Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

S láskou a ůsměvem

Příspěvek od Abakuk »

Pane Iv to pod čarou je gramatická chyba nebo vám schází v abecedě písmeno O s kroužkem uprostřed? ;)


Tma na to vrhá nové světlo
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

malá připomínka

Příspěvek od 1220 »

K vedůležitým disputacím týkající se Efektivní elektrolýzy :
Je pravda, že šesterečná struktura na první pohled jako dírka nevypadá, přesto lze kruh pomocí kružítka na šest dílů velmi snadno rozdělit.Též rezonátor tak může fungovat. Měl ho ale Dingel ?
Dokud to nedokážete pojmout jako hru převážně nevážně, tak se nedomluvíte.

Je mi to moc líto a nic s tím nenadělám.
Měl jsem Vás rád ,
ale utopíte se ve vlastních proti proti názorech, ...........

K.
:bye:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Peter, aport a zpět do boudy.

Příspěvek od 1220 »

Iv píše:Na vědomí široké veřejnosti zde : Peter, aport a zpět do boudy.
To není opravdu hezké, Peter není žádný pes, jo ???? I když myslí jinak než Ty.
Pokud věříš na lásku, tak ji měj i k němu. :oops:
K.
OK ?
To bee or not to bee ?
http://www.tobeebook.com/

PS
Takhle začíná nekončící přestřelka a válka a destrukce malého vesmíru.
A proč ?


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

RE: paráda ... přeneseno z EE ...

Příspěvek od A(&F) »

ťuťu píše:
A(&F) píše: ... tak sa obzeraj, ale když ničím nepřispíváš, tak potom raději mlč ... myslím, že Lajoš ti to minule řekl stručně a jasně ... ;) ...
Čím jsi přispěl ty?
... tak si projeď mé příspěvky ... a třeba v nich něco najdeš ... :lol: :lol: :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro tento případ

Příspěvek od 1220 »

Díky Peterovi a Mimovi a Akordovi je konečně zřejmé, jak by mohla fungovat efektivní elektrolýza za pomoci Al./Mg/
Kdo má míň než půl mozku by na to mohl přijít. :lol: :lol: :lol:
Neptejte se ale mne protože pokud to nezkusím neuvěřím .Pokud se to povede, kolik je to ekologické nechť si každý posoudí sám.
Bděte a nehádejte se kdo má přínos.
Kdyby nebyla zvědavost celku, k posunu by nedošlo.
Čago.
K.
:esilenced:


tutonc

Re: Pro tento případ

Příspěvek od tutonc »

1220 píše:Díky Peterovi a Mimovi a Akordovi je konečně zřejmé, jak by mohla fungovat efektivní elektrolýza za pomoci Al./Mg/
Kdo má míň než půl mozku by na to mohl přijít. :lol: :lol: :lol:
Neptejte se ale mne protože pokud to nezkusím neuvěřím .Pokud se to povede, kolik je to ekologické nechť si každý posoudí sám.
Bděte a nehádejte se kdo má přínos.
Kdyby nebyla zvědavost celku, k posunu by nedošlo.
Čago.
K.
:esilenced:
Myslíš? čo je konečne zrejmé? napísal to tu už niekdo? prečo a ako ved vo vláknach je taký bordel že sa v tom ani nedá vyznat čo je vlastne funkčné a čo nie... ! A@F Mám z teba pocit ako by si sa tváril že si brús všemohúci...alebo si namyslený???? Bud nestranný !!!!


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro tento případ

Příspěvek od 1220 »

tutonc píše:
1220 píše:Díky Peterovi a Mimovi a Akordovi je konečně zřejmé, jak by mohla fungovat efektivní elektrolýza za pomoci Al./Mg/
Kdo má míň než půl mozku by na to mohl přijít. :lol: :lol: :lol:
Neptejte se ale mne protože pokud to nezkusím neuvěřím .Pokud se to povede, kolik je to ekologické nechť si každý posoudí sám.
Bděte a nehádejte se kdo má přínos.
Kdyby nebyla zvědavost celku, k posunu by nedošlo.
Čago.
K.
:esilenced:
Myslíš? čo je konečne zrejmé? napísal to tu už niekdo? prečo a ako ved vo vláknach je taký bordel že sa v tom ani nedá vyznat čo je vlastne funkčné a čo nie... ! A@F Mám z teba pocit ako by si sa tváril že si brús všemohúci...alebo si namyslený???? Bud nestranný !!!!
To máš tak uděláš si složku, a tam si píšeš postupně poznatky co napsali druzí a výsledky vlastních názorů a pokusů , mozaika se doplní. anebo holt nedoplní, postupně pochopíš, nebo nepochopíš , informace zde obsažené mají cenu a Ti co je poskytli byli velmi laskaví na rozdíl od Tebe. Ty chceš hotový návod a přitom patříš mezi slušně řečeno drzouny manažerského typu. :roll: :roll:
Když na to nepřijdeš , budeš to muset časem koupit jako řada jiných . Schválně se zeptej mima za kolik :lol: :lol:
Ber to tak, že mi něco docvaklo, ale já to vyzkoušený nemám. A taky buď tak laskav, a uvědom si , že toto je veřejné forum , jehož výsledky správně použité zničí stávající ekonomiku a to není žádoucí, nebo snad jo ?
Na další dotazy podobně laděné tímto bylo odpovězeno.

Malá laskavost pro otrapy :
Mezi elektrody podle Peterova schematu musí být voda o správném ph. Vysokofrekvenční pulzy se frekvenčně doladí vzdáleností elektrod jiskřiště. Střídavé pulzy .Desky jsou na primáru, přesto to pulzuje. Výsledek je sice skorovodík ale taky břečka. Když si s ní neporadíš a když Ti ujede Ph stejně nepojedeš. Anabáze s dírkama není samoúčelná. Takhle jsem to pochopil já a vyzkoušený to nemám.
Kromě tohoto je celá řada systémů jak to udělat jinak třeba pomocí vodní mlhy atd.
Vážení další malí otrapové!
Jasné návody které stačí udělat dává povětšinou sano jako odkazy na tzv open projekty , tam je vaše parketa.
Chce to ale dělat být drzý nestačí. Vypouštěním fekálií a slin do fora si sice ulevíte, ale nic víc.
takž snad někdy
K.
estli vůbec..... :(


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pro tento případ

Příspěvek od A(&F) »

tutonc píše:
1220 píše:... Kdo má míň než půl mozku by na to mohl přijít. :lol: :lol: :lol: ...
Myslíš? čo je konečne zrejmé? napísal to tu už niekdo? prečo a ako ved vo vláknach je taký bordel že sa v tom ani nedá vyznat čo je vlastne funkčné a čo nie... ! A@F Mám z teba pocit ako by si sa tváril že si brús všemohúci...alebo si namyslený???? Bud nestranný !!!!
... ten "bordel ve vláknech" je především díky podobným přispěvatelům jako jsi ty, "ťuťu" a dalším, kteří do nich přispívají nic neříkajícími neplodnými příspěvky !!! ... a proto, když už to někdo přehání, se potom občas musím tvářit jako "všemohoucí" ... :lol: :lol: :lol: ... patřím totiž k administračnímu týmu tohoto fóra ... ;) ... A(&F) ...

PeS: ... příště, až zase budeš něco zmateně hledat, použij k tomu např. ikonu "LUPY" vedle nápisu "Hledání", co se nacházejí v rámečku pod názvem fóra ...
Naposledy upravil(a) A(&F) dne pát 06 kvě 2011 13:49, celkem upraveno 1 x.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pro Karla 1220 ...

Příspěvek od A(&F) »

... :good: ... A. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Re: Pro tento případ

Příspěvek od Peter »

...
Naposledy upravil(a) Peter dne čtv 25 srp 2011 20:35, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro tento případ

Příspěvek od jeff »

Peter píše:
Toto ekonomiku nepoloží z jednoho důvodu a to je hliník. Až to začne fungovat tak to pochopí všichni. Raději nic nevysvětluj, protože z toho vzniknul paskvil. Kdo pochopí jak to funguje, tak zjistí že žádné zapalovací cívky nebude potřebovat a na vodě taky nebude moc záležet a při správné skladbě elektrod ani ta elektřina nebude až tak nutná i bez hydroxidu..
No právě,
Jsem teď u jeffa.

K.

;)


tutonc

Re: Pro tento případ

Příspěvek od tutonc »

A(&F) píše:
tutonc píše:
1220 píše:... Kdo má míň než půl mozku by na to mohl přijít. :lol: :lol: :lol: ...
Myslíš? čo je konečne zrejmé? napísal to tu už niekdo? prečo a ako ved vo vláknach je taký bordel že sa v tom ani nedá vyznat čo je vlastne funkčné a čo nie... ! A@F Mám z teba pocit ako by si sa tváril že si brús všemohúci...alebo si namyslený???? Bud nestranný !!!!
... ten "bordel ve vláknech" je především díky podobným přispěvatelům jako jsi ty, "ťuťu" a dalším, kteří do nich přispívají nic neříkajícími neplodnými příspěvky !!! ... a proto, když už to někdo přehání, se potom občas musím tvářit jako "všemohoucí" ... :lol: :lol: :lol: ... patřím totiž k administračnímu týmu tohoto fóra ... ;) ... A(&F) ...

PeS: ... příště, až zase budeš něco zmateně hledat, použij k tomu např. ikonu "LUPY" vedle nápisu "Hledání", co se nacházejí v rámečku pod názvem fóra ...
Tak asi nevidíš...že kvoli nám...teraz som už nasraný na pár ludí tak sa nečuduj ! Zneli otázky na konkretne veci...žiadna odpoved ! Len zasieranie vlákna...
tak čo mi tu hovorýš a mudruješ o niakých takých ako som ja a tutu....prečítaj si čo píšu tý tvoji kamaráti najlepší ! Je to tu celé o podvode a prachoch. A potom si daj ruku na srdce a premíšlaj !
Viacej sa o tom bavit nebudem lebo nechcem zvýrit hladinu...a ani nemám na toto chut....nech sa ti darý...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pro tento případ

Příspěvek od A(&F) »

tutonc píše:Tak asi nevidíš...že kvoli nám...teraz som už nasraný na pár ludí tak sa nečuduj ! Zneli otázky na konkretne veci...žiadna odpoved ! Len zasieranie vlákna...
tak čo mi tu hovorýš a mudruješ o niakých takých ako som ja a tutu....prečítaj si čo píšu tý tvoji kamaráti najlepší ! Je to tu celé o podvode a prachoch. A potom si daj ruku na srdce a premíšlaj !
Viacej sa o tom bavit nebudem lebo nechcem zvýrit hladinu...a ani nemám na toto chut....nech sa ti darý...
... klidně si tu ulev ... v Boxovárně se to může ... ;) ...

... ano máš pravdu ... je to tu hodně o penězích ... protože "čas jsou peníze" ... a odpovídat pořád dokola na podobná napadání je tím pádem nejen ztáta času, ale i ztrátou peněz ... přečti si ještě jednou ta doporučení, co ti napsal K. 1220 o pár příspěvků výše ... je to totiž především o přístupu ... hlavně o tom vlastním ... a komu není rady - tomu není pomoci ...

PeS: ... pokud dodržíš slib, co jsi napsal v poslední větě, budeme všici neskonale šťastni ... :D:D:D ... zvláště při tom množství gramatických chyb ... :P ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

mno

Příspěvek od Abakuk »

Podle mě nemá nikdo právo se zlobit na "ty šťastnější" že nám nechtějí dát úplný návod podle kterého by se to které zařízení dalo replikovat jen a pouze dodržením postupu výroby a oživení. Protože třeba zatím ani nedokáží vytvořit takový návod který by byl se 100% úspěšností replikovatelný. A i kdyby byl tak přeci je pro naše dobro když nám jen naznačí cestu ,nebo ani to ne, a každý do cíle dorazí svou cestou. To přinese člověku mnohem více ovoce než konečné zařízení. Ovšem je vidět že spoustu lidem ten duchovní(duševní) vývoj), který je k tomu nejspíše nezbytný dělá velký problém. Doposud si nikdo netroufnul (z těch co znají) dát široké veřejnosti "volnou energii" protože to jim svobodu stejně nepřinese jak si oni myslí. Pravá svoboda není v materiální nezávislosti, ta pravá svoboda se skrýva ve svobodném duchu. Pokud duchovní otrok se stane materiálně nezávislím tak s velkou pravděpodobností zůstane otrokem až do smrti protože si myslí že je svobodný. Pokud si člověk uvědomuje že je materiálně závislí, tak ten spíše si uvědomí že je vlastně otrok materiálních věcí a pokud bude chtít může se stát svobodným.


Tma na to vrhá nové světlo
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: mno

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Abakuk píše:Podle mě nemá nikdo právo se zlobit na "ty šťastnější" .......
Abakuk :good: +1

Požadováci:

Vývoj všeho, co skutečně jako individua vytváříme, je hlavně vývojem sebe sama. Bylo to zde již mnohokrát řečeno, třeba jinak, ale totéž. Člověk, který něco vyvíjí se učí porozumět nejen věcem a pozadí úmyslně vyvíjeného, ale zárověň i souvislostem s kde čím zdánlivě jiným. Darované výsledky, nebo koupené, to je jedno, získané bez tohoto procesu, nejsou obdarovanému ke skutečnému užitku, který by vždy měl být viděn jako vývoj sebe sama. Tohle se nedá ani pořádně vysvětlit, musí se to prožít a vlastně prožívat, den za dnem, protože jak s tím jednou člověk začně, už ho to nepustí. Jdem tak spoustou momentálních zklamání z věcí, které nevyšly, sem tam někde proloženými tím, co vyšlo, i když třeba nějak úplně jinak, než jsme očekávali. Jenže i ta zklamání jsou pozitivním podnětem k dalšímu úsilí, mnohokrát vedou k dlouhým hodinám přemýšlení o kde čem korunovaným světlou myšlenkou, která člověka postrčí o dost dál.

Jde o proces, který nás učí jak skromnosti, tak silnému sebevědomí, osamostatnění nejen myšlenkovému, ale i duchovnímu. Učíme se při tom hlavně myslet a informace třídit ne podle toho, jak je někdo na nás tlačí, ale jak nám ať už intuitivně, nebo rozumově zapadají do našeho momentálního a možná i budoucího schematu porozumění. Jde o cosi, co nám žádná škola nemůže nikdy nahradit.

Stěžování si na "mlčenlivost šťastnějších" je projevem těch, kdo celý život jenom přebírají, ať už za to zaplatili nebo ne, maje pocit, že to přebírání, které dělali celý dosavadní život je jakýmsi jejich právem, že jim to druzí z nějakého důvodu dluží. Nikoliv. Přebírání hotových, nebo jaksi hotových vědomostí a rozumová práce v těchto kolejích je sice cesta k celkém rychlému vzdělání, sociálnímu postavení, a zajištěnému bytí, ale jde o vzdělání založenému na víře v druhé, nikoliv na vlastní zkušenosti, prošpikovaného chybami druhých a dost často upleteného právě z chyb druhých a dokonce i úmyslně špatných informací a naučených postupů. Ty pak takový "vzdělanec" bezostyšně a vlastně nevědomě předává a lpí na nich, nemaje nic lepšího, vlastního, hlavně pak zkušenosti s tím, kolik toho druzí vědí blbě, a kolik toho může vědět blbě on sám. Vlastní zkušenost je jaksi polovičním účelem života. Čím víc jich za život nejen prožijeme, ale hlavně mentálně zpracujeme, tím dále se sami postrčíme kupředu a pokud se nám může podařit postrčit i druhé, není to tím, že jiám dáme cosi zdánlivě, nebo i skutečně hotového, naservírováné na stříbrném podnose, ale tím, že jim pomůžeme dojít, přesně jak to říká Karel 1220, ke změně vlastního přístupu k věcem, k životu, k sobě samým a ke druhým.

Zatímco třeba na rádio, nebo ponožky a i to vzdělání se dá snadno připíchnout finanční cena, na vlastní vývoj to jaksi nejde. Ten se nedá ani koupit, ani dostat, ani naučit ve škole, ten se musí neustále prakticky pěstovat. Chtít "pomoc" od těch, kteří se nějak sami už zasloužili a zasluhujou, kteří toto velice dobře chápou, v podobě návodu k vytvoření a použití je velice neférové a hlavně naivní. Také jsem toto svého času nechápal, ale to přijde s vlastním vývojem. Člověk se musí učit a naučit učit se sám s minimální pomocí, si vybírat co je pro něj přijatelné a nepřijatelné a hlavně proč, naučit se ověřovat, místo důvěřování atd. Je toho hodně. Nejde o to bečet co Ti druzí, ale o to přestat bečet nad sebou samými a dát se do práce.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“