Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS i jinak - Léčení zvířat

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

potkanka

Příspěvek od Katka.basenji »

Dobře a jaké potom dávkování?
Např. co jsem četla od Jima, tak přeci i on doporučuje namíchat si MMS na celý den do lahvičky a pak si brát určité množství. A i podle mé zkušenosti, vydrží MMS aktovované s vodou dlouhou dobu plně funkční...


"Podobné léčí podobné..."
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: potkanka

Příspěvek od poota »

Katka.basenji píše:Dobře a jaké potom dávkování?
Např. co jsem četla od Jima, tak přeci i on doporučuje namíchat si MMS na celý den do lahvičky a pak si brát určité množství. A i podle mé zkušenosti, vydrží MMS aktovované s vodou dlouhou dobu plně funkční...
Jednoduše spočítej dávku na celý den, aktivuj to a rozřeď o něco větším množstvím vody, než vypije běžně za den. Nemusíš ji trápit kapáním přímo do tlamičky a navíc si může ona sama řídit dávkování - podle toho, jestli bude pít víc a nebo míň než běžně můžeš usoudit, kolik toho sama chce. Případně jí podle toho dávat víc a nebo míň kapek. Když se to neosvědčí, můžeš zkoušet jiné, složitější postupy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: potkanka

Příspěvek od lena »

Katka.basenji píše:Dobře a jaké potom dávkování?
Např. co jsem četla od Jima, tak přeci i on doporučuje namíchat si MMS na celý den do lahvičky a pak si brát určité množství. A i podle mé zkušenosti, vydrží MMS aktovované s vodou dlouhou dobu plně funkční...



Jina novejsi Metoda:

25 kapek MMS a 25 ml vody (nejlepe s injekcni strikackou odmerit) a k tomu k aktivaci 75 kapek octu(6%). Dohromady to dava 30 ml ( nebot 25 kapek MMS + 75 kapek octu = 100 kapek = to dava 5 ml)
nechej k aktivaci nejmene pul dne (nejlep v chladnu jako lednicka) a sem tam s tim zatrepat.
Tuto flasticku nejlepe primo s kapatkem, dobre popsat, aby nedoslo k zamene)
(Nejlepe vzit prazdnou flasticku od MMS nebo kyseliny, pokud ji vlastnime).
Tuto smes uchovavat vzdy v lednicce, v chladne zustane tekutina dlouho ci do spotrebovani funkcni). Potom mame stale k dispozici MMS, ktere nemusime stale specielne chystat.

30 ml teto tekutiny davaji 600 kapek rozdelenych na 28 porci (4x7) = 21,5 kapek.
Proto je dobre brat jednou 21 kapek a pote 22 kapek, pak zase 21, 22, atd.
Toto nakapat do sklenice vody nebo stavy ci dle potreby a chuti. Po vypiti jeste jednou stejnou davku vody zapit.

21 kapek dava 3 aktivovane kapky MMS dle J.Humble.

Je to osvedceny recept, jiz toto pouzivam delsi dobu a take lide co jsou v jednom nemeckem foru (jeste dele) a velmi si to pochvaluji, nebot to ma delsi a lepsi ucinek bez neprijemnych vedlejsich chuti ci zapachu. Dle zkusenosti a pozorovani je zde obsazeno vice CIO2 a z toho duvodu je lepsi ucinek.

Nutno si toto vyzkouset. Jiz jsem tento recept zde nekde psala. Take mozne pouzit ke koupani.


Katka.basenji
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 20 pro 2010 14:56
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

recept

Příspěvek od Katka.basenji »

To je zajímavé. Vyzkouším!


"Podobné léčí podobné..."
Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Léčení očí u kočky

Příspěvek od Lena231 »

Chtěla jsem zkusit MMS na chronické potíže očí u mých kocourů - od mala mají problémy, několikrát přeléčené ATB ale stále se to vrací. Naředila jsem podle knihy 5 kapek MMS + 5 kapek 50% kys. citronové, aktivovala a dolila 15 ml destilky. Zkusila jsem to do svých očí a řezalo to jako sviň, přidala jsem dalších 10 ml destilky a řeže to v očích furt - raděj jsem si to hned vypláchla. Jsem na začátku, sama užívám teprve druhý den a tak mám ještě trochu obavy. Výše doporučovaná koncentrace 1MMS aktivovaná a rovnou do oka, 2 minuty nechat a vypláchnout musí být děsná. Je to v pořádku, to řezání? Bojím se, zda dělám vše správně a abych jim neublížila. Poradíte někdo? Dík.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Léčení očí u kočky

Příspěvek od sisa »

Lena231 píše:.... Poradíte někdo? Dík.
V knize se píše: MMS jako oční kapky - 4 aktivované kapky dát do 1 dcl vody a 4-5 x za den kapat po kapce nebo dvou kapkách do postiženého oka. Takže to děláš správně. Ale jestli to řeže, více bych to naředila. Jinak nevím.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Re: Léčení očí u kočky

Příspěvek od Lena231 »

Díky za reakci. V knize se ani nepíše o nutnosti oko vypláchnout po 2 minutách od aplikace /viz zde výše/ - to mi pak přijde ještě drsnější. Raděj jsem jim dala koloidní stříbro, to řeže jen chviličku. Taky jsem jim zkoušela do vody 1 neaktivovanou kapku, vedle měli obyčejnou vodu. MMS si na pití nevybrali :( .


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Oči

Příspěvek od sisa »

Leni, ale nějak jsem přehlídla, že ti tam u těch ml chybí jedna nula. 1 dl je 100 ml. Ty kapičky musíš zředit na 150 ml.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Oči

Příspěvek od Lena231 »

Cit. z knihy:
Infekce očí u zvířat: Použijte stejný sprej a vstříkněte ihned MMS do očí zvířete.
a výše v textu.....
Postřik MMS pro malá zvířata: Obstarejte si 60ml láhev s rozprašovačem. V láhvi aktivujte 20 kapek MMS 20 kapkami 50% kyseliny citronové. Počkejte 20 sekund a naplňte láhev destilovanou vodou.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Oči

Příspěvek od Lena231 »

Je to z té poslední, co vyšla v lednu 2011. Jsem z toho jelen. :dknow:


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Oči

Příspěvek od sisa »

Lena231 píše:Cit. z knihy:
Infekce očí u zvířat: Použijte stejný sprej a vstříkněte ihned MMS do očí zvířete.
a výše v textu.....
Postřik MMS pro malá zvířata: Obstarejte si 60ml láhev s rozprašovačem. V láhvi aktivujte 20 kapek MMS 20 kapkami 50% kyseliny citronové. Počkejte 20 sekund a naplňte láhev destilovanou vodou.
Leni, ze které knihy cituješ? Já mám tu nejnovější a když si najdu infekční záněty očí u zvířat, je tam: Dávku ze 4 akt. kapek MMS1 zředit v 1,5 dl vody a šetrně stříkat do očí...
Naposledy upravil(a) sisa dne pát 13 kvě 2011 14:33, celkem upraveno 1 x.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Oči

Příspěvek od Lena231 »

MMS Nemoci léčit jednoduše
Leo Koehof/ Jim Humble/ dr. ing. W. Storch
Pokud je to ta samá, kde to, prosím, je? str. 77 u mne, jinde o očích u zvířat nic nevidím


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Léčení očí u kočky

Příspěvek od poota »

Pokud jste se obě vyjádřily přesně, tak se jedná o dvě různá ředění - jednou 5 aktivovaných kapek do 15ti ml, a podruhé o 4 aktivované kapky do 15O ml, takže zhruba se dá říci, že to druhé je 10x slabší.
Taky si nejsem jist, jestli je do očí vhodná ta kyselina citronová - tělu by měla být bližší chlorovodíková HCl, pro aktivaci ředěná na 5% lékárenských/1,75% chemických.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Oči

Příspěvek od sisa »

Lena231 píše:MMS Nemoci léčit jednoduše
Leo Koehof/ Jim Humble/ dr. ing. W. Storch
Pokud je to ta samá, kde to, prosím, je? str. 77 u mne, jinde o očích u zvířat nic nevidím
Tak já mám nejnovější od J. Humbla samotného, ne od té trojice autorů a název je MMS Master Mineral Solution - Mistrovský minerální doplněk pro třetí tisíciletí. Tu druhou jsem zakoupila taky, zatím jsem v půlce první.


Lena231
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 05 kvě 2011 20:09

Re: Léčení očí u kočky

Příspěvek od Lena231 »

No právě, jak to, že do očí pro zvířata zde teda doporučuje tak strašnou koncentraci 20 kapek na 60ml destilky? U lidí je zde psáno 3 kapky dp 200ml !!! Je to chyba překladu nebo jsem si koupila špatnou knihu? Rázem u mne k té knize vzrostla nedůvěra!! To mi v začátku mého užívání radost neudělalo :( Řídím se sice informacemi z fóra zde, ale.....


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“