prošel často i nechtěným testováním nejrůznějších potravin, takže můžu zcela bez obav tvrdit, že to, co tu píšeš je hodně zavádějící.

Nestavím na někoho tvrzení, které někde vyčtu odněkud (že kyselina citronová je rakovina apod.), stavím na svých poznatcích, které mi jasně naznačují, že syntetická kyselina citronová je JED. Nemusím snad ani upozorňovat, že kyselina citronová, která se u nás prodává je MADE IN CHINA a pokud je z této kyseliny připraven aktivátor pro MMS, tak po nějaké době se tam objeví jakýsi chrchel, značící další nepoužitelnost roztoku (nemá to být naopak konzervant?).
************
Odpoved by mohla byt v tom, v tom, ze "zivot je levotocivý".
Podrobneji i kdyz ne uplne presne na wikipedii zde:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Optick%C3%BD_izomer
Dve molekuly chemicky jedne a teze latky se lisi prostorovym usporadanim svych casti.
Obvykle se pouziva prirovnani, ze se lisi jako leva a prava ruka.
V zivych latkach se pritom vazi jenom tzv. L - formy, ktere staceji polarizovane svetlo doleva.

Pritom synteticky vyrabene obdoby organickych latek maji statisticky polovinu obsahu pravotociveho a polovinu levotociveho.
A cim jsou slozitejsi, tim muze nastat vice variant a vetsi mismas.
V živé hmotě se většinou nachází základní organické stavební látky (aminokyseliny, sacharidy) jen s jednou možnou konfigurací.
Zatimco synteticky vyrobene latky mohou mit tech konfiguraci nekolik. Chemicky totez, kdyz se napise vzorecek, v prostoru ale jinak usporadane.
(Hodne zjednodusene receno)

A co presne se deje s "pravotocivymi" syntetickymi obdobami prirodnich latek v tele, neni u vsech latek tak uplne jasne.
U vitaminu E se napr zjistilo, ze ucinnost synteticke formy alfa-tokoferolu oproti prirodni L-forme je v ruznych typech reakci 60-80 %.
Takze nikoliv 50 %, "nespravnou formu" telo uplne neignoruje. Ale co vznikne a jak presne se to chova, co se prirozenou cestou vylouci a co se nekde navaze nebo ulozi a dela tam paseku, to se dozvidame a budeme dozvidat az postupne.
Fatalni nasledky mel treba thalidomid.


hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od hunter »

Neuvádzajte tu úmyselne svojimi bludmi pochádzajúcimi z vašej neznalosti danej problematiky ľudí veci neznalých do omylu! Kyselina citrónová - potravinárska sa nevyrába synteticky, je zásadne ľavotočivá... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od Palo »

hunter píše:Kyselina citrónová - potravinárska sa nevyrába synteticky, je zásadne ľavotočivá... . Hunter
To je asi podobná logika jako když řeknu, že všechno co se vyrábí i z té ropy, je BIO... Na levotočivost nereaguju, tomu nerozumím, ale asi to tak bude.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od madi »

Nevim, jak presne je to se syntetickou kyselinou citronovou.
Ale ze svych studii u vitaminu vim, ze u spousty synteticky vyrabenych vitaminu se pravotocivosti a levotocivosti vyrobku vyrobci nevzrusuji, naperou do piluli vsechno.
A prirodni vitaminy E nebo C, jsou nekolikanasobne drazsi a vyrobci je specialne oznacuji, aby zvyraznili jejich kvalitu.
Takze to byl jeden z tipu. Rozdilu v prirodni citronove stave a synteticke kyseline citronove je pochopitelne mnoho, napr pritomnost komplexu vitaminu C ap.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno..

Příspěvek od jarda ovčák »

tak to mne zajímá.. a jak a z čeho se vyrábí ta nesynthetická kyselina citronová či askorbová?????


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mno..

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:tak to mne zajímá.. a jak a z čeho se vyrábí ta nesynthetická kyselina citronová či askorbová?????
Píšou tohle:
Citric acid was first isolated in 1784 by the Swedish chemist Carl Wilhelm Scheele, who crystallized it from lemon juice.

Izolováno z citrónové šťávy. Ale nebude to jen tak že se nechá vyschnout citronová šťáva. :)
Jo a v citronech je jí asi 4-8%.
České stránky jsou na informace skoupé a prakticky papouškují wikipedii.
Tady je zajímavý techničtější odkaz - ingliš only.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
josip
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pon 19 zář 2011 8:14

mms a protilatky

Příspěvek od josip »

ucinkuje mms aj na protilatky alebo len na aktivne bakterie?


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 99 poděkování

mno...

Příspěvek od jarda ovčák »

Takže kyselina askorbová i citronová se vyrábí podobně, jakési bakterie se krmí jakýmsi cukrem. Je to nejlevnější, mnohem levnější než jakákoli složitá syntéza. To mi stačí, jako fakt, doma to dělat nebudu, enem se rychtuju zkusit, estli vyrobím šumák doma s vitaminu c místo kyseliny citronové.Navíc mi kámoš chemik řekl, že ty kyseliny citronový jsou všechny ungefér stejný, teda z chemickýho hlediska. ta přírodní se líp vvstřebává, páč je obklopena různýma dobrotama podporující vstřebávání. Takže tak...


madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: re: Re: mno...

Příspěvek od madi »

Takze davam k dobru zkusenost uzivatele pro vsechny ty, kterym je chut MMS hodne neprijemna.
Vychazi z poznatku, ze vetsina toho, co pocitujeme jako chut jidla, je vnimano ve skutecnosti cichem.
Ucelem je tedy po vypiti MMS se co nejrychleji zbavit "toho smradu".
Postup:
- namicham MMS, pricemz udrzuji dostatecny odstup sveho nosu od salku (pripadne si ho necham namichat nekym jinym, to pro ty, kdo tu vuni vyslovene nesnesou nebo i primo zvraci a presto potrebuji pit silne davky, protoze je tlaci cas - rakovina)
- vedle si pripravim sklenici aromaticke stavy, treba ananas (samozrejme bez umeleho C)
- hodne zhluboka se nadechnu (zady k MMS)
- vypiju MMS, pokud to nezvladam najednou, tak mezi jednotlivymi dousky postupne vydechuju
- zhluboka vydechnu, nejprve nosem a potom usty, tim vyzenu smrad z dosahu sveho cichu
- vypiju aromatickou stavu
- opet se nadechnu a tim prebiju u cichu zbytek smradu z MMS

To prvni nadechnuti pred vypitim ale zase nesmi byt uplne nadoraz, aby se clovek pak nezakuckal.


huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re: Re: mno...

Příspěvek od huhu »

Pokud jde o MMS.
Minulý víkend jsem proležel , celé tělo mě pálilo, unavilo mě i otáčení na posteli.
Počítám , že jsem si vypěstoval kmen virů převzatý od dcery - měla zápal plic.
K doktorům nechodím, tak nezám diagnozu.
Po deseti dnech s mms spím celou noc bez kašle, cítím se dobře, vrací se mi síla , trochu mi to napadlo ještě hlasivky. Když to porovnám s léčbou antibiotikama u dcery , doba cca stejná.







--------------------------------------------------
to hunter : stejně ho mám delšího .....


LukasBrunt.
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21 zář 2011 9:55

Crohnova nemoc a MMS

Příspěvek od LukasBrunt. »

Dobrý den,snad pisu do spravneho fora.Je mi 30 let a pred pul rokem mi zjistily Crohnovu nemoc.Po 14 dnech strávených v nemocnici se muj stav upravil a přešel jsem dle doktora na tkz.klidové období,kde mi byly predepsany ,,udrzovaci,,davky leku:Mesalzin 3x3,medrol 2+1 a ATB.Postupne mam snizovat,ale pry uz budu brat do konce zivota...S timto se nehodlam smirit.Po patrani na netu jsem narazil na MMS1.A jelikoz se mi nepodarilo najit cloveka co ma na tuto nemoc s MMS zkusenosti a to jsem patral opravdu dukladne,rozhodl jsem se ze sebe udelat pokusneho kralika.Do fora jsem se rozhodl napsat,aby si lide s Crohnovou chorobou-a že je to hnusna a zakerna mrcha,dozvedeli zda tato lecba zabere.Zacal jsem v patek 16.9.2011 dle protokolu 1000 Jima Humbla(ikdyz trochu individualne),davam si vany,ale klistyry ne. Po trech tydnech se podelim o vysledky.Jiz ted ale necitim zadnou bolest v mistech kde me kazdy den pobolivalo a to beru teprve 5 den.Jenom se citim trochu unavenejsi nekdy.A na dietu jsem se uplne vykaslal,krome zeli a lustenin jim prakticky vse(v nedeli tak pul kila bucku:) a ok.Snad to zabere a muj pokus pomuze i ostatním.

P.S: Cetl jsem hodne komentaru jak je MMS hnusne na piti.Asi jsem divny,ale zkusil jsem jiz 6 kapek naraz a co hodinu a s doredenim vodou do poharku vznikne prakticky pro me kyselejsi citronova stava s trochou chloru.Ale me to proste normalne chutna..))


searcher
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19 srp 2011 16:08

Re: re: Re: mno...

Příspěvek od searcher »

- vedle si pripravim sklenici aromaticke stavy, treba ananas (samozrejme bez umeleho C)

Pouze chci upozornit, že ananas není vhodný na ředění MMS neboť zcela zlikviduje CLO2 z roztoku. To znamená účinnost roztoku ananasem ředěným je blízko nule. Potvrdila mi to i Kerry, jako blízká spolupracovnice Jima.

"If you buy yourself some tests strips you will be sadly surprised that the pineapple juice totally kills the MMS. I had the misfortune to find that out. The test strips are 9 usd a container. It is a good thing to have. I told Jim about this. He still thinks that it is fine. I don't know. I would say no pineapple."


madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: re: Re: mno...

Příspěvek od madi »

To je nejaka novinka s tim ananasem?
Ananasovou stavu doporucuje Humble ve svoji knizce a je tady uvedeny i v navodu na pripravu ve FAQ.

Pro postup na odstraneni neprijemneho pachu MMS v podstate neni potreba tu ananasovou stavu polykat, staci par kapek dat do pusy a rozetrit jazykem po patre, aby se uplatnila nova chut a vune na chutovych a cichovych receptorech. Osobne MMS zajidam rajcetem.
Naposledy upravil(a) madi dne stř 28 zář 2011 14:16, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“