Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: mms

Příspěvek od cimirek »

lena píše:21 kapek dava 3 aktivovane kapky MMS dle J.Humble.

Nějak mi nesedí :
"21 kapek dává 3 aktivované kapky MMS dle ......... 30 ml této tekutiny = 28 porcí .... "
Je li na vstupu 25kapek a celé množství se rozdělí na 28 porcí, pak jedna porce obsahuje 25/28=0,892 kapky chloritanu.
Pokud je to míněno dohromady 25Kp chloritanu + 75kp octa = 100kp / 28 porcí, pak to vychází na cca 3,57kp v jedné porci.
Většinou se ale vždy mluvilo při dávkování o počtu kapek chloritanu v jedné dávce.
Takže kdo by chtěl užívat např. 3 kapky chloritanu v jedné porci, nebude jich mít z uvedeného množství 28, ale 8,3.
Pokud se mýlím - opravte mě.
Jinak je to prima zjednodušení.


lena

otazka

Příspěvek od lena »

nezapomen taky nalit velmi studenou vodu predtim do lahvicky, davka je uvedena.

JInak ti k tomu nemuzu nic vice napsat, prelozila jsem jenom to co jsem cetla.

Mozna jsou zde male nesrovnalosti, ale mms takto pripraveny funguje. staci si sam vyzkouset. Co je dobre
zde se da opravdu bez potizi zvysovat davky a prijdes na turbo klaru, aniz by jsi mel odpor.

Pan to vysvetluje tim, ze pokud natahnes mms(neaktivovany) injekcni strikackou neztrati to tolik CIO2, jako kdyz to aktivujes
dle J.Humble.

Nevim nejsem chemik, to prenecham jinym.


lena

Oprava

Příspěvek od lena »

21 kapek dava 3 aktivovane kapky MMS dle J.Humble.



to nebylo psano spravne,

ma to byt

21 techto kapek dava jako 1 kapku aktivovanou podle J.Humble,


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Oprava

Příspěvek od cimirek »

Díky


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Jiný způsob aktivace MMS

Příspěvek od Batles »

Je to zajímavý recept, ale nějak mi uniká ten efekt, když budu 8x denně odpočítávat 63 kapek, abych byl na dávce 3 aktivované MMS a pak to ještě míchat do tekutiny.
Často používám litrovou petku, naleji do ní 24 aktivovaných kapek MMS, přidám 8 deci vody a každou hodinu pozřu 1 deci. Je to velmi pohodlné a vůbec to nezdržuje.


lena

efekt

Příspěvek od lena »

ja vim je to dost zvlastni metoda, taky jsem nad tim dloho premyslela, a jenom jsem cetla a pozorovala,
ale dle informaci a take lide, kteri tuto metodu pouzivaji, si ji velmi pochvaluji a stale novym clenum, kteri
hledaji pomoc s MMS doporucuji.

Zde se jedna o malou ztratu CIO2, pokud se to natahne injekcni strikackou (myslim pri zhotoveni tekutiny do zasoby)
Ja to mam takhle stale po ruce. Nakapu do vody nebo caje a je to. Nemusim stale odmerovat novy napoj, jak tomu bylo
drive.

Taky pro ty, kteri MMS a kyselinu prodavaji je to ztratove, nebot lide nespotrebuji toho tolik jako drive. Ale myslim
si pokud je to prijemnejsi na uzivani, pak je to pro nas lepsi. A co je dobre, dokaze se takhle dostat bez potizi na
vysoke davky a to bez odporu.

Zacala jsem s tim pote taky a muzu to jenom potvrdit. Nez jsem se v tom vyznala trochu to trvalo, ale
jsem nadmiru spokojena.

Staci kdyz si vezmes tech 21 kapek a za dalsi hodinu ci dve zase 21 kapek, staci pozorovat jak to u tebe pusobi
a uvidis sam. Zatim jsem se setkala jenom s jednim ne pozitivnim odkazem, ale nebyla jsem si jista, ze to ten
dotycny bere dle navodu. Dle dalsich informaci jinych clenu, tomu asi tak bylo.

Jinak i lide, kteri jsou Moderatori toto stale doporucuji a to si nemyslim, ze by to stale jen tak delali.


Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Kyselina citronová

Příspěvek od Anaja10 »

Nechci nikomu vnucovat tento názor. Jak jsem již několikrát psala, k alternativní medicíně mě dovedl lékař - k MMS, plazmovému generátoru,... Pomohl nám strašně moc, není to žádný blb, bílý plášť nenosí, odmítá některá očkování, místo prášků nasadí léčbu bylinnou,... Velmi se zabývá i tím, co jíst a co ne. Vychází ze své celoživotní praxe, ptá se starých lidí, kteří ve zdraví dožili vysokého věku, zabývá se alternativní medicínou, čínskou medicínou,... Všechno, co jsem tady i jinde zjistila, vyčetla, dozvěděla se na Salvii,... jsem s ním konzultovala a v podstatě se vším souhlasil a když neví, umí říct nevím, když nesouhlasí, tak ví proč nesouhlasí a umí říct i: je to divné, ale neříkám, že to není možné. Většinou ale ví a umí říct z více pohledů i z hlediska medicíny PROČ to tak je. Dostala jsem od něj seznam potravin, které 100% vyloučit z jídelníčku. Kupované uzeniny, rostlinné tuky, trvanlivé mléko, kupované jogurty,.... to znáte. Ale jedna položka je kyselina citronová. Ano, umí rozpouštět vápenaté usazeniny, ale umí také odvápňovat kosti. Takže podle něj, kyselina citronová má být naprosté tabu. Když jsem si tady vyčetla, že se dá MMS aktivovat kyselinou chlorovodíkovou, tak jsem opět běžela k našemu lékaři a ten byl doslova nadšen, hned mi na ni napsal recept a dodnes ji sám používá s tím, že MMS dobrý, ale kyselina citronová sice aktivovala, ale zároveň škodila.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvek od Cina »

Ano není potravina,která by nám neškodila a co je vyrobeno uměle není to pravé protože je to koncentrát.Uzeniny,mléko atd. také odvápňují.V Číně kdysi popravovali,tím že odsouzené krmili jenom masem a do měsíce umírali.
Přesto se bude jíst vše,protože komerční zájmy budou stále říkat,že je vše zdravé a nikdo přeci nebude prodávat nezdravé potraviny.Oni veškeré potraviny,které projdou varem už jsou pro naše zažívání nevhodné protože nás překysel ují. Kdo chce používat syntetickou kyselinu citronovou,tak je potřeba doplnit vápník a hořčík. Dobrým zdrojem jsou ořechy(navíc mají omegu 3)Navíc můžou použít citron místo kyseliny citronové nebo ocet na MMS.
Chce to používat zdraví rozum.Když budu mít zanesené klouby a ostrohy,tak je kyselina citronová rozpustí a potom ji nebudu konzumovat a navíc jak jsem říkal budu doplňovat vápník.Ono to je i u MMS,když se zbavím zdravotních problému,tak ho budu používat s rozumem a ne ho do sebe lít.Když budu jíst jako člověk a ne jako všežravec a nerespektovat přírodní zákony,tak se nemohu divit,že mě bude stíhat jedna nemoc za druhou.







:) Komu není rady tomu není pomoci :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

Mám pro Vás zajímavou zprávu...

Jak to tak vypadá, tak lidem pomůže každému něco jiného. Ikdyž MMS s výsledky vede, stále se objevují případy, kdy nejsou změny k lepšímu brzy patrné. Někto to zkouší z druhé strany, prvně vyzkouší jakoukoliv jinou alternativku s mnohaletými kořeny a MMS jako poslední možnost. Ale HCl má také dost svých "obdivovatelů", jako jedna zákaznice od "Jonášovců".

U lidí, u kterých někteří Jonášovci nejsou schopni hýbnout se zdravím, uvažují nad MMS. Jedna zákaznice mi byla svěřena a že chce MMS (tedy přesněji PMS1). Co jsem se s ní bavil, tak jsme se po vyslechnutí zdravotních problémů domluvili, že jako první zkusí samotnou naředěnou HCl. Vzhledem k tomu, že zákaznice se trápila již několik let se svými problémy a vyzkoušela kde co, včetně Praziquantelu a Albendazolu, bylo celkem zajímavé, jak přišlo zásadní zlepšení při užívání tekuté naředěné HCl již v průběhu dvou týdnů. Problém byl zejména v trávení, pálení žáhy a v nežádoucím hubnutí...

Osobně jsem přesvědčen, že u koho nezabírají bylinky ani MMS, měl by se co nejrychleji vrhnout na HCl. Dá se sehnat ve specializovaných drogeriích (ať nejste přesvědčení, že tu lžu, abych měl byznys) ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Re

Příspěvek od aldapu »

:)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

aldapu píše::)
No jo, u tebe je to nějaký podivný, zřejmě budeš zdravej jako řípa, jen bude v těle něco chybět, co by tam mělo být, buď nějakej minerál nebo vitamín ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Re

Příspěvek od aldapu »

No kez by tomu tak bylo, jinak si nedovedu vysvetli ty bolesti kloubu a zad, ze se posledni dobou nemuzu vecer ani zvednout z
postele ci vubec vylezt z vany.No pro nic za nic mam Bechtereva 5 stupne.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re

Příspěvek od Palo »

Nedalo mi to. Před chvílí jsem volal Bláhové, co se s tím dělá a co se u lidí s touto chorobou většinou nalezne...
Údajně u těchto chorob se vyskytuje Echinokok na zádech, na klasické medicíně neměřitelná Borelioza, případně EB vir, vlasovci, popřípadě obrna na míše. Jonášovci to údajně umí dobře tlumit, nikoliv však úplně zlikvidovat.

Osobně bych kombinoval (na střídačku) PMS1, velmi jemně mletý hřebíček (popř. od Swansonu), při tom doplňval HCl asi s píše v tabletové formě (Betain HCL), udělal bych jaterku s Epsomskou solí, následně vše zopakoval a případně ještě využil i služeb Jonášovců (jsou poměrně drazí, na to co používají)...

No takže taková kompletní očistná kůra... Toho hřebíčku bude asi potřeba opravdu kvanta, aby se to k těm zádům dostalo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

HCI

Příspěvek od Cina »

HCl

vytváří v žaludku kyselé pH (prostředí)
ničí choroboplodné zárodky
brání rozkladu některých vitamínů (B1, B2, C) - neznehodnocuje je
přeměňuje nerozpustné minerální látky na soli rozpustné ve vodě
umožňuje přeměnu neúčinného pepsinogenu na účinný pepsin
dezinfikuje - zabíjí viry a bakterie - má baktericidní účinky
usnadňuje trávení masa tím, že způsobuje bobtnání vaziva => rozpad svaloviny v žaludku na jednotlivá vlákna
zabraňuje kvašení tráveniny
umožňuje využívat Fe a vitamíny z potravy
alkohol zvyšuje tvorbu HCl
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Člověk během dne je schopen vyprodukovat 3 až 4 litry žaludečních šťáv. Kdo jí hodně živočišných bílkovin,tím logicky má vysokou spotřebu HCI.To nemluvím,že trávení trvá 4 až 5 hodin.To by neměl nic jíst,aby nedocházelo k zahnívání natrávené potravy.Aby tělo mohlo vyrábět HCI,tak potřebuje minerály,enzymy atd.Když je nemá dostatek v potravě tak čerpá z rezerv(kosti,tkáních atd.)Časem si zaděláme na zdravotní problém,když se přejídáme nevhodnou stravou.Náš imunitní systém se hroutí,protože nemá čas pracovat.Nejvíce se přetěžuje slinivka,která přestává pracovat i žlučník.Játra jsou přetěžovaná.Proto když dodáme HCI,tak začneme lépe trávit a odlehčíme jiným orgánům.Je otázkou jak dlouho?
Proto hladovka je tak účinná,protože žaludek nepracuje i jiné orgány a náš imunitní systém má čas na opravu.Logicky z toho plyne,když budu jíst lehkou stravu bude MMS velmi účinné.
Nejsem chemik,ale když aktivuji chloritan sodný s HCI nebo kyselinou citronovou tak dochází k neutralizaci a vzniká Chlordioxid.To znamená,že se ta HCI a kyselina citronová změní na jinou látku.Nebo se mýlím?
V tom případě nevím proč se obávat kyseliny citronové.Navíc nekoupíš potravinu,která ji neobsahuje.
:D :D :D


aldapu
Stálý člen
Příspěvky: 50
Registrován: ned 10 říj 2010 19:35

Re: Re

Příspěvek od aldapu »

Palo píše:Nedalo mi to. Před chvílí jsem volal Bláhové, ...
Palo diky moc za pomoc.To, co tu pises, je fakt hnus.Tak kdyz to vse shrnu -
Echinokok - se mi moc nezda, pry se da velice dobre zjistit na magneticky rezonanci
Borelioza - fuj, ale kdysi cca kolem 15 roku ( uz nevim presne ) sem mel na ruce pokud si dobre vzpominamna bicepsu zevnitr kliste, kdy se pote udelal u obavany flek.Uz si nevim, jak se to resilo.
Mononukleozu ( EB vir ) - nevim, nenapada me, jestli jsem ji nekdy mel
O vlasovcich a obrne, uz tuplem nic nevim a na, to ze bych mel nejaky vlasovce nechci ani myslet.

Kdo jsou Jonásovci?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“