Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: dotázek

Příspěvek od poota »

jvj56 píše: Co to je pst?? neznám :D
To jako že máš být zticha.
Někdo taky říká "drž hubu", "kuš", "ruhe" nebo třeba "šadab".
Tak teď už to znáš - a v životě se Ti to může docela hodit :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvek od Cina »

Ještě jednou k stravování.Já to praktikuji podle ročního období.Pro jednoduchost to spojím podle počasí.Část jara,léta a část podzimu,kdy je teplo jím stravu převážně ovoce zeleninu.Různé saláty,jako dresink kysané mléčné výrobky.Mám možnost své zahrady,které využívám celoročně.Když kupuji ovoce a zeleninu,tak ji dám na pár hodin ven na sluníčko,aby nabrala energii a chuť.
Přes zimu,část podzimu a jara používám stravu vařenou se zeleninou.Na talíř dám dvě lžíce kysaného zelí a na to uvařený oběd.
Na desinfekci používám MMS 2 v ručním rozprašovači.Mrkev,brambory,rajče,papriku atd.,lehce postříknu a pak opláchnu.
Ano cvičení je důležité,každé ráno cvičím již přes 20 let pět Tibeťanů a 5 minut stoj na hlavě.Pět deset minut protáhnu tělo činkami.A to nepočítám práci na zahradě. :P :P :P






:) Jsme co jíme a co děláme pro své zdraví :)


puncocha
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03 bře 2011 14:42

Re: Re

Příspěvek od puncocha »

Na desinfekci používám MMS 2 v ručním rozprašovači.Mrkev,brambory,rajče,papriku atd.,lehce postříknu a pak opláchnu.
To je výborný nápad :lol:


Lenkazdravka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08 bře 2011 12:35

re poota

Příspěvek od Lenkazdravka »

Moc děkuji za radu. Tak mám namícháno. MMS se nebojím, mám grepový džus z Lídlu /budu ředit kys. citrónovou/, ale u té solné kyseliny se ještě jednou ujistím: Dala jsem 9 dílů destilky a jeden díl 35% ACIDUM HYDROCHLORIKUM /z lékárny/. Teď dám do decky vody 1-2 kapky a 2-3 x denně požiju? Je to tak dobře?


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: dotázek

Příspěvek od NAVAR »

Lenkazdravka píše:Prosím poradíte mi jak začít užívat tu kyselinku? Mám /z práce-ale pst/ 35% chlorovodíkovou /solnou/, naředit bych to snad zvládla nějak, ale co s ní dál?
Pomůcka pro ředění na libovolnou koncentraci zde: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=300


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: HCl

Příspěvek od Batles »

Lenkazdravka píše: a jeden díl 35% ACIDUM HYDROCHLORIKUM /z lékárny/. Teď dám do decky vody 1-2 kapky a 2-3 x denně požiju? Je to tak dobře?
Ahoj Lenkozdr..., ty jsi sehnala HCl 35% chemickou v lékárně?
Tady ti posílám praktické ředění z 35% na 10%: dáš 726 ml vody a 274 ml HCl 35% a máš litr 10ti% chemické ředění. Nebo uber desitinou čárku u ředění a máš 1 deci 10ti% HCl také chemického ředění.
Před hlavními jídly popíjím podobnou koncentraci jako ty. A nezapomeň si vždy vypláchnout ústa čistou vodou, jinak zubní sklovina dost rychle tmavne.
Měj se a ať ti MMS slouží k pevnému zdraví!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: re poota

Příspěvek od poota »

Lenkazdravka píše:Moc děkuji za radu. Tak mám namícháno. MMS se nebojím, mám grepový džus z Lídlu /budu ředit kys. citrónovou/, ale u té solné kyseliny se ještě jednou ujistím: Dala jsem 9 dílů destilky a jeden díl 35% ACIDUM HYDROCHLORIKUM /z lékárny/. Teď dám do decky vody 1-2 kapky a 2-3 x denně požiju? Je to tak dobře?
Na první pohled je to dobře.
Jenže - je tady takový zádrhel s procentama. Raději to zopakuji, kdo už to ví, nečte!

Existují dva způsoby "ředění" - jeden je lékárenský a druhý chemický.

Lékárenský = udělá se nasycený roztok dané látky a ten je jako 100% a dál se ředí třeba 1:10 (9+1 díl = 10 dílů), tedy na 10ti procentní lékárenskou koncentraci

Chemický = zjistí se, kolik procent dané látky obsahuje výchozí roztok, tedy nejspíš ten nasycený, ale může být i jiná výchozí koncentrace, a pak se přidá do takového množství (zde) vody, aby se dosáhlo žádané koncentrace

U HCl to vypadá takto - nejvyšší dosažitelná koncentrace má chemicky 35%, což je lékárensky 100%.
Když se naředí 1:10, tak je to 10% lékárenská a zároveň 3,5% chemická koncentrace.

Abych se vrátil k Tvému dotazu - pokud jsi měla technickou HCl, jako se prodává v drogeriích, tak ta má opravdu chemicky 35%, a Tvoje ředění je na přidávání do vody správné. Na aktivaci MMS se doporučuje koncentrace 5% (19+1díl) s mícháním kapek 1:1 a aktivací 3 minuty.
Pokud Ti to prodávali v lékárně, tak je možné, že to byla koncentrace 35% lékárenská, tedy zhruba 1:3 z té výchozí (2+1 díl) a v tom případě by ses na zhruba 10% měla dostat ředěním opět 1:3.
Kasuisti by to určitě brali přesněji, ale prakticky to asi není vůbec nutné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Lenkazdravka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08 bře 2011 12:35

re poota

Příspěvek od Lenkazdravka »

Stejně nechápu, proč se ta kyselina musí ředit, když jí pak stejně kápnu do vody a vlastně jí naředím znovu a víc. Kdybych kápla neředěnou třeba do 2l láhve, tak mám snad taky pití na týden ne?


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: re poota

Příspěvek od jvj56 »

Lenkazdravka píše:Stejně nechápu, proč se ta kyselina musí ředit, když jí pak stejně kápnu do vody a vlastně jí naředím znovu a víc. Kdybych kápla neředěnou třeba do 2l láhve, tak mám snad taky pití na týden ne?
Naředěná je v destilce a to je velkej rozdíl oproti normální vodě (obsahuje látky co s kyselinou reagují). Leda, že bys to pila v destilce.
Stačí takhle? :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: re poota

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Lenkazdravka píše:Stejně nechápu, proč se ta kyselina musí ředit, když jí pak stejně kápnu do vody a vlastně jí naředím znovu a víc. Kdybych kápla neředěnou třeba do 2l láhve, tak mám snad taky pití na týden ne?
Nazdar Lenko,

S tím ředěním je to v podstatě skutečně putna. Jde daleko víc o to, aby to jeden nepopletl.

Jestli jsou ve vodě nějaké soli, budou tam i když do ní budeš dávat naředěnou kyselinu destilkou do normální vody do sklenice. Vypiješ to a je zase ještě všechno jinak. Daleko důležitější je účel. Chceš uhasit žáhu, cpeš to do jídla v žaludku. Chceš to dostat do krve, piješ to na lačno.

Ty kapkové poměry nejsou moc akurátní taky a nemá cenu z toho dělat moc vědu. Je však třeba dělat vědu s ředěním, aby si člověk nepropálil kotel, kdyby byl mimo o desetinou čárku, nemluvě o více.

Mně se to povedlo, tedy ta čárka, dopadlo to výborně, protože na injekci se to projevilo jako "šťastná" chyba, ale to je klikařina. Taky to mohlo dopadnout dost blbě.

Na dva litry vody čtyři neředěné kapky 35% chemické jsou fajn. Víc toho jde, i osum, ale víc bych si toho přes krk nelajsnul. Kde kdo šel výš a beztrestně, ale jeden ne. V chlorované vodě je stejně už kde co s chlórem vyreagované.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: re poota

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: U HCl to vypadá takto - nejvyšší dosažitelná koncentrace má chemicky 35%, což je lékárensky 100%.
Nazdar Petře,

Dík, že jsi si dal čas. :D

Jenom pro přesnost. HCl se dá udělat přes 43%, ale nepoužívá se. Děsně to už čoudí a nedá se to dost dobře ani skladovat, přepumpovávat, udržet atd. Já mám 37%, to je nějaká analztická koncentrace, váš evropský standart pro lékárny, považovaný v lékárenství za 100% je 35% a tady je za 100% lékárenskou považována 32% chemická.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Lenkazdravka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08 bře 2011 12:35

re poota

Příspěvek od Lenkazdravka »

Ještě takový malý dotaz. Mám naředěnou lékárenskou kyselinu z 38% na desetinu. Dá se tedy zkusmo užívat tak, že budu denně zvyšovat počet kapek? Má s tím někdo zkušenost že podle něčeho pak pozná /jako u MMS/ že už je na hranici a víc by škodilo?


Lenkazdravka
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08 bře 2011 12:35

re poota

Příspěvek od Lenkazdravka »

Ještě takový malý dotaz. Mám naředěnou lékárenskou kyselinu z 38% na desetinu. Dá se tedy zkusmo užívat tak, že budu denně zvyšovat počet kapek? Má s tím někdo zkušenost že podle něčeho pak pozná /jako u MMS/ že už je na hranici a víc by škodilo?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 682
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 284 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: re poota

Příspěvek od Batles »

Jen pro přesnost: správně se píše ředění "lékařské", nikoli "lékárenské".
Jak pít HCl.
Je doporučeno 1 kapka 32% HCl chemické na půl litru vody denně.
a) To znamená, že 3,5% HCl lékařské (podle toho co píšeš, tak máš tohle ředění), odpovídá asi 10ti kapkám do půl litru vody a vypít ne naráz, ale popíjet přes den a láhev vždy uzavírat, protože HCl vyprchává.
b) HCl nakapaná do vody se má pít zásadně před jídlem a doporučované množství je 8-10 kapek do decinky vody. Víc tekutiny nemá být kvůli trávení.

Více kapek vůbec neznamená, že je to lépe. Je to spíše nebezpečné, může dojít i k poleptání hrdla, takže opatrně.

Až se ti stane, že kyselinu nemůžeš už "cejtit", tak se dá předpokládat, že se ti tvoří. Ovšem bez přísunu dostatečného množství draslíku (okolo 3 gramů denně) se přirozená tvorba HCl v těle neobnoví. Pokud začneš brát draslík, tak se ti po čase stane, že popíjení HCl začneš odmítat, protože tělo si už bude HCl samo vyrábět a o to především jde.
Takhle to praktikujeme v rodině a funguje to dobře :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: re poota

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:S tím ředěním je to v podstatě skutečně putna. Jde daleko víc o to, aby to jeden nepopletl.
S ředěním to sice putna je, ale zkus si s vostrou 35% (100% lékárenská pardon lékařská) zatřepat a pak si pořádně čuchni. Tahle koncentrace není žádná sranda. Proto se to ředí často na 3,5% (10% lék.). Já to ředím na 10% (nějakých 28,5 lék.). Zasloužil bych po držce, že to nabízím stále poměrně nebezpečný... Tuhle mi trocha 10% chem. jednou vytekla na gumový koberec a pěkně to bublalo... :lol:

Když si vezmeš tu vostrou 35%, tak je vlastně 50x silnější než citron - zdá se to někomu snad bezpečné? ;)

Jak jsem an to došel? MMS se aktivuje 5 kapkami citronu. Při 3,5% HCl je to 1:1. To je už rozdíl 5x. Pokud je to desetiprocentní od vostré, tak je to ještě 10x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“