Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Iv »

Dnes je shodou okolností sedmého a sedmého jsem se poprvé zaregistroval na tomto foru 7.10.2006 a táhl jsem to zde až do dnešního dne. Chci tímto poděkovat lidem, kteří si z mých výzkumů něco vzali pro sebe a i něco duchovních poznání a rad na své cestě životem.
Děkuju lidem, kteří mně věřili, vždy jsem to vycítil kdo.
Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Vzpomeňte si někdy na mou průpovídku ze Cyrana: Svůj šírák odhazuji v dál a letím zpět ke hvězdám...a měl jsem vás i rád.... .
Mnějte se fajn a ještě naposledy mně nechte udělat toto v modré, jako admin a i otec Boxovárny.
Iv
Naposledy upravil(a) Iv dne sob 07 kvě 2011 20:34, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Iv »

skočilo to dvakrát, omluva


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mno

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Člověk se musí učit a naučit učit se sám s minimální pomocí, si vybírat co je pro něj přijatelné a nepřijatelné a hlavně proč, naučit se ověřovat, místo důvěřování atd. Je toho hodně. Nejde o to bečet co Ti druzí, ale o to přestat bečet nad sebou samými a dát se do práce.
Souhlasím, dokud jsem si neuvědomil, že si musím pomoct sám, tak jsem se nehnul z místa... Ale dost mi pomohly tipy, názory a nápady ostatních (nejen zde na fóru), popřípadě vlastní, které mě dotáhly tam, kde teď jsem. Cestou pokusu-omylu a zkoušení jsem pochopil určité principy, které se nikde na v "oficiálních zdrojích" nedozvím, na kterých můžu dále stavět a to je to, co se mi děsně líbí ;) Takové sebezdokonalení, udělat ze sebe mistra ve svém či určitém oboru... Nakonec zjistím, že ani tu třebas elektrickou energii nepotřebuju, že nepotřebuju ani nic jíst, že nepotřebuju být součástí dnešní civilizace - nepotřebuju dělat to, co dělají ostatní, protože mi to za to prostě nestojí - víc vloženo než získáno, ikdyž to na první pohled může vypadat naopak...

V podstatě jsou to často primitivní "věci", na které je potřeba "jen přijít". Může jít i o věci, které jsou zpočátku postavené na hlavu, ale při určitém vyladění, byť i na základě použití klasické "povolené" fyziky dojde k milému překvapení ;)

Závěrem: Žádný přístroj na volnou energii dosud nevlastním. Ale vím víc a teoreticky bych mohl přístroj na VE vyrobit (nikoliv PM), ale tak to bylo stále a pořád :lol: jen s tím rozdílem, že jsem nevěděl, kde mám co hledat. V této chvíli mám pouze výsledky, které ukazují "správným" směrem. Kdybych o svém "výzkumu" kohokoliv informoval, tak by tomu stejně nikdo nevěřil, tak se o to ani nepokoušejte ;) Vím, že je velká šance úspěchu, ač z pohledu jiné osoby se to při zjištění o co jde, zdá být jako holý nesmysl.

Přeji všem "hledačům", aby došly tam, kam chtějí, klidně cestou podobné mé... Je to jen otázkou času a jak říká takto nějak kutil: "vyďržať".


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
schizofrenickej ivan
Příspěvky: 0
Registrován: sob 07 kvě 2011 21:15

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od schizofrenickej ivan »

Iv píše:Dnes je shodou okolností sedmého a sedmého jsem se poprvé zaregistroval na tomto foru 7.10.2006 a táhl jsem to zde až do dnešního dne. Chci tímto poděkovat lidem, kteří si z mých výzkumů něco vzali pro sebe a i něco duchovních poznání a rad na své cestě životem.
Děkuju lidem, kteří mně věřili, vždy jsem to vycítil kdo.
Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Vzpomeňte si někdy na mou průpovídku ze Cyrana: Svůj šírák odhazuji v dál a letím zpět ke hvězdám...a měl jsem vás i rád.... .
Mnějte se fajn a ještě naposledy mně nechte udělat toto v modré, jako admin a i otec Boxovárny.
Iv
Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Palo »

schizofrenickej ivan píše:Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:
To byl zajímavej vtip.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

Jeden tip

Příspěvek od Abakuk »

Už jsem to tady na fóru někde psal, ale napíšu to ještě jednou.
Četl jsem si dílo o Schaubergerově dílu a uvažoval jsem zdali ta spirála funguje nějak zvláštně i na elektrický proud. Tak jsem si namotal na kužel ze čtvrtky ze slabounkého měděného drátu cívku a když jsem do ní pustil střídavý proud tak se stalo to že drát se ohříval na každé straně jinak a to tak že na vnitřní straně kužele teplota drátku od shora dolů rostla a na vnější straně kužele od shora dolů klesala. Jako kdyby elektrony uvnitř drátu "tekly" po vnitřní straně drátu směrem ke středu kužele. Ještě teda musím podotknout že teplotu jsem měřil pouze prstem.
Zatím nevím k čemu by to bylo dobrý, ale dost to může napovědět.
Tenkrát jsem si myslel že tím dostanu nějaké odpovědi ale místo nich mě přibyly ještě další otázky :lol:


Tma na to vrhá nové světlo
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od chiq »

Iv píše:Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Nechápem, prečo to nespraviť na tomto fóre? Sysifosi nakazia každé fórum, takže o chvíľu budeš riešiť rovnaký problém v ktoromkoľvek fóre. Ak ťa budeme nasledovať, tak toto fórum sa skľudom môže premenovať na Sysifos-2. A to si nezaslúži. :(


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

schizofrenickej Peter píše: Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:
Kuš Peťulko, to nebylo pro skútry. :piss:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne čtv 25 srp 2011 20:33, celkem upraveno 1 x.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od martin11 »

schizofrenickej ivan píše:
Iv píše:Dnes je shodou okolností sedmého a sedmého jsem se poprvé zaregistroval na tomto foru 7.10.2006 a táhl jsem to zde až do dnešního dne. Chci tímto poděkovat lidem, kteří si z mých výzkumů něco vzali pro sebe a i něco duchovních poznání a rad na své cestě životem.
Děkuju lidem, kteří mně věřili, vždy jsem to vycítil kdo.
Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Vzpomeňte si někdy na mou průpovídku ze Cyrana: Svůj šírák odhazuji v dál a letím zpět ke hvězdám...a měl jsem vás i rád.... .
Mnějte se fajn a ještě naposledy mně nechte udělat toto v modré, jako admin a i otec Boxovárny.
Iv
Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:
...nikdy mě nezajímala identita členů tady...občas mě nadzvedl karban, nebo někdo podobnej....ale nick schizofrenickej založen včera 7.5 2011.mě pohněval....jen letmý pohled na tyto jeho řádky nám cosi naznačuje :idea: Iv ho musí opravdu štvát. otázka zní, co vedlo pisatele k tomu, aby si založil jméno jen kvuli těmto několika slvům. jsem zvědav na další příspěvky schizofrenika ... s přáním hezkého slunečného dne martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
schizofrenickej ivan
Příspěvky: 0
Registrován: sob 07 kvě 2011 21:15

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od schizofrenickej ivan »

martin11 píše:
schizofrenickej ivan píše:
Iv píše:Dnes je shodou okolností sedmého a sedmého jsem se poprvé zaregistroval na tomto foru 7.10.2006 a táhl jsem to zde až do dnešního dne. Chci tímto poděkovat lidem, kteří si z mých výzkumů něco vzali pro sebe a i něco duchovních poznání a rad na své cestě životem.
Děkuju lidem, kteří mně věřili, vždy jsem to vycítil kdo.
Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Vzpomeňte si někdy na mou průpovídku ze Cyrana: Svůj šírák odhazuji v dál a letím zpět ke hvězdám...a měl jsem vás i rád.... .
Mnějte se fajn a ještě naposledy mně nechte udělat toto v modré, jako admin a i otec Boxovárny.
Iv
Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:
...nikdy mě nezajímala identita členů tady...občas mě nadzvedl karban, nebo někdo podobnej....ale nick schizofrenickej založen včera 7.5 2011.mě pohněval....jen letmý pohled na tyto jeho řádky nám cosi naznačuje :idea: Iv ho musí opravdu štvát. otázka zní, co vedlo pisatele k tomu, aby si založil jméno jen kvuli těmto několika slvům. jsem zvědav na další příspěvky schizofrenika ... s přáním hezkého slunečného dne martin11 :lol:
Ať vás klidně vedou k duševním výšinám lháři a podvodníci. napasl Petr... o tem byla rec...pánové schyzofrenie je težká nemoc...a zeptejte se na to Ivana proč schyzofrenie...paranoje vesmírne ufo a jiní....oblbovat a podvádet ..že mime...


schizofrenickej ivan
Příspěvky: 0
Registrován: sob 07 kvě 2011 21:15

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od schizofrenickej ivan »

martin11 píše:
schizofrenickej ivan píše:
Iv píše:Dnes je shodou okolností sedmého a sedmého jsem se poprvé zaregistroval na tomto foru 7.10.2006 a táhl jsem to zde až do dnešního dne. Chci tímto poděkovat lidem, kteří si z mých výzkumů něco vzali pro sebe a i něco duchovních poznání a rad na své cestě životem.
Děkuju lidem, kteří mně věřili, vždy jsem to vycítil kdo.
Stalo se to, co se stalo, jenže parodie je, že celá snaha oponentů se značkou Sysifos(ikdyž někdy zakuklení) vyústila v to, že bude otevřen (je to zatím záměr, ale ne tady) nový web s tématikou VE a duchovních postřehů, tam bude těmto negativistům vstup okamžitě znemožněn a jejich napadající příspěvky nemilosrdně mazány. Tím by měl být dán větší prostor a otevřenost v názorech těm, co jsou otevřeni novým pohledům.
Vzpomeňte si někdy na mou průpovídku ze Cyrana: Svůj šírák odhazuji v dál a letím zpět ke hvězdám...a měl jsem vás i rád.... .
Mnějte se fajn a ještě naposledy mně nechte udělat toto v modré, jako admin a i otec Boxovárny.
Iv
Ivane bratu náš.. nigdo te už neposlochá tak deš dál ty svoje schyzofrenické nápadíky podstrčovat lidem aby slávnej gewo mnel kšefty....nezapomen... :baby: podvodníky :baby: budou vždy potrestáni ! Tých kterých se to týka :bye:
...nikdy mě nezajímala identita členů tady...občas mě nadzvedl karban, nebo někdo podobnej....ale nick schizofrenickej založen včera 7.5 2011.mě pohněval....jen letmý pohled na tyto jeho řádky nám cosi naznačuje :idea: Iv ho musí opravdu štvát. otázka zní, co vedlo pisatele k tomu, aby si založil jméno jen kvuli těmto několika slvům. jsem zvědav na další příspěvky schizofrenika ... s přáním hezkého slunečného dne martin11 :lol:
Ať vás klidně vedou k duševním výšinám lháři a podvodníci. napasl Petr... o tem byla rec...pánové schyzofrenie je težká nemoc...a zeptejte se na to Ivana proč schyzofrenie...paranoje vesmírne ufo a jiní....oblbovat a podvádet ..že mime...


ťuťu
Starší člen
Příspěvky: 148
Registrován: pát 06 kvě 2011 8:48
Dal: 3 poděkování

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od ťuťu »

martin11 píše: ... s přáním hezkého slunečného dne martin11 :lol:
Nazdar!
Jakpak ti topí mašina od Jima68?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

,,,,

Příspěvek od la »

Zírám a Zdravím.Můžu potvrdit ,že Iv věci jsou funkční a velice jednoduše podané.

No a k přízpěvku( schizofrenickej ivan napsal(a):)
Co takhle novou hymnu do vašeho spolku ,on se totiž trošku zpronevěřuje zásadě ( Ad fontes )zpět ke zdrojům,původním pramenům.Pokud totiž autor chce o něčem pojednat,musí prostudovat původní prameny,tedy dílo autora o jehož závěrech či názorech hovoří.
Skepticizmus představuje pozitivní přístup a pravý opak- popírači jsou skálopevně přesvědčeni o své pravdě a různé skutečnosti,informace a vjemy si filtrují tak aby si ji potvrdili,další je v literatuře.
(Eva Hauserová-Bojovníci s bludy a větrnými mlýny.LN 27,listopadu 2010)
skromný návrh na vaši hymnu

[youtube][/youtube]

třeba se to ujme.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozloučení se slušnými lidmi

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše: ...nikdy mě nezajímala identita členů tady...občas mě nadzvedl karban, nebo někdo podobnej....ale nick schizofrenickej založen včera 7.5 2011.mě pohněval....jen letmý pohled na tyto jeho řádky nám cosi naznačuje :idea: Iv ho musí opravdu štvát. otázka zní, co vedlo pisatele k tomu, aby si založil jméno jen kvuli těmto několika slovům. jsem zvědav na další příspěvky schizofrenika ... s přáním hezkého slunečného dne martin11 :lol:
Nazdar Martine,
2222 píše: Zasraty fízel jeden choď s kade si prišiel! :piss: :ptrain: :piss:
Tento příspěvek, první na této stránce, by snad mohl na ten důvod hodit dost světla. Je zde však také možnost, že jde jenom o nekontrolovatelnou Peťulkovu závist :roll: Možná jde o kombinaci obojího. Ono s tou závistí se to někdy takhle projeví. Krásně nám to na trochu jiném pozadí namaloval Miloš Forman ve svém filmu "Amadeus".

On totiž Ivan do Peťulky nahlédl už před lety a nepřipustil ho do užšího klubu výzkumníků vodíkových vyvíječů atp. a Peťulka z toho dostal nervový otřes, nebo profesionální zklamání, nebo oboje, vyber si, a od té doby vrtal a vrtal a až teď poněkud dovrtal. Z příspěvků na jiných tématických vláknech pod nicky jako Hmm, Animal atp. však vyplývá, že jeho malost má velké problémy i s kýmkoliv jiným, kdo na rozdíl od něho přihazuje něco kloudného. Poněkud extrémním příkladem bylo jeho očernění Hančiných příspěvků na vlákně "Psychické příčiny nemocí".

Většina by ho považovala, pokud by si ho přečetla, za nesmírného hajzla, ale ono to jde hlouběji a nadšený psychiatr by se zaradoval nad bonanzou snůšky duševních poruch u tohoto jedince. Jenže to přečtení si není až tak snadné, protože takto postižení se dokážou snadno "převtělovat" i do celkem "momentálně normálních" rolí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“