Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
ketik
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 19 srp 2011 16:02

Re: čierna káva

Příspěvek od ketik »

zempal píše:Ahojte. Počul som že pri užívaní MMS1 sa nesmie piť čierna káva. Je to pravda ? lebo to je jediná neresť, ktorú si ešte môžem dovoliť. Ďakujem.
Nu já kafe s mms by nešlo...jak jsem si již vyzkoušel-mms mi dle mého úsudku rozjíždí candidu ....čili okyseluje..... přinejmenším z počátku můj zažívací trakt. Kafe jak jest známo nepřispívá k vyrovnávání ph a s tím spojená candida atd.


ketik
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 19 srp 2011 16:02

rozdíl mms1 a mms2

Příspěvek od ketik »

Zdravím, má někdo vyzkoušený obojí preparáty(MMS1 a MMS2)? Je tu někdo schopný popsat rozdíly vypozorované na sobě ?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: imunita

Příspěvek od sisa »

poota píše: Snížená imunita může mít nejrůznější příčiny. To je jedna věc. Druhá věc je ta, že náprava nemocí "přírodním" či přírodě bližším způsobu trvá přibližně tutéž dobu, jakou nemoc vznikala, protože se napravuje ta příčina. .......
Poota, :good: :good:


kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: rozdíl mms1 a mms2

Příspěvek od kalyp »

ketik píše:Zdravím, má někdo vyzkoušený obojí preparáty(MMS1 a MMS2)? Je tu někdo schopný popsat rozdíly vypozorované na sobě ?
no podla mojich skusenosti ked som to uzival pakticky spolu myslim ze v urcitej fazi uzivania mms1akoby prestalo ucinkovat ,tak som nasadil mms2 a zasa sa to rozbehlo no a pri tej rutine som zacal znizovat postupne davku vody ktora sa z preventivnych dovodou pije aby ked sa to rozpusti v zaludku ti ho nepoleptalo,no a mne sa to podarilo,vypil som malo vody zrejme sa to nalepilo na zaludocnu stenu a bolo to krce jak hovado nevedel som co zo sebou,vypil som vody co do mna voslo po cca 15 min to preslo ale tri dni som bol ako po zaludocnom katare takze neviem koniec toho pribehu ale kazdopadne je to akoby turbo mms1,ale pozor na ten pitny rezim.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl mms1 a mms2

Příspěvek od Palo »

kalyp píše:...vypil som malo vody zrejme sa to nalepilo na zaludocnu stenu a bolo to krce jak hovado nevedel som co zo sebou...
MMS2 jsi měl v tobolkách původní granulát, nebo jemný prášek nadrcený z granulátu?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Prosím o radu!

Příspěvek od Slavek Krepelka »

mushroomec píše:Ahojky,jdu se poradit,mms
Nazdar Houbičko :D

Mononukleoza = nabouraný játra = špatné čištění krve
MMS = odklízení nečistot a vyplavování ze tkání jak do krve, tak i do lymfatického systému.
Antibiotika = vybití minimálně rovnováhy střevní fóry = často oslabení imunity, která jde hlavně ze střevních stěn (cca 70%).
Zánětlivost lymfatického systému = zaneřáděný a ucpávající se lymfatiký systém.

Dám-li si to dohromady, játra nefungují jak by měly a vyplavování kde čeho do krevního systému přetěžuje přímo játra a nepřímo i slinivku, ledviny a v podstatě všechny orgány. Stejnou měrou jde o vyplavování do špatně fungujícího lymfatického systému a jeho přetěžování. Je tedy pro mne otázkou, jestli je MMS alespoň samo o sobě v tomto případě vůbec k užitku. Projeď si přílohy ve vlákně HCl-Základní fakta. Taky se podívej na vyčištění žlučníku a jater podle Clarkové. Taky bych se podíval po peroxidu hořčíku, kvůli těm střevům a mikroflóře, hned. Máš dost co študovat, ale jsi mladá ženská a stojí to za to.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: rozdíl mms1 a mms2

Příspěvek od kalyp »

Palo píše:MMS2 jsi měl v tobolkách původní granulát, nebo jemný prášek nadrcený z granulátu?
ahoj mal som nadrveny granulat ale hovorim nestalo sa mi to hned ale az tak po cca 8 dnoch takze postup predtym bol spravny tj:2x2 dcl.pred a 2 dcl po uziti vtedy neboli ziadne neg. reakcie.Je to o dobrom zavodneni predtym a neexperimentovat ako ja!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdíl mms1 a mms2

Příspěvek od Palo »

Pokud máš nadrcený granulát na prášek, pak nedochází k dostatečnému nasáknutí vody do prášku, prášek na okrajích zpastovatí a pak se objevují tyto problémy. Kdybys to nedrtil, pak bys tuto zkušenost zřejmě vůbec neměl ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

MMS2

Příspěvek od kalyp »

takze nedrtit!!!dakujem lebo po tej skusenosti som sa navratu dost obaval.


Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

Prosba o radu.

Příspěvek od zempal »

Prajem pekný večer všetkým.

Potreboval by som radu. Môjmu veľmi dobrému priateľovi asi pred mesiacom diagnostikovali carcinom hrtana III.štádia. Voperovali mu zvonku do krku nejakú kovovú súčiastku na s dierou na dýchanie. Teraz sa mu to miesto okolo toho kovu zapálilo a zahnisalo (cítiť z toho miesta nepríjemný zápach) a má neustále teploty okolo 38°C. Chodí na ožarovanie a na chemo. A k tomu všetkému mu ešte nasadili ATB každých 12 hod. Rád by som mu pomohol a nasadil liečbu s MMS1 s jeho súhlasom , ale vadia mi tam tie ATB. Ja som mu doporučil ATB vysadiť ,nasadiť celaskon, počkať pár dní kým tie ATB prestanú účinkovať a potom nakoľko je jeho stav veľmi vážny pomaly a opatrne začať liečbu po jednej kvapke MMS1 . Poraďte mi prosím kto má s tým skúsenosti či by bol môj postup správny alebo mám niečo zmeniť a tak pod. Budeme vďačný za každú dobrú radu. Čas pracuje žiaľ v náš neprospech. Ďakujem . zempal


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od Palo »

zempal píše:pred mesiacom diagnostikovali carcinom hrtana III.štádia.
Zaslechl jsem o jednom podobném případu. Betain HCL ani chlorovodíková "nechutná". Možná, když se pán odčerví (možnost přítomnosti motolice), tak se bude pak stav zlepšovat... MMS může po odčervení zkusit (doktoři s Vermoxem moc nepomůžou), ale zřejmě i MMS (kromě chlorovodíkové) bude problém, pak bych radši nasadil PMS1...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od Batles »

zempal píše:Teraz sa mu to miesto okolo toho kovu zapálilo a zahnisalo (cítiť z toho miesta nepríjemný zápach) a má neustále teploty okolo 38°C. Chodí na ožarovanie a na chemo.
Já osobně bych neváhal ani minutu. Okamžitě bych začal brát MMS1 od jedné kapky 10x denně. Nic bych tím nepokazil, mohl bych jen získat. Je vidět podle zvýšené teploty snahu imunity o nápravu. Od chemoterapie a ATB bych rychle couvl.
Držím palce, Batles


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od sisa »

Batles má pravdu. Okamžitě začít s MMS. ATB nejsou takový problém jako chemo a radioter., Jim Humble na přednášce říkal, že MMS se netluče s lékama, i když ho ze začátku oslabují, protože má práci s odstraňováním jejich účinků, radio a chemo ale ničí veškerou imunitu. No a MMS má za úkol ji nastartovat a povzbudit tak, aby bylo tělo samo schopno bojovat. Takže už i tam je rozpor. Každopádně, přítel se musí rozhodnout sám a to rozhodování je moc těžké. Batles i já to máme za sebou, ale tlak lékařů byl veliký.
Držím palce.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu.

Příspěvek od Palo »

Palo píše:
zempal píše:pred mesiacom diagnostikovali carcinom hrtana III.štádia.
Zaslechl jsem o jednom podobném případu...
Pardon, omlouvám se, to byl problém s jícnem... Celkově na rakovinu doporučuji tento postup:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=2207
Avšak samozřejmě je na každém, jaký postup zvolí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

Re: Poďakovanie.

Příspěvek od zempal »

Ďakujem všetkým za užitočné rady. Dúfam že to zaberie. Budem vás priebežne informovať. Ešte raz vďaka. zempal


Nestrácajte nádej , aj pokazené hodiny ukazujú dva krát denne presný čas.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“