Důležité upozornění.

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra

Přijde ti to normální se takto chovat?

Jsem debil a proto se chovám takto. Pche, co je mi do ostatních.
1
50%
Jsem ještě větší debil a proto se chovám takto. Pche, co je mi do ostatních.
1
50%
 
Celkem hlasů: 2

aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Důležité upozornění.

Příspěvek od aNONym »

Jak jste si jistě všichni všimli, v poslední době se rapidně zhoršila odezva serveru, což zapřičiňuje nestandardní problémy při odeslání příspěvků nebo při jejich editaci. :? Non

Žádám proto dotyčného, aby okamžitě přestal s NETOVÝM ÚTOKEM NA ZDEJŠÍ FÓRUM, jinak to pro něj bude mít krom morálního odsouzení zdejším osazenstvem i dodatečné právní dopady :!:

Ať se už jedná o vyřizování osobní odplaty nebo něčeho zcela jiného, je to nepochopitelně podlé vůči zdejším diskutujícím!
Naposledy upravil(a) aNONym dne ned 27 bře 2011 23:48, celkem upraveno 3 x.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pomalý web

Příspěvek od jeff »

to byl vždycky už od začátku, ale je pravda, že teď v poslední době se na jakoukoliv odezvu musí čekat i celou minutu, pokud mezitím nespadne do fatálního erroru. To může zapříčiňovat nějakej jouda z venku? Pokud ano, tak se dá najít, aby jsme mu domluvili?

Jeff


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pomalý web

Příspěvek od jeff »

Tak se mi to nakonec ztrojilo, trvalo to asi 7 min. a chyba, kterou mi to hlásilo byl "database error". Zkusím zprávu ještě odeslat, snad tu nebude vícekrát, kdyžtak prosím smáznout. Díky!

Jeff
Naposledy upravil(a) jeff dne úte 15 bře 2011 22:48, celkem upraveno 1 x.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: pomalý web

Příspěvek od aNONym »

jeff píše:To může zapříčiňovat nějakej jouda z venku? Pokud ano, tak se dá najít, aby jsme mu domluvili?

Jeff
Bohužel může, ale způsob, jakým se to provádí, zde z pochopitelných důvodů zveřejňovat nebudu. ;) Non

Již se s tím potýkali i mnohem větší servery. Naštěstí náš právní řád na tuto možnost pamatuje odnětím svobody až na jeden rok. 8)
Naposledy upravil(a) aNONym dne úte 15 bře 2011 23:56, celkem upraveno 2 x.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Pokud vám skončí odeslání příspěvku hláškou:

Příspěvek od aNONym »

Database error: cannot select database upramenecz
MySQL error: 2013 (Lost connection to MySQL server during query)
Session halted.


(popř. i jinou)

Tak se příspěvek většinou v pořádku odeslal. ;) Non

V tomto případě se v internetovém prohlížeči vraťte pomocí funkce "ZPĚT" až na původní stránku vlákna, ze které jste začali s pořizováním příspěvku a stiskněte klávesu F5 (obnovení stránky). V tu chvíli by měl být váš příspěvek již vidět.

Pozor: Návratem zpátky (po zobrazení hlášky) a jeho opětovným odesláním vznikne duplikát příspěvku! Stejná situace vznikne i při "nedočkavosti" opakovaným stiskem tlačítka "Odeslat". (Jak jsem se před chvílí na vlastní kůži přesvědčil :D ). Své duplicitní příspěvky prosím "vytečkujte". Velmi tím usnadníte práci moderátorům při následném pročištění fóra. Děkujeme. :-)

Poznámka: U dodatečné editace příspěvku v těchto případech riziko zduplikování příspěvku nehrozí.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokud vám skončí odeslání příspěvku hláškou:

Příspěvek od Ilem »

aNONym píše:Database error: cannot select database upramenecz
MySQL error: 2013 (Lost connection to MySQL server during query)
Session halted.


(popř. i jinou)

Tak se příspěvek většinou v pořádku odeslal. ;) Non

V tomto případě se v internetovém prohlížeči vraťte pomocí funkce "ZPĚT" až na původní stránku vlákna, ze které jste začali s pořizováním příspěvku a stiskněte klávesu F5 (obnovení stránky). V tu chvíli by měl být váš příspěvek již vidět.

Pozor: Návratem zpátky (po zobrazení hlášky) a jeho opětovným odesláním vznikne duplikát příspěvku! Stejná situace vznikne i při "nedočkavosti" opakovaným stiskem tlačítka "Odeslat". (Jak jsem se před chvílí na vlastní kůži přesvědčil :D ). Své duplicitní příspěvky prosím "vytečkujte". Velmi tím usnadníte práci moderátorům při následném pročištění fóra. Děkujeme. :-)

Poznámka: U dodatečné editace příspěvku v těchto případech riziko zduplikování příspěvku nehrozí.
Já to dělám tak, že po chybě otevírám fórum v novém okně a následně původní okno zavřu. Od té doby mi to duplikát neudělalo.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Pokud vám skončí odeslání příspěvku hláškou:

Příspěvek od hanka »

Už jsem si myslela, že to dělá jenom mně. Když jsem nemožnost odesílání příspěvků hlásila v SZ Rivalovi, odepsal mi, že mu nikdo jiný žádný problém nehlásil - tak jsem to chtěla vzdát a z fóra odejít....jenomže jsem měla v Psychice rozepsaný seriál a musela jsem ho dokončit, tak jsem s každým příspěvkem zápasila a zkoušela všechno možné, aby odešel, až jsem posléze taky přišla na to nové okno - ale i to už párkrát selhalo. Jsem z toho pěkně otrávená...
Mně po odeslání příspěvku kromě hlášky o eroru naskočí nahoře řádek, že se příspěvek překládá z angličtiny do češtiny :D , přitom pod oknem pro odeslání odpovědi v Přehledu tématu se příspěvek zobrazuje jako odeslaný, i když ve skutečnosti na fóru není.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Pokud vám skončí odeslání příspěvku hláškou:

Příspěvek od poota »

hanka píše:Už jsem si myslela, že to dělá jenom mně. ..
I kdepák.
Mně se po hlášce osvědčilo, i když taky ne vždycky, vrátit se k rozepsanému a zkusit [Náhled]. V druhém okně se dá zkontrolovat, jestli tam příspěvek je. Taky se mi stalo, že tam byl, ale nebylo to vidět v přehledu, tam bylo vlákno pořád s předchozím příspěvkem.

Potíže jsou nám životem předkládány proto, abychom si mohli průběžně ověřovat, že je stále ještě dokážeme překonávat.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mno a já si myslel

Příspěvek od 1220 »

Že je forum na slabém počítači, popř převirováno ..........a tím, že konec na sebe nedá dlouho čekat .......
:roll: :roll:
K.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

...

Příspěvek od chiq »

Je to vírus.
Včera a dnes som na svojom NB otváral IBA eset (aktualizácie) a FUP. A svetedivse - tu ho máš! TROJAN jak prasa! Nasledovala oprava registrov a cca 2 hoďky zdržania...
Doporučujem silnejšiu ochranu servera.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: ...

Příspěvek od hanka »

chiq píše:Je to vírus.
Včera a dnes som na svojom NB otváral IBA eset (aktualizácie) a FUP. A svetedivse - tu ho máš! TROJAN jak prasa! Nasledovala oprava registrov a cca 2 hoďky zdržania...
Doporučujem silnejšiu ochranu servera.
Chceš tím říct, chiqu, že jsem si s největší pravděpodobností taky natáhla virus :shock: ? To mám teda "radost", opravit to neumím... :roll: .... :cry:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od rival »

chiq píše:Je to vírus.
Včera a dnes som na svojom NB otváral IBA eset (aktualizácie) a FUP. A svetedivse - tu ho máš! TROJAN jak prasa! Nasledovala oprava registrov a cca 2 hoďky zdržania...
Doporučujem silnejšiu ochranu servera.
A prosím tě, kde jsi ten virus našel ? A jak se jmenuje ? Jedeme na kvalitním webhostingu a zatím nikdy problém s virem nebyl. Byl jen problém s pomalým SQL serverem... Fórum je stále větší a větší...


rival - živý člověk
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: ...

Příspěvek od aNONym »

chiq píše:Je to vírus.
Včera a dnes som na svojom NB otváral IBA eset (aktualizácie) a FUP. A svetedivse - tu ho máš! TROJAN jak prasa! Nasledovala oprava registrov a cca 2 hoďky zdržania...
Doporučujem silnejšiu ochranu servera.
Chiq, než začneš dělat všeobecnou paniku, bylo by dobré míti opravdu ověřeno, že se skutečně jedná o "virový problém" (a ne pouze o špatnou identifikaci řetězce tvým antivirákem). ;) Non

S největší pravděpodobností se jedná o planý poplach, jelikož ze strany provozovatele nebylo nic hlášeno.

PS: Očekával bych spíše, pakliže máš k tomu nějaké další podklady (např. název nákazy, o kterou část fóra se jedná, o který soubor, atd.,) že je pošleš adminovi do SZ. Takhle je to pouhé plácnutí do vody.


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Rival píše:
chiq píše:Je to vírus.
A prosím tě, kde jsi ten virus našel ? A jak se jmenuje ? Jedeme na kvalitním webhostingu a zatím nikdy problém s virem nebyl. Byl jen problém s pomalým SQL serverem... Fórum je stále větší a větší...
Moc tomu nerozumím, ale tenhle diskuzní program je velice používaný a pokud jsem se s ním setkal, běhal vždy dobře krome Pramene. Jednou z věcí vnitřního konfliktu v programování, kterou jsem jinde neviděl je, že program tvoří pokračovací stránku vlákna dříve, než je doražen počet vzkazů v předešlé stránce a člověk dost často končí na stránce která tvrdí, že příspěvek, který přišel mailem a je zadán přímým odkazem, se musí dohledat dost komplikovaně. Nejhorší se mi jeví vlákno HCl-základní fakta. Tam se dostat na vzkaz je pro mne porod.

Téma nebo příspěvek který požadujete nebyl nalezen.
Tohle je ono. V podstatě se to objevuje když je stránka vlákna skoro plná, ale ne úplně. Zrovna mi to zase vylezlo.

Mám tedy spíš pocit, že je v programu pár konfliktních zadání a hold to jednou jakž takž jde a jindy ne. Virus by asi byl nevybíravější.

S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tak jsem zmáčkl portál a tohle


Could not check session for Ghosts

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

DELETE FROM phpbb_chatbox_session WHERE lastactive < '1300308752'

Line : 38
File : chatbox_front.php

Něco se děje. to tu ještě nebylo. To už by virus být mohl.


S laskavým pozdravem, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“