Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Batles

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hunter píše:S kyselinou chlorovodíkovou v mojom organizme som sa hrával už v čase keď toto fórum ešte pravdepodobne nebolo ani v pláne a nieto na svete. To o čom ty tu zatiaľ básniš alebo len snívaš mám sám na sebe už fyzicky vyskúšané a dávno za sebou ......
Plané kecy jako vždy. Karban hadra.

Čau.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Batles

Příspěvek od hunter »

Z tvojej strany ako vždy, namiesto vecnej diskusie je to zas len o zhovadzovani druhej strany. Nie je vôbec dôležité či sú to pre teba plané reči alebo pre mňa a ľudí okolo mojej osoby holé fakty ale koľkým ľuďom tieto moje vlastné skúsenosti naozaj pomohli. Viac k tomu v súvislosti s tvojou osobou už nemám čo dodať kaď že ten pomyselný konár si si vlastným prístupom jak k svojim zdravotným problémom tak k vecnej stránke danej veci pod sebou podpílil ty sám. Užívaj si lebo s prístupom ktorý k tomu máš to už nebude dlho trvať a ver mi, i z tých čiastkových informácií čo sa v tejto veci (draslík) bez patričných súvislostí k tebe dostanú nebudeš dvakrát nadšený... . Hunter


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Batles

Příspěvek od Palo »

hunter píše:S kyselinou chlorovodíkovou v mojom organizme som sa hrával už v čase keď toto fórum ešte pravdepodobne nebolo ani v pláne a nieto na svete. To o čom ty tu zatiaľ básniš alebo len snívaš mám sám na sebe už fyzicky vyskúšané a dávno za sebou (nielen ja) takže čo ty môžeš vedieť o tom čo všetko z pohľadu organizmu je mne osobne v tejto veci známe? Vehementne sa tu zastávaš Pala a jeho znalostí, no ten o tom súdiac podla jeho odpovedí na konkrétne dotazy o mechanizme a chémii HCl ako to v našom organizme funguje v skutočnosti o podstate tých dejov nič nevie, ani čo ich spúšťa a ani čo čo v konečnom dôsledku spôsobuje. I preto je podstatná časť jeho odpovedi v týchto veciach často len neviem, asi, možno, domnievam sa, pravdepodobne atď.- nič konkrétne len domnienky a za tým tri botky tj.domysli si to sám. Žeby to bola náhoda že zrovna o tom nevie keď na dotazy súvisiace s HCl odpovedá len tak ako odpovedá? Nepotrebujem tvoje odpustenie, ty si ten čo má vážni zdravotný problém (draslík) nie ja a z mojej strany to tu bola len ochota ti s tým nezištne pomôcť. Ano, bola je po našej opakovanej výmene názorov už nie náhodou v minulom čase, takže ako najmúdrejší na tomto fóre pomôž si sám alebo sa nato spýtaj Pala. Ak je tak dobrý ako tvrdíš, bude vedieť čo je to za kov a za čo všetko je v našom organizme zodpovedný... . Hunter
Je pravdou, že s HCl v organizmu si "hrajeme" poměrně krátkou dobu - zdroje informací jsou omezené - a tak vycházíme ze svých poznatků. To, co o HCl tvrdím, jsem zjistil a je celkem možné, že problematika sahá mnohem dále. Pokud jsi si s HCl "hrál v době, kdyby toto fórum ještě nebylo na světě", pak by Tvé informace mohly být velmi cenné. Pokud se ale o své poznatky nechceš podělit, pak nestačí jen tvrdit "tak to není" bez vysvětlení - takováto oponentura je poněkud bezcenná.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Batles

Příspěvek od hunter »

Palo, žijeme v dobe kedy informácíe ktoré sú bežným ľuďom ponúkané zadarmo tj. že ich nadobúdajú bez toho aby sa o ne akýmkoľvek spôsobom sami pričinili sú týmito ľuďmi brané na vedomie len ako informácie bezcenné tj. nepotrebné. I preto mi naše informácie ponúkame len tým ľuďom pre ktorých sú naozaj potrebné. Náš nesúhlas s názormi iných nie je o potrebe dotičného (- nú) poučovať ale z našej strany je to len ho (ju) nasmerovať. Verím tomu že i ty to z vlastných skúsenosti dobre vieš, že bežný človek sa zadarmom nasmerovať nedá... . Hunter


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Batles

Příspěvek od Palo »

hunter píše:Palo, žijeme v dobe kedy informácíe ktoré sú bežným ľuďom ponúkané zadarmo tj. že ich nadobúdajú bez toho aby sa o ne akýmkoľvek spôsobom sami pričinili sú týmito ľuďmi brané na vedomie len ako informácie bezcenné tj. nepotrebné. I preto mi naše informácie ponúkame len tým ľuďom pre ktorých sú naše informácie naozaj potrebné. Náš nesúhlas s názormi iných nie je o potrebe dotičného (- nú) poučovať ale z našej strany je to len ho (ju) nasmerovať. Verím tomu že i ty to z vlastných skúsenosti dobre vieš , že bežný človek (ťažké EGO) sa zadarmom nasmerovať nedá... . Hunter
Takže razíš cestu - chceš vědět - zaplať. Tím, že zaplatíš, to aspoň budeš brát vážně...

Zase na druhou stranu jsou tu jedinci, kteří berou poměrně vážně informace, které tu uvádíme a jsou vděčni za jakoukoliv pomoc. Pro ty tu já jsem a kdo chce jakou informaci, tu si vezme, bez jakéhokoliv poplatku. Mě je celkem jedno, jak se kdo staví k mým zkušenostem, ať je prohlásí za nesmysl, ať si je klidně vezme k srdci - mě je to opravdu jedno. Pokud zjistí, že je to tak jak tvrdím, jedině dobře pro něj, může jen vydělat nebo být o něco moudřejší. Jsou to jednoduše mé zkušenosti, o které se bez nějakých cavyků podělím.

Mimochodem jsem nikde nesliboval, že pomůžu všem. Pomůžu tomu, kdo o moji pomoc stojí. S tou rakovinou mám výborné výsledky a jestli tomu někdo nevěří, tak je mě to úplně... víš kde. Lidé, co patří do stáda na mé postupy nikdy nepřistoupí... A ti z toho stáda, co náhodou berou MMS, tak si stále budou stěžovat, že je jim po MMS blbě - ať si to užijou i se všemi konečnými stádii - stádu je souzeno zhynout.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: Batles

Příspěvek od hunter »

Palo touto cestou ktorou momentálne kráčaš ty sme dosť dlhú dobu išli i mi. U nás bolo tomu tak až do vtedy, kým sme si neuvedomili (jak píšeš - stádo) že aj tie informácie zadarmo sú tak isto o zodpovednosti. Vieš sám, že tie isté symptómy tej istej choroby ti dvaja rôzny ľudia popíšu rôzne (nedaj bože ak majú i iný zdravotný problém a zataja že berú popri tom nejaké farmaceutika) a v tom je celý kameň úrazu radenia niekomu na diaľku a o zodpovednosti za dôsledky týchto rád. Ľuďom ktorým mi sami nehladíme do oči neradíme, len ich usmerňujeme... . Hunter


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Batles

Příspěvek od Palo »

hunter píše:Palo touto cestou ktorou momentálne kráčaš ty sme dosť dlhú dobu išli i mi. U nás bolo tomu tak až do vtedy, kým sme si neuvedomili (jak píšeš - stádo) že aj tie informácie zadarmo sú tak isto o zodpovednosti...
S tou zodpovědností je to složitý... Po pravdě čekám, až se mnou někdo vydrbe a přestanu mít chuť pokračovat - zřejmě podobně jako Ty.
Je jen otázkou času, kdy se něco takového stane.

Takže vážení, nebudu tu stále, tak s tím pro jistotu počítejte :) Je to jen otázkou času, kdy sem přestanu přispívat či nedej bože pomažu všech víc jak 3000 příspěvků :lol:

:lol: Máme štěstí - nepomažeš. Upravovat svoje příspěvky můžeš jenom 24 hodin po jejich napsání, pak už ne, protože po této lhůtě se stávají majetkem fóra. Je to novinka, zavedená s přechodem na nové rozhraní a není ještě většině uživatelů známa hlavně proto, že nečtou pravidla. :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
zempal
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: sob 15 kvě 2010 19:52
Bydliště: Slovensko

omyl pardón

Příspěvek od zempal »

To som nechcel. Pardón


ketik
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 19 srp 2011 16:02

Re: Batles

Příspěvek od ketik »

Palo píše:
hunter píše:Palo touto cestou ktorou momentálne kráčaš ty sme dosť dlhú dobu išli i mi. U nás bolo tomu tak až do vtedy, kým sme si neuvedomili (jak píšeš - stádo) že aj tie informácie zadarmo sú tak isto o zodpovednosti...
S tou zodpovědností je to složitý... Po pravdě čekám, až se mnou někdo vydrbe a přestanu mít chuť pokračovat - zřejmě podobně jako Ty.
Je jen otázkou času, kdy se něco takového stane.

Takže vážení, nebudu tu stále, tak s tím pro jistotu počítejte :) Je to jen otázkou času, kdy sem přestanu přispívat či nedej bože pomažu všech víc jak 3000 příspěvků :lol:
Palo, těžko soudit .....Tvé návrhy zde i nápady......kéžby jsi měl pravdu!!!!
(docela slušná agitace lovce mozků- viz. hunter


hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: teď tu byl....

Příspěvek od hunter »

aNONym píše: je v civilizovaných zemích zcela běžné
Týmto sa oháňať je výsadou kapitalizmu... .
aNONym píše: musí být firma místní a zaměstnávat lidi z regionu.
Toto je zas výsadou zdravého selského rozumu a ten s kapitalizmom ako takým nemá takmer nič spoločné... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: teď tu byl....

Příspěvek od aNONym »

hunter píše:
aNONym píše: je v civilizovaných zemích zcela běžné
Týmto sa oháňať je výsadou kapitalizmu... .
A na to si přišel jak ty chytrolíne? ;) Non

Proč se nezeptáš když nechápeš co je míněno použitým výrazem? :D


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: teď tu byl....

Příspěvek od hunter »

Nato netraba byť chytrolín, nato ti stačí vedieť čítať... . Ty pre mňa nie si a to ani zo srandy kompetentny odpovedať na moje otázka i preto ma ani vo sne nenapadlo sa ťa na čokolvek pítať... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: teď tu byl....

Příspěvek od aNONym »

hunter píše:
aNONym píše: musí být firma místní a zaměstnávat lidi z regionu.
Toto je zas výsadou zdravého selského rozumu a ten s kapitalizmom ako takým nemá takmer nič spoločné... . Hunter
A se kterým zřízením má selský rozum podle tebe teda něco společného? :D Non

Vždyť ani za socializmu se pravidlo podpory místního rozvoje nedodržovalo. V čechách stavěly firmy ze slovenska a naopak protože proplácení cesťáků a diet bylo jen dalším zdrojem výdělku. Tehdy to už vůbec nikoho nemotivovalo když peníze šly a braly se z jedné velké společné kasy. ;)


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
hunter
Starší člen
Příspěvky: 177
Registrován: pon 01 srp 2011 19:53

Re: teď tu byl....

Příspěvek od hunter »

Hoď to za hlavu, "s tebou" to tu riešiť nebuďem... . Hunter


Výsada magorov je všímať si formu pred obsahom...
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: teď tu byl....

Příspěvek od aNONym »

hunter píše:Nato netraba byť chytrolín, nato ti stačí vedieť čítať... . Ty pre mňa nie si a to ani zo srandy kompetentny odpovedať na moje otázka i preto ma ani vo sne nenapadlo sa ťa na čokolvek pítať... . Hunter
Tak se neser do mých příspěvků. ;) Non

Nikdo tu na ty tvý nic neříkající zvratky není zvědavej. :D Nebo to co si napsal o pár příspěvků výš mělo snad nějakou hlubší myšlenku? :lol:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“