Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlornan vápenatý

Příspěvek od Palo »

Lena231 píše:Díky, Palo. Tady je katalogový list, pokud bys na to měl čas mrknout. A co ta Laguna Modrý šíp - lze použít?

http://www.eurosarm.cz/web/structure/ka ... 00-15.html
Aktivní chlór bude zřejmě CaClO. Ale ta Laguna je určitě lepší ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Re: Chlornan vápenatý

Příspěvek od Lena231 »

Díky, přiznám se, že je toho tady už hodně a nemám trpělivost celé to přečíst. Včera jsem dočetla poprvé knihu, letěla jsem nakoupit "suroviny" a tak ve snaze ušetřit jsem vyhodila peníze za pytel chl. vápna :( , kterým budu prosejpat kompost asi. Ale chloritan sodný mám, tak začnu s ním. Moje candida a spol. už se těšej.

Držte se doporučených věcí! A určitě to nesypte na kompost - zaručeně v něm zabijete všechno, co dělá organické zbytky kompostem... M.


Taipan
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11 kvě 2011 15:56

MMS2

Příspěvek od Taipan »

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s umývaním zubov s MMS2? Dá sa to podobne ako MMS1 takisto používať na umývanie zubov? Ak áno koľko toho mám použiť a koľko vody? Dá sa to používať na umývanie vlasov proti lupinám? Taktiež nejaké pomery poprosím.

Ale fuj... Proč myslíte, že se to bere v tobolkách? Nakonec - zkuste to, a uvidíte :D M.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Po záruce

Příspěvek od sisa »

Ahoj, loni jsem si koupila MMS2 a až teď na něj došlo. Chci začít brát podle protokolu 4000, ale koukla jsem na spotřebu a je tam 4/2011. Docela jsem znejistěla a proto bych se ráda zeptala, jestli to mohu ještě začít užívat. Skladováno bylo v suchu, v temnu, je to neotevřené, v teplotě tak do 25 st.C. Poradí někdo?
Děkuji moc.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Po záruce

Příspěvek od poota »

sisa píše:... koukla jsem na spotřebu a je tam 4/2011. Docela jsem znejistěla a proto bych se ráda zeptala, jestli to mohu ještě začít užívat. Skladováno bylo v suchu, v temnu, je to neotevřené, v teplotě tak do 25 st.C. ..
Klidně používej.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Habrdo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30 srp 2011 11:43

MMS1 a MMS2

Příspěvek od Habrdo »

Dobrý deň,
Objednal som si prípravky MMS1 a MMS2. Mám problémy s pľúcami a asi už rok ma stále bolí hrdlo a mávam bolesti hlavy a pocity únavy ... našli mi v krvi a na sliznici 3 druhy bacilov...bral som asi 4 druhy antibiotik no ŽIADNE ZLEPŠENIE! Tak som sa rozhodol vyskúšať toto... čítal som dosť viem ako pripraviť MMS1 no neviem ako to mam skombinovať a užívať obidva naraz... a či sa to vôbec dá. Zišlo by sa mi do toho zakombinovat aj inhaláciu plynu.Zišlo by sa keby mi niekto odporučil dávkovanie oboch prípravkov naraz, prípadne aj s tou inhaláciou.Nebolo by na zaciatok dobre toto.
1 kvapka mms 8 krat denne hodinu po sebe +1 x MMS2 vecer a inhalacia plynu s MMS 1 rano?...
Za prípadnú pomoc Vám vopred ďakujem.
Naposledy upravil(a) Habrdo dne stř 31 srp 2011 21:05, celkem upraveno 1 x.


Habrdo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30 srp 2011 11:43

mms1 a mms2

Příspěvek od Habrdo »

ešte sa chcem opýtať mám chlornan vápenatý ale je práskovej formy bolo písané že má byť granulovaný ... niekde som nasiel test na odskusanie pravosti ale neajko som ho stratil a neviem ho najst...


peter1
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29 srp 2011 15:10

Re: mms2

Příspěvek od peter1 »

Ivan píše:S tým grgnutím to máš ako ja. Ja si papuľu občas vyplachujem greposeptom. Likviduje to vírusy a bakterie spôsobujúce zubný kaz.

Trpím 35 ročnou otravou ortuťou, takže som už celú tú dobu nevnímal svet ako skutočnosť:

* F48.1 Syndróm depersonalizácie - derealizácie
Ide o zriedkavú poruchu, pri ktorej sa pacient spontánne žaluje, že jeho vlastná psychická činnosť, telo a okolie sa kvalitatívne zmenšili, akoby boli neskutočné, vzdialené alebo zautomatizované. Najčastejšie medzi pestrými fenoménmi sú ponosy na stratu citov a pocit odcudzenia alebo odlúčenosti od vlastného myslenia, tela alebo okolitého reálneho sveta. Napriek dramatickosti zážitku osoba si je vedomá nereálnosti týchto zmien. Senzórium je normálne a schopnosť vyjadriť city je neporušená. Príznaky depersonalizácie-derealizácie sa vyskytujú ako súčasť rozpoznateľnej schizofrénnej, depresívnej, fóbickej alebo obsesívno- kompulzívnej poruchy. V takom prípade sa má uviesť diagnóza hlavnej choroby.

Nemohol som detoxikovať, lebo som mal hneď silné detoxikačné príznaky. Po mesačnej aplikácii MMS2 môžem detoxikovať a fyzicky som na tom lepšie.


Na ortuť ja askorbátová kúra v mega dávkach aké dokážeš zniesť, životnosť C-vitaminu v krvi je krátka, preto sa odporúča podávať každé 2hod a tekutiny
zdroj - http://www.zdravie.sk/sz/content/728-38 ... oklad.html


uživateľ mms
zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS1 a MMS2

Příspěvek od zajva »

Habrdo píše:Dobrý deň,
Objednal som si prípravky MMS1 a MMS2. Mám problémy s pľúcami a asi už rok ma stále bolí hrdlo a mávam bolesti hlavy a pocity únavy ... našli mi v krvi a na sliznici 3 druhy bacilov...bral som asi 4 druhy antibiotik no ŽIADNE ZLEPŠENIE! Tak som sa rozhodol vyskúšať toto... čítal som dosť viem ako pripraviť MMS1 no neviem ako to mam skombinovať a užívať obidva naraz... a či sa to vôbec dá. Zišlo by sa mi do toho zakombinovat aj inhaláciu plynu.Zišlo by sa keby mi niekto odporučil dávkovanie oboch prípravkov naraz, prípadne aj s tou inhaláciou.Nebolo by na zaciatok dobre toto.
1 kvapka mms 8 krat denne hodinu po sebe +1 x MMS2 vecer a inhalacia plynu s MMS 1 rano?...
Za prípadnú pomoc Vám vopred ďakujem.
Ahoj, kromě jiných drobných potíží jsem měl vrozenou chronickou bronchitidu - jako moje máma - pořád jsem kašlal a padaly ze mě brikety. 8 dní jsem užíval MMS1 a při každé přípravě minimálně jednou vdechl ústy a jednou nosem, ale ne moc natvrdo plyn,který se tvořil. S čím si nedokázali poradit doktoři za celý můj život - 55 let mám po 8 dnech pryč jako spoustu dalších problémů - není to zajímavé? ;) . Asi by mi měli vracet každý měsíc zdravotní pojištění, když už je na nic nepotřebuji :lol:


Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

Prosba o radu.

Příspěvek od zempal »

Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a chcem prejsť na MMS2 ale neviem v akých intervaloch môžem jesť. Keďže MMS-2 sa užíva každé dve hodiny neviem koľko minút pred užitím tobolky s MMS-2 alebo po užití MMS-2 sa môžem najesť. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

*MMS-2*

Příspěvek od zempal »

Prajem pekný deň všetkým. Vie mi niekto poradiť? Čo je lepšie na MMS2 : Modrý Šíp, alebo Modrý Blesk ? Poradte mi prosím. Ďakujem zempal.


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od milda »

zempal píše:Prajem pekný deň všetkým . Potreboval by som poradiť! Momentálne užívam MMS1 – 30 kvapiek denne a chcem prejsť na MMS2 ale neviem v akých intervaloch môžem jesť. Keďže MMS-2 sa užíva každé dve hodiny neviem koľko minút pred užitím tobolky s MMS-2 alebo po užití MMS-2 sa môžem najesť. VIE MI NIEKTO PORADIŤ ? Ďakujem. Zempal.
Prajem pekný deň všetkým. Vie mi niekto poradiť? Čo je lepšie na MMS2 : Modrý Šíp, alebo Modrý Blesk ? Poradte mi prosím. Ďakujem zempal.
začnu odzadu:
já používám (používal jsem) Modrý šíp. Pravděpodobně tady nebude nikdo, kdo vyzkoušel oba podobné výrobky, protože jedno koupené balení stačí pro rodinu asitak na sto let... ;) :lol:
Nikdo Ti nenapíše, kolik čeho máš užívat. Tady se vyměňují vlastní zkušenosti a Tvoje užívání a jeho výsledky (následky) jsou jen a jenom na Tvoji zodpovědnost! Příkladů, jak kdo z nás užíval je tady na fóru několik. Ale jestli nemáš pádný důvod MMS 2 užívat, tak to nedělej. Není to žádná mlsota a je to náročnější, než MMS1. ;) :ethink:
Proto je nejdůležitější ze všeho pročíst si celé vlákno a zkušenosti všech uživatelů. Tím vyloučíš případný
průšvih, pokud by Ti někdo třeba i z dobré vůle, ale omylem doporučil špatnou koncentraci, nebo interval! :!:


constantine
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02 úno 2012 1:50

Re: *MMS-2*

Příspěvek od constantine »

Dobrý den.
jako kapsle po mms2 jsem používal po laktobacilech ze swansonu,ale nejsem si uplně jistej,jestli to je v pořádku a rozpustí se hned v žaludku.
Působí na mě,jako uplně obyčejné kapsle,tak snad jo,ale pak ty lactobacily asi nemají efekt....Má na to někdo nějaký názor?


Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Haanice »

Zdravím vás! Již jsem psala na MMS 1, až pak jsem objevila toto vlákno, takže ještě jednou to zkusím. Kvůli alergii na kobalt (teda podle paní kožařky) mi na rukou sídlí slušný ekzém projevující se suchou kůží i mokvajícími puchýřky, na střídačku, protože v rozmanitosti je krása, že... Nicméně mě to poměrně obtěžuje, zvláště když pracuji a sportuji a ruce stále používám a podávám lidem, to bych se občas neviděla, ale máme se mít rádi, tak si ty ruce nechám. Byla jsem seznámena s MMS a hnedle (tedy po bližším teoretickém seznámení) po něm sáhla, odmítám se dopovat celý život kortikoidy, to ne, to ať si nechají! MMS 2 se mi zalíbilo více, takže už ho přes týden konzumuji, v malých dávkách, 2krát denně půl tobolky, ale ,,něco" se začalo dít již po první dávce. Především se mi mé poměrně uklidněné ruce opět oděly do jejich oblíbeného ekzému, natekly a vůbec všechno. Paradoxně jsem se radovala, tedy raduji, zřejmě očista. Ráda bych ale našla někoho ke konzultaci, kdo by snad zažil podobný průběh. DOšlo tedy ke zhoršení, ale po pár dnech k ustálení, pak jsem začala Cééčkovat a najednou mi vyskočil další druh vyrážky, tentokrát taková krupička a zvesela se šíří dál a dál, ale spíš než Céčku to připisuji kustovnici, do níž jsem se pustila, prý způsobuje nesmrtelnost, chachaa, ne, mám ráda zdravé věci. Takže po štiplavé krupičkóze jsem se opět naklonila k MMS a teď budu doufat, že krupice zmizí a bude nacházet zlepšení i původního ekzému z kobaltu a nervů a bla a bla a bla... Pokud vlastníte někdo podobné problémy, podělte se, prosím, se mnou o průběhu, děkujii!


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od zajva »

jo,všechno zmizí, ale ta myšlenka opravdu ne ;) Čus


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“