Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lena

nova zkusenost

Příspěvek od lena »

Vcera jsem lepila neco v domacnosti s lepidlem, ktere uschne velmi rychle, no a podarilo se me dotknout prstu
a mela jsem skoro vsechny prsty zapatlane lepidlem. Bylo to dost neprijemne, prsty byly jako smirkovy papir,
neprijemne. Tak me napadlo zkus MMS.

Aktivovala jsem asi 4 kapky a nalila do male sklene misky a nechala prsty no asi tak 1/4 hodinky. Voda byla pote kalna, mms rozpustilo lepidlo a prsty byly zase hladke. Takze MMS rozpusti na kazdy pad kazdy sajrajt, ktery s potravinama do nas
dostaneme. Jedno jestli je to umela hmota, spatne tuky atd.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nova zkusenost

Příspěvek od Palo »

Je celkem možné, že to rozpouští ten heparin, co vznikne jako vedlejší látka :lol:

Ale také je možné, že to rozpustí samotný chloritan, bo jak jsem si všiml, tak smyje i lihovku... Inu chtělo by to více zkoušet s tím laborovat :) Já si s chloritanem třeba celkem zajímavě obatikoval kaťata :lol: Bylo mi řečeno od kámoše, že kdyby mě potkal naulici a neznal mě, tak by utekl :lol: Takže to plní funkci celkem dobře :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Ach jo, další hon na čarodějnice!
http://www.emms.cz/

Ústav rozhodl, že s ohledem na svou prezentaci by výrobek Chloritan sodný a kyselina
citrónová nazývaný též MMS, MMS 1, Master Mineral Solution, Miracle mineral supplement
měl a má být zařazen mezi léčivé přípravky a musí splňovat kritéria bezpečnosti, jakosti a
účinnosti stanovená zákonem o léčivech.
Tento přípravek byl dle rozhodnutí Ústavu zařazen mezi léčivé přípravky, a tudíž podléhá
povinně registraci, ta mu však nebyla udělena. Dle § 103 odst. 1 písm. a) zákona o léčivech se
právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí správního deliktu tím, že zachází s léčivy
bez povolení, schválení, registrace nebo souhlasu v případě, kdy zákon nebo přímo použitelný
předpis Společenství povolení, schválení, registraci nebo souhlas k zacházení s léčivy
vyžaduje.
Rozhodnutí nabylo právní moci dne 8. 8. 2011
Mgr. Jaroslava Doležalová
vedoucí oddělení
dozoru nad reklamou

Už jsem jim napsal, že jim moc děkuji za to, že napsali pravdu, že Chloritan sodný a kys. citronová léčivo! :D


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od arabela777 »

To jsem zvědavá jak to dopadne s prodejem.Před pár dny se MMS objevilo i v novém E-Shopu na Osudu.
http://shop.osud.cz/#utm_source=zena.ce ... vicka_osud


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

DCA

Příspěvek od arabela777 »

V novém čísle REGENA je popsán další preparát na rakovinu : DCA - dichloroacetát sodný.

DCA je látka,která je k sehnání a mohou ji zcela legálně předepsat i lékaři způsobem mimo seznam . To znamená,že jednou vyzkoušený a povolený lék prostě předepíší pro jiné použití. Zdá se,že je tu opět látka,která je velmi účinná,ale která se oficiálně nebude smět nabízet.

http://www.czchem.cz/index.php?page=sho ... &Itemid=80


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: DCA

Příspěvek od Batles »

Vše důležité je popsáno na těchto českých stránkách:
http://www.edca.cz

A ještě jedna věc. V poslední knize od J.Humbleho s názvem Zásady používání MMS je na stránce 54 tisková chyba. V druhém řádku je psáno:
Přidejte jen 30 ml vody (3ccm) a pak.........
Správně je 3 ml vody. Konzultoval jsem to s překladatelem.
30 ml vody se přidává pouze pro postřik pokožky.


citrus
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 20 srp 2011 17:46

MMS1 - zuby

Příspěvek od citrus »

Chcel by som sa opýtať, či je vhodné si čistiť zuby s kefkou, ktorej śtetiny sú potiahnuté tenkou vrstvou sriebra :?:
Nebude negatívne reagovať ten dioxid chlóru so striebrom????
Ďakujem :D


Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

Danniah

Příspěvek od Danniah »

Zdravím a prosím o radu. O MMS mám nastudovaného dost, ale vždy mi chyběla odvaha. Předevčírem jsem zase dostala dost zákeřnou jakoby chřipku, ačkoli bez velkých teplot. Mám chronicky zánětlivé dutiny. Nasadila jsem Protokol 1000, čili již 3.den. Večer před spaním se nic nelepšilo, tak jsem dala TUrboKláru a musím říct, že jsem celou noc nespala. Příznaky jako při otravě, zvracení a neuvěřitelný průjem. Teď jsem na 2 kapkách co hodinu, ale lahvičku s MMS nemůžu ani vidět. Je to možné, při takhle malých dávkách a terpve 3. den taková reakce? Navíc mi po požití 2 kapek bolí žaludek a postupuje to směrem napravo. CHtěla bych ovšem vydržet celou kůru, čili aspoň těch 14 dní s Protokolem 1000, ale reakce organicmu po 3. dnu mě od toho odrazují. DOtaz tedy m ám na vás zkušenější: 1. je to normální a nemám házet flintu do žita? 2. nemohl by prosím někdo z vás napsat návod, jak si připravit MMS 1 na osm hodin dopředu abych nemusela míchat každou hodinu a mohla si ho brát s sebou? 3. můj dvouletý syn to chytil ode mě, ale nechce si MMS dát, nechutná mu, jak bych mohla připravit aktivované 2 kapky tak, aby si dal se mnou? :-) /v minulosti, když byl kojenec nám DR. našla streptokoka v krku, vypil něco pití s jednou kapkou a druhý den byl SK pryč, ATB ještě nikdy neměl a dělám co můžu, aby neměl dál/
Takže díky za případné rady, zdraví Dannniah


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Danniah

Příspěvek od poota »

Danniah píše:... Nasadila jsem Protokol 1000, čili již 3.den. Večer před spaním se nic nelepšilo, tak jsem dala TUrboKláru a musím říct, že jsem celou noc nespala. Příznaky jako při otravě, zvracení a neuvěřitelný průjem. Teď jsem na 2 kapkách co hodinu, ale lahvičku s MMS nemůžu ani vidět. Je to možné, při takhle malých dávkách a terpve 3. den taková reakce? ..
Tenhle postup je docela typický - začne se podle nějakého systému a když se zdánlivě nic neděje, tak se "přitvrdí", buď se prudce zvýší dávkování a nebo se přejde na "něco účinnějšího".

- Takže především je potřeba si uvědomit, že MMS funguje vždycky.
- Hned potom to, že se v těle zabíjejí různé potvory a při tom vznikající odpad je vysoce toxický.
- Pokud se ten odpad nestihne vylučovat normální cestou, to je přes ledviny a játra, vznikne naprosto regulérní otrava a tělo se zbaví odpadu průjmem a zvracením, tedy nejkratší možnou cestou a co nejrychleji.

Podobného účinku se dá dosáhnout i tím, že si dávku, kterou tělo již běžně snáší po jídle, vezmeme na lačno.

Rada - přestat užívat, dokud se zažívání nenormalizuje. Pak opatrně pokračovat s dávkováním, které nezpůsobuje potíže a nebo odpor. K MMS nečuchat, ředit ananasovým džusem bez vitaminu C a nebo přejít na aktivaci kyselinou chlorovodíkovou HCl.

Dávkování MMS si řídíme sami a zásadně postupujeme tak pomalu, aby se žádné potíže, to znamená ani nechuť, neprojevovaly. Začínající nechuť a nebo odpor signalizují, že se blíží hranice otravy - dál nezvyšovat a raději kapku ubrat. Nezáleží na tom, jestli se budeme "léčit" o pár dní déle, ale záleží na tom, aby se nemusela léčba na několik dní přerušit - to je zdržení daleko větší.

Pro užívání v práci lze celou denní dávku aktivovat najednou, pak naředit takovým množstvím vody, aby na každou dávku vyšlo deci až deci a půl a přes den postupně upíjet.
Jinou možností je mít dvě lahve, v jedné zvlášť naředěný jenom chloritan a v druhé taky zvlášť naředěnou HCl. Půl hodiny před jídlem upít chloritan a těsně před jídlem upít kyselinu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Danniah

Příspěvek od Batles »

Danniah píše:nemohl by prosím někdo z vás napsat návod, jak si připravit MMS 1 na osm hodin dopředu abych nemusela míchat každou hodinu a mohla si ho brát s sebou? 3. můj dvouletý syn to chytil ode mě, ale nechce si MMS dát, nechutná mu, jak bych mohla připravit aktivované 2 kapky tak, aby si dal se mnou? :-) /v minulosti, když byl kojenec nám DR. našla streptokoka v krku, vypil něco pití s jednou kapkou a druhý den byl SK pryč, ATB ještě nikdy neměl a dělám co můžu, aby neměl dál/
Takže díky za případné rady, zdraví Dannniah
Ahoj Danniah, situaci s malými dětmi jsem vyřešil jednoduše: Vymačkej jeden grep a přeceď přes punčochu. Kolik bude šťávy, tolik do ní přidej cukru a rozpusť. Např. na dvě deci šťávy dej 20 dkg cukru.
Tento "sirup" je připravený i s úplným rozpuštěním cukru za pár desítek minut a je chuťově výborný a skvěle kryje pachuť MMS. Mám to vyzkoušené na 3leté a 5ti letém vnoučkovi.
Sirup v ledničce vydrží určitě víc, jak 10 dní, to mám ověřené. Tento sirup velmi často používáme k přípravě dávek MMS na celý den.
Měj se hezky.


Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

MMS

Příspěvek od Danniah »

Děkuji moc za odpovědi, budu se jimi řídit. Jinak malému jsem zkusila dát MMS do sojového mlíčka, jednu kapičku tedy, ale vypadal, že nic nepoznal:-) zkusím i fintu s grepem, jinak je to i skvělý návod, jak si dělat šťávu bez toho, abych musela kupovat jiné šťávy s éčky. Také tedy dnes musím napsat, že chřipka je pryč:-), samozřejmě nečekám zázraky po dvou dnech, ale má intenzivní kůra zabrala a budu pokračovat dále. Také ještě chci doplnit, že jsem MMS kapala /kvůli těm dutinám/ do nosu, až úplně nejhlouběji to šlo, nic se nevrátilo a dnes 2. den je rýma téměř fuč. A to musím říct, že jsem na tom byla hoodně zle. Takže takhle u nás. Zase budu informovat, ale jsem ráda, že se postupně začlením mezi spokojené MMS uživatele:-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Danniah píše:...do sojového mlíčka...
Jak slyším o sóje, tak mě jímá hrůza. Jó, taková geneticky modifikovaná sója, to je něco pro rozmnožovací orgány... Aby to nebyl poslední synek v rodě...

Raději bych mu dal mlíčko od negeneticky modifikovaný krávy, než "garantovanou soju" kdekým... Sem tam náhodou zapomene výrobce dát nálepku "GM" a překupník ihned napíše na obal "nebylo geneticky modifikováno".


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

SOja

Příspěvek od Danniah »

O nebezpečnosti soji samozřejmě vím, ale jednou za čas to mlíčko koupím, používám ale i další druhy jako ovesné, rýžové..jsem zásadně proti kravskému. Přikláním se k makrobio názorům a tam mléčné výrobky a maso nemají co dělat. Používáme tofu, tempeh a další produkty. Nemasité ale. Jestli bude poslední nebo ne, to už nechám na něm:-) ale pro jeho zdraví mám pocit, dělám dost...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SOja

Příspěvek od Palo »

Danniah píše:O nebezpečnosti soji samozřejmě vím, ale jednou za čas to mlíčko koupím...
Ono je to maso někdy zdravější než chléb s Florou/Ramou/Perlou a třeba ještě taveným sýrem...
Nejsem zastáncem masa, netvrdím, že je zdravé, spíš jednou za čas pro organizmus nutné...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Danniah
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 12 srp 2010 8:33

MMS

Příspěvek od Danniah »

Jistě, v tom s tebou plně souhlasím, margaríny jsou jedy /v naší kuchyni se objevuje jen co možná nejkvalitnější máslo a olivový olej/ , stejně jako cukr. Byla jsem špatný typ vegetariánky: cpala jsem se sladkým, ačkoli jsem vypustila maso. Ovšem vege jsem duší, už od puberty, čili co 16 let, nicméně "plody" sladkostí, stresu, alkoholu i kouření apod. na mě teď dolehly /čili možná lepší porce masa jednou za čas, než bílý zabiják/. Samozřejmě od MMS nečekám zázrak na počkání /ačkoli to měl dříve v názvu/, ale potřebuju se sebou nutně něco dělat.
Přes pět let jsem trpěla chronickými průjmy, nefungovaly mi vaječníky /polycystická ovaria neboli nepravidelný cyklus/, měla jsem časté chřipky, nachlazení /vždy mám zvětšené krční uzliny/, mykózy - poševní záněty, padání vlasů, deprese, únava, nespecifické bolesti břicha. DOšlo to tak daleko, že po porodu se mi vyskytl velice bolestivý problém /akutní trhlina konečníku/, což nepřeju vůbec nikomu, trávila jsem hodiny a hodiny ve vaně s teplou vodou a na bolest nezabíralo prostě nic: vyhlídka byla jasná, operace. Ještě mi přišlys na polypy / ve střevním traktu/, naštěstí nezhoubné. Prokousala jsem všechna fora, všechny rady, co s tímto problémem dělat. Závěr jasný: totální změna stravy a všeho. Hodně jsem pro to udělala - klystýry, čištění jater/žlučníku, kůra z Yuccy, vynechání sladkého, vše mi velmi pomohlo. Na operaci jsem nešla a žiju. Na zlepšení cyklu menzes mi pomohla Dornova metoda.
Mé problémy ale vyřešeny úplně nejsou. I nadále mám jednou za čas průjem po jídle /ačkoli již ne den co den/ a neustále cítím všudypřítomnou bolest v pravém podbřišku /žeby chronický skrytý slepák?/, DR. samozřejmě nic neobjevily ani na sonu ani UZ u gynekologa. Tuším, že v mém tělo asi svým životem, žije "kde, co" a proto tomu hodlám dát MMS na zadek!
Ke všemu jsem neurotik a za každou bolístkou hned vidím rakovinu, ale když vidím lidi okolo sebe, co ji opravdu mají, snad bych se ani nedivila. Už si nechci hledat další a další sebe-diagnózy, to prostě nejde. Měla jsem jet za DR. Bláhovou teď v létě, ale cestou mi upadl výfuk a prostě jsem nedojela:-) další obejdnání za dlooohou dobu. nebudu na nic čekat a šup MMS.
Všechno to píšu, jen abyste viděli, co se za mým příběhem v kostce skrývá a proč jsem se tu vyloupla. Současně nemám žel bohu tolik času,m abych prošmejdila celé fórum, kde vím, že bych své odpovědi nalezla, a proto se občas můžu ptát jako prvňák, kolik je jedna plus jedna:-)
Ještě mám takový nápad: bylo by super, kdyby tu byla sekce, kam by lidi mohli napsat své příběhy s MMS, něco jako mají třeba na stránce o vitaránech, mají tam své kouzelné příběhy, jak začali a jak se kráásně změnil celý jejich život, k lepšímu samozřejmě. Takže něco takového, příběhy postupem času třeba, abych viděla černé na bílém, komu vlastně MMS pomohlo a s čím vším....
to byla jen taková poznámka, jinak zdravím a budu tu s vámi. D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“