Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCI

Příspěvek od Palo »

Cina píše:Nejsem chemik,ale když aktivuji chloritan sodný s HCI nebo kyselinou citronovou tak dochází k neutralizaci a vzniká Chlordioxid.To znamená,že se ta HCI a kyselina citronová změní na jinou látku.Nebo se mýlím?
V tom případě nevím proč se obávat kyseliny citronové.Navíc nekoupíš potravinu,která ji neobsahuje.
:D :D :D
Ať vezmeš kyselinu citronovou nebo citronan sodný, který vzniká při reakci MMS (chloritan sodný akt. kys. citr.), tak je to stejně nebo po přeměně ještě více škodlivé. Slávek se tu už někde ohledně toho zmiňoval...

U HCl vzniká při reakci s chloritanem sodným jedlá sůl, kterou přijímáš v potravinách normálně. Dáš ruku do ohně za citronan sodný, jakožto zdraví neškodnou potravinu? Jasně, i citronan sodný i dokonce samotná syntetická kyselina citronová se cpe do potravin, ač nechápu proč (vlastně - vím moc dobře proč).

Pokud se pletu, tak mě prosím někdo opravte.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: Re

Příspěvek od lena »

To Aldapu



Kdo jsou Jonásovci?

Asi mysli Dr. Jonas

http://www.joalis.cz


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

Přesně tak, doporučuji vybrat ze seznamu detoxiačních poradců na http://www.zapper.cz


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCI

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše:HCl

Nejsem chemik,ale když aktivuji chloritan sodný s HCI nebo kyselinou citronovou tak dochází k neutralizaci a vzniká Chlordioxid.To znamená,že se ta HCI a kyselina citronová změní na jinou látku.Nebo se mýlím?
V tom případě nevím proč se obávat kyseliny citronové.Navíc nekoupíš potravinu,která ji neobsahuje.
:D :D :D
Nazdar Cino,

Tohle je formule na výrobu Sodium Clorate (MMS) elektrolýzou NaCl ve vodním roztoku:
NaCl + 3H2O → NaClO3 + 3H2
Podle Wikipedie používán především na výrobu ClO2 které slouží k bělení kde čeho a desinfekci kde čeho.

It decomposes when heated or evaporated to form sodium chlorate and sodium chloride:
Bělidlo prodávané na bělené prádla NaClO se teplem, nebo odpařováním rozpadá na NaClO3=MMS a NaCl=kuchyňskou sůl
3 NaClO → NaClO3 + 2 NaCl

"NaClO3=MMS"?? Omyl, Slávku. Chloritan sodný (MMS) je NaClO2, nikoli NaClO3, to je chlorečnan sodný, kdysi prodávaný jako TRAVEX. A NaClO je Chlornan sodný, známý jako SAVO. Sorry, ale rovnice, které zde udáváš, jsou o něčem jiném! M
....................

Aktivace MMS kyselimou citronovou C6H8O7:

Pokud by to šlo na monosodium citrát jako výsledek dostaneme:
2C6H8O7+2NaClO3 > 2C6NaH3O7+2ClO2+2H2O+6H

Pokud by šlo o disodium citrát jako výsledek dostaneme:
C6H8O7+2NaClO3 > C6Na2H2O7+2ClO2+2H2O+2H
....................

Aktivace MMS kyselinou chlorovodíkovou HCl:
4NaClO3+4HCl > 4ClO2+4NaCl+2H2O+O2

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCI

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše: Ať vezmeš kyselinu citronovou nebo citronan sodný, který vzniká při reakci MMS (chloritan sodný akt. kys. citr.), tak je to stejně nebo po přeměně ještě více škodlivé. Slávek se tu už někde ohledně toho zmiňoval...

U HCl vzniká při reakci s chloritanem sodným jedlá sůl, kterou přijímáš v potravinách normálně. Dáš ruku do ohně za citronan sodný, jakožto zdraví neškodnou potravinu? Jasně, i citronan sodný i dokonce samotná syntetická kyselina citronová se cpe do potravin, ač nechápu proč (vlastně - vím moc dobře proč).

Pokud se pletu, tak mě prosím někdo opravte.
Nazdar Palo,

Právě jsem vyšťoural a dal to sem, že vlastně existuje těch citátů sodných více. Jestli jsou všechny škodlivé, nebo jenom některé, to nevím. Jsou nejspíš tři druhy, ale dva jsem našel. Vzhledem k tomu, že nevím co vzniká při aktivaci MMS citrónovou, dal bych si majzla v každém případě, protože minimálně jeden je - opakuji - nepěkný neřád. Několikanásobně zvyšuje prostupnost buněčných stěn vápníku a je to průser.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCI

Příspěvek od Cina »

Palo píše: Ať vezmeš kyselinu citronovou nebo citronan sodný, který vzniká při reakci MMS (chloritan sodný akt. kys. citr.), tak je to stejně nebo po přeměně ještě více škodlivé. Slávek se tu už někde ohledně toho zmiňoval...

U HCl vzniká při reakci s chloritanem sodným jedlá sůl, kterou přijímáš v potravinách normálně. Dáš ruku do ohně za citronan sodný, jakožto zdraví neškodnou potravinu? Jasně, i citronan sodný i dokonce samotná syntetická kyselina citronová se cpe do potravin, ač nechápu proč (vlastně - vím moc dobře proč).

Pokud se pletu, tak mě prosím někdo opravte.
----------------------------------------------------------------------------------------
Ano jedlá sůl je také jed a používá se v potravinách.A to je to co říkám ,že v podstatě je všechno škodlivé.Něco více něco méně,proto nic neužívat dlouhodobě a střídat.Občas hladovku a změnu jídelníčku :)


:D Hlavně klídek :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCI

Příspěvek od Palo »

Cina píše:----------------------------------------------------------------------------------------
Ano jedlá sůl je také jed a používá se v potravinách.A to je to co říkám ,že v podstatě je všechno škodlivé.Něco více něco méně,proto nic neužívat dlouhodobě a střídat.Občas hladovku a změnu jídelníčku :)

:D Hlavně klídek :D
Jsi fakt prdlá ;)

Je fakt, že u obojího záleží na množství, kdy to začne být nebezpečné. U kyseliny citronové stačí málo a takového množství, které Ti chuťově nepřipadne divné. U obyčejné soli - abys si dala takové množství, které Ti způsobí zdravotní problémy, tak bys se toho musela naládovat, že Ti bude spíš špatně a spíš všecko vybl@j@š.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: Re

Příspěvek od lena »

Palo píše:Přesně tak, doporučuji vybrat ze seznamu detoxiačních poradců na http://www.zapper.cz

Ahoj Palo,

tak jsme to mysleli oba stejne. Ja jsem tuto terapii taky zacala, jako doplnet k MMS a myslim si, ze jsem na dobre
ceste. Ty kapky odvedou mnoho toxickych latek, rekneme kontrolovane a zbytek dodela MMS, ktere se bez potizi
dostane na mista, kdy to nebylo drive mozne. Ale je to jenom moje vnimani a pozorovani.
Jinak Joalis produkty jsou velmi dobre na psychicke problemy, ktere je nutno dat taky do poradku. To MMS nemuze.
Kdyz tak jenom kratce, ale pokud neni psychika v pohode nejsi schopny se toho uplne na vzdy zbavit a bude te to
stale doprovazet a obtezovat.

Tak hodne zdaru s MMS. :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

Sám jsem flaštičky od Jonáše nikdy nepoužil. Jonáše rád nemám, je to businessman, varuje (hladovec) před užíváním HCl. A proč? Protože HCl podporuje účinky bylinek. To on nechce, on o to nestojí. Je podobný jako farmaceutické firmy - vymlátit z nemocných majlant.
Bylinkám se nebráním, ale těm za dobrou cenu. Jonášovci mají Salvii - podle mě jednu z nejlepších diagnostik, ale bohužel - s ní se musí umět.

Osobně bych nikomu nedoporučil začít Jonášovou metodou, ale třebas kombinací, kterou může každý začít doma - citron+hřebíček. Pak by se vidělo dál.

Jonášovce doporučuji pouze lidem s konkrétním problémem, u kterého vím, že s ním mají úspěchy.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

lena píše:Jinak Joalis produkty jsou velmi dobre na psychicke problemy, ktere je nutno dat taky do poradku. To MMS nemuze.
Ale může ;) V mém případě se to tak stalo.

Negativní myšlení se podporuje s špatným zdravotním stavem. Zlepšením zdravotního stavu se člověk velmi často rozzáří a začne přemýšlet více pozitivně - tedy vlastně se zlepšením stavu má více pravděpodobnosti k radosti.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCI

Příspěvek od Cina »

Palo píše: Jsi fakt prdlá ;)

Je fakt, že u obojího záleží na množství, kdy to začne být nebezpečné. U kyseliny citronové stačí málo a takového množství, které Ti chuťově nepřipadne divné. U obyčejné soli - abys si dala takové množství, které Ti způsobí zdravotní problémy, tak bys se toho musela naládovat, že Ti bude spíš špatně a spíš všecko vybl@j@š.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak aby bylo jasné nejsem žena a určitě ne prdlá.Přes dvacet let dělám alternativní medicínu.Studuji vliv potravin na naše zdraví a pracuji se siderickým kyvadlem atd.
Chloritan sodný + HCL jako vedlejší produkt je kuchyňská sůl.
Chloritan sodný + kyselina citronová jako vedlejší produkt je citran sodný.To znamená že tam není kyselina citronová.Pominu,že vznikla fáma o její přehnané škodlivosti(rakovina)i když netvrdím že je úplně neškodná.
E331 - Citronany sodné (Citráty sodné)
Tato látka upravuje kyselost některých potravin jako jsou zavařeniny, cukrovinky apod. Dále je využívána při výrobě nealkonápojů, margarínů, masných výrobku a využívá se jako tavící soli v sýrech. Látka je považována za bezpečnou. Je též využívána jako močopudný prostředek, bez nežádoucích účinků. V ČR je používání citronanů sodných povoleno v nezbytném množství a to i v dětské výživě,
analytické činidlo, např. maskování některých kovů, emulgátor, regulátor kyselosti, výroba kosmetiky, farmaceutické výroby, potravinářský průmysl,
Citrát sodný působí antikoagulačně prostřednictvím chelace ionizovaného kalcia citrátovým iontem v krvi a tkáních, čímž je preventivně zamezena aktivace prokoagulačních faktorů dependentních na kalciu. Již několik let se citrát sodný úspěšně používá jako antikoagulační faktor u kontinuálních metod náhrady funkce ledvin.
Kuchyňská sůl:
Je obecně známo, že příjem soli potravou úzce souvisí s rizikem vysokého krevního tlaku (arteriální hypertenze). Příjem soli tak ohrožuje zdraví poškozováním srdce a cév a zvyšuje rizika srdečních i mozkových příhod.
Snížení konzumace soli o 5 gramů by na celém světe mohlo zabránit až 1 miliónu úmrtí na mozkové mrtvice a téměř 3 miliónům úmrtí na akutní srdeční příhody. Toto jsou jen střízlivé odhady, autoři uvádějí, že tato čísla by mohla být ve skutečnosti i podstatně vyšší.


:) ZPRAVIDLA VĚCI VYMYŠLENÉ JSOU PŮVABNÉ, HOLÁ PRAVDA NUDA. JOHN :)


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Borelka

Příspěvek od aldapu »

Vsem mockrat dekuju za prispevky, hlavne tobe Palo.
Ani se mi nechce myslet na to, ze me pres 15 let lecili uplne na neco jineho (15 let - revmatoidni arthritida a 3 roky Bechterev )

Pak by to vsechno do sebe zapadalo.Ani leky na Becht. natoz biologicke lecby ( resp. studie ) na me vubec nefunguji.Trochu fungoval Prednison, coz
je opravdovy prevít, ktery jsem bral v kuse 1 rok a nikoho nenapadlo to, ze ma spousty vedlejsich ucinku.Za pul roku jsem po nem pribral 25 kilo.Bohuzel
je to jen zadrzovani vody v tele.

Shodou okolnosti jdu dnea ke sve revmatolozce.Zkusim ji natuknout ohledne boreliozi.Jde jeste po tak dlouhy tuhle nemoc diagnostikovat?Treba z krve?Rozhodne
si nenecham nic tahat z michy :)

No podle me se na nejaky zjistovani vyprdne a bude na me zkouset dalsi biologickou sracku


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Borelka

Příspěvek od poota »

aldapu píše:Shodou okolnosti jdu dnea ke sve revmatolozce.Zkusim ji natuknout ohledne boreliozi.Jde jeste po tak dlouhy tuhle nemoc diagnostikovat?Treba z krve?
Řeknu to hodně zjednodušeně - pokud proběhne borelióza, tak se "sama" jakoby zklidní a "někde" se usadí (s oblibou někde v kloubech, v horším případě třeba v nervovém systému), čímž dá na nějakou dobu pokoj. V této fázi se dá sice zjistit, ale jenom jako neaktivní. Po nějakém čase se aktivizuje a v této fázi je zjistitelná snadno. Přeléčení, obvykle antibiotiky, ji jenom zase zažene zpátky do jejího "hnízda, kde si dál spokojeně "chroupe" a ničí naše buňky. Klasická (alopatická) medicína je proti ní prakticky bezmocná, pokud ji nezachytí v nejrannějším stádiu, tedy ještě dřív, než se dá prokázat laboratorně. Taky proti ní neexistuje žádné očkování.
Takže summa-sumárum: doktorka Ti boreliózu buď zjistí a nebo nezjistí, lhostejno v které fázi. Pokud ji nezjistí, tak to ještě zdaleka neznamená, že ji nemáš. Pokud ji zjistí, tak se ji možná bude snažit něčím léčit, ale v nějaký úspěch příliš nedoufej.
Když selže klasická medicína, tak je rozumné obrátit se na medicínu alternativní. U Huldy Clarkové jsem o borelióze nic nenašel, takže předpokládám, že tu není souvislost s parazity. Antibiotika jsou u rozběhlé boreliózy bezmocná, takže to vypadá spíš na souvislost s viry. Na ty by mohlo zabírat MMS, ovšem problém je v tom, že se k nim musí dostat. Jestliže "sídlí" v kostech nebo kloubech, tak tam je přístup krevním řečištěm asi dost obtížný a zdlouhavý, takže by mohly být účinnější koupele. To je asi tak všechno, co mě napadá.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
anait1
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 28 úno 2011 9:56

mms

Příspěvek od anait1 »

No ja som to tiez skusila a este skusam. Som na piatich kvapkach a stale nic. Kedze aktivovane MMS ostava v tele 1-2 hodky, skusam to v tomto intervale. Aj tak stale nic...:). Samozrejme ze zacala som najprv jednou kvapkou a som chora zabudla som spomenut.
Rada by som vedela, nakolko nemam knihu od J.H ( pretoze sa nachadzame v UK a tu o tom nemaju ponatia), ci mozem kombinovat mms s aspirinom, paracetamolom a viem ze pomarance nemozem jest, no taky jemny citronovy caj moze znizit ucinnost mms?


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

...

Příspěvek od aldapu »

Poota diky za pripomínky :)

Ted jsem prisel od revmatolozky.Rekl jsem ji, ze vsechny priznaky co mam 17 let sedi na boreliozu.K tomu mi nerekla nic, jen to, ze
mam na stopro Bechtereva, ze borelioza se nevyznacuje tim, ze ma clovek vysoky zanety, u me jsou zhruba kolem 60 - 90 CRP.Coz je
strasne vysoka hladina.No kazdopadne mi vzala krev a za 10 dni si mam zavolat, jak to dopadlo.

Druha zprava je takova, ze nejspis dostanu pojistovnou hrazenou biologickou lecbu s lekem Enbrel.

Potom, co jsem zakusil alternativni lecbu do toho pujdu s tezkym srdcem.Ale slibil jsem to manzelce, ze to aspon zkusim.
Tim nejspis bude konec MMS apod. ( tedy pokud to zabere ) :(

Jasne, ze bych do sebe radsi cpal neco zdravejsiho nez nejaky sracky v injekci, ale kdyz ani alt. lecba zatim nefunguje.Jsem trochu bezradny.

Stejne si ale nedokazu predstavit, ze bych v tele nasel neco jinyho, nez na co jsem 17 let lecenej viz. borelioza


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“