Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopí

Příspěvek od laik »

Vaří se jen mast a to z duvodu že bod tání toho tuku je nějakých asi 50 stupnu...
a to zas ne vařit, ale jen tak kol. 80stupnu max. to prohřívat...olej stačí jen aspon jednou denně protřepat a alkohol to samí aby se to promýchalo a lepší se luhovalo......alkohl vařit je špatný, protože se odpaří,.... to jak někdo vaří dlouho třeba "svařák" a pak se diví že se ani neopije.....
ten olej je možný třeba trochu občas zahřát, ono se to bude rychleji luhovat.... ale není to ani nutný pokud člověk nikam nespěchá......
pokud máš vice dotazů tak asi radši na sz, nebo ve vláknu o marihuaně aby sme to tu zbytečně neplevelili.....
Každopádně si myslím že užívání konopného oleje samozřejmě domácí výroby je taky jedna z variant boje z parazity....určitě aji pejskové by to ocenily kdyby se jim papání trochu omastilo..... ale tady hlavně opatrně a začít takřka po kapkách....přeci jen ne každej je stavěn na užívání tak silných léčiv....a taky třeba, mít doma pejska kterej se v jednom kuse řehtá nebo zamyšlené kouká na obrazy od Picasa :lol: :smoke: :shock: :jump: :laugh: taky není asi dobrý.... ;)


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Konopí

Příspěvek od Palo »

laik píše:Každopádně si myslím že užívání konopného oleje...
Nevím, jak je na tom konopí s cizopasníkama, asi je to zhulí a voni neví, která bije :lol:

Tuhle jsem si dal tu Tvoji konopnou tinktůru a vybavil se mi v hlavě jeden ufón, co jsem někde viděl v jakýmsi dokumentu ;) Asi je to důležité, uvidíme časem :lol:

Jo, mám zajímavost... Zase na mě dolehly únavový syndromy, tak jsem začal celkem fest povinně papat ostrá jídla - je to jednoduché: Tam kde jíte, musíte mít chilli koření, granulovanej česnek a sůl (sodná smíchaná s draselnou ve správném poměru). Časem si na tu ostrost člověk zvykne a pak může házet ve společnosti machra :lol:

Tuhle kombinaci dávám do polévek, na brambory, na bramboráky, na rýži, vlastně na všechno slané, dokonce i na zapečený rohlík se sýrem ;)

Pocitové výsledky vynikající ;) Únavovky zase zmizely a předtím jsem měl pocit, že ze mě vypadla zase nějaká ta motolice... ;) Bohužel na "velkou" chodím často a nedokumentuju si každý "vytvořený" kousek, takže důkaz není...

Ještě do toho nějak záhadně zakomponovat hřebíček, popřípadě šlupky z ořechu a bude vymalováno ;) To asi nepůde, tak bokem... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Citronela proti klíšťatům, komárům a hmyzu

Příspěvek od muflon »

http://www.zdravavyzivahronov.com/inter ... roti-hmyzu

Lze si také koupit aromaolejíček citronely...a pokapat na některé partie těla ve směsi s olejem....před vstupem do lesa nebo do přírody...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citronela proti klíšťatům, komárům a hmyzu

Příspěvek od Palo »

No vono to vypadá, že všechno co likviduje v těle cizopasníky jako hřebíček, ořech apod. působí všechno proti hmyzu... I levandulový olej, který může připomínat repelent... Ten levandulový olej samozřejmě funguje mnohem lépe než repelent...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti & viry

Příspěvek od milnem »

Zdravím všechny, z borelkového webu uvádím zajímavý článek o parazitech:

http://www.uloz.to/9091126/skenovat0009-jpg

Píše ho jeden z mála dobrých praktických lékařů.

Tak se mně odkaz podařilo zaktivovat.Omlouvám se a díky Chicku za radu jak.


daniela rakusova
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 16 bře 2011 16:02

Re: mms

Příspěvek od daniela rakusova »

Zdravím všetkých,
mám otázku na skúsených - pokiaľ je zistená toxoplazmóza a motolica pečenová udajne nie je vhodné MMS-ko, vraj ich ešte chlór vyživuje.
Ďakujem za Vaše názory askúsenosti.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mms

Příspěvek od Palo »

Chlór v jaké podobě? V podobě kuchyňské soli? To je možné... Motolice nesnáší přímý kontakt s koncentrovanějším MMS. To lze ale aplikovat jen při klystýru střev, pokud se tam nachází.
Do pečeně (do jater) je ale problém dostat tak koncentrované MMS. Je to prakticky nemožné, řekl bych, že velmi nebezpečné. Toxoplazmóza MMSkem jde celkem dobře, odhadl bych při užití od 4 kapek do 8 kapek orálně (užití všech kapek v průběhu cca 15 minut). Dá se říci, že pokud motolice toxoplazmózu obsahuje, pak bude toxoplazmóza "vyléčená" i u tohoto cizopasníka. MMS2 na jaterní motolici spíše. MMS2 játra pucuje celkem slušně, zejména, pokud se užije den předtím síran hořečnatý.

Variant řešení je několik...

První:
Zlikvidování nejprve toxoplazmózy chlordioxidem, následně aplikovat hřebíčkovou kůru a poté repete chloridoxid.

Druhá:
Síran hořečnatý (rozpuštěný, tak 1 lžíce na 250 ml vody, vypít), následující dva dny MMS2. Je to ale jen teorie, mohlo by to fungovat. Je možné, že motolice přežije, pak by se udělala hřebíčková kůra a následně buď opět MMS2 nebo chlordioxid.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Chinovník

Příspěvek od Palo »

Vzhledem k tomu, že mě delší dobu trápí pocení rukou, hřebíček i PMS1 pomáhá na tento problém pouze krátkodobě, tak jsem si pořídil chinovníkovou kůru, jelikož mám podezření, že mé pocení souvisí s malárií. Malárie byly u mě diagnostikovýny dvě, Plasmodium Malariae a Plasmodium Ovale. P. Malariae jsem se již dle měření zbavil, u P. Ovale zatím výsledky byly takové neurčité, tak předpokládám, že mám s ní stále čest.

Chinovníková kůra, co jsem pořídil, tak jsou to kousky od velikosti prachu až do velikost cca 1 cm.
Část jsem přesil a nacpal do tobolky. Užil jsem jednu plnou "nulku" chivnovníkové kůry, po nějaké době byla potřeba doplnit HCl, zároveň jsem ucítil chininový pocit v ústech, to se ale běžně stává u "prášků" se silnější chutí či pachutí, že jsou cítit po nějaké době v puse (např. Entizol, Praziquantel)...

Výsledek celkem dobrý, velmi podobný výsledku po PMS1 či po hřebíčku. Líbí se mi na tom to, že stačila jedna tobolka k takovémuto výsledku. U PMS1 byla potřeba slušná dávka, u hřebíčku taktéž, většinou nad 10 kusů. Nečekám, že mi stav bez "zbytečného" pocení rukou vydrží, tak se chystám zopakovat a užít tobolky dvě.

Nejsem si ale jist, jestli chinin zabírá i na jiné potvůrky... U neobvyklého či nežádoucího pocení by vyzkoušení zřejmě smysl mělo, pokud nezabralo PMS1 ani hřebíčková kůra...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

homeopatika a parazité

Příspěvek od milnem »

Zdravím všechny,
posílám link sice s populárním,ale dost zajímavým článkem,kde je zmínka i o parazitech,která mne nejvíce zaujala.Já dávám spíše přednost bioinformatorikům,ale o tom .že homeopatie funguje vůec nepochybuji,protože jsem ji před léty zkoušela,jenže se to s ní musí opravdu umět,a to je problém.Nicméně u parazitů bych udělala výjimku a zkusila ji.Možná už má někdo zkušenosti s tímto preparátem?

http://zpravy.idnes.cz/homeopatika-lecb ... varna.aspx? c=A100714_163555_kavarna_chu

Omlouvám se za nedokonalý link,dnes jsem si jej zkusila kliknout,článek je třeba vyhledat,což není moc příjemné,přidávám link se stejným článkem:

http://homeo-eg.gb-soft.com/weby/homeo/ ... aspx?ID=13

Opravdu mne zajímá ten přípravek PVB,který byl použit pro odčervení koní s poměrně dobrým výsledkem.Zkusím sehnat další informace.Třeba ho však někdo zná.


vlasta honeggerova
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03 srp 2011 16:44
Bydliště: 94146 Travnica 349 Slovensko

moze mi tu niekto poradit?

Příspěvek od vlasta honeggerova »

Dobry den neviem ci to tu pisem do spravnej kolonky .....potrebujem Vas niekoho s radou,beriem 3 tyzdne vlastne dobrala som vcera 8x3 denne MMS citim sa fajn ,nedavno som bola na hadici pre krv v stolici vsetko je vraj ciste az na zlatu zilu/ vraj paradnu /no aproblem je ze ma stale svrbi v konecniku.Prosim poradte urobit pauzu....a kolko alebo pokracovat az do vyprsania priznakov.......Za kazdu radu Dakujem a som Vam vdacna ........ze toto forum existuje S pozdravom :lol: :lol: :lol:


vlasti
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Re: homeopatika a parazité

Příspěvek od Riga »

milnem píše:Zdravím všechny,
posílám link sice s populárním,ale dost zajímavým článkem,kde je zmínka i o parazitech,která mne nejvíce zaujala.Já dávám spíše přednost bioinformatorikům,ale o tom .že homeopatie funguje vůec nepochybuji,protože jsem ji před léty zkoušela,jenže se to s ní musí opravdu umět,a to je problém.Nicméně u parazitů bych udělala výjimku a zkusila ji.Možná už má někdo zkušenosti s tímto preparátem?

http://zpravy.idnes.cz/homeopatika-lecb ... varna.aspx? c=A100714_163555_kavarna_chu

Omlouvám se za nedokonalý link,dnes jsem si jej zkusila kliknout,článek je třeba vyhledat,což není moc příjemné,přidávám link se stejným článkem:

http://homeo-eg.gb-soft.com/weby/homeo/ ... aspx?ID=13

Opravdu mne zajímá ten přípravek PVB,který byl použit pro odčervení koní s poměrně dobrým výsledkem.Zkusím sehnat další informace.Třeba ho však někdo zná.
Nějak jsem nepochopila ,jak se ten přípravek na odčervení jmenuje.Prosím o název .Děkuji


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: homeopatika a parazité

Příspěvek od kutil »

Riga píše: Nějak jsem nepochopila ,jak se ten přípravek na odčervení jmenuje.Prosím o název .Děkuji
Ahojky,
nahodil sem to do google a je to enem na předpis od veterináře :(
http://www.vele-leciva.cz/32/873/pvb-in ... -30ml.html
Zkus na to juknout
H.v.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

homeopatika

Příspěvek od Riga »

Ahoj Kutile.Až si k nám přijedeš pro brambory koncem srpna,tak si nachystej konkrétnější odpověď.Nejlíp s krabičkou nebo obalem.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Daria Lori »

Dobry den opet z Italie,
mam tady pana, co zacal s hrebickovou kurou a u 5 kapsle se osypal cely takovym exemem jako drobna cervena krupice... . Rekla jsem mu at si vezme lzicku Enterosgelu a vykoupe se v jedle sode 2 lzicky na vanu a splachnout. Bude mu to stacit???? Co to mohlo byt??? Pod kuzi zije borelioza ne? Je mozne ze to bylo ono? Dekuji a cekame na brzskou odpoved, nevi kam si sednout! :shock:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PARAZITI a jak na ne...

Příspěvek od Palo »

To je hezká reakce... A HCl k tomu užívá? Je to svědivý ekzém? Enterosgel - OK. Jedlá soda - nevím, asi taky by to mohlo pomoct...
Pokud to svědí, lze potřít chloritanem sodným a do minuty smýt - mělo by to přestat svědit. Pokud si dá koupel v MMS, tak pokud je to z boreliozy, tak to nezmizí, ale taktéž to může zlehčit svědění. V každém případě je osypání správně, ať se pán nelekne, jak to zmizí, ať pokračuje s hřebíčkem.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“