Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Nick

Příspěvek od hunter »

Ale no tak adame, ešte stále sa nám tu chceš hráť na "matematického vedátora" napriek tomu že máš evidentne problém so základnou logikou (tú Booleovu račej nespomeniem)? Pekne na to ideš, len čo je pravda... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Nick

Příspěvek od adam.benda »

hunter píše:Ale no tak adame, ešte stále sa nám tu chceš hráť na "matematického vedátora" napriek tomu že máš evidentne problém so základnou logikou (tú Booleovu račej nespomeniem)? Pekne na to ideš, len čo je pravda... . Hunter
Zatím si tu hraješ jenom ty a bohužel, .... moc vábně to nevypadá... :lol:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nick

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Ale no tak adame, ešte stále sa nám tu chceš hráť na "matematického vedátora" napriek tomu že máš evidentne problém so základnou logikou (tú Booleovu račej nespomeniem)? Pekne na to ideš, len čo je pravda... . Hunter
... Hantře, ... pokud ovládáš i základy "Búlovky", tak ti už dávno mohlo dojít, že množina tohoto fóra není vůbec zvědava na blbé kecy tvé podmnožiny ... :D:D:D ...


PeS: ... budeš-li i nadále pokračovat v těch tvých pitominách, vynásobíme ti tvé "iks" nulou ... 8) ... potom si "stávkuj" kde chceš ... na to si klidně "vsaď" ... :mrgreen: ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Nick

Příspěvek od hunter »

Ale no tak AlFi, Už zas banuješ že neBANuješ? Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Nick

Příspěvek od hunter »

adam.benda píše:Zatím si tu hraješ jenom ty a bohužel, .... moc vábně to nevypadá...
Uznaj, čo iného mi zostáva robiť s ľuďmi v ktorých závisť prerástla v nenávisť. Z toho čo mi môj učitel dal by som vás síce mohol naučiť pár grifov ako npr. spraviť si elektriku z ničoho, ako prežiť v pohode v meste len z troch euro na týždeň, ako sa napiť bez ujmi z hoci ktorej kaluži vody na ceste, ako byť stále zdravý, ako sa stať v systéme "neviditeľným", ako vystopovať človeka cez net až k nemu "do domu" atď. atď. No adame uznaj, k čomu by vám tieto poznania s tou nenávisťou ktorú v sebe máte boli? Len chlieb a hry, len chlieb a hry... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nick

Příspěvek od A(&F) »

hunter píše:Z toho čo mi môj učitel dal by som vás síce mohol naučiť pár grifov ako npr. spraviť si elektriku z ničoho, ako prežiť v pohode v meste len z troch euro na týždeň, ako sa napiť bez ujmi z hoci ktorej kaluži vody na ceste, ako byť stále zdravý, ako sa stať v systéme "neviditeľným", ...
... prosím, tak to všechno nauč své nepřizpůsobivé, ... a třeba se z nich časem stanou přispůsobiví ... 8) ...


PeS: ... ale tu neviditelnost, tu je učit nemusíš ... tu zvládají velmi dobře ... zvláště když se jedná o povinnost pracovat ... :D:D:D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Hádanka ...

Příspěvek od A(&F) »

... Hantře, ... když tak dokonale ovládáš matematiku a logiku, tady máš jednu rovnici k vyřešení ... (:lol:) ....

... Hantr>0=3 ...

... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Další kapitolka

Příspěvek od adam.benda »

hunter píše:Uznaj, čo iného mi zostáva robiť s ľuďmi v ktorých závisť prerástla v nenávisť.
Ale Huntere, každý sklízí, jak zasel. Jenom někdy se ti půda vyplaví nebo na to vlítne svišť a úroda zmizí víc nebo míň do neznáma, ale jinak toto pravidlo platí. Booleanovku jsme si probrali, tohle je zase kauzalitka. Neměl by sis to zopáknout?

Dobře ti radí
tvůj matematický vědátor.


hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Adame i keď tá vetička je o inom, nevadí, už som si zvykol... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od adam.benda »

hunter píše:Adame i keď tá vetička je o inom, nevadí, už som si zvykol... . Hunter
Kdybys alespoň napsal něco pořádného, když už reaguješ... Ale na to jsem si zvykl zase já. :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Další kapitolka

Příspěvek od Palo »

adam.benda píše:Kdybys alespoň napsal něco pořádného, když už reaguješ... Ale na to jsem si zvykl zase já. :D
:good: :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

adam.benda píše:
hunter píše:Adame i keď tá vetička je o inom, nevadí, už som si zvykol... . Hunter
Kdybys alespoň napsal něco pořádného, když už reaguješ... Ale na to jsem si zvykl zase já. :D
Ak si si na to jak píšeš už naozaj zvykol, tak potom je všetko len tak ako to aj má byť... . Maj sa. Hunter.


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od martin11 »

hunter píše:
adam.benda píše:
hunter píše:Adame i keď tá vetička je o inom, nevadí, už som si zvykol... . Hunter
Kdybys alespoň napsal něco pořádného, když už reaguješ... Ale na to jsem si zvykl zase já. :D
Ak si si na to jak píšeš už naozaj zvykol, tak potom je všetko len tak ako to aj má byť... . Maj sa. Hunter.
...bože to je plevelu...i když v boxovárně.....vykašlete se na toho Huntera.....je to stejné jako kdysi mfaaa, nebo karban a spol....karban měl alespoň nějaké nápady / motůrek s diodou/....pak se divte že se nám to tady pomalu otevírá, když se zabejváte takovejma hunterama :evil: ....kč :oops: p.s. a to mu už dokonce někdo dal 2 bodíky.....za co soudruzi, za co... :shock:


... věřím, že se " TO " povede ......
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Další kapitolka

Příspěvek od hunter »

Martin11 (šašo tohto fóra) ešte stále si neprišiel na to že ty nie si autorom tej piesne ktorú stále do kolečka spievaš? Tak to je mi ťa naozaj veľmi ľúto... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Další kapitolka

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše: p.s. a to mu už dokonce někdo dal 2 bodíky.....za co soudruzi, za co... :shock:
Nazdar Martine,

zaregistruj se pod více nickama a karmiček si naťukáš kolik chceš na kterýkoliv z nich. :roll: Na to není potřeba bejt bedna.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“