Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

citr. versus HCL

Příspěvek od jvj56 »

Batles píše:Trošku mne zarazilo, že tady někdo před pár týdny napsal, že aktivace kys. citronovou má silnější účinky, než HCl.
Dělal jsem pouze vizuální testy, reakcí MMS s kys. citronovou a solnou.
Podle mého názoru působí kys. citronová jako iniciátor s pomalým uvolňováním. HCL je "ostrá" kyselina. :D


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvek od Cina »

Kyselina citronová se kvůli své příjemně kyselé chuti používá jako potravinářská přísada a je označena číselným kódem E 330. Kyselina citronová přírodního původu se vyskytuje především v citronech a citrusových plodech, pro potřeby potravinářského průmyslu se kyselina citronová vyrábí fermentací třtinového cukru nebo melasy. Podle svého chemického složení patří mezi organické kyseliny. V potravinářském průmyslu má kyselina citronová široké využití - používá se např. v konzervárenské praxi ke snížení pH, působí jako antioxidant, je stabilizátorem barvy ve výrobcích z ovoce, umožňuje tvorbu některých pektinových gelů, srážení mléka chymosinem, zabraňuje tvorbě krystalů v cukrovinkách. V lidském organismu je kyselina citronová biochemicky velmi významná protože zahajuje složitý cyklus chemických reakcí, kterými se odbourávají bílkoviny, tuky a sacharidy až na konečné produkty oxid uhličitý a vodu. Tento cyklus reakcí je označován jako cyklus kyseliny citronové neboli citrátový cyklus a nebo podle svého objevitele v roce 1937 Krebse jako Krebsův cyklus. A protože v německém jazyce slovo der Krebs znamená v medicině rakovina, vznikla tak ničím neopodstatněná fáma označující kyselinu citronovou za rakovinotvornou (kancerogenní) a poškozující zcela zásadní význam kyseliny citronové v metabolizmu.





:) :) :)


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Re

Příspěvek od Batles »

Cina píše:...v německém jazyce slovo der Krebs znamená v medicině rakovina, vznikla tak ničím neopodstatněná fáma označující kyselinu citronovou za rakovinotvornou (kancerogenní) a poškozující zcela zásadní význam kyseliny citronové v metabolizmu.
Díky, tohle je pro mne velice zajímavá a nová informace, jdu hledat a studovat.


lhassa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31 bře 2011 13:21
Bydliště: SLOVAKIA

mms

Příspěvek od lhassa »

Dobrý den mám nasledovné problémy- bolesti ramena,chronické zápaly na oboch zápästiach ,laktoch,kríže, atd.-hlavne pohybový aparát , chcem sa opytat aka forma liecby mms by bola vhodna,co orálna alebo kúpele alebo to kombinovat respektive vase skusenosti s podobnými diagnozami a uzivanim mms dakujem za odpoved


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: mms

Příspěvek od Batles »

Ahoj, můžu pouze popsat vlastní zkušenost s pravým kyčelním kloubem. Bolest to byla opravdu veliká (omezovala mne v běžném životě).
Bral jsem malé. ale časté dávky MMS1 (3 kapky 8-10x denně) a náhle jsem zjistil, že bolest je zcela pryč, nezůstal ani náznak. Trvalo to 2-3 týdny, přesně už si nevzpomínám.
Píšeš, že máš bolavá ramena, zřejmě to budou záněty kloubních šlach a pouzder a právě na likvidaci zánětů je MMS výborné.
Poradil bych ti jednoznačně MMS a koupele také. Většina z nás tady na fóru je dělá a pochvalujeme si je.
Samozřejmě, že bych doporučil i popíjení HCl, ale radši až po domácím testu na tvorbu a rozhodně začít brát i vápník a hořčík a i draslík.
Kdyby jsi začala brát MMS1, tak radši začni pouze na dvou kapkách 6-8x denně a zůstaň na tom 2-3 dny. Z toho co píšeš, se domnívám, že máš v těle mnoho zánětlivých ložisek, takže pěkně pomaloučku a sleduj svoje reakce.
Držím palce, Batles


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS a kyselina citronová

Příspěvek od Batles »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Citr%C3%A1tov%C3%BD_cyklus
Kyselina citronová je v prírode prítomna zejména volná (v plodech citrusových rostlin, v rybízu, brusinkách,
boruvkách apod.). Je to bezbarvá krystalická látka, ve vode dobre rozpustná, má príjemnou
kyselou chut. Její soli se nazývají citrany. Používá se v textilním prumyslu pri barvení tkanin,
v potravinárství k príprave nápoju, cukrárenských výrobku a v lékarství ke konzervaci krve.
V živých organismech zastává kyselina citrónová duležitou funkci v látkovém metabolismu.

Tak jsem nějaký ten čas věnoval studiu i na více stránkách a asi mne z toho raní :roll:
Slávku, pomóóóct.....
Co ty si o tom myslíš? Je ta kyselina citronová pro organismus potřebná i v nějakém minimálním množství, nebo je škodlivá?
Mám z toho pořádný zmatek :D


lhassa
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31 bře 2011 13:21
Bydliště: SLOVAKIA

mms

Příspěvek od lhassa »

dakujem pekne za radu a este k tomu kupelu sa chcem opytat ohladom davkovania ci mam davat hned 30 kvapiek Chloritanu alebo postupne ,respektive na kolkých kvapkách zacat dakujem


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: mms

Příspěvek od Batles »

Ano, dávej 30 aktivovaných kapek, zřejmě pak pocítíš příjemnou únavu, ale při první koupeli ať tě někdo hlídá, aby jsi neusnula ve vaně, jo?
Někteří z nás dávají 50-60 a nevadí jim to. Manželka i já si dáváme 50.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kyselina citronová

Příspěvek od Cina »

Kyselina citronová rozpouští vápenné usazeniny v cévách,podílí se na vstřebávání některých vitamínu a minerálů našemu tělu prospěšných.Fáma o že způsobuje rakovinu se traduje asi 10 let jako E330.Bylo to nedorozumění a občas se toho někdo chytí!!! :D :D
Citron je patrně jediný prostředek pomáhající rozpustit výrůstky na kostech, které se vytvořily vlivem usazování kyseliny močové.
Oficiální medicína si s nimi neví rady a všeobecně neochotně mluví o usazování solí. Při dně a podobných onemocněních doporučuji každý den citronovou šťávu nejenom pít, ale také si ji vtírat do výrůstků. Časem usazeniny zmizí.
Také něco více zde.
http://wikipedia.infostar.cz/c/ci/citric_acid_1.html






:) :) :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od Palo »

Cina píše:Kyselina citronová rozpouští vápenné usazeniny...
A která? Syntetická nebo z citronu?

Bohužel, to co tvrdíš mi nějak nevysvětluje fakt, že po užití rozpuštěné kyseliny citronové se mi pálení žáhy zhorší, přičemž při užití naředěné pravé citronové šťávy (nebo naředěné kyseliny chlorovodíkové) se mi pálení žáhy uklidní. Tvé texty směřují k tomu, že je jedno, co vychlastám, výsledek bude stejný. Bohužel už jsem si v životě prošel často i nechtěným testováním nejrůznějších potravin, takže můžu zcela bez obav tvrdit, že to, co tu píšeš je hodně zavádějící.

Nestavím na někoho tvrzení, které někde vyčtu odněkud (že kyselina citronová je rakovina apod.), stavím na svých poznatcích, které mi jasně naznačují, že syntetická kyselina citronová je JED. Nemusím snad ani upozorňovat, že kyselina citronová, která se u nás prodává je MADE IN CHINA a pokud je z této kyseliny připraven aktivátor pro MMS, tak po nějaké době se tam objeví jakýsi chrchel, značící další nepoužitelnost roztoku (nemá to být naopak konzervant?).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: mms

Příspěvek od jani »

lhassa píše:dakujem pekne za radu a este k tomu kupelu sa chcem opytat ohladom davkovania ci mam davat hned 30 kvapiek Chloritanu alebo postupne ,respektive na kolkých kvapkách zacat dakujem
My si s manžou dali hned jednu plnou čajovou lžičku MMS a k tomu 5 čajových lžiček kys. citronové-aktivovat, koupel byla příjemná, ale nedoporučuju moc teplou vodu, já mám ráda horkou a v kombinaci s MMS mi to docela rozhýbalo srdíčko a snížilo tlak, ale jinak po rozumných koupelích jsme tak dvě-tři hodinky hodně čilí, tak si je děláváme, když ráno nemusíme brzy vstávat a nebo dřív večer.


lena

Re: mms

Příspěvek od lena »

Jina novejsi Metoda:

25 kapek MMS a 25 ml vody (nejlepe s injekcni strikackou odmerit) a k tomu k aktivaci 75 kapek octu(6%). Dohromady to dava 30 ml ( nebot 25 kapek MMS + 75 kapek octu = 100 kapek = to dava 5 ml)
nechej k aktivaci nejmene pul dne (nejlep v chladnu jako lednicka) a sem tam s tim zatrepat.
Tuto flasticku nejlepe primo s kapatkem, dobre popsat, aby nedoslo k zamene)
(Nejlepe vzit prazdnou flasticku od MMS nebo kyseliny, pokud ji vlastnime).
Tuto smes uchovavat vzdy v lednicce, v chladne zustane tekutina dlouho ci do spotrebovani funkcni). Potom mame stale k dispozici MMS, ktere nemusime stale specielne chystat.

30 ml teto tekutiny davaji 600 kapek rozdelenych na 28 porci (4x7) = 21,5 kapek.
Proto je dobre brat jednou 21 kapek a pote 22 kapek, pak zase 21, 22, atd.
Toto nakapat do sklenice vody nebo stavy ci dle potreby a chuti. Po vypiti jeste jednou stejnou davku vody zapit.

21 kapek dava 3 aktivovane kapky MMS dle J.Humble.

Je to osvedceny recept, jiz toto pouzivam delsi dobu a take lide co jsou v jednom nemeckem foru (jeste dele) a velmi si to pochvaluji, nebot to ma delsi a lepsi ucinek bez neprijemnych vedlejsich chuti ci zapachu. Dle zkusenosti a pozorovani je zde obsazeno vice CIO2 a z toho duvodu je lepsi ucinek.

Nutno si toto vyzkouset. Jiz jsem tento recept zde nekde psala. Take mozne pouzit ke koupani.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od Cina »

Palo píše:
Cina píše:Kyselina citronová rozpouští vápenné usazeniny...
A která? Syntetická nebo z citronu?
Ono to není tak jednoduché.Pochopitelně,že vše co je uměle vyrobené není a nikdy nebude to pravé pro náš organismus.Veškeré potraviny a to myslím i zeleninu,ovoce atd. projdou tepelnou úpravou jsou pro naše trávení škodlivé.Něco méně něco více.Ideální by bylo jíst stravu syrovou,kvašenou,klíčky,sušenou a hlavně sezonní,která roste u nás..I tak tato potravina má v sobě určité jedovaté látky ale i protilátky a jako komplex je neškodná.Ona když roste,tak aby mohla dozrát ,tak to potřebuje ke své ochraně před různými škůdci,plísní atd.Jakmile potravu tepelně upravíme tak se změní (zničení enzymu) a náš organismus pracuje jinak než byl geneticky naprogramován.Ono to je pochopitelně zjednodušeno.A ještě k tomu to naše životní prostředí je :( ,však víme.To jsem nemluvil o mase protože to je kapitola sama o sobě. :D :D :D
Nechci zde se rozepisovat o trávení a jeho neblahé následky,které potom napravujeme MMS.,abychom se zbavili všech breberek a toxického odpadu.

A k pálení žáhy:
Hektický životní styl – uspěchanost, stres
Nepravidelné a nesprávné stravování – přijímání potravy za pochodu, nebo jen tehdy, když je čas, hltavost a konzumace příliš velkých porcí
Nedostatek přirozeného odpočinku po jídle – bezprostřední ulehnutí po jídle nebo dokonce při jídle není vhodné, práce a zvýšený pohyb s předklony rovněž ne
Nadměrná obezita – žaludek je tlačen vzhůru, dochází k deformaci trávicího traktu
Požívání některých látek – některé potraviny a látky zvyšují kyselost žaludku (tučné maso, sladká a kynutá jídla apod.), jiné uvolňují svěrač jícnu (alkohol, káva, kouření)

Při častém opakování může poškodit sliznici jícnu.Když máme porušenou klapku mezi jícnem a žaludkem dostává se obsah žaludku do jícnu.

---------------------------------------------------------------
:D Co chtě ltím básník říct,že nic není tak jednoduché :D


roman07
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28 zář 2009 15:56

Re: Kyselina citronová

Příspěvek od roman07 »

Palo píše: .. po užití rozpuštěné kyseliny citronové se mi pálení žáhy zhorší, přičemž při užití naředěné pravé citronové šťávy (nebo naředěné kyseliny chlorovodíkové) se mi pálení žáhy uklidní.
Palo len citronova stava je narozdiel od tej kyseliny chlorovodikovej zasadita.takze ked pouzijes citronovu stavu tak ta ti kyselinu v zaludku neutralizuje a kyselina hcl ti ju zvysuje.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

Re: mms

Příspěvek od Riga »

lena píše:Jina novejsi Metoda:
...
Dlouho jsem to nebyla,tak nevím o tomto receptu.Vypadá moc slibně,určitě ho vyzkouším.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“